stromectol ivermectine ivermectin generique rhinocortivermektine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Cennetim Olurmusun ?

önceki konu   diğer konu
27 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Cennetim Olurmusun ?
821 Mesaj -
Elini tutsam, dünyanýn öbür ucuna benimle birlikte gelir misin?..Bekle desem, dünyanýn bir ucunda beni bekler misin?..

Denizimde fýrtýnalar çýktýðýnda limaným olur musun?..Karanlýk bastýrdýðýnda deniz fenerim, hava açýnca yýldýzlarým olur musun; bulutlar göðü kapladýðýnda pusulam?..

Mihengim, turnusol kaðýdým olur musun?.. Yüreðimin suyu bulandýkça onu durultacak iksirim?...

Kapýlar kapandýðýnda kapým, yollar aþýndýðý vakit yolum, saklanmak istesem duvarým olur musun?..Özgürlüðüm ve mapusanem?..

Üþürsem evim olur musun?..Yorganým, ana kucaðým?.. Çölümde vaha olur musun? Vahamda hurma aðacým?

Daðýn tavþaný, çölün ceylaný, gecenin hayalleri baðrýna bastýðý gibi beni baðrýna basar mýsýn?

Þak þak yarýlsa bile gökten umudunu kesmeyen kýraç tarlalar gibi umut baðlar mýsýn bana?

Gitmek istersem kanatlarým olur musun?Kalmak istersem ayaðýmda prangam?..

Hurilerim olur musun? Kudret helvam ve býldýrcýným?

Soðanda sarýmsakta gözüm yok, tih çölü sürgününde gözüm yok. ateþ almaya gidersem, kýrk vakit sonra dönsem bile ayný yerde beni bekliyor olur musun?..

Kavmim beni terk ederse ve ben kavmimden kaçarsam, bir kez arkana bakmadan arkamdan gelir misin?..

Ot bitmeyen bir vadide yalnýzca Allah'a emanet edip gidersem, sen de beni kýnamaksýzýn O'na güvenir ve sa'y eder misin?

Ümidimi kaybettiðim anda ümidim, neþemi kaybettiðim zamanlarda coþkum, kalbim iþgale uðrarsa halaskârým ve rehberim olur musun?..

Arkadaþým, yoldaþým, sýrdaþým, enisim, huzurum, sürurum, nurum, zinetim, nimetim, cennetim olur musun?

Gönderen: 09.12.2006 - 02:03
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast NeV-Ra  
Misafir

cennetim.....
gül

Gönderen: 09.12.2006 - 02:12
Bu Mesaji Bildir   Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Ellerine saglik can paylastigin icin tesekkürler

Arkadaþým, yoldaþým, sýrdaþým, enisim, huzurum, sürurum, nurum, zinetim, nimetim, cennetim olur musun?

olurum tabikahkaha sevinçli
Gönderen: 09.12.2006 - 02:27
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
gül...

Uzun zamandan beri girmiyorum..
Girince ilk bu yaziyi okudum Ravdamda..
Cok hosuma gitti...

Cennetin kapilarini beraber acacagim;

"Arkadaþým, yoldaþým, sýrdaþým, enisim, huzurum, sürurum, nurum, zinetim, nimetime..."

gül...
Gönderen: 09.12.2006 - 02:49
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Dolunay can yüreðine saðlýk

Allah Razı Olsun

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 09.12.2006 - 08:41
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
RE:
978 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~HiLaLaY~

Dolunay can yüreðine saðlýk

Allah Razı Olsun

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 09.12.2006 - 08:55
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
gül Allah Razı Olsun gül

Yüreðine saðlýk...
Paylaþým harika hele CENNET kokulu olunca...!
gülCENNETgül

Gönderen: 09.12.2006 - 10:36
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
HARIKA BIR PAYLASIM

ALLAH RAZI OLSUN

ELINE EMEGINE SAGLIK

SELAM VE DUA ILE
Gönderen: 09.12.2006 - 10:45
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
herdem su an offline herdem  
RE: Cennetim Olurmusun ?
365 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý DoLuNaY

Ümidimi kaybettiðim anda ümidim, neþemi kaybettiðim zamanlarda coþkum, kalbim iþgale uðrarsa halaskârým ve rehberim olur musun?..

Allah Razı Olsun

çok güzel bir paylaþým
Gönderen: 09.12.2006 - 13:16
Bu Mesaji Bildir   herdem üyenin diger mesajlarini ara herdem üyenin Profiline bak herdem üyeye özel mesaj gönder herdem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
Dolunayima ...gül...
Gönderen: 09.12.2006 - 20:18
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -

~~..::gül::..~~

Gönderen: 09.12.2006 - 20:27
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
Cennetin Olmak Şerefim..
821 Mesaj -
Yüregimden tutmuþken sen, Birde ellerim ellerindeyken...

Dünyanýn öbür ucuda olsa gelirim seninle ben...

Bekle desen...

Dünyanýn bir ucunda sen bir ucunda ben..Bir adým bile ilerlemem..

Asla bulandýrýlmayacak denizlerinde fýrtýnalar cýksa...Her an sýgýnacak limanýn olmaya giriftarým ben...

Zifri karanlýklarda gönlüne aydýnlýk verebilmek...

Hava actýgýnda yýldýzýn olup gözlerinden dökülmek isterim ben...

Ve bulutlar birlik olup gögü kapladýklarý zaman..Yönünü belirtecek bir garip pusulan olmaktýr niyetim..

Eger ben senin zümrüdün, zebercedin mihengin ve turnusol kagýdýn isem..Yüreginin suyu bulandýkca onu da durultacak olan iksirin benim..

Tüm kapýlar pervasýzca üzerine kapandýgýnda..

Ardýna kadar acýk gül kokulu kapýn, yürümekle aþýlmýþ yollardan farklý bir yolun, saklanmak istediginde duvarýn olurum..

En dar zamanlarýnda özgürlügün, kuytularda mapushanen, üþüdügünde evin, yorganýn sýgýnacak kucagýn olurum..

Layýkmýyým bilemem cöllerinde vaha.. Vahanda boynu bükük bir hurma agacý olmaya..Dagýn tavsaný, cölün ceylaný, mehtabýn zikre daldýgý gecelerde seni bagrýma basmaya...

Ama çorak topraklarýn umudunu kaybetmeden bekledigi Rahmet gibi, bende umut baglar beklerim seni..

Gitmek istersen uzak diyarlara..Seni bir nefeste ucuracak kanat olur yüregim..

Kalmak istediginde buralarda.. Kal diye yalvararak ayagýnda pranga oluveririm..

Kac vakit gecer bilemem gurbetten dönüsün..Ama Sýlanda hurin olup ayný yerde beklemektir niyetim..

Ot bitmeyen vadilerde Hacerim ben..Allah (c.c)'a emanet edip de gidersen asla seni kýnamaksýzsýn O'na güvenip say ederim ben..

Ümitlerin tükendigi zamanda ümidin, Nesen kayboldugunda coþkun, Ve kalbin iþgale ugrarsa rehberin olmak isterim..

Arkadasýn, yoldasýn, huzurun,Sururun, nurun, ziynetin, nimetin olmak hayalim...

Cennetin Olmak Þerefim..

Cennetiniz Olmak Þerefim Canlara..gülgülgül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son DoLuNaY tarafından, 30.12.2006 - 02:45 tarihinde.
Gönderen: 30.12.2006 - 02:45
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
atakumlu su an offline atakumlu  
125 Mesaj -

Rahman yüreðinizi en halis imanla doldursun , þeytanýn ve nefsin sevdiði hiç bir þeye yer kalmasýn inþallah, aminnn...

Allah Razı Olsun Mükemmel
Gönderen: 30.12.2006 - 08:06
Bu Mesaji Bildir   atakumlu üyenin diger mesajlarini ara atakumlu üyenin Profiline bak atakumlu üyeye özel mesaj gönder atakumlu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hak-dilaram su an offline Hak-dilaram  
143 Mesaj -
'cennetim olur musun' ribat cemaatinin kanaat onderi abdullah buyuk hocaefendi'ye ait bir yazi.

paylasim icin tesekkur ederim.
Gönderen: 30.12.2006 - 10:35
Bu Mesaji Bildir   Hak-dilaram üyenin diger mesajlarini ara Hak-dilaram üyenin Profiline bak Hak-dilaram üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Üsve-i Hasene su an offline Üsve-i Hasene  
RE:
273 Mesaj -
Allah Razı Olsun

Cenabý-Hak Hz. Öyle bir Sühban'ki o vasfýný yanlýz kendisine has kýlmýþ tüm mahlukatý ihtiyac ve zillet üzere yaratmýþ.

Hepimiz kuluz ,muhtacýz Sevmeye muhtacýz velev Sevilmeye bile muhtacýz.

Dolunay Kardeþim Senin Þiirlerinde her Aþýk kendi Maþukuna bir yol bulabiliyor senin þiirlerin her sevdaya ve sevdalýya hitap ediyor yürekleri sýzlatýyor.

Yeni Þiirlerini Bekliyoruz.sevinçli

Selam ve Dua ile...

Gönderen: 30.12.2006 - 11:23
Bu Mesaji Bildir   Üsve-i Hasene üyenin diger mesajlarini ara Üsve-i Hasene üyenin Profiline bak Üsve-i Hasene üyeye özel mesaj gönder Üsve-i Hasene üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Umuda_Dogru su an offline Umuda_Dogru  
162 Mesaj -
Selamun aleyküm

Dolunay kardesim, cok güzel bir paylasim, Allah c.c razi olsun...

Cennetin olayim, Cennetim ol

gercekten cok güzel

selam ve Dua ile
Gönderen: 31.01.2007 - 01:23
Bu Mesaji Bildir   Umuda_Dogru üyenin diger mesajlarini ara Umuda_Dogru üyenin Profiline bak Umuda_Dogru üyeye özel mesaj gönder Umuda_Dogru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuBAi su an offline RuBAi  
274 Mesaj -
Muhtesem bir yazi..

çok çok güzel..bayildim resmensevinçli

Dolunay can paylastigin için Rabbim razi olsun...

Cennetini bulanlara ne mutlu...gül
Gönderen: 31.01.2007 - 01:31
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Esselamu Aleyküm..

DoLuNaY CANIM.. gül
Ellerine saglik.. Gercekten cok güzel..

Ben yanarim ASK icin..
Ben yanarim GÜL icin..
Bu Ates sönmesin diye..
Ben yanarim kim icin..
Ben yanarim SIZLER için..
Bari SIZ yanmayin diye..

Birbirlerini Cennette götüren Kardesler olalim..
Cennet yolundan, ellerimizi tutupta gezdiren Kardesler olalim..
Birbirimizin Cennetti olalim,
birbirimizi Cennette götürelim..
CENNET icinde, CENNETLIKLER olalim..ağlar
Gönderen: 10.02.2007 - 01:05
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
RE:
5108 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

gül Allah Razı Olsun gül

Yüreðine saðlýk...
gülCENNETgül

---GÜNCELLEME---
gül

Gönderen: 12.06.2007 - 19:32
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmetduru su an offline mehmetduru  
RE: Cennetim Olurmusun ?
322 Mesaj -
Elinize saðlýk dolunay kardeþ çok mükemmel bir paylaþým.Allah Razı Olsun gül
Gönderen: 19.06.2007 - 10:07
Bu Mesaji Bildir   mehmetduru üyenin diger mesajlarini ara mehmetduru üyenin Profiline bak mehmetduru üyeye özel mesaj gönder mehmetduru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
osgecik su an offline osgecik  
29 Mesaj -
yüreðine saðlýk

Allah Razı Olsun

Gönderen: 19.06.2007 - 13:45
Bu Mesaji Bildir   osgecik üyenin diger mesajlarini ara osgecik üyenin Profiline bak osgecik üyeye özel mesaj gönder osgecik üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
Cennetin Olmak Şerefim..
1576 Mesaj -
Yüregimden tutmuþken sen, Birde ellerim ellerindeyken...

Dünyanýn öbür ucuda olsa gelirim seninle ben...

Bekle desen...

Dünyanýn bir ucunda sen bir ucunda ben..Bir adým bile ilerlemem..

Zifri karanlýklarda gönlüne aydýnlýk verebilmek...

Hava actýgýnda yýldýzýn olup gözlerinden dökülmek isterim ben...

Ve bulutlar birlik olup gögü kapladýklarý zaman..
Yönünü belirtecek bir garip pusulan olmaktýr niyetim..

Ama çorak topraklarýn umudunu kaybetmeden bekledigi Rahmet gibi, bende umut baglar beklerim seni..

Kac vakit gecer bilemem gurbetten dönüsün..

Ümitlerin tükendigi zamanda ümidin, Nesen kayboldugunda coþkun, Ve kalbin iþgale ugrarsa rehberin olmak isterim..

Arkadasýn, yoldasýn, huzurun,Sururun, nurun, ziynetin, nimetin olmak hayalim...

Cennetin Olmak Þerefim..

.......

Gönderen: 19.06.2007 - 15:22
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
))zeynep(( su an offline ))zeynep((  
RE:
48 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

gül Allah Razı Olsun gül

Yüreðine saðlýk...
gülCENNETgül

Gönderen: 19.06.2007 - 15:49
Bu Mesaji Bildir   ))zeynep(( üyenin diger mesajlarini ara ))zeynep(( üyenin Profiline bak ))zeynep(( üyeye özel mesaj gönder ))zeynep(( üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -

Cennetin Olurum.....

Gönderen: 23.08.2007 - 14:49
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YALNIZ_KURT su an offline YALNIZ_KURT  
843 Mesaj -
Gitmek istersem kanatlarým olur musun?Kalmak istersem ayaðýmda prangam?..

bu güzel dizelere cevabý evet olanlara yürekten selam olsun...
Gönderen: 23.08.2007 - 21:15
Bu Mesaji Bildir   YALNIZ_KURT üyenin diger mesajlarini ara YALNIZ_KURT üyenin Profiline bak YALNIZ_KURT üyeye özel mesaj gönder YALNIZ_KURT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MELIKSAH04** su an offline MELIKSAH04**  
328 Mesaj -
YARABBÝ SANA YALVARIYORUZ BU MÜBAREK ÞABAN AYI HÜRMETÝNE HEPÝMÝZ CENNETLÝK OLALIMağlarağlarağlarağlarağlar
Gönderen: 23.08.2007 - 21:40
Bu Mesaji Bildir   MELIKSAH04** üyenin diger mesajlarini ara MELIKSAH04** üyenin Profiline bak MELIKSAH04** üyeye özel mesaj gönder MELIKSAH04** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dj_twofun su an offline dj_twofun  
RE:
115 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Hak-dilaram

'cennetim olur musun' ribat cemaatinin kanaat onderi abdullah buyuk hocaefendi'ye ait bir yazi.

paylasim icin tesekkur ederim.

Gönderen: 23.08.2007 - 22:11
Bu Mesaji Bildir   dj_twofun üyenin diger mesajlarini ara dj_twofun üyenin Profiline bak dj_twofun üyeye özel mesaj gönder dj_twofun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 892 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59965 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.