fluvoxamine fluvoxamine colchicine generique rhinocortstromectol super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » Askınla Paklar mısın Allahım..

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Askınla Paklar mısın Allahım..
821 Mesaj -

Yüce Allahým..!!

Yarattýklarýný koruyup gözettiðini biliyorum...

Yüce makamýna kalbi dualarýmla sesleniyorum..!

En kocaman en kutsal meleðinin kanatlarýna beni biraz alýr mýsýn?..

Azýcýk sýðýnabilir miyim?..

Çok yorgun ve yaralýyým da..

Yüce makamýna halden anlayan memur meleklerinle aciz yüreðimin en tenha köþesinden bir kuþ uçuþu,bir balýk süzülüþü,bir çiçek açýlýþýyla gün doðuþu, batýþýyla ay ve yýldýzlarýyla doðuþtan ölüme varlýðýmýzla sana sesleniyorum?..

Halden hale geçiþ bu hal midir Allahým?..

Nasibettiðinden gayrýsýna razý olmadý hiç bu yüreðim..

Bedenimi taþýyan ayaklarým gönlüm gibi, ne yere ne göðe, sadece sevgiyle buluþmak istiyorum gelecek ecelle..

Ýnsaný bencillik hastalýðýndan kurtaran tek iksir aþkmýþ,sevgiymiþ esirgeme Allahým..

Ýyilik,merhamet,dürüstlük,sadakat,þefkat ve sayamadýðým doksan dokuz çeþit kutlu adýnla sar, sarmala bizi..

Bize de sunduðun bu özelliklerimizi bin bir türlü rezillikle sildik,süpürdük,yedik tükettik...

Þimdi pisliðimizle yaþamakta zorluk çektiðimiz, geçmiþin saflýðýndan aldýðýmýz, kör vampirlerin gebe býraktýðý bir dünyayý, geleceðe miras býrakýyoruz..

Öyle büyük..

Öyle güzel..

Öyle affedicisin ki Allahým senden baþka kime yazar seslenirim?..

Öyle kocaman sevgini vermiþsin ki yarattýklarýna kalplerimize sýðdýramayýp bölmüþüz sevgiyi, anne, baba, çocuklar, çiçekler,kuþlar,kelebekler, günler ve aþklar..

Birbirinden ayrý,ayrý bütün sevgileri meleklerinin de yardýmýyla toplayýp sana dualarýmýzla gönderiyorum..

Sevgilerin sevgisi aþkýnla paklayýp yeniden yollar mýsýn Allahým?..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son DoLuNaY tarafından, 11.12.2006 - 17:00 tarihinde.
Gönderen: 11.12.2006 - 16:59
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
amin amin amin inþAllah....

DoLuNaYým can paylaþým için teþekkürler

Allah Razı Olsun

Rabbim dualarýmýzý dualarý kabul eylesin inþAllah...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 11.12.2006 - 17:15
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -
gül
Gönderen: 12.12.2006 - 01:02
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
Sevgilerin sevgisi aþkýnla paklayýp yeniden yollar mýsýn Allahým?..
gül
Gönderen: 12.12.2006 - 08:00
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Özge su an offline Özge  
107 Mesaj -
AMINgül

Allah Razı Olsun DOLUNAY BACIMgül
Gönderen: 12.12.2006 - 09:17
Bu Mesaji Bildir   Özge üyenin diger mesajlarini ara Özge üyenin Profiline bak Özge üyeye özel mesaj gönder Özge üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 501 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
yalnizkurt55 (62), siyahnur (56), SULEYMAN ONCU (48), corluca (54), batalli (61), Fethi62K (62), emin2325 (66), yasin ibrahim e.. (53), h_hayrettin (43), turhanozturk (61), hazanrengi (43), Zilkade (42), akif1980 (44), mekselina (34), neverness (51), rufeyde (48), rabia| (50), Selvaa (49), antaly59 (66), BÜYÜK BALIKÇI (53), cemiluygun (70), Mikai66 (46), polat_23 (44), adar72 (35), nzl44 (47), m_ugurluoglu (37), emperor (50), osmanorhan (55), muhacir (53), salepli (51), musdem (54), ilyas_bozkurt (50), Jeday (35), ebuzerbasak (35), RaHMeT_YaGMuRu (40), eL_SaLvAdoR (42), faruk38 (62), ibrahimkindan (64), Karizmatik_63 (41), halimeuzunlar (41), hakan__ (43), citakhalil (70), serin (48), ZorDünya (54), cüneyd75 (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60961 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.