chloroquine generique kaletra lopinavir ritonavir stromectol kaletra oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » sUs

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
sUs
73 Mesaj -
Bu gece yanýmda olabilmeliydin
Gölgeni seyredebilmeliydim holde gezinen
Mutfaktan bir þeyler aramalýydýn ve
Kýrýlmalýydý bir bardak mermerde, en kýymetlisinden
-Canýn sað olsun, seslenebilmeliydim, - boþ ver aldýrma
Yüreðinin atýþýný duyabilmeliydim bu gece, dalga dalga
Þekerini karýþtýran bir kaþýðýn bardak sesine karýþmalýydý sesin
–Sen de ister misin?
Demleyebilmeliydik zamaný seninle
Demlenebilmeliydik

Korumasýzdýr yavrularý kumrularýn / biraz saf, uçmaya hevesli
Taþýyamaz kanatlarý oysa acemi uçuþlarý

En uslu dokunuþlarým gezinebilmeliydi saçlarýnda / düþmeden önce
Çenenden tutup yüzünü bana doðru kaldýrabilmeliydim
Körkuyu gözlerinde dibe vurabilmeliydim özlediðim
Kozasýnda büyümeliydi mavi þafak renginde ipekten bir sevgi
Ayrýlýk nedir bilmemeliydi ve öðrenmemeliydi
Ölüme bir türlü sonsuzluk dendiðini

Ýbadetine diz çökmüþ bir bekleyiþin dualarýnda
Kokun dokunuyor önce bam teline sýzýmýn / pan flüt eþliðinde
Arka fonda gözü kan çanaðý yarasa geceler bekçim
Resimlerinde flu bir bulut / kir beyazý, pamuk duman
Çalmayýn mavimi diyorum gözlerimin mayasýndan
Acýtýyor dudaklarýmý filtresinden yanan ateþ
Bu kaçýncý bilmem
Bu kaçýncý sigaram

Bu gece yanýmda olabilmeliydin, çýrýlçýplak soyunup geçmiþinden
Harman yeri savrulmuþ duygularýma yenik düþmüþlüðümde
Küfürlerin binini bir paraya savurduðum bu yazgýya
Öpebilmeliydin dudaklarýmdan
- Sus..!

Gönderen: 24.10.2006 - 17:04
Bu Mesaji Bildir   (nur) üyenin diger mesajlarini ara (nur) üyenin Profiline bak (nur) üyeye özel mesaj gönder (nur) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
lorin su an offline lorin  
Susmalıyım...
186 Mesaj -
Yine bir gece ve yine baþ baþayým kendimle, iþte yine seni bulup kaybettiðim
yerdeyim.

Ýnsanýn bir þeylere karar vermesi ne kadar zor;
ya seni içime gömmeli ya da
artýk içimden söküp atmalýyým. Ama her ne olursa olsun susmalýyým.
Hangisi daha
zor, hangisi daha acý? Gerçekten gitmeli miydin, yoksa kalýp yanýmda savaþmalý mý?... Bir yol arýyorum kendime, bulduðum tüm yollarsa sana çýkýyor
Kapanmalý artýk gözlerim.
Sonsuz bir karanlýkta tek baþýma yürümeye devam
etmeliyim... Yürümeliyim ardýma bile bakmadan, yürümeliyim parçalayarak
deðerleri ve sevgileri, yok ederek yaþadýðým tüm zamanlarý...

Nasýlda acýmasýz zaman. Nasýl da yüceltmiþtim seni gözümde. Tutup kendi
ellerimle koymuþtum en yükseðe, sonra keyifle izlemiþtim yüceliðini.
Ama yine ben bitirmeliyim. Tutup kollarýndan indirmeliyim olduðun yerden. Ya da seni ölene kadar yaþatmalýyým içimde..... Ne kadar zor bir karar..

Bir yaným: Bir daha kimse, hiç kimse onun kadar çok sevilmeyecek, derken, bir yaným sakin, sessiz...

Zaman geçiyor, acým dinmiyor. Kapanmýyor yaralarým..
Tükenirken ben, aklýmda bir tek sen... Görüyor musun, yine konuþuyorum ama sessizce. Susmayý öðreniyor yüreðim..

Ama ben kararýmý verdim...

Seninle olduðum zamanlarý düþünmek bile bana mutluluklarýn en büyüðünü yasatýyor

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son lorin tarafından, 24.10.2006 - 19:17 tarihinde.
Gönderen: 24.10.2006 - 19:15
Bu Mesaji Bildir   lorin üyenin diger mesajlarini ara lorin üyenin Profiline bak lorin üyeye özel mesaj gönder lorin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
- Sus..!

Gönderen: 22.03.2007 - 19:55
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 920 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ambulans64 (60), salihbayram (52), opel (54), islamci_genc (37), celal1974 (50), savage41xxx (52), LAZPARATOR61 (45), kral29 (35), siseyna (43), demir_kralll (33), yepremreha (47), YA_rab (31), zompur (54), ALMILA_GÜL (56), Mystigue (53), kecmk (53), akpinar61 (59), aqabe (60), agenc24 (52), y.erkek (52), internet22 (41), kutsalsavasc&ya.. (37), karindas (45), sehadet_61 (46), Serdar_ (44), bahtiyar28 (54), maun (42), bayramsalih (52), arifünal (64), HANCEREN (55), mecruh (45), MuSLimaNKa (34), bilalkale (50), DeLiCaN (944), veysel setdibi (62), tilli (51), erzurumlunet (46), sema_ihl (38), cemre (52), m.kara (58), yyunuss (39), x_X_x (41), Muhammed1968 (57), hçerçi (72), lcd (47), fatihreis (39), Baharayyildiz (40), haci_nl (47), cemil (46), yakupakyuz (60), gazikoc58 (51), Ankebut57 (45), L a V i N i a (40), sofu_23 (51), Beyaz dilek&cce.. (40), tabu (50), sümbül (37), yakupalan (45), Alperen Eren (46), HikmetSagir (81), YaSaX (44), Barnabas (39), islamasevdal&ya.. (38), ilyas1970 (54), criminalist (52), Ayhan-61 (58), nurayaz (30), mörscher (58), basmuharrir (58), Goodmanx (57), mahmut1968 (56), djnefret (41), karadeniz krali (54), ayseli (58), cengo06 (62), yasarerkek (52), hz.ömer (37), ismailxxx (46), tayyarozbak (40), karamurat1 (51), sari_kiz (38), kaslim (42), ayyildiz_70 (34), The Mediterrane.. (53), bahadir (50), ~TUTI~ (37), dostahasret (43), Selinnurx (56), apocalyptica (45), markat (46), derlerkahin (46), isa dogan (50), EROL AKBULUT (56), Yaseminnur (37), sehadet_aski (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60825 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.