chloroquine stromectol lopinavir ritonavir chloroquine ivermektine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » selamun aleyküm...

önceki konu   diğer konu
24 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
selamun aleyküm...
8 Mesaj
selammmün aleyküm abilerim ablalarým kardeþlerim...sevinçli
ben sniper abimin sniper kardeþiyimsevinçli onun kadar çok konuþmuyorum, ukelada deðilim ama onun gibinn iyi yürekli, sevecen biriyimsevinçli sevinçli
hepimiz öyleyiz inþAllah...
bu arada sniper abiii Güle Güle saygýlarr kahkaha
senin mekan gerçekten güzelmiþ kahkaha

beni buraya çaðýrdýðýna piþman olacan aðbey kahkaha sevinçli şaşkın
Gönderen: 02.11.2006 - 17:40
Bu Mesaji Bildir   >seyyah< üyenin diger mesajlarini ara >seyyah< üyenin Profiline bak >seyyah< üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
1230 Mesaj -
ve aleykum selam kardeþim.

hoþgeldin sefa getirdin...

beni buraya çaðýrdýðýna piþman olacaksýn demiþsin.
ilerde piþman olmayacaðým çünkü þimdiden piþmaným ..kahkaha

seni tanýdýðým gün en uðursuz günüm müydü sevinçli)

yada ne günah iþledim bilmiyorum ama ..

Ýyiki gelmiþsinsevinçli)

Hoþgeldin þeker kardeþimsevinçli..
gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son .~Sniper~. tarafından, 02.11.2006 - 18:04 tarihinde.
Gönderen: 02.11.2006 - 17:48
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuBAi su an offline RuBAi  
274 Mesaj -
Ve aleyküm selam

Üyeliginiz hayirli olsun kardesim

Sniper çok degerli bir kardesimizdir, Ravdamizin nesesidir, simdi bu yazdiklarima kesin birsey diyecek ama söylediklerim maalesef dogrusevinçli

Onun davetini kabul ettiginiz için hiiiiçççç pisman olmayacaksiniz, inanin..

Güzel paylasimlarinizi simdiden bekliyoruz..

Selam ve Dua ile...
Gönderen: 02.11.2006 - 18:19
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
Sniper abi
337 Mesaj -
Selamün aleyküm...

Abi sanirim senden bir özür borcluyum, gecen radyoda dediklerim icin... gerci yanlis birsey demedim, ve halen dedigimin arkasindayim ama hic birsey demeden cikmanin sebebi sanirim kirildigindan di, ondandirki senden özür diliyorum...

Hakkini helal et insaAllah!

Buarada Seyyah kardes, sizinde üyeliginiz hayirli olsun. Hosgeldiniz ...

Esselamün Aleyküm ...!
Gönderen: 02.11.2006 - 19:00
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
HOS GELDIN

SEFALAR GETIRDIN

HAYIRLARA VESILE OLUR INSAALLAH

SELAM VE DUA ILE
Gönderen: 02.11.2006 - 20:03
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
1230 Mesaj -
ve aleykum selam
Kiramen Katibin kardeþim.
kimseye karþý bir kýrgýnlýðýmýz yoktur.
ve kimsenden bir özür beklemiyoruz.
haklý ve ya haksýz da aramýyoruz.
müsterih olunuz ve gönlünüzü ferah tutunuz.

hakkýmýzda helaldir inþAllah.

VesSelamgül

Gönderen: 02.11.2006 - 20:11
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Ve Aleykum Selam

>seyyah< Can Kardesim

((Ravda.net))

Sevgiye Acilan Bahceye

Hosgeldiniz

Sefalar Getirdiniz

Yaw simdi sen gercek bu bizim Sniperin kardesimisin Kararsiz

Tebrikler yani

Memnun Oldum !

Sizede Gul verim bari : gül gül gül

Selam ve DUA ile ...

Gönderen: 02.11.2006 - 20:29
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
lorin su an offline lorin  
RE:
186 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý recepholding

HOS GELDIN

SEFALAR GETIRDIN

SELAM VE DUA ILE

Gönderen: 02.11.2006 - 20:51
Bu Mesaji Bildir   lorin üyenin diger mesajlarini ara lorin üyenin Profiline bak lorin üyeye özel mesaj gönder lorin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
ve aleykümselam hos geldiniz üyeliginiz hayirli olur insALLAH
Gönderen: 02.11.2006 - 23:39
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
ARAMIZA HOSGELDIN SEFALAR GETIRDIN ÜYELIGIN HAYIRLARA VESILE OLUR INSALLAH SNIPER CAN NIN KARDESI BIZIMDE KARDESIMIZDIRsevinçli
Gönderen: 02.11.2006 - 23:45
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast NeV-Ra  
RE:
Misafir
Alıntı
Orijýnalý recepholding

HOS GELDIN

SEFALAR GETIRDIN

SELAM VE DUA ILE

Gönderen: 02.11.2006 - 23:53
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Dilek2006 su an offline Dilek2006  
RE: RE:
69 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý NeV-Ra

Alıntı
Orijýnalý recepholding

HOS GELDIN

SEFALAR GETIRDIN

SELAM VE DUA ILE

gül
Gönderen: 03.11.2006 - 01:34
Bu Mesaji Bildir   Dilek2006 üyenin diger mesajlarini ara Dilek2006 üyenin Profiline bak Dilek2006 üyeye özel mesaj gönder Dilek2006 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
RE:
978 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý HAKBIR

ve aleykümselam hos geldiniz üyeliginiz hayirli olur insALLAH

Gönderen: 03.11.2006 - 10:56
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
>seyyah< su an offline >seyyah<  
8 Mesaj
vay bana vaylar banaaaaa..yapmayýn kardeþþler, bir dünya iki sniper i kaldýramazken bir site iki sniperi nasýl kaldýracakkahkaha

hoþbulduk abilerim ablalarým kardeþlerim...
sniper abim daha önce "SeVgÝyE aÇILaN BaHÇe" ye çaðýrmýþtý ama lütfedip gelememiþtik..geldik gördük beðendik inþAllah...
1 Müminin olduðu yerde güzellik payidar olurmuþ...kim bilir burda kaç Mümin var sevinçli Allah güzelliklere daim kýlsýn...
sniperr abim haklýymýþýn sevdim burayýsevinçli seni sevdiðim kadar burada ki abileri ablalarý kardeþleride sevdim...
Allah a emanet olun...
hoþçakalýn...
Gönderen: 03.11.2006 - 19:24
Bu Mesaji Bildir   >seyyah< üyenin diger mesajlarini ara >seyyah< üyenin Profiline bak >seyyah< üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Hos geldin Seyyah kardesimgül

Üyeligin hayirlara vesile olur insallahsevinçli
Gönderen: 03.11.2006 - 20:12
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Hosgeldin Seyyah Kardesim sevinçli

Sniperin kardesi bizimde kardesimizdir...

insAllah güzel paylasimlarini bekleriz Ravda Ailesi olarak sevinçli

Rabbime Emanetsin insAllah...

Gönderen: 03.11.2006 - 20:21
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
the_wade su an offline the_wade  
ve laeyküm selam
55 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý HAKBIR

ve aleyküm selam hos geldiniz üyeliginiz hayirli olur insALLAH

[/quote]
Gönderen: 03.11.2006 - 21:36
Bu Mesaji Bildir   the_wade üyenin diger mesajlarini ara the_wade üyenin Profiline bak the_wade üyeye özel mesaj gönder the_wade üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cibrili emin su an offline cibrili emin  
velcome
6 Mesaj
hos geldin canim hayirli olsunkahkaha
Gönderen: 03.11.2006 - 21:56
Bu Mesaji Bildir   cibrili emin üyenin diger mesajlarini ara cibrili emin üyenin Profiline bak cibrili emin üyeye özel mesaj gönder cibrili emin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -
Hoþgeldin seyyah kardeþim...

Üyeliðin hayýrlý olsun...

Selam ve Dua ile..
Gönderen: 03.11.2006 - 22:02
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
Hosgeldiniz..

Hayirli olsun...

Hayirli ve faydali paylasimlarda busulmak dilegile..

DUA ile..

Gönderen: 03.11.2006 - 22:24
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
>seyyah< su an offline >seyyah<  
8 Mesaj
Allah razý olsun yavv..kendimi cumhurbaþkaný gibinn hissetmiþem kahkaha umarým hoþgelmiþimdir sevinçligüzel dilekleriniz içün teþkür eder ellerinizden öperim sevinçli

Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 04.11.2006 - 16:41
Gast ahmet gunay  
Misafir
Hoþgeldiniz hayýrlý olur inþ.
Gönderen: 05.11.2006 - 14:57
Bu Mesaji Bildir   Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
RE:
791 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ahmet gunay

Hoþgeldiniz hayýrlý olur inþ.

Gönderen: 05.11.2006 - 15:03
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
RE:
934 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~ YaZGuLu ~

Hosgeldiniz..

Hayirli olsun...

Hayirli ve faydali paylasimlarda busulmak dilegile..

DUA ile..

Gönderen: 05.11.2006 - 15:04
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 605 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59710 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.