generique plaquenil stromectol generique luvox lopinavir ritonavir kaletra fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » ...ÖLDÜRSEYDİM KEŞKE...

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
...ÖLDÜRSEYDİM KEŞKE...
73 Mesaj -
Öldürseydin keþke...
Bir kurþunla kalbimin tam ortasýndan vursaydýn
vefasýzlýðýný görmeden gömseydin beni topraða
hiç yoktan kurtulurdu yüreðim bu aþk sancýsýndan
Bir kurþun,bir kurþun öldürseydin keþke...
Yüreðimden vursaydýn beni
senin olduðun yerden tek kurþunla
dayasaydýn namluyu baðrýma
gözlerime karalar baðlayýp çekseydin tetiði
bakýþlarýn öldürmeden ben ölseydim...
bir baharda gün þafakta ölseydim.
onurlu bir sögüt gibi dimdik ayakta ölseydim
Ne acýlar cekerdim ölümcül hasta misali
ne de ihanetin acýsýný kemirirdi bedenimi
uçar giderdim sessizce bir þarký gibi
uykularým kabus olmadan
kanlý yaþlar eritmeden gözlerimi
kanadý kýrýk bir kuþun denize düþtüðü gibi
düþerdim gözlerinden

Gönderen: 20.10.2006 - 20:10
Bu Mesaji Bildir   (nur) üyenin diger mesajlarini ara (nur) üyenin Profiline bak (nur) üyeye özel mesaj gönder (nur) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
lorin su an offline lorin  
186 Mesaj -
gül gül Allah Razı Olsun gül gül
Gönderen: 20.10.2006 - 20:29
Bu Mesaji Bildir   lorin üyenin diger mesajlarini ara lorin üyenin Profiline bak lorin üyeye özel mesaj gönder lorin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1022 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61743 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.