generique colchicine kamagra lopinavir ritonavir ivermektin lopinavir ritonavir super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » RAVDA YÖNETIMINİ KI-NI-YO-RUM..şanlı Bayragımızı papanın ayaklarının ve haçının altına sermişler.. Kapali

önceki konu   diğer konu
33 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RAVDA YÖNETIMINİ KI-NI-YO-RUM..şanlı Bayragımızı papanın ayaklarının ve haçının altına sermişler..
1420 Mesaj -
Bu bayraðýmýz papanýn ayaklarý altýnamý layýk gördünüz..

Milletimizin milli deðerleri ki, bu deðerlerin tamamý bayrak ve sancak ile temsil olunur.
Bayrak bir simgedir, milleti temsil eder.
Bu temsil, hem milli ve hem de manevi deðerleri kapsar. Bu tesbitimizin teyidi ve ispatý bakýmýndan bayraðýmýzýn üzerindeki sembollerin anlamý üzerinde duralým.
Bayraktaki hilal, Türk Milletinin gayesini, bu gayenin temeli olan Tevhid inancýný sembolize eder. Ýlayý Kelimetullah denilen ve evrensel planda hak ve adaletin tecellisi olarak uygulama sahasý bulan, bize has gerçek iþte bu Tevhid sýrrýndan kaynaklanýr.
Keza, bayraktaki yýldýz mana olarak nübüvveti ve Hz. Peygamber (Muhammed Mustafa SAV) Efendimizi sembolize eder. Bunun tarih boyunca pratik ifade tarzý Mehmetcikolmuþ ve kahraman ordumuz tarih boyunca bu sýfat tavsif olunmuþtur.
Yine bu sýfat daha bir büyük anlam kazanmýþ, ordumuzu simgesel manada yücelten ve anlatan Sancak gerçeði ortaya çýkmýþtýr. Ordumuzun simgesi sancaktýr ve milleti temsil eden bayrakla ortak manada buluþurlar.
Bayraðýmýzýn zeminindeki kýrmýzýlýk ise, bu gaye uðruna savaþýp þehit olanlarýn kanýný sembolize eder.
Ýþte Türk Bayraðý budur.
Tevhid, nübüvvet, ordu ve þehitlerin kaný. Yani, milletin özü ve kimliði milli ve manevi deðerleri; haysiyeti ve þerefi.
Þimdi milletimize kasteden menfur zihniyetler, dinimizi tahrif ve tahripten sonra, bayraðýmýzý da dejenere etmeyi projelendirmiþ bulunuyorlar.
Bayraðýn anlamýný dejenere etme projesi, Avrupa Birliðine girme tuzaðýna endekslenmiþ bulunuyor.
Buna göre Türk Bayraðý, 12 havariyi temsil eden þirke batmýþ, hristiyan haçlý birliði bayraðýnýn içinde absorbe edilip, eritilmek isteniyor. Baþka bir ifade ile Türk Bayraðý, ABnin haçlý bayraðý ile zoraki bir evliliðe sürükleniyor.
Böylece Tevhid ile teslis (þirkküfür), iman ile inanç (batýl, muharref ve hükmü kaldýrýlmýþgöz kırpma karýþtýrýlýp, bir haçlý çorbasýpapaz pilavý piþirilmek isteniyor.
Bu vahim ve gaddar zihniyetin pratik ve simgesel iþaretleri gelmeye baþladý:
Zaman zaman basýnda bu simgesel fotoðraflarý görüyoruz. Öyle ki, bayraðýmýzdaki nübüvveti ve mehmetciði temsil eden yýldýz, 12 yýldýzlý haçlý bayraðýnýn bir yýldýzý ile ortak kullanýlýyor. Þanlý hilalimiz de açýk uçlarýyla AB bayraðýndaki yýldýzlarý kucaklar gibi oluyor. Böylece milleti temsil eden Türk Bayraðý, AB bayraðý içinde yutulup, kayboluyor. Ýþte inkültürasyonun simgesel izahý, baþka bir ifadeyle bayraðýn anlamýnýn iðfal edilmesidir.

Ýþte Türk Bayraðýna tarih boyunca, yapýlabilecek en büyük hakaret ve alçaltýcý oyun.
Bu açýkça bayraða hakaret, tabiatiyle millete hakaret ve aþaðýlamadýr.
Bazý belediyeler bu hakaret sembolüne, mal bulmuþ maðribi gibi sarýlmýþ. Son bir örneðini ÝzmirUþak karayolu üzerinde, Turgutluda bir köprüye monte edilmiþ vaziyette gördüm. Nazlý hilalimiz AB bayraðýnýn yýldýzlarýný kucaklýyor gibiydi.
Ne hazin bir manzara...

Bir kere bu yaklaþým ve uygulama, Türk Bayraðý kanununu ihlal anlamý taþýr. Ayný zamanda millete hakaret manasý...
Yasal sorumlular bunun hesabýný mutlaka sormalýdýr. Yabancý iþbirlikçiler mutlaka sorgulanmalýdýr.
Asýl sorgulama ise, milletin vicdanýnda olacaktýr.
Hala vicdanýnýz rahat mý

ALLAH RIZASI ICIN LINKE TIKLAYIN...

www.ravda.net

KINIYORUM SIZI KINIYORUM..

agla agla agla
Gönderen: 28.11.2006 - 01:27
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
murat_32100 su an offline murat_32100  
RE: RAVDA YÖNETIMINİ KI-NI-YO-RUM..şanlı Bayragımızı papanın ayaklarının ve haçının altına sermişler..
104 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý **Su_DamlasI**

Bu bayraðýmýz papanýn ayaklarý altýnamý layýk gördünüz..

Milletimizin milli deðerleri ki, bu deðerlerin tamamý bayrak ve sancak ile temsil olunur.
Bayrak bir simgedir, milleti temsil eder.
Bu temsil, hem milli ve hem de manevi deðerleri kapsar. Bu tesbitimizin teyidi ve ispatý bakýmýndan bayraðýmýzýn üzerindeki sembollerin anlamý üzerinde duralým.
Bayraktaki hilal, Türk Milletinin gayesini, bu gayenin temeli olan Tevhid inancýný sembolize eder. Ýlayý Kelimetullah denilen ve evrensel planda hak ve adaletin tecellisi olarak uygulama sahasý bulan, bize has gerçek iþte bu Tevhid sýrrýndan kaynaklanýr.
Keza, bayraktaki yýldýz mana olarak nübüvveti ve Hz. Peygamber (Muhammed Mustafa SAV) Efendimizi sembolize eder. Bunun tarih boyunca pratik ifade tarzý Mehmetcikolmuþ ve kahraman ordumuz tarih boyunca bu sýfat tavsif olunmuþtur.
Yine bu sýfat daha bir büyük anlam kazanmýþ, ordumuzu simgesel manada yücelten ve anlatan Sancak gerçeði ortaya çýkmýþtýr. Ordumuzun simgesi sancaktýr ve milleti temsil eden bayrakla ortak manada buluþurlar.
Bayraðýmýzýn zeminindeki kýrmýzýlýk ise, bu gaye uðruna savaþýp þehit olanlarýn kanýný sembolize eder.
Ýþte Türk Bayraðý budur.
Tevhid, nübüvvet, ordu ve þehitlerin kaný. Yani, milletin özü ve kimliði milli ve manevi deðerleri; haysiyeti ve þerefi.
Þimdi milletimize kasteden menfur zihniyetler, dinimizi tahrif ve tahripten sonra, bayraðýmýzý da dejenere etmeyi projelendirmiþ bulunuyorlar.
Bayraðýn anlamýný dejenere etme projesi, Avrupa Birliðine girme tuzaðýna endekslenmiþ bulunuyor.
Buna göre Türk Bayraðý, 12 havariyi temsil eden þirke batmýþ, hristiyan haçlý birliði bayraðýnýn içinde absorbe edilip, eritilmek isteniyor. Baþka bir ifade ile Türk Bayraðý, ABnin haçlý bayraðý ile zoraki bir evliliðe sürükleniyor.
Böylece Tevhid ile teslis (þirkküfür), iman ile inanç (batýl, muharref ve hükmü kaldýrýlmýþgöz kırpma karýþtýrýlýp, bir haçlý çorbasýpapaz pilavý piþirilmek isteniyor.
Bu vahim ve gaddar zihniyetin pratik ve simgesel iþaretleri gelmeye baþladý:
Zaman zaman basýnda bu simgesel fotoðraflarý görüyoruz. Öyle ki, bayraðýmýzdaki nübüvveti ve mehmetciði temsil eden yýldýz, 12 yýldýzlý haçlý bayraðýnýn bir yýldýzý ile ortak kullanýlýyor. Þanlý hilalimiz de açýk uçlarýyla AB bayraðýndaki yýldýzlarý kucaklar gibi oluyor. Böylece milleti temsil eden Türk Bayraðý, AB bayraðý içinde yutulup, kayboluyor. Ýþte inkültürasyonun simgesel izahý, baþka bir ifadeyle bayraðýn anlamýnýn iðfal edilmesidir.

Ýþte Türk Bayraðýna tarih boyunca, yapýlabilecek en büyük hakaret ve alçaltýcý oyun.
Bu açýkça bayraða hakaret, tabiatiyle millete hakaret ve aþaðýlamadýr.
Bazý belediyeler bu hakaret sembolüne, mal bulmuþ maðribi gibi sarýlmýþ. Son bir örneðini ÝzmirUþak karayolu üzerinde, Turgutluda bir köprüye monte edilmiþ vaziyette gördüm. Nazlý hilalimiz AB bayraðýnýn yýldýzlarýný kucaklýyor gibiydi.
Ne hazin bir manzara...

Bir kere bu yaklaþým ve uygulama, Türk Bayraðý kanununu ihlal anlamý taþýr. Ayný zamanda millete hakaret manasý...
Yasal sorumlular bunun hesabýný mutlaka sormalýdýr. Yabancý iþbirlikçiler mutlaka sorgulanmalýdýr.
Asýl sorgulama ise, milletin vicdanýnda olacaktýr.
Hala vicdanýnýz rahat mý

ALLAH RIZASI ICIN LINKE TIKLAYIN...

www.ravda.net

KINIYORUM SIZI KINIYORUM..

agla agla agla

ben de **Su_DamlasI** kardesime katýlýyom
Gönderen: 28.11.2006 - 01:41
Bu Mesaji Bildir   murat_32100 üyenin diger mesajlarini ara murat_32100 üyenin Profiline bak murat_32100 üyeye özel mesaj gönder murat_32100 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sehidan su an offline sehidan  
44 Mesaj -
Selamunlaeykum.
Gün içinde o kadar siteye giriþ yaptým hiç dikkatimi çekmedi. Bu konuda ravda yönetimini tebrik ederim.Þimdi bakýncada hiç þaþýrmadým açýkcasý. Niye mi???
Ayet ve hadisleri kaldýran bir yönetimden ne beklersiniz. Sizlere de ancak bu yakýþýr.
Masum gibi gözüküpte boyunuzdan büyük iþlere kalkýþmayýn. Özellikle bunu islam çatýsý altýnda yapmayýn. Bu vatan bu bayrak bizimdir. Bunu sonuna kadar kafirlerden ve münafýklardan inþallah koruyacaðýz.
Rabbim sizleri doðru yola eriþtirsin..

"Þeytan onlara yaptýklarý iþleri güzel gösterip, onlarý doðru yoldan çýkardý" (Ankebut: 38)
"Kim Ýslâm'dan baþka bir din ararsa, onunki katiyyen kabul edilmeyecek ve o âhirette kaybedenlerden olacaktýr" (Âl-i Ýmran: 85)

"Yoksa onlarýn, Allah'ýn izin vermediði bir dini ortaya koyan ortaklarý mý var? Eðer erteleme sözü olmasaydý, derhal aralarýnda hüküm verilirdi.
Þüphesiz ki kâfirlere can yakýcý bir azap vardýr" (Þûrâ: 21)
Gönderen: 28.11.2006 - 02:00
Bu Mesaji Bildir   sehidan üyenin diger mesajlarini ara sehidan üyenin Profiline bak sehidan üyeye özel mesaj gönder sehidan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Olamaz öyle bisey mutlaka bi yanlislik vardir görevli arkadaslar umarim hemen zaman kaybetmeden kaldirirlar acikcasi beklemiyordum böyle bi görüntüyü cigerlerim sizladi

su damlasinin verdigi link calismiyor google den verin cikar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sayacgin1 tarafından, 28.11.2006 - 02:23 tarihinde.
Gönderen: 28.11.2006 - 02:09
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiH su an offline MeLiH  
Admin

280 Mesaj -
Maþallah barekallah..

Belliki kýnama içgüdüleriniz coþmuþ ve anasayfadaki ezaný bile dinlememiþsiniz.. Yoksa ezan sesinin çan sesleri arasýnda kaybolduðunu farkeder ve hemen onuda kýnardýnýz..

Verilmeye çalýþýlan bir mesaj var anasayfada..

Tabiki anlayana..

"" RAVDA.net'i Kýnamaya devam.. ""
Gönderen: 28.11.2006 - 02:24
Bu Mesaji Bildir   MeLiH üyenin diger mesajlarini ara MeLiH üyenin Profiline bak MeLiH üyeye özel mesaj gönder MeLiH üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
44 Mesaj -
Þu söylediðine bak.Çok yazýk.. Senin keyfin için o bayrak yere düþmez hele bir kafirin ayaklarý altýna asla...Sen ne anlarsýn bayraðýn deðerinden.
Böyle mesaj mý olur. Kafire mi mesaj veriyorsun müsülümana mý?
Bakýn biz bile bayraðý ayaklar altýna aldýk,
yaa ona göre ayaðýnýzý denk alýn papa amcam geliyo mu demek istiyorsun.
Gönderen: 28.11.2006 - 02:33
Bu Mesaji Bildir   sehidan üyenin diger mesajlarini ara sehidan üyenin Profiline bak sehidan üyeye özel mesaj gönder sehidan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý MeLiH

Maþallah barekallah..

Belliki kýnama içgüdüleriniz coþmuþ ve anasayfadaki ezaný bile dinlememiþsiniz.. Yoksa ezan sesinin çan sesleri arasýnda kaybolduðunu farkeder ve hemen onuda kýnardýnýz..

Verilmeye çalýþýlan bir mesaj var anasayfada..

Tabiki anlayana..

"" RAVDA.net'i Kýnamaya devam.. ""

ACIKCASI COGU INSANDA EZAN SESI YOK

VE BEN GORUNTUYU ANLATMAK ISTEDIM

NIYE KAFIRLERE PRIM VERIYORSUNUZ

BUNU GÖREN KAFIR GURUR DUYAR SIZLE ÝÞTE

AMA BEN GURUR DUYAMADIGIM ICIN KINIYORUM

LÜTFEN O BAYRAK DERHAL ÝBLÝSÝN MELUNUN AYAKLARI

ALTINDAN KALDIRILSIN O BAYRAK UGRUNA YÜZ

BINLERCE SEHIT VERDIK BIZ ANLI ÞANLI

BAYRAGIMIZ ILELEBET GÖKLERDE KALICAKTIR
Gönderen: 28.11.2006 - 02:40
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
sehidan kardes
Admin

1760 Mesaj -
lütfen biraz sakin ol melih abinin dedigi dogru orda ezan okunuyor verilmek istenen mesaj olda sonunda kadar dinleyin ve lütfen kirici olma tamam resim benimde hosuma gitmedi degistirilecek ins. onun bunun keyfi diye bisey yok bayrak hepimizin kimin hosuna gider lütfen sende sakin ve sabirli ol ve bi özür borclusun melih abi ye ve bende özür diliyorum melih abimden hakinida helal eder ins.
Gönderen: 28.11.2006 - 02:46
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
Deðerli kardeþlerim...

Gecenin bu saatinde kaldýrýldým. Yanlýþ anlaþýlmýþ bir konuya mudahale etmem istendi...

Verilmek istenen mesajý anlamaya çalýþalým kardeþlerim...

Nedir verilmek istenen mesaj?

Bayraðýmýzda... Hilalilimizde...

Papa ve haç uðruna birnevi yerlere seriliyor. Ýleriki zamanda Ayasofya kilise olarak açýldýðý zaman da biz hala bayraðýmýzý ve hilalimizi yerlere düþürmemek için gayret gsteriyor olacaðýz.
Ancak o bayrak ve hilalin ASLI olan MANEVÝ DEÐERLERÝMÝZ yok olmuþ olacaktýr...

Yani...

YOL GÝDENÝN ASLANIM...
GERÝDE KALAN AÐIT YAKAR ANCAK...

Biz bir esaj vermek istedik ve o mesajý milyonlara duyurmak için saatlerimizi verdir...

Siz de çýkmýþsýnýz burada niye bayrak haçýn altýna aldýnýz diye apýt yakýyorsunuz...

Kýnanacak birileri varsa oda RAVDA deðil...
HÝLALÝMÝZÝ ve BAYRAÐIMIZI, HAÇ ve PAPA upruna peþkeþ çeken OSMANLININ TORUNLARIDIR...

VARMI ARANIZDA OSMANLI TORUNU OLDUÐUNU ÞDDÞA EDEN...

Var tabiiki...

Nerede?
Ayasofya niye esaret eltýnda?
Nerede Selahaddini Eyyubi?
Filistin niye kan aðlýyor?
Neredesiniz ey MÜMÝNLER...?
Apýt yakýyoruz AÐIIIT...

YOL GÝDENÝN ASLANIM...
BÝZ AÐIT YAKMAMIZA DEVAM EDE DURALIM...

Selam ve dua ile...
Gönderen: 28.11.2006 - 03:04
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
NEREDESÝN EY AKÞEMSEDDÝÝÝÝN:

http://www.habervakti.com/detay.asp?id=20128

Þu hale bakýn bir....
Gönderen: 28.11.2006 - 03:07
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bir.musluman su an offline bir.musluman  
86 Mesaj -
evet, vermek istediginiz anlamli bir mesaj olabilir..ama bayrak hilal papanin resmi altinda olmasin...onun yerine yazarak soyleyin ..yani bayragimiz ayaklar altinda diye..
ama yanklis anladiysam ozur dilerim ..butun RAVDA yoneticilerinden ..hakkinizi helal edin.
SELAM VE DUA ILE...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son bir.musluman tarafından, 28.11.2006 - 15:52 tarihinde.
Gönderen: 28.11.2006 - 03:59
Bu Mesaji Bildir   bir.musluman üyenin diger mesajlarini ara bir.musluman üyenin Profiline bak bir.musluman üyeye özel mesaj gönder bir.musluman üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
arkadaþlar kusura bakmayýn ama uðraþtýðýnýz þeyler (resme karþý olanlar) çok saçma....

duyarlý olalým derken þeytan bizi baþka yerlere yönlendirip küçük teferruatlarla uðraþtýrmasýna izin vermeyelým lutfen....
Gönderen: 28.11.2006 - 08:16
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dania su an offline dania  
58 Mesaj -
Selamun aleyküm

Yukaridaki karde$lerimizin kinamalarina aynen katiliyorum. Bayrak bir millet´in sembolüdür.

Birileri kendilerince yanli$ davrandi diye. Bu hatanin getirisini tüm bir milletin vebali olarak gösteremezsiniz.

Ve ayrica iriharflerle yazilmi$ olan

ve ...´.. zaferi olarak verilen ba$ligi da kiniyorum. Ne demek ...´.. zaferi???????

Papa Türk topraklarina ayak basacak diye zafer mi kazanmi$ oluyorlar?

Hangi acidan bakarsaniz bakin bu tür bir ba$lik Ravda ya hic uymami$ ve de yaki$mami$.

Yüce Allah´IN sayisiz hikmetleri vardir o ki$inin Türk topraklarini ziyaret etmesinde. Siz o hikmetleri biliyormusunuz ki de, böyle bir ba$lik atiyorsunuz???

Ravda ekibi ya da bu ba$ligi atmaktan sorumlu ki$i!

Bizler Ravda ya üyeyiz diye bizleri koyun sürüsü misali istediginiz yöne ve dü$ünceye yönlendirebileceginizimi zannetmektesiniz???

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son dania tarafından, 28.11.2006 - 09:15 tarihinde.
Gönderen: 28.11.2006 - 09:14
Bu Mesaji Bildir   dania üyenin diger mesajlarini ara dania üyenin Profiline bak dania üyeye özel mesaj gönder dania üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý dania

Bizler Ravda ya üyeyiz diye bizleri koyun sürüsü misali istediginiz yöne ve dü$ünceye yönlendirebileceginizimi zannetmektesiniz???

Ablacim bunlar nasil sözler.. ?ağlar

Kinamakta nasil bir söz?

Uyarabilirsiniz, düsüncelerinizi yazabilirsiniz,
ama Sizleri bir araya getiren RAVDAyi yada Yöneticilerini kinamaniz beni cok üzdü..

Onlar ellerinden geleni yapiyorlar,
Flashlari, Anasayfada önemli mesaj vermek icin ellerinden geleni yapiyorlar..

Biraz daha sicak uyarsaniz..

Bu basligi bile görünce, yerden yere vuruldum..

Ne olursa olsun, daha sicak bir sekilde uyarmanizi bekliyorum..

Sonucta birbirimizi ALLAH icin seviyoruz,
ve cok sevdigim icinde kiniyorum gibi sözlere üzülüyorum..

Hakkiniz helal ediniz..
Moralim sifir oldu..ağlar
Gönderen: 28.11.2006 - 09:20
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
- HuKuM - su an offline - HuKuM -  
86 Mesaj -
Aboww ! Ne etmiþ bu Ravda Yönetimi?
Resimde Bayraðýmýzý ayaklar altýna almýþ. sevinçli
Bak hele yaw ,Ýnsanlar nette Cihat ,
Bayrak , Vatan , Millet derdine düþmüþ.

Ya nette bu iþleri yapmak basit geliyor sanýrým insanlara.
Ezan dinmez ,Vatan bölünmez , Bayrak inmez, Þehitler ölmez diyenleri , Faþist ve Ýslam düþmaný diyenlerin , þimdi oturduklarý yerde Milleyetci duygularý kabarmýþ , Vay be !

Papanýn katli vacibdir diyenler ,daha önce M.Ali AÐCA yý sýrf Ülkücü olduðu için kýnýyordu , þimdi de papa Türkiyeye gelmesin diyen sokaklarda þak þak yapýyor,
Hayret biþisiniz ya ! Gidin iþinize kardeþim.
Gönderen: 28.11.2006 - 09:22
Bu Mesaji Bildir   - HuKuM - üyenin diger mesajlarini ara - HuKuM - üyenin Profiline bak - HuKuM - üyeye özel mesaj gönder - HuKuM - üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dania su an offline dania  
RE:
58 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý YeSiLKuBBeM

Alıntı
Orijýnalý dania

Ablacim bunlar nasil sözler.. ?ağlar

Kinamakta nasil bir söz?

Uyarabilirsiniz, düsüncelerinizi yazabilirsiniz,
ama Sizleri bir araya getiren RAVDAyi yada Yöneticilerini kinamaniz beni cok üzdü..

Onlar ellerinden geleni yapiyorlar,
Flashlari, Anasayfada önemli mesaj vermek icin ellerinden geleni yapiyorlar..

Biraz daha sicak uyarsaniz..

Bu basligi bile görünce, yerden yere vuruldum..

Ne olursa olsun, daha sicak bir sekilde uyarmanizi bekliyorum..

Sonucta birbirimizi ALLAH icin seviyoruz,
ve cok sevdigim icinde kiniyorum gibi sözlere üzülüyorum..

Hakkiniz helal ediniz..
Moralim sifir oldu..ağlar

KINAMAK da bir dü$üncedir ablasi. Hakikaten Ravda´ya ilk giri$e yerle$tirilmi$ olan o yazi ve bayragimizin halini

görünce de kendimi tuttum ve dayandim bir süre. Cünkü Ravda yönetimin böyle bir ba$lik atmasina $a$tim. Bekledim.

Belki hatalarinin farkina varirlar diye. Ama Su damlasi karde$im tarafindan acilmi$ olan bu ba$lik altinda Fatih beyin kendisini bir link vererek savundugunu görünce.

Seninde belirttigin gibi oldukca sert bir tepki verdim Allah icin.

Bunu bilerek ve isteyerek yaptim ablasi.

Hayret ettim, $a$irdim ve nihayetinde aynen diger KINAYAN karde$lerim gibi KINADIM.

Yukarida yazan karde$lerimiz nasil tepkilerini ortaya koydularsa. Bir üye olarak en dogal hakkimi kullandim ablasi.

Benim yazdigim tepkiye bu denli $a$irmana da bir anlam veremedim dogrusu.

Neyse biz hakkimizi helal ettik, sizlerde helal ediniz hakkinizi bizlere.
Gönderen: 28.11.2006 - 09:43
Bu Mesaji Bildir   dania üyenin diger mesajlarini ara dania üyenin Profiline bak dania üyeye özel mesaj gönder dania üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
*** NE OLUYOR SİZLERE YAHUUU...! ***
5108 Mesaj -

BURDA HEM KARDEÞÝZ DÝYORSUNUZ HEMDE YÖTETÝMÝ KINIYORSUNUZ...
YAPMAYIN ALLAH AÞKINA....!
AKLI BAÞINDA OLANLARA DÝYORUM YÖNETÝME BÝRÞEY YAZACAÐINIZ ZAMAN KINAMADAN DAHA DEÐÝÞÝK BÝR ÝFADE ÝLE DÜÞÜNCELERÝNÝZÝ GETÝRÝN...
ÖLEE ULU ORTALIKTA YAPMAYIN...
BU NE YAAA....
HATASIZ KUL OLMAZZZZ...KARDEÞÝM...
OLDUYSA BÝR HATA UYARIN...!
HERKEZ KENDÝNE GELSÝN VATAN HEPÝMÝZÝN BÝRÝMÝZÝN DEÐÝL...üzüntülü

üzüntülü üzüntülü üzüntülü

Gönderen: 28.11.2006 - 10:00
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  
406 Mesaj -
s.a.

Sitenin giriþindeki verilmek istenen mesaj þu an Türkiye'deki olanlarýn çekilmiþ bir fotoðrafý.

Bu ülkede ki aklý baþýnda her Müslüman'ýn deðer verdiði bayrak o resimde belki o þekilde manzume edilmiþ ama bu rezilliðin anlatýlmasý da ancak bu þekilde olabilir.

Ben bu resme karþý çýkanlarýn sitemlerini anlayabiliyorum. Ama biz sitemimizi bu kadar hakarete raðmen papayý karþýlamaya hazýrlayanlara, papanýn geliþini bir fýrsat sayanlara ve yýllardýr bu rezillerle diyalog içine girenlere göstermemiz gerektiðine inanýyorum.

selam ve dua ile...
Gönderen: 28.11.2006 - 10:14
Bu Mesaji Bildir   _SeRKaN_ üyenin diger mesajlarini ara _SeRKaN_ üyenin Profiline bak _SeRKaN_ üyeye özel mesaj gönder _SeRKaN_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
üzülürüm sizlere
555 Mesaj -
sadece üzüldüm bütün yazýlanlara bir bayragýn altta olmasý manevi degeriniz altta olmasý anlamýna geliyorsa bizler sadece düþünceden ibaretiz

sadece hac denilen illetin altýnda oldu diyemi ya ben mi çok saf ve günahkarým yoksa siz mi çok dindar ve milliyetçi oldunuz

Efendimizin kýlýna zarar gelmemesi için kalkan olan etten duvar ören sahabelerimiz gibi olamýyorsunuz ve Efendimizin bir tek saçýna zarar veren müþrikleri bozguna ugratan sahabelerdenmisiniz

papa olacak aþþalýk hakaret etti kimse gidipte kellesini almadý nedenki

bana hedef gösterseler þuan alýrým canýný

sizler daha aranýzda çözüme ulaþamazken yakýnda evinizin dibine kadar çan sesi gelecekkkkk

o zamanda kýna türk bayragý altta diye

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son (YiTiK_SevDaM) tarafından, 28.11.2006 - 10:24 tarihinde.
Gönderen: 28.11.2006 - 10:23
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: BENDE SIZE ÜZÜLDÜM...
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý (YiTiK_SevDaM)

sadece üzüldüm bütün yazýlanlara bir bayragýn altta olmasý manevi degeriniz altta olmasý anlamýna geliyorsa bizler sadece düþünceden ibaretiz

Buyrun papa bugun geldý gýdýn alýn canýný burada alýrým demekle olmuyor söylemlerle hareket etmeyýn eylemlerýnýzý görelým o zaman
bený bayragýmýzýn papanýn ve haÇÇýn altýnda olmasý rahatsýz ettý kýnýyarak eyleme dönüþtürdüm sýzde o zaman söylemlerýnýzý eyleme dönüþtürün hadi kalkýn boþ boþ oturup burda yazmayýn GÝDÝN ALIN PAPANIN CANINI
o zaman gýdýn hereke halýlarýný kaldýrýn papanýn yürüdügü yollardan bayragýmýzý serýn onun üstünde yürüsün bayrak bu kadar basýtmý ALLAH aþkýna yarýn baskalarý bayragýmýzý ýndýrýp yerlere attýgýnda yaktýgýnda sakýn tepký vermeyýn cünkü ayný sey bu göruntuyle..

SELAM VE DUA ILE..

üzüntülü
Gönderen: 28.11.2006 - 11:29
HAKBIR su an offline HAKBIR  
RE: *** NE OLUYOR SİZLERE YAHUUU...! ***
374 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

BURDA HEM KARDEÞÝZ DÝYORSUNUZ HEMDE YÖTETÝMÝ KINIYORSUNUZ...
YAPMAYIN ALLAH AÞKINA....!
AKLI BAÞINDA OLANLARA DÝYORUM YÖNETÝME BÝRÞEY YAZACAÐINIZ ZAMAN KINAMADAN DAHA DEÐÝÞÝK BÝR ÝFADE ÝLE DÜÞÜNCELERÝNÝZÝ GETÝRÝN...
ÖLEE ULU ORTALIKTA YAPMAYIN...
BU NE YAAA....
HATASIZ KUL OLMAZZZZ...KARDEÞÝM...
OLDUYSA BÝR HATA UYARIN...!
HERKEZ KENDÝNE GELSÝN VATAN HEPÝMÝZÝN BÝRÝMÝZÝN DEÐÝL...üzüntülü

üzüntülü üzüntülü üzüntülü

evet katiliyorum abi nedense insanlar hemen hüküm vermeyi tercih ediyorlar
ALLAH CC YARDIMCIMIZ OLSUN
Gönderen: 28.11.2006 - 11:47
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
44 Mesaj -
Selamunlaeykum.
Size sadece hayret gözüyle bakýyorum... Nasýl insanlarsýnýz bir türlü anlayamadým. Türkiyenin hali bu diye bayraðý alýn papanýn altýna koyun oh ne güzel. Ne güzelde savunma yapýyorsunuz.
Madem türkiyenin hali bu o zaman siz gidin papanýn ayaklarý altýndaki halýlarý kaldýrýnda bayraðý serin. Hani türkiyenin hali bu ya.
Böyle gelmiþ böyle gider mantýðýyla hareket ederseniz ne bayrak kalýr ne de vatan. Bu resme bakan müslümanýn içi sýzlýyor kafirinse göðsü kabarýyor. Bak nasýlda bunlara kabul ettirmiþiz diye dalga geçiyorlardýr.

Bu bayraðý ayaklar altýna alan benim deðil onlarýn kardeþidir. Hatasýz kul olmaz ama böyle de kendini beðenmiþlik olmaz. Uyarýlara aldýrýþ etmeden hala mantýksýz zýrvalarla kendilerini savunuyorlar.
Kafayý þöyle bi kaldýrýp "tamam kardeþler biz o düþünceyle bakmadýk. Farklý düþünmüþtük. Hemen deðiþtiriyoruz" demek varken
"Biz orada mesaj vermek istedik ama anlayanlara"
bu ne demek...
Böyle bir düþünce var mý...
Gönderen: 28.11.2006 - 13:03
sevcan su an offline sevcan  
RE:
3 Mesaj
[quote][i]Orijýnalý F a t i h[/i]

Deðerli kardeþlerim...

Verilmek istenen mesajý anlamaya çalýþalým kardeþlerim...

Nedir verilmek istenen mesaj?

Bayraðýmýzda... Hilalilimizde...

Papa ve haç uðruna birnevi yerlere seriliyor. Ýleriki zamanda Ayasofya kilise olarak açýldýðý zaman da biz hala bayraðýmýzý ve hilalimizi yerlere düþürmemek için gayret gsteriyor olacaðýz.
Ancak o bayrak ve hilalin ASLI olan MANEVÝ DEÐERLERÝMÝZ yok olmuþ olacaktýr...

Yani...

YOL GÝDENÝN ASLANIM...
GERÝDE KALAN AÐIT YAKAR ANCAK...

Biz bir esaj vermek istedik ve o mesajý milyonlara duyurmak için saatlerimizi verdir...

Siz de çýkmýþsýnýz burada niye bayrak haçýn altýna aldýnýz diye apýt yakýyorsunuz...

HÝLALÝMÝZÝ ve BAYRAÐIMIZI, HAÇ ve PAPA upruna peþkeþ çeken OSMANLININ TORUNLARIDIR...

Var tabiiki...

Nerede?
Apýt yakýyoruz AÐIIIT...

YOL GÝDENÝN ASLANIM...

BÝRÝLERÝ YANLIÞ YAPIYOR DÝYE BAYRAÐIMIZI SEMBOLIKTE OLSA AYAKLAR ALTINA SEREMEZSÝNÝZ, BÝZ BÖYLE DÜÞÜNMEMÝÞTÝK DEYÝP HATANIZI DÜZELTECEÐÝNÝZE ÜSTE ÇIKMAYA ÇALIÞIYORSUNUZ, DEDÝÐÝM DOÐRU DEYÝP YAPILAN HATADA DÝRETYORSUNUZ, NASIL BÝR ZÝHNÝYETE SAHÝPSÝNÝZ ANLAMAKTA ZORLUK ÇEKÝYORUM, BAYRAÐIMIZI AYAKLAR ALTINA SERÝP BUNDA DÝRENEN ÝNSANLAR BENÝM KARDEÞÝM OLAMAZ
Gönderen: 28.11.2006 - 13:24
Bu Mesaji Bildir   sevcan üyenin diger mesajlarini ara sevcan üyenin Profiline bak sevcan üyeye özel mesaj gönder sevcan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Bakmakla görmek arasýndaki ince ama bir o kadarda keskin çizgiyi fark edebiliyor musunuz?

Bakmak görmek olmadýgý gibi tek yönlü düsünmekte hicbirzaman mutlak dogru degildir..

Ana sayfada ki flasha baktýgýmýzda sadece bayrak papa'nýn ve hacýn altýnda bunumu görüyoruz ?
Sadece bunumu algýlayabiliyoruz?

Bugün ülkeme topragýma bir kansýz ayak basacak..
Tarihimin en kýymetli mimarilerinden birinde ayin yapacak...
Ezan sesi can sesine karýsacak..
:(
Ben bunu kýnýyorum...
Ana sayfadaki ülkemin suanki portresi..

Peki siz neyi kýnýyorsunuz..
Bir daha bakýn anasayfaya belki anlatýlan mesajý kavrayabilirsiniz..
Kalp gözüyle bakmaya dikkat edin herzaman..

En uzak mesafe ne Afrika'dýr

Ne Çin, ne Hindistan,

Ne seyyareler

Ne de yýldýzlar geceleri ýþýldayan

En uzak mesafe iki kafa arasýndaki mesafedir

Birbirini anlamayan...

Can YÜCEL

Selam Ve Dua ile..

Gönderen: 28.11.2006 - 14:04
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
RE:
1023 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý F a t i h

Deðerli kardeþlerim...

Var tabiiki...

Nerede?
Apýt yakýyoruz AÐIIIT...

YOL GÝDENÝN ASLANIM...

Selam ve dua ile...

Ben Fatih abime katiliyorum....

Su damlasi abla, ve diger RAVDAyi KINAYAN KARDESLERIM, insanlar neden verilen mesaji anlamak istemzler??? Burda farkli bir sey anlatilmakta, ve sizler bun ugormemektesiniz. Aslinda goruyorsunuz ama insan GORMEK ISTEDIGI GIBI BAKAR VE OYLE GORUR... Biraz farkli gozle baksak, yalnis anlasilma oldugu ortaya cikacaktir...
Papanin Turkiye'yi ziyaret etmesinden dolayi hissettiginiz aciyi biliyorum... Ama bu aciyi Ravda'dan cikartamazsiniz, dunyanin bu hale gelmesinden, hele de papanin Tr'ye gelmesinden Ravda hic bir sekilde sorumlu degildir... Lutfen!! Resime dikkat edin, gelen seslere dikkat edin...

BAYRAGIMIZIN YERE ATILDIGI FALAN YOOOOOK !!!

Bir sey demiyorum, ama kirici konusmayalim lutfen.....:(

OFKE SEYTANDANDIR, onu mutlu etmeye devam edelim ...

Su Damlasi ablama gül Ablacim, bayrak sadece alta koyuldu diye ofkelendiyse, abla seni cok seviyorum ama inan, kusura bakma bos yere ofkeleniyorsun... Soyle bir dusun, bayragimizi kimler nasil ayak altina aliyor??? Isim verip tartisma cikartmak itsemiyorum ama bugun Turkiyeyi kullanip, prim yapan insanlar var, bunun sayesinde odul kazanan insanlar var, ve bunlara tepki yagmiyor... ama sirf bayragimiz alta koyuldu diye bu cikiyorsa, diger olaylara harp cikmasi gerekiyr diye dusunuyorum... ne olursun abla, biliyorum papa konusu aci bir durum olabilir, ama ne olur ofkeni burdan cikartma... Bu actigin konuyu firsat bilip, tartisma ve fitne cikartcaka insan kayniyor ... Lutfen abla gül Ofkene yenilme
:(

Mesaj 5 kez düzenlendi. En son HuRi tarafından, 28.11.2006 - 15:16 tarihinde.
Gönderen: 28.11.2006 - 14:45
Bu Mesaji Bildir   ZeBaNi üyenin diger mesajlarini ara ZeBaNi üyenin Profiline bak ZeBaNi üyeye özel mesaj gönder ZeBaNi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet125 su an offline mehmet125  
193 Mesaj -

Selamun aleykum.

Bence çok ciddi boyutta olmasa da resmin eleþtirilecek yönleri var. Ancak bu kadar büyütülmemeli.

Resim ortadan kaldýrýlýp daha iyi bir düzenleme yapýlabilir. Böylelikle yanlýþ anlaþýlma durumu ortadan kalkar. Bu kadar direnmeye gerek yok diye düþünüyorum.

Selametle kalýn.

Gönderen: 28.11.2006 - 14:48
Bu Mesaji Bildir   mehmet125 üyenin diger mesajlarini ara mehmet125 üyenin Profiline bak mehmet125 üyeye özel mesaj gönder mehmet125 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
RE: RE: BENDE SIZE ÜZÜLDÜM...
555 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý **Su_DamlasI**

Alıntı
Orijýnalý (YiTiK_SevDaM)

Buyrun papa bugun geldý gýdýn alýn canýný burada alýrým demekle olmuyor söylemlerle hareket etmeyýn eylemlerýnýzý görelým o zaman
bený bayragýmýzýn papanýn ve haÇÇýn altýnda olmasý rahatsýz ettý kýnýyarak eyleme dönüþtürdüm sýzde o zaman söylemlerýnýzý eyleme dönüþtürün hadi kalkýn boþ boþ oturup burda yazmayýn GÝDÝN ALIN PAPANIN CANINI
o zaman gýdýn hereke halýlarýný kaldýrýn papanýn yürüdügü yollardan bayragýmýzý serýn onun üstünde yürüsün bayrak bu kadar basýtmý ALLAH aþkýna yarýn baskalarý bayragýmýzý ýndýrýp yerlere attýgýnda yaktýgýnda sakýn tepký vermeyýn cünkü ayný sey bu göruntuyle..

SELAM VE DUA ILE..

üzüntülü

Sabýr sabýr sabýr...
sizinle katýldýgým eylemleri tartýþacak seviyeye eriþmedim
kardeþim kaç tane koruma var biliyormusun köpege etten duvar örüldügünü ve belki çelik yelek giydirildiginide unutmayalým elbet canýný alacagým gün gelecek papa olmazsa baþkasý fakat bu davaya benim kadar duyarlý bakmanýzý tavsiye ederim

Mersinde olan diyarbakýrda olan olaylarda bayrak yakanlardan haberiniz vardýr heralde o zaman nerdeydiniz lütfen tartýþmak için açmadýnýz konuyu tartýþma yönüne çekmeyin

RABBÝMe hep dua ettim benim canýmý almadan bacýmýn iffetine leke çalan köpeklerin masum kardeþlerime iþkence edenleri öldürmeden benim canýmý alma diye her gün göz yaþý döken birisine duyarsýz demeniz

Rahmana emanetsin

her þeyin baþý sabýr sabýr sabýr ....

Es selamü aleyküm
Gönderen: 28.11.2006 - 15:05
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
omer furkan su an offline omer furkan  
401 Mesaj -
selamun aleykum
Rabbimin selami kardeslerimin üzerine olsun...

bayrak ?

hayatimiza kattigimiz semboller kimi zaman en kutsal degerlerimiz haline gelebiliyor.. fakat bu kudsiyetin NE?,NEDEN?,NE ZAMAN?,NEREDE? KÝM? sorularý ile karsilastiginda HAKÝKAT'in ortaya cikamasindan sonraki hali cogu zaman icler acisi bir hal almakta...

iste türkiyede yasayan müslümanlar olarak bizlerin de zihinlerinde yasadigi bir travmadir BAYRAK...

simdi birileri hilal ve yildiz ile bezenmis al renkli bayragin tarihi seruvenine biraz göz atmali..

acaba bu bayrak gercekten müslümanlarin hassasiyetini temsil etmesi icin mi "resmi ideoloji" tarafindan "tek partili" demokratik yillarimizda "1936" yilinda türkiye ulus devletinin resmi sembolü olarak belirlendi ???

acaba mehmet akif ersoy'un bahsettigi hilal "resmi ideolojinin hilal ve ay ile bezedigi ulus-devleti temsil eden bayrak miydi ?? yoksa tüm müslümanlari icersine alan ve adina da "hilafet" denen makami temsile dayali hilal mi idi?

ugruna binlerce sehidin verildigi mücadeleyi acaba bu bayrak mi temsil ediyordu yoksa baska bir bayrak mi ? canakkalede osmanli olarak savasan mücahidlerin bayragi bu bayrak miydi ??

hakikat nedir ? birilerinin kutsal olarak bizlere sundugu bu bayrak Rabbimiz katinda gercekten suan icin ne degerdedir ??

zihinlerimizi dumura ugratanlar kendi aramizdaki celiskiler karsisinda ne kadar komik durumlara dusebildigimize de gülmeye devam ediyor...

kuvayi milliyeci/darbeci-dikta laik-ulus kadrolarin 7'den 70'e bu topraklarin insanlarinin karsisina diktigi bu sembol hakikaten müslümanlari böylesi celiskilere gark etmemeliydi...

müslümanlar Rasulullah'in mesajlarini Rabbinin ayetlerini siar edinen sembollere ayetlere kudsiyet atfetmeliydi...

bugun suudi rejiminin bayragi icinde "lailaheillallah" olan tevhidi bir bayrak olmasina ragmen kim diyebilir ki Rabbimizin rizasina uygun amelleri siar edindiler ?

semboller ile aldatilmak bizlere yakismaz...
gercekler ile, apacik olanlar ile Rabbimizin bizleri hakikati ile dirilttigi ayetler ile bu sembolü yeniden okumaliyiz...

ve asil KINANMASI gereken "ÞEY"LER'i bulmaliyiz...

yoksa celiskilerimiz icinde bogulup gidecegiz ...

ve bizler bundan RABBÝMÝZE siginanlariz insaALLAH..

SELAM VE DUA ile..
Gönderen: 28.11.2006 - 15:20
Bu Mesaji Bildir   omer furkan üyenin diger mesajlarini ara omer furkan üyenin Profiline bak omer furkan üyeye özel mesaj gönder omer furkan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -

kusura bakmayin ama burda kinanacak birisi varsa

o ravda yönetimi degil papanin ülkemize girmesine izin verenlerdir

onun camimizde ayin yapmasina izin verenlerdir

ravda yönetimi bu flashla su anki durumu anlatmaya calismis böyle göstermek istemis

ezan sesi can sesleri arasinda kaybolunca kanim dondu:(

ALLAH yardimcimiz olsun
insALLAH ülkemizdeki ezan sesi bir gün olsun susmasin
ALLAHIM sen o kafirlere firsat verme
lütfen dua edelim

duadan baska elimizden ne gelir:(

Gönderen: 28.11.2006 - 15:23
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: RE: BENDE SIZE ÜZÜLDÜM...
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý (YiTiK_SevDaM)

Alıntı
Orijýnalý **Su_DamlasI**

[quote]Orijýnalý (YiTiK_SevDaM)

Mersinde olan diyarbakýrda olan olaylarda bayrak yakanlardan haberiniz vardýr heralde o zaman nerdeydiniz lütfen tartýþmak için açmadýnýz konuyu tartýþma yönüne çekmeyin

Rahmana emanetsin

her þeyin baþý sabýr sabýr sabýr ....

Es selamü aleyküm

BEN HEP VARDIM KARDESIM SANALDA YOKTUM O ZAMAN OLSAYDIM DIYARBAKIRDAKI OLAYLARA DAHA AGIR TEPKI
VERIRDIM BURADA EGER PROFILIME ZAHMET EDIPTE BAKARSAN UYELIK TARIHIMI GORURSUN O ZAMAN REALDE VERIYORDUM TEPKIMI ÞÝMDÝ HEM REALDE HEMDE SANALDA VERIYORUM TEPKIMI...

ALLAH AZZE VE CELLE

RABBIMIN KULUYUM RABBIMIN KULUNA ÖMRUMCE KULLUK ETMEDIM ETMEMDE ANCAK RABBIMIN HUZUNDA EGILIRIM BOYNUMU BÜKERIM..
SÖZ KONUSU DÝNÝM VE VATANIM BAYRAGIM OLDUMU ASLA SUSMAMMMMM..

RICA EDIYORUM YÖNETIMDEN BAYRAGIMIZI YUKARI ALSINLAR BU KONU O ZAMAN KAPANIR..

SUSTUKCA ZATEN BU HALE HALE GELDI ISLAM ALEMI..
SELAM VE DUA ILE...
Gönderen: 28.11.2006 - 16:07
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
RE: RE: RE: RE: BENDE SIZE ÜZÜLDÜM...
1023 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý **Su_DamlasI**

SUSTUKCA ZATEN BU HALE HALE GELDI ISLAM ALEMI..
SELAM VE DUA ILE...

Ablacim burda yalnisin var,
Sustukca gelmedi Islam alemi bu duruma...
Islam aleminin bu duruma gelmesinin tek sebebi BIZLERIN RABBIMIZE TESLIM OLMAMAYIMISIMZDAN ...

Rabbime sadece " ver , affet, bagisla" diye dua ederiz.. Ama bir sey vermezsek, neden karsilik alalaim?? Bizler O'na TESLIM olmamisiz... O'da bizleri boyle cezalandiriyor, Filistin, Lubnan, Irak ve saire.. Bunlarin tek sebebi BIZLERIZ.. BIZLER... Susmakla alakasi yok abla, tamimyle bir TESLIM olma olayidir..

Hangimiz bugun Hz Ibrahi mgibi cocugumuzu gozumuzu kirpmadan Allah icicn oldurmeye gidebiliriz...
Hangimiz Efendim'iz (sav) gibi ALLAHA tamamiyle teslim olabiliriz???

O donemlerde varmiydi bu gibi olaylar??? yoktu.. Cunku o donemde insanlar TESSLIMDI Allah'a.. Bugun namazimi bile, az si isim bitsinondan sonra kilarim diyoruz... Ve ondan sonra neler oluyor bzlere deyip, saga sola yuklenmeye basliyoruz, hatali ariyoruz, hata bizde, kendi sahsimizda ...

KONUSMAK KADAR SUSMAKTA ONEMLDIR ABLA, KONUSMAK CEK CARE DEGILDIR...

ONCE BIZ TESLIM OLACAGIZ KI, HERKEZ TESLIM BEKLEYELIM...

Gönderen: 28.11.2006 - 16:43
Bu Mesaji Bildir   ZeBaNi üyenin diger mesajlarini ara ZeBaNi üyenin Profiline bak ZeBaNi üyeye özel mesaj gönder ZeBaNi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

ben gülmüyorum ama güleni biliyorum

eðer güleni bilmeyen varsa lütfen buraya uðramasýn

Gönderen: 28.11.2006 - 17:41
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Kizarsaniz kizin..

Konuyu kapatiyorum..

Kalbim paramparca oldu..
Dayanamiyorum artik..

... agla ...
Gönderen: 28.11.2006 - 17:52
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 862 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61344 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.