ivermektin ivermectin colchicine ivermektine generique plaquenil super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Elam » ey peygamberim dostlarimdan sor beni..

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ey peygamberim dostlarimdan sor beni..
171 Mesaj -

sen nuru kaybolmayan guzel
sana özlemime yok ki hiç bedel
gül yüzüne hasret bir sana özel
ey peygamberim þefaatine al beni

sana aksin sevgi pýnarýmdan
serinleten sular kücük avucumdan
sana baglý yurek,gönul kapýmdan
ey peygamberim gir içeri al beni..

boþalsýn aksýn gozumden yaslar
yok mu hasretime katilan arkadaslar?
bir umut ki dogustan beri baslar
ey peygamberim benligimden sar beni..

gögsumde sevgi dolu bir yurek var
senden uzaklasýnca ediyor zarar
ince bir ipin ucundaki zor karar
ey peygamberim ucuna ulastir beni

bakar halime hüzünlenir dostlar
sevgine ulasmak bedeni yorar
yorgunlukta olsa sonucu yarar

elam

Gönderen: 14.11.2006 - 21:31
Bu Mesaji Bildir   Elam üyenin diger mesajlarini ara Elam üyenin Profiline bak Elam üyeye özel mesaj gönder Elam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
RE: ey peygamberim dostlarimdan sor beni..
858 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Elam

sen nuru kaybolmayan guzel
sana özlemime yok ki hiç bedel
gül yüzüne hasret bir sana özel
ey peygamberim þefaatine al beni

Allah razý olsun...
Gönderen: 15.11.2006 - 23:13
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
RE:
978 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ELHUKMU-LILLAH

Çok Güzel Bir þiir Yazýp,
Gönüllerimize tercüman olmuþsunuz.

Allah Razı Olsun

Sevgi, sevilene yakýnlaþtýrýr
Seni seven baðýþlanýr
Elinden tutan yolda mý kalýr ?

Gönderen: 16.11.2006 - 12:09
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Elam su an offline Elam  
171 Mesaj -
amin kardeslerim cumlemizden insallah..sagolun...
Gönderen: 22.11.2006 - 17:14
Bu Mesaji Bildir   Elam üyenin diger mesajlarini ara Elam üyenin Profiline bak Elam üyeye özel mesaj gönder Elam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -

SU IFADELERI ANLAYAMADIM SIIRINIZ HOSUMA GITTI
ANLAYAMADIM IZAH EDER MISINIZ

Gönderen: 22.11.2006 - 17:20
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Cok güzel..

ALLAH razi olsun Can Kardesim.. gül
Ellerine yüregine saglik..

Tesekkürler..
Gönderen: 23.11.2006 - 09:26
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
RE: ey peygamberim dostlarimdan sor beni..
575 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Elam

bakar halime hüzünlenir dostlar
sevgine ulasmak bedeni yorar
yorgunlukta olsa sonucu yarar

elam

Allah Razı Olsun

emeginize yureginize saglik..
gül
Gönderen: 23.11.2006 - 09:53
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Elam su an offline Elam  
NurBahcesi kardesim...
171 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý NurBahcesi

SU IFADELERI ANLAYAMADIM SIIRINIZ HOSUMA GITTI
ANLAYAMADIM IZAH EDER MISINIZ

hayatta cok gel-git ler yasiyoruz bazen öyle zor karalar vermemiz gerekiyorki bu sizin hayatinizi tamamen degistirecek bir durum oluyor..derman bulacak yer yol kucak ariyor insan iste ozaman o zor animizda peygamberimiz(sav) 'in yaptiklarýný göz önunde bulunup sunnetlerine uyarak cýkýs yolunu onun yöntemleriyle bulmaya calýsarak ondan yardým bekliyorum ...onun yaptýklarýný bulup kendime yol belirliyorum..

evet anlatmak istedigim buydu kardesim umarim anlatabildim..sevinçli sevinçli
Gönderen: 23.11.2006 - 21:14
Elam su an offline Elam  
171 Mesaj -
yesilbeyaz,yesilkubbem ve nurbahcesi kardeslerim rabbim sizlerden razi ola..sagolun..sevinçlisevinçli
Gönderen: 23.11.2006 - 21:16
Umuda_Dogru su an offline Umuda_Dogru  
162 Mesaj -
selamun aleyküm

güzel kardesim benim, ellerine yüregine saglik,
Allah c.c senden razi olsun,
cok güzel olmus

selametle kal
Gönderen: 04.02.2007 - 16:41
Bu Mesaji Bildir   Umuda_Dogru üyenin diger mesajlarini ara Umuda_Dogru üyenin Profiline bak Umuda_Dogru üyeye özel mesaj gönder Umuda_Dogru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Elam su an offline Elam  
171 Mesaj -
ve aleykum selam...sagolasýn kardesim..sevinçli
Gönderen: 05.02.2007 - 09:19
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 650 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56709 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.