generique plaquenil generique colchicine ivermektin chloroquine colchicine aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » İLKNUR'a hoşgeldin diyelim lutfen...

önceki konu   diğer konu
21 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    İLKNUR'a hoşgeldin diyelim lutfen...
1125 Mesaj -
Selamün aleyküm arkadaþlar,

Aranýza yeni biri geldi,

Caným arkadaþým o benim,

ÝLKNUR...

Ona HOÞGELDÝN diyorum...

Burasý ikinci ailen olacak ve baðýmlýlýk

yapacak bu site sana benden söylemesi Ýlknur'um...

Siz de hoþgeldin deyin ona mübarekler...sevinçli

aşık
Gönderen: 27.10.2006 - 14:54
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
HOSGELDIN SEFALAR GETIRDIN

HAYIRLARA VESILE OLUR INSAALLAH

SELAM VE DUA ILE
Gönderen: 27.10.2006 - 15:08
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
RE:
1505 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý recepholding

SELAM VE DUA ILE

gül
Gönderen: 27.10.2006 - 15:09
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Konu icon   
2765 Mesaj -
Ve aleykümüs selam

ÝLKNUR can hoþgeldiniz...

üyeliðiniz hayýrlý olsun inþAllah...

Songülüm dedik iþte rahat ol sen... kahkaha

Allah(c.c) emanet olunuz....

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 27.10.2006 - 15:29
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
ALLAH razý olsun,

Hilalcim saðolasýn rahatým..

Da ÝLKNUR siteye giremiyooo...telaşlı

Sonra tekrar gelecek inþaALLAH...

göz kırpma
Gönderen: 27.10.2006 - 15:34
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -

Üyeliðiniz hayýrlý olsun ÝNÞAALLAH...
---gül---

Gönderen: 27.10.2006 - 15:37
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
Ilknur can

HOSgeldin sefalar getirdin

Üyeliginiz hayirlara vesile olur insaALLAH

Hayirli ve faydali paylasimlarda bulusmak dilegile...

Selam,Saygi ve DUA ile...gül

Gönderen: 27.10.2006 - 15:39
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
niyaz*** su an offline niyaz***  
139 Mesaj -
OSGELDIN SEFALAR GETIRDIN

SELAM VE DUA ILE

bu güller sana ÝLKNURgül gül gülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgül
Gönderen: 27.10.2006 - 15:52
Bu Mesaji Bildir   niyaz*** üyenin diger mesajlarini ara niyaz*** üyenin Profiline bak niyaz*** üyeye özel mesaj gönder niyaz*** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Hosgeldin can sefalar getirdin üyeligin hayirli olur insAllahgül
Gönderen: 27.10.2006 - 16:01
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
RE:
934 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý recepholding

SELAM VE DUA ILE

Gönderen: 27.10.2006 - 16:41
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý GulenGul

aaa senimi kiracaz Songul can...senin arkadasin bizimde arkadasimiz sayilir...

Hosgeldin sefalar getirdin Ilknur kardesim...
Üyeligin hayirlara vesile olur insa-Allah...
Güzel paylasimlarini bekliyoruz...

gül

Gönderen: 27.10.2006 - 16:44
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Ýlknur Cangül

Hoþgeldin sefalar getirdin
Üyeliðin hayýrlý olur inþaAllah sevinçli

Songül ablam aşık gül
Gönderen: 27.10.2006 - 17:36
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatip su an offline hatip  
Konu icon    RE:
249 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

Üyeliðiniz hayýrlý olsun ÝNÞAALLAH...
---gül---

Güle Güle
Gönderen: 27.10.2006 - 18:03
Bu Mesaji Bildir   hatip üyenin diger mesajlarini ara hatip üyenin Profiline bak hatip üyeye özel mesaj gönder hatip üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
lorin su an offline lorin  
RE:
186 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~ YaZGuLu ~

Ilknur can

HOSgeldin sefalar getirdin

Üyeliginiz hayirlara vesile olur insaALLAH

Hayirli ve faydali paylasimlarda bulusmak dilegile...

Selam,Saygi ve DUA ile...gül

Gönderen: 27.10.2006 - 18:11
Bu Mesaji Bildir   lorin üyenin diger mesajlarini ara lorin üyenin Profiline bak lorin üyeye özel mesaj gönder lorin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cenoz1 su an offline cenoz1  
haber ver hiç olmazsa
8 Mesaj
songül kardeþ..
verdiðin umutlardan sonra birden kesmen beni çok üzdü..hiç olmazsa yanýt vermeyeceðini bildirmeni istiyorum
Gönderen: 28.10.2006 - 15:10
Bu Mesaji Bildir   cenoz1 üyenin diger mesajlarini ara cenoz1 üyenin Profiline bak cenoz1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1125 Mesaj -
Selamün aleyküm arkadaþlar,

Ya Ýlknur bi türlü giremedi siteye,

Onun adýna sizlere ben HOÞBULDUK diyorum..Kararsiz

Tüm mesaj ekleyen kardeþlere teþekkür ediyorum...

ALLAH'ým millete rezil olduk,

Ya Ýlknur hadi gel artýk...Kararsiz
Gönderen: 30.10.2006 - 09:33
FATMA BETÜL'e de HOŞGELDİN diyelim...
1125 Mesaj -
Selamün aleyküm cümleten,

Aranýza bir arkadaþýmý daha getirdim,

Ona da HOÞGELDÝN der misiniz?

Aranýza onu da alýr mýsýnýz?

O da benim caným arkadaþým,

O da ÝLKNUR gibi yeni evli bi kardeþimiz,

Ve o bir FÝZYOTERAPÝST...

HOÞGELDÝNN CANIM FATÝÞÝM...

gül gül gül

BU GÜLLER SANA...
aşık
Gönderen: 30.10.2006 - 15:06
recepholding su an offline recepholding  
RE:
1613 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý recepholding

SELAM VE DUA ILE

Gönderen: 30.10.2006 - 15:10
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kardelen_06 su an offline kardelen_06  
HEPİNİZE TESEKKURLER
1 Mesaj
ALLAH HEPÝNÝZDEN RAZÝ OLSUN DUA KARDESLERÝM ...SONGULUME AYRÝCA TESEKKUR EDÝYORUM BANA BURAYÝ TANÝSTÝRDÝÐÝ ÝÇÝ,,,,SELAM VE DUA ÝLEE,,,
Gönderen: 30.10.2006 - 15:44
Bu Mesaji Bildir   kardelen_06 üyenin diger mesajlarini ara kardelen_06 üyenin Profiline bak kardelen_06 üyeye özel mesaj gönder kardelen_06 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
loralika_19 su an offline loralika_19  
1 Mesaj
SELAMUN ALEYKÜM DÝN KARDEÞLERÝM ALLAH HEPÝMÝZDEN RAZI OLSUN DUALARDA BULUÞMAK DÝLEÐÝYLE SONGÜLÜME TEÞEKKÜR EDÝYORUM
Gönderen: 31.10.2006 - 16:38
Bu Mesaji Bildir   loralika_19 üyenin diger mesajlarini ara loralika_19 üyenin Profiline bak loralika_19 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuBAi su an offline RuBAi  
RE:
274 Mesaj -
Hosgeldiniz canlar üyeliginiz hayirli olsun insAllah
.. gül ..gül ..

Gönderen: 31.10.2006 - 16:45
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 630 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60382 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.