generique rhinocortivermectine kaletra generique kaletra kaletra fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » KURAN-I KERİM HATMİ » .... (Lutfen Okuyun) Kapali

önceki konu   diğer konu
50 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
.... (Lutfen Okuyun)
1505 Mesaj -
Es.s.a

21.12.2006 Annem ve Babam Hacci'ya gitcekler InsaAllah.

Kardeslerim Ben diyorumki hep beraber (Ravda Aylesi) Hatimler Yapalim; Yasin-i serifler Okuyalim InsaAllah .

Ne Kadar yapabilirsek .

Ve Peygamber Efendimize (s.a.v) Bagisliyalim InsaAllah .

Cuzler :

1- ~YaZGuLu~ ( Okunmustur )
2- (YiTiK_SevDaM)
3- Busenur ( Okunmustur )
4- yagmur damlasi ( Okunmustur )
5- yagmur damlasi ( Okunmustur )
6- Iclal43
7- yagmur damlasi ( Okunmustur )
8- yagmur damlasi ( Okunmustur )
9- vefami ( Okunmustur )
10- yassokiz
11- yassokiz
12- vefalim ( Okunmustur )
13- vefalim ( Okunmustur )
14- vefalim ( Okunmustur )
15- vefalim ( Okunmustur )
16- vefalim ( Okunmustur )
17- vefalim ( Okunmustur )
18- umut yolcusu (Okunmustur)
19- umut yolcusu (Okunmustur)
20- umut yolcusu (Okunmustur)
21- AGLIYORUM ( Okunmustur )
22- AGLIYORUM ( Okunmustur )
23- yagmur damlasi ( Okunmustur )
24- yagmur damlasi (Okunmustur)
25- yagmur damlasi (Okunmustur)
26- yagmur damlasi (Okunmustur)
27- Busenur (Okunmustur)
28- yagmur damlasi
29- yagmur damlasi
30- yagmur damlasi

Yasin- serif

Hatimi 41 Tane :

21 yasin Busenur
20 yasin Ay isigi
5 Yasin Vefalim ( Okunmustur )
5 Yasin (YiTiK_SevDaM)
10 Yasin yagmur damlasi
5 Yasin Iclal43
3 Yasin sevcan_guzel (Okunmustur)
5 Yasin yassokiz
10 yasin Vefalim ( Okunmustur )
10 yasin umut yolcusu (Okunmustur)
5 yasin HAKBIR ( Okunmustur )
10 yasin Umut yolcusu ( Okunmustur )
21 yasin Umut Yolcusu ( Okunmustur )
1 yasin ((Yasin)) ( Okunmustur )
5 Yasin NurBahcesi
5 Yasin Umut yolcusu

Selam Ve Dua Ile ...

[/B]

Mesaj 25 kez düzenlendi. En son Hasret tarafından, 20.12.2006 - 13:21 tarihinde.
Gönderen: 04.11.2006 - 15:08
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
555 Mesaj -
5 yasin þerif alýyým kardesim cüz dagýtýmý nasýl olcak uygun gördügünüz bir cüzüde yazabilirsiniz

Es selamü aleyküm
Gönderen: 04.11.2006 - 16:11
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Vefalim : 5 Yasin-i serif
Gönderen: 04.11.2006 - 16:14
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
1. Cüzü ben aliyorum insaALLAH

ALLAH tüm okudugumuz cüzleri ve YASIN-serfi kabul etsin insaALLAH (AMIN)

Gönderen: 04.11.2006 - 16:14
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1505 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý (YiTiK_SevDaM)

5 yasin þerif alýyým kardesim cüz dagýtýmý nasýl olcak uygun gördügünüz bir cüzüde yazabilirsiniz

Es selamü aleyküm

2. Cuz Yazdim
Gönderen: 04.11.2006 - 16:22
yagmur damlasi su an offline yagmur damlasi  
35 Mesaj -
5 Yasin ve 3.4.5. cüzleride ben aliyorum ALLAH (c.c) kabul buyursun insaallah vede alemlere rahmet olarak gönderilen habibinin sefaatine nail eylesin insaallah.
Gönderen: 04.11.2006 - 16:47
Bu Mesaji Bildir   yagmur damlasi üyenin diger mesajlarini ara yagmur damlasi üyenin Profiline bak yagmur damlasi üyeye özel mesaj gönder yagmur damlasi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Iclal43 su an offline Iclal43  
28 Mesaj -
Selamün Aleyküm

5 Yasin´i Serif ve 6. cüzü ben aliyorum insallah!
Allah kabul etsin...

Selam ve dua ile
Gönderen: 04.11.2006 - 17:56
Bu Mesaji Bildir   Iclal43 üyenin diger mesajlarini ara Iclal43 üyenin Profiline bak Iclal43 üyeye özel mesaj gönder Iclal43 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akgüvercin su an offline akgüvercin  
80 Mesaj -
bu hafta çok yoðun geçecek daha fazla okumak isterdim ama þimdilik
bir yasin okuyayým eðer birdahaki haftada devam ederseniz yine katýlýrým Rabbim azýmý çoða saysýn selam ve dua ile
Gönderen: 04.11.2006 - 18:02
Bu Mesaji Bildir   akgüvercin üyenin diger mesajlarini ara akgüvercin üyenin Profiline bak akgüvercin üyeye özel mesaj gönder akgüvercin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
35 Mesaj -
7.ve 8. cüzleride aliyorum 5tane daha yasin aliyorum
bunlari bitirince insaallah tekrar alirim.gül gül
Gönderen: 04.11.2006 - 19:32
Bu Mesaji Bildir   yagmur damlasi üyenin diger mesajlarini ara yagmur damlasi üyenin Profiline bak yagmur damlasi üyeye özel mesaj gönder yagmur damlasi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
3 tane yasini þerifde ben okuyabilirmiyim?
fazla hýzlý okuyamadýðým için az aliyorum:( ne yazýk ki; Allahým güzel bir þekilde okumayi tüm kardeþlerimize nasip etsin..Amin..

MeLeK -busenur caným senmisin?düsün benim kafam kariþtida.
Gönderen: 04.11.2006 - 19:38
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yagmur damlasi
1505 Mesaj -
Kardesim 3 cuzu ben aldim baska cuz alin lutfen

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ~MeLeK~ tarafından, 04.11.2006 - 19:45 tarihinde.
Gönderen: 04.11.2006 - 19:40
RE: yagmur damlasi
815 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~MeLeK~

Kardesim 3 4 5 cuzleri ben aldim baska cuz alin lutfen

ya ben yanliþ anladim galiba kusuruma bakma..
cüz cüzmü aliniyor?
ben isteyen istediði kadar yasini þerif okusun anladým:( kusuruma bakma tekrar..
o zaman 9. cüzü alayim..

MeLeK gül..
Gönderen: 04.11.2006 - 19:47
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevcan_guzel
1505 Mesaj -
Hayir Ablam sen Yasin oku tamm
Istiyenler Cuz istiyenler yasin
Gönderen: 04.11.2006 - 19:58
yassokiz su an offline yassokiz  
206 Mesaj -
Esselamunaleykum MeLeK kardesim.

Ben de Allahin izniyle 5 Yasini Serif okuyacagim.
Bide 10. ve 11. cüzü seve seve okumak isterim,
eyer baskasi okumuyacaksa.

Allah'a emanet olun

Selam*Sevgi ve Dua* ile
Kardeslerimgül
Gönderen: 04.11.2006 - 20:12
Bu Mesaji Bildir   yassokiz üyenin diger mesajlarini ara yassokiz üyenin Profiline bak yassokiz üyeye özel mesaj gönder yassokiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevcan_guzel
815 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~MeLeK~

Hayir Ablam sen Yasin oku tamm
Istiyenler Cuz istiyenler yasin

tamam canimgül..
Gönderen: 04.11.2006 - 21:07
1505 Mesaj -
gül
Gönderen: 07.11.2006 - 20:15
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Melek caným Allah hayýrlýsýyla gidip gelmeyi nasip etsin annen ve babana Rabbim bizlerde nasip etsin inþaAllah bende 10 tane Yasin-i Þerif ve 18-19-20. cüzleri alýyým caným bizide vesile ettigin için

Allah c.c Razý Olsungül

Selam ve dua ile..
Gönderen: 08.11.2006 - 10:45
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
canim rabbim hayirlisiyla gidip gelmeyi nasib etsin bende 5 yasin canim rabbim kabul etsingül
Gönderen: 08.11.2006 - 10:57
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
815 Mesaj -
Aldiðim 3 yasini þerif okunmuþtur MeLeKgül
Allahým hayirli gidip hayirli gelmeyi nasip etsin..
Rabbim gitmek isteyen tüm müslümanlara nasip eder insAllah..gül

Gönderen: 08.11.2006 - 20:36
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -

Meleðim

21. ve 22. cüzleri aldým...

RABBim dergah-ý izzetinde kabul etsin...bizlere de o mübarek beldelere gitmeyi o manevi iklimde soluklanmayý nasip etsin inþaALLAH...

Efendimiz(s.a.v)'in bu dünyada himmet ve maneviyatýna, ahirette de þefaatýna nail eylesin...

gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son AGLIYORUM tarafından, 09.11.2006 - 02:37 tarihinde.
Gönderen: 09.11.2006 - 02:36
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MELEK
35 Mesaj -
Selamün aleyküm kardeslerim cumaniz hayirli olsun melek kardesim öncelikle bizleride unutmayip selamlarimizi resulullaha ulastirttigin icin ALLAHrazi olsun aldigim cüzleri okudum vede eyer okunmadi ise 12.13.14.15. cüzleride aliyorum bunlarida bitirince yine alirim insaallah.
Gönderen: 10.11.2006 - 13:25
yagmur damlasi Kardesim lutfen okuyun
1505 Mesaj -
Kardesim onlar okunmustur !!

size : 23 24 25 26 Cuzleri verim Olmazmi ?

Gönderen: 10.11.2006 - 13:51
MELEK KARDESIME
35 Mesaj -
ESSELAMÜ ALEYKÜM
ALLAH razi olsun tabiki okurum 23.24.25.26. cüzleri bunlari okuyunca eyer cüz kalirsa yine alirim kalmaz ise yasin okurum insaallah.gül gül
Gönderen: 10.11.2006 - 16:18
yagmur damlasi Guzel Kardesim
1505 Mesaj -
v.a.s

Tamm Guzel Kardesim Ben size 23.24.25.26 cuzleri Yazdim insaAllah

Allah Razi Olsun insaAllah

Selam ve DUA ile ...

Gönderen: 10.11.2006 - 17:09
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
can ben aldigim yasini serifleri bitirdim rabbim kabul etsin insALLAH
Gönderen: 10.11.2006 - 17:40
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Melek kardesime
35 Mesaj -
Esselamü Aleyküm
Deyerli kardesim MELEK ben aldigim cüzlerimi bitirdim eyer 28.29.30. cüzler okunmadi ise onlarida aliyorum mevlam kabul ederse insaallah Tekrardan böyle güzel bir ise vesile oldugun icinde ALLAH(c.c) razi oldugu kullarindan eylesin fakat üzüldüyüm bir konu oldu onuda dile getirmeden edemiycem ravda üyesi oldukca kalabalik fakat bizler ancak resulullaha bir hatim gönderebildik. agla
Gönderen: 13.11.2006 - 16:27
366 Mesaj -
VeAleykümSelam
Melek CAN 18. cüzü ve 10 yasini okudum 10 tane daha Yasin_i Þerif okuyabilirim
Allah Kabul etsin ÝnþaAllah

Selam ve dua ile..

Gönderen: 14.11.2006 - 11:54
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
35 Mesaj -
Selamün Aleyküm
Melek kardes 23. cüzü okundu diye yazmamissin ben onuda okudum ama belki gözündende kacmis olabilir ALLAHA emanet ol.
Gönderen: 14.11.2006 - 18:12
yagmur damlasi Kardesim
1505 Mesaj -
Es.s.a

yagmur damlasi Kardesim afedersiniz Gozumden kacmis ya

Hakinizi Helal Edin ...

gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son -=MeLeK=- tarafından, 15.11.2006 - 21:00 tarihinde.
Gönderen: 15.11.2006 - 20:59
366 Mesaj -
Ve aleykümselam
Melek caným 19-20 cüzler ve 10 yasin okunmuþtur.21 tane daha yasin alýyým bir hatim olsun inþaAllah.Allah kabul etsin

Allah Razý Olsungül
Gönderen: 18.11.2006 - 15:09
astaravista253 su an offline astaravista253  
791 Mesaj -
1 YASÝN-Ý ÞERÝF Okunmuþtur.Rabbim kabul eder ÝnþaAllah...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son YaSiN056 tarafından, 24.12.2006 - 16:49 tarihinde.
Gönderen: 18.11.2006 - 15:13
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1505 Mesaj -
Es.s.a

Guzel Kardeslerim

Allah sizlerden Razi Olsun insaAllah

gül gül gül

Gönderen: 19.11.2006 - 20:04
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -
Esselemu Aleykum...

18. ve 19. cüzler okunmuþtur...

RABBim kabul etsin inþaALLAH...

Selam ve Dua ile...gül

Gönderen: 20.11.2006 - 23:31
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1505 Mesaj -

Es . Selamun Aleykum Ve Rahmetulahi Ve Berakatuhu.

AGLIYORUM Ablam :: gül gül gül

Rabbim Sizlerden Razi Olsun InsaAllah.

Gönderen: 24.11.2006 - 18:21
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
melek bacim neyi okuyayim sen yaz
Gönderen: 24.11.2006 - 18:23
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nurbahcesi Abime ...
1505 Mesaj -
Nurbahcesi Abim Sana Cuz verirdim Ama bir Hatim daha baslatmicam.

Isterseniz Yasin-i serif Okuyabilirsiniz ?
Siz kactane isterseniz artik...

Selam ve DUA ile ...

Gönderen: 24.11.2006 - 18:34
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
yasini serif okurum yaz bakalim 5 tane
Gönderen: 24.11.2006 - 18:36
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1505 Mesaj -
Nurbahcesi Abim :: gül gül

Rabbim Razi olsun InsaAllah

Gönderen: 26.11.2006 - 12:50
366 Mesaj -
Selamunaleyküm

-=MeLeK=-CAN
21 Yasin-i Þerif te okunmuþtur.Anne ve babanýz gidene kadar okuyacaðým inþaAllah ben 5 tane daha alýyým
Rabbim kabul eylesin

gül
Gönderen: 05.12.2006 - 20:17
1505 Mesaj -
v.a.s

umut yolcusu Can Ablam ...

Rabbim Senden Razi Olsun InsaAllah

Allah c.c Kabul etsin InsaAllah

Selam ve DUA ile ..

Gönderen: 05.12.2006 - 20:23
366 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý -=MeLeK=-

v.a.s

umut yolcusu Can Ablam ...

Rabbim Senden Razi Olsun InsaAllah

Allah c.c Kabul etsin InsaAllah

Selam ve DUA ile ..

Melek Caným Rabbim cümlemizden razý olsun inþaAllah senden de yüz kere bin kere...
Þu günahkar kula vesile ettin yagülgülgül

Ben 10 tanede daha Yasin-i Þerif alýyým inþaAllah
Rabbim kabul eder.

Selam ve Dua ile...

Gönderen: 17.12.2006 - 14:07
hanzade3 su an offline hanzade3  
Lütfen Okuyun..
975 Mesaj -
Selamün Aleyküm ve Rahmetullahi ve Beraketuhu ve Magfiretuhu…

7 Yasini Þerifte ben alýyorum..

Allah kabul eylesin..
Habibinin ve sevdiklerinin hürmetine sýkýntýlarýmýzý gidersin inþaallah AMÝN..
Gönderen: 17.12.2006 - 14:24
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
337 Mesaj -
Selamün Aleyküm ve Rahmetullahi ve Beraketuhu ve Magfiretuhu!

Bende 5 tane Yasin-i Serif aliyorum Melek kardesim!

Okumamiza vesile oldugun ve olacagin icin ALLAH CC SENDEN RAZI OLSUN INSAALLAH!

DUA'larimla ...

Gönderen: 17.12.2006 - 15:00
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1505 Mesaj -
Ve Aleykum Selam Ve Rahmetullahi Ve Beraketuhu...

Guzel Can Kardeslerim
Rabbim sizden Razi Olsun InsaAllah

CARSAMBAYA BITMESI LAZIM
BITIRDINIZDE HABER EDIN LUTFEN

gül gül gül
Gönderen: 17.12.2006 - 16:21
alemihuccet su an offline alemihuccet  
359 Mesaj -
esselam geç gördüm bende 3 yasin-i þerif okuyorum.
okundu kabul edin Allah(cc) tüm hacýlarýn ibadetlerini kabul buyursun ve bizleride hakkýyla yapanlara dahil etsin niþallah.
Gönderen: 17.12.2006 - 19:46
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
366 Mesaj -
Melek can aldýðým Yasin-i Þerifleri okudum.Mevlam kabul eylesin.Allah izniyle annen ve baban hayýrlýsýyla gidip gelsin inþaAllah.Rabbim haclarýný kabul etsin.

..gül..

Selam ve Dua ile...

Gönderen: 19.12.2006 - 11:59
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
RE:
337 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Kiramen Katiben

Bende 5 tane Yasin-i Serif aliyorum Melek kardesim!

Selamün Aleyküm ve Rahmetullah!

Melek kardesim gül, HAK-TEALA kabul buyursun insaAllah, aldigim Yasin-i Serif'leri okudum!

ALLAH CC ANNE VE BABANI SELAMETLE O MÛBAREK TOPRAKLARI VARDIRSIN INSAALLAH!

Ve " Lebbeyk" deme ASK'iyla yananlara gitmeyi nasip etsin insaAllah!

DUA'larimla ...
Gönderen: 19.12.2006 - 15:22
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
RE:
555 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý (YiTiK_SevDaM)

Es selamü aleyküm

Melek kardesim kusura bakma ben haber verdim biliyordum ihmalkar davrandým özür dilerim kardesim

ALLAH kabul etsin inþaALLAH bizlerde görürüz kutsal beldeyi

Es selamü aleyküm ve Rahmetullahi.
Gönderen: 19.12.2006 - 16:12
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
RE:
595 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~YaZGuLu~

1. Cüzü ben aliyorum insaALLAH

ALLAH tüm okudugumuz cüzleri ve YASIN-serfi kabul etsin insaALLAH (AMIN)

1.cüz okunmustur

Rabbim kabul etsin insaALLAH (Amin)
Gönderen: 20.12.2006 - 11:24
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1505 Mesaj -
Ve Aleykum Selam Ve Beraketuh Ve Magfiretuhu...

Amin Amin Amin

(YiTiK_SevDaM) Abim Estf. Zaten okudugunu biliyordum cunku sen hic haber etmiyorsun okudugunda sevinçli

Rabbim bizlerede Nasip Etsin InsaAllah

Selam ve DUA ile ...
Gönderen: 20.12.2006 - 15:48
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 807 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63335 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.