generique rhinocortfluvoxamine fluvoxamine dexamethasone kaletra voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Vefalimda.aranizda canlar

önceki konu   diğer konu
22 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Vefalimda.aranizda canlar
142 Mesaj -
Esselamün Aleyküm verahmetullah ben vefalim canlar yeni üye oldum ben bayadir radyoya katiliyorum ama forma yeni girdim ve cok mutluyum agliyorum su an melegim yardimci oldu Allah kendisinden razi olsun volkan kardesimdende su ablamdanda bütün abilerimden ablalarimdan cok memnunum kisaca ben ravdada olmaktan cok mutluyum duygularim cok yogun anlatmasi imkansiz selam ve dua ile kalin ravdanin gülleriGüle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 20.11.2006 - 14:36
Bu Mesaji Bildir   (-Vefalim-) üyenin diger mesajlarini ara (-Vefalim-) üyenin Profiline bak (-Vefalim-) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Konu icon   
2765 Mesaj -
Ve aleykümüs selam

Vefalým can sizi burda görmek ne güzel can hoþgeldiniz

üyeliðiniz hayýrlý olsun inþAllah...

Rabbim en güzel þekilde idrak edenlerden

en güzel þekilde paylaþýmlarda bulunmayý nasip etsin inþAllah...

Allah(c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 20.11.2006 - 14:40
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
Hoþ geldiniz sefalar getirdiniz ben de çok mutlu oluyorum çünkü Ravda nýn üyeleri artýyor Allah daha çok arttýrsýn ki herkes faydalansýn.Güle Güle Güle Güle (~
Gönderen: 20.11.2006 - 14:45
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Ve aleykum selam

Canim Ablam Seni Burda Gormek Dahada Bir Guzel.

Uyeliðin hayýrlý olsun inþAllah.

Rabbim Cumlemizden razi Olsun insaAllah .

Canimsin, Ablamsin Iyiki Varsin Iyiki Bizimlesin.

Bu Guller Sana : gül gül gül

Selam ve DUA ile ...

Gönderen: 20.11.2006 - 14:46
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Hosgeldin Kardesim
Rabbim uyeligini hayirlara vesile eylesin
Selam ve dua ile..;
gül
Gönderen: 20.11.2006 - 14:48
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Havz-i Kevser su an offline Havz-i Kevser  
1543 Mesaj -
Ve ALeykum Selam Ve Berekatu...

Hoþ ve hayýrla gelmiþsiniz ÝnþALLAH güzel kardeþim. Hayýrlý olsun üyeliðiniz...gül
Gönderen: 20.11.2006 - 14:57
Bu Mesaji Bildir   Havz-i Kevser üyenin diger mesajlarini ara Havz-i Kevser üyenin Profiline bak Havz-i Kevser üyeye özel mesaj gönder Havz-i Kevser üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
498 Mesaj -
Hosgeldiniz sefalar getirdiniz..

Üyeliginiz hayirli olsun.. Güzel paylasimlarinizi ve katkilarinizi bekleriz..

Dua ile

Gönderen: 20.11.2006 - 15:07
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yassokiz su an offline yassokiz  
206 Mesaj -
Hosgeldin Vefalim gül

Can kardesleri aramizda görmekten herzaman mutluluk duyariz.

Gelisin hayirli olsun,en güzel kardeslik ve paylasimlara imza atsin,senide dogruluklara ve güzelliklere iletsin
can kardesim,
Vefalim

Selam*Sevgi*ve Dua* ile...
Can Kardeslerimgül
Gönderen: 20.11.2006 - 15:12
Bu Mesaji Bildir   yassokiz üyenin diger mesajlarini ara yassokiz üyenin Profiline bak yassokiz üyeye özel mesaj gönder yassokiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -

VE ALEYKUM SELAM

BURDADAMI BULDUN BIZI SENDEN BIZE KURTULUS YOK ABLA

ARAMIZA HOSGELDIN GUL DOKTUK YOLLARINA

gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül

SELAM VE DUA ILE
Gönderen: 20.11.2006 - 15:25
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k_ali_te su an offline k_ali_te  
RE: Vefalimda.aranizda canlar
534 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý (-Vefalim-)

Esselamün Aleyküm verahmetullah ben vefalim canlar yeni üye oldum ben bayadir radyoya katiliyorum ama forma yeni girdim ve cok mutluyum agliyorum su an melegim yardimci oldu Allah kendisinden razi olsun volkan kardesimdende su ablamdanda bütün abilerimden ablalarimdan cok memnunum kisaca ben ravdada olmaktan cok mutluyum duygularim cok yogun anlatmasi imkansiz selam ve dua ile kalin ravdanin gülleriGüle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle

VE ALEYKÜMSELAM....

VEFALIM KARDEÞÝM..
HOÞ GELDÝNÝZ ÜYELÝÐÝNÝZ HAYIRLI OLSUN..

ravda radyonun daimlerindensin biliyoruz ..

burdada öyle olursun inþAllah
sevgi ve bilgi paylaþtýkça anlam kazanýr
gönül bahçesine hoþ geldin..
selam ve dua ile .......
Gönderen: 20.11.2006 - 15:31
Bu Mesaji Bildir   k_ali_te üyenin diger mesajlarini ara k_ali_te üyenin Profiline bak k_ali_te üyeye özel mesaj gönder k_ali_te üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -

Esselemu Aleykum Verahmetullahi Veberaketuhu

Aramýza hoþgeldin Vefalým abla...

Hayýrlý olsun üyeliðin...çok sevindim seni burda görmekten...

Güzel paylaþýmlarda bulunmak dileðiyle...

gül

Gönderen: 20.11.2006 - 15:36
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
((Canım_Vefalım_Hosgeldin..))
1420 Mesaj -

ES SELAMU ALEYKUM

Vefalým caným beným hosgeldýn

ne kadar sevýndým anlatamam sana

foruma ekleme yapmaya uzun býr sure ara

vermýstým senýn geldýgýný görunce dayanamadým

bak senýn ýcýn prensýblerýmý ciðnedim

caným bu ablanýn sözü vardý sana üyeliðinle ilgilenecekti ama unuttu hakkýný helal et..

býzde sený cokk ama cokkk sevýyoruz

ýyýký aramýzdasýn tekrar hosgeldýn sefalar güzellýkler getýrdýn INSALLAH

selam ve dua ýle...

[/orange]

Gönderen: 20.11.2006 - 16:25
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -
Hosgeldiniz sefalar getirdiniz

üyeliginiz hayirli olsun

güzel paylasimlarda bulusmak dilegiyle

gül

Gönderen: 20.11.2006 - 16:35
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý -*-*GuLeNaY*-*-

Hosgeldiniz sefalar getirdiniz

üyeliginiz hayirli olsun

güzel paylasimlarda bulusmak dilegiyle

gül

Gönderen: 20.11.2006 - 17:35
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
337 Mesaj -
Ûyeliginiz Hayirlara Vesile Olsun InsaAllah!

>> HOSGELDINIZ <<
Gönderen: 20.11.2006 - 18:10
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
RE:
815 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~HiLaLaY~

Ve aleykümüs selam

Vefalým can sizi burda görmek ne güzel can hoþgeldiniz

üyeliðiniz hayýrlý olsun inþAllah...

Rabbim en güzel þekilde idrak edenlerden

en güzel þekilde paylaþýmlarda bulunmayý nasip etsin inþAllah...

Allah(c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 20.11.2006 - 18:11
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
burcunur su an offline burcunur  
635 Mesaj -
HOÞGELDÝN DEÐERLÝ KARDEÞÝMÝZ.ALLAH FORUMDA DEVAMLILIK NASÝB ETSÝN
göz kırpma göz kırpma göz kırpma göz kırpma
Gönderen: 20.11.2006 - 19:00
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Hoþgeldiniz (-Vefalim-) kardeþ.

Bendeniz menteseci.

Gönderen: 20.11.2006 - 22:04
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Aramiza hosgeldin abla sefalar getirdin üyeligin hayirlara vesile olur insAllahgül
Gönderen: 20.11.2006 - 22:07
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullah Ve Berekatuhu (-Vefalim-) Ablam..

Aramiza HOSgeldiniz.. Sefalar getirdiniz..
Üyeliginiz hayirlara vesile olur InsaALLAH..

Geldigine cok sevindik.. gül
Gönderen: 21.11.2006 - 08:54
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
FilizEnsar su an offline FilizEnsar  
RE:
274 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

Aramiza hosgeldin abla sefalar getirdin üyeligin hayirlara vesile olur insAllahgül

Gönderen: 21.11.2006 - 09:00
Bu Mesaji Bildir   FilizEnsar üyenin diger mesajlarini ara FilizEnsar üyenin Profiline bak FilizEnsar üyeye özel mesaj gönder FilizEnsar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
hos geldin ablam sefalar getirdin senin icin hayirli olur insALLAHgül
Gönderen: 21.11.2006 - 09:18
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 626 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64366 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.