generique stromectol budesonide fluvoxamine lopinavir ritonavir ivermektin voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » BİLMECE / BULMACA » cevabı imza ama neden???

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
kardelen__571 su an offline kardelen__571  
cevabı imza ama neden???
45 Mesaj -
kadýnýn her gün yaptýðý ama erkeklerin senede bir kere yaptýðý þey nedir??
cevab= imza
bu cevap hakkýnda bi yorumunuz var mý??
düsün
Gönderen: 01.11.2006 - 11:11
Bu Mesaji Bildir   kardelen__571 üyenin diger mesajlarini ara kardelen__571 üyenin Profiline bak kardelen__571 üyeye özel mesaj gönder kardelen__571 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
ya kusura bakmayýn ben bulamadým kel alaka diyeceðim ama illa da vardýr bir baðlantýsý bilenler yazsýn hakkaten çok meraklandým þincak...kahkaha
Gönderen: 01.11.2006 - 12:33
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
45 Mesaj -
soruyu dikkatli okuyun
KADI'NIN HER GÜN YAPTIÐI AMA ERKEÐÝN SENED'E BÝR KERE YAPTIÐI ÞEY NEDÝR?
CEVAP=ÝMZA
SÝZE BÜYÜK BÝR ÝPUCU VERDÝM
ÝZAHATINI SÝZ YAZIN
düsün
Güle Güle
Gönderen: 01.11.2006 - 20:23
Bu Mesaji Bildir   kardelen__571 üyenin diger mesajlarini ara kardelen__571 üyenin Profiline bak kardelen__571 üyeye özel mesaj gönder kardelen__571 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Ben cözdümsevinçli

Kadý nedir ?
Osmanlýlarda yargý iþlerine bakan görevliye verilen bir ünvandýr..

Dolayýsý ile bu yüzden kadý'nýn her gün imza atmasý dogalsevinçli

Selam Ve Dua ile..

Gönderen: 01.11.2006 - 20:42
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
821 Mesaj -
Burdaki sened dedigin gibi bildigimiz senet degil..
Sened-i Ýttifak olmasý lazým..
Bu sened 'i önce kadý lar ve en son sanýrým padisah imzalardý.. tam bilmiyorum unutmusum hos göründüsün
Gönderen: 01.11.2006 - 21:11
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
821 Mesaj -
Pes ediyorum..

sevinçli
Gönderen: 01.11.2006 - 22:03
45 Mesaj -
yorumlarýnýz doðru yanlýz senet bildiðimiz senet.
kadý ve senet soruyu tamamen deðiþtiriyor.ben ilk sorulduðunda acaba kadýnlar hergün neye imza atýyorda erkekler senede(yýlda) bir kere imza atýyor diye düþündüm.
züheyr kardeþim iþte sorunun püf noktasý burda.
Umarým anlamýþsýndýr
Gönderen: 02.11.2006 - 12:56
Ehl-i Sunnet su an offline Ehl-i Sunnet  
213 Mesaj -
Selamun Aleykum..Ufak Bir Kelime oyunu Aslýnda Soru O Kadar Mantýklý Degil..Gerci Bir Cok Yerde Dolaþan Bir Soru..

Soyle Kadý Yani Hakim Her Gün onun Gelen Evraklara Ýmza Atar onaylar yada Onaylamaz..

Sened yani Bono Eger Kendisinde Pul Yoksa Ona Ýki Ýmza Atýlýr Biri Ýmzasý Diger Pul Yerine Gecer..Halbuki kendisine Sened Verilen Kadýn Da Bunu Yapabilir..Maksad Kelime Oyunu..Yine De Güzel Soru..Yalnýz Bu Cevabý Baska Yerde Bulamazsýnýz göz kırpma

Gönderen: 02.11.2006 - 13:14
Bu Mesaji Bildir   Ehl-i Sunnet üyenin diger mesajlarini ara Ehl-i Sunnet üyenin Profiline bak Ehl-i Sunnet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 536 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Atak74 (50), bkaan50 (28), hballi44 (43), emrah3946 (41), safari (55), 1 yolcu (48), hballi (43), adamisali (34), YaSinYuSuf (57), sayha (54), nigdeliemre (35), ocaku08 (49), furkan_safa (28), ilbeyizmir (46), manarin (49), mekizgin (56), cihangir (52), KADRI (53), gluck (47), hha19 (42), firat7 (40), ZEYNEPRABIA (46), vivaa (37), konhair (47), ERTASCH (50), byy (42), sibbelll (38), yolcu-01 (43), KANADALI (46), engina (41), ubeydullahoztur.. (44), MeMo-X (37), fatih1980 (44), darknessman (41), My_hos (36), hkanca (56), cetintas (35), Berra&Sare (48)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55686 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.