lopinavir ritonavir ivermektine fluvoxamine fluvoxamine hydroxychloroquine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » DOST ZIYARETI

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
DOST ZIYARETI
337 Mesaj -
Selamün Aleyküm ve Rahmetullahi ve Beraketuhu...

Resulullah Efendimiz (sallallahu aleyhi ve sellem)gül buyuruyor ki;

Bir kimse bir baska yerde bulunan bir din kardesini ziyarete gidiyordu. ALLAH-ü TEALA, ona bir melek gönderdi. Melek ona,

- Nereye böyle? diye sordu.

- Su köyde bir din kardesim var, onun ziyaretine gitmek istiyorum. Melek tekrar sordu;

- Ondan sana, senin gözünde üstün tutan bir iyilik geldi mi?

- Hayir böyle birsey yok. Ancak, ben onu Allah rizasi icin seviyorum. Bunun üzerine , Melek;

- Ben ALLAH cc tarafindan sana gelen bir elciyim. Sen nasil onu , ALLAH-ü TEALA icin seviyorsan, ALLAH-ü TEALA'da seni öyle seviyor... dedi.

Hadis-i kudside; Bir kimse, bir hastayi, yahut uzak bir yerde bulunan din kardesini ziyarete gittigi zaman; bir Melek onun icin söyle seslenir;

" Güzel ettin; gidisin güzel oldu; CENNET senin icin mübarek olsun. "

Resulüllah Efendimiz (sallallahu aleyhi ve sellem) gül söyle nakletti;

ALLAH-ü Tebareke ve Teala söyle buyurdu;

" Benim rizam icin birbirini sevenlere, benim rizam icin meclis kuranlara, benim rizam icin mal harcayanlara sevgim vacip oldu. "

Ya RAB;

Birbirimizi senin rizan icin sevenlerden eyle!

Amin ...

DUA'larimla ...
Gönderen: 17.11.2006 - 18:28
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  
618 Mesaj -
ve aleyküm selam,

eline saglik kardesim, cok önemli bir meseleyi bize hatirlattin.

Büyüklerimizi,
hastalarimizi,
akrabalarimizi,
Komsularimizi,

ALLAHÜ TEALA'nin rizasi icin,
gönül almak icin ,
mutlaka ziyaret etmek gerek...!

duana gönülden amin diyorum kardesim.
Gönderen: 17.11.2006 - 20:21
Bu Mesaji Bildir   Hadimül Islam üyenin diger mesajlarini ara Hadimül Islam üyenin Profiline bak Hadimül Islam üyeye özel mesaj gönder Hadimül Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
337 Mesaj -
HAK-TEALA razi olsun Vatandas Kardesim!
Gönderen: 18.11.2006 - 12:06
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Kiramen Katiben can çook güzel bir konuya deðinmiþsiniz

Allah Razı Olsun

dualarýnýza dualara amin ecmain inþAllah...

Herþey ama herþey O'nu rýzasý için olsun her daim inþAllah...

Allah(c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 18.11.2006 - 12:29
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
575 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý vatandas72

ve aleyküm selam,

eline saglik kardesim, cok önemli bir meseleyi bize hatirlattin.

Büyüklerimizi,
hastalarimizi,
akrabalarimizi,
Komsularimizi,

ALLAHÜ TEALA'nin rizasi icin,
gönül almak icin ,
mutlaka ziyaret etmek gerek...!

duana gönülden amin diyorum kardesim.

ALLAH (C.C) RAZI OLSUN

AMIN AMIN AMIN...
Gönderen: 18.11.2006 - 12:36
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
337 Mesaj -
RABBIM sizlerden'de razi olsun insaAllah! gül

Kesinnlikle cok ama cok önemli akrabayi, hastalari, komsulari ziyaret etmek... Bende acizane hatirlatmak istedim...

Cünkü malesef artik devir öyle olmuski, sadece Bayramda veya özel günlerde ziyaret etmek aklimiza geliyor... (oda geliyorsa:()

Tabiki cok önemli o günlerde ziyaret etmek, ama HASTALARIMIZI; YAKINLARIMIZI; KOMSULARIMIZI; DOSTLARIMIZI her daim hatirlamaliyiz ...

DUA'larimla ...
Gönderen: 18.11.2006 - 14:57
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 611 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56433 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.