colchicine chloroquine generique kaletra generique rhinocortivermectin cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » PROĞRAMLAMA » yardım:(söz dizimi hatası

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
yardım:(söz dizimi hatası
32 Mesaj -
selamun aleykum yardýmýnýza ihtiyacým var
biz limitli adsl kullanýcýsýyýz fakat kota bilgilerime ulaþmak için kullandýðým sitede(http://adslkota.ttnet.net.tr/adslkota/login.jsp) bazý sorunlar yaþýyoruz sayfa açýlýyor kullanýcý kodumuzu vb istiyor yazýyoruz sonuç olarak sayfa açýlýyor sayfanýn alt sol kýsmýnda sayfanýn açýldýðý ancak hatalar oluþtuðu bu uyarýya týklayýncada söz dizimi hatasý olduðuna dair uyarý yazýsý çýkýyor sonuç olarak aylýk transferlerimi görüntüleyen kýsým çýkmýyor açýlan sayfada yani kýsacasý sayfanýn bazý bölümleri açýlýyor bazýlarý ise açýlmýyor bunu site ye ilettim kendilerinde bir sorun olmadýðýný bizim bilgisayarla ilgili bir problem olduðunu söylediler.
bende pek anlamýyorum bu program vb iþlerinden

mesela yine nette bazý sayfalar açýlmýyor internet seçeneklerinden güvenlik ayarlarýný bir üst seviyeye çýkarýnca açýlýyor bunlarýn sebebi nedir .
inþaallah derdimi anlatabilmiþimdir yardýmlarýnýzý bekliyorum limitli kullanýcý olduðum için kota aþýmýnda ek ücret ödemem gerekiyor ve ben bunu istemiyorum kota durumumu öðrenmek için bu sayfa bana gerekli
selam ve dua ile...
Gönderen: 27.11.2006 - 17:49
Bu Mesaji Bildir   sevde54 üyenin diger mesajlarini ara sevde54 üyenin Profiline bak sevde54 üyeye özel mesaj gönder sevde54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kalp süvarisi su an offline kalp süvarisi  
124 Mesaj -
anladýgým kadarý ile internette sayfalar acýlmýyormuþ. bir karkadasýmýn basýna geldi benden yardým istedi. sorunu söyle hallettik.googleden TRKYDnsAyar programýný arattýrýp porg. indirip kurunca pc in en saglýklý DNS IP ayarýný yakalayacak sorun kalmýyacaktýr.

adls kotasý için ise modem de porblem olabilir.baglantýda hata olabilir. yada .net framework 2.0 ve net traffic meter gibi porg. en son sürümünü kullan TAM OLARAK EMÝN DEGÝLÝM
Gönderen: 26.01.2007 - 01:17
Bu Mesaji Bildir   kalp süvarisi üyenin diger mesajlarini ara kalp süvarisi üyenin Profiline bak kalp süvarisi üyeye özel mesaj gönder kalp süvarisi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Halid.Bin.Velid su an offline Halid.Bin.Velid  
İnternet kota ve giriş problemi hk.
9 Mesaj
ttnet'in internet sayfasýnda oluþan söz dizimi hatasý sizinle deðil tamamen ttnetle alakalýdýr . Ve bunu herkes yaþamaktadýr.

Size adsl kotanýzý her zaman kolaylýkla görebileceðiniz bir program kurmanýzý tavsiye ederim.

Adsl kota ölçer gibi bir cümle ile google da aratýrsanýz boyle bir sürü program bulabilirsiniz. Sanýrým ttnette bunu bildiðinden pek saðlýklý yapmýyo kendi sayfasýný.

Ýkinci soruya gelince;

DNS adý üstünde ( Domain Name Server ) Sitelerin ip'lerini isme çeviren bir servistir. Yani þimdi giremedim daha sonra dns düzeldi girebiliyorum gibi bir þey söz konusu olamaz.

Adsl modemle baðlanýyorsanýz zaten ip'i ve dns ip'sini otomatik alýyorsunuz.

Sitelere ulaþamamanýzýn sebebi ise þudur =

Ýnternet seçeneklerinden ayarlarýnýzý "default" a çekiniz...
Gönderen: 26.01.2007 - 02:33
Bu Mesaji Bildir   Halid.Bin.Velid üyenin diger mesajlarini ara Halid.Bin.Velid üyenin Profiline bak Halid.Bin.Velid üyeye özel mesaj gönder Halid.Bin.Velid üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 844 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57287 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.