kaletra ivermectine fluvoxamine ivermectin kaletra naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » SeLaMuN aLeYKuM aĞaLaR

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
mysterious-legend su an offline mysterious-legend  
SeLaMuN aLeYKuM aĞaLaR
5 Mesaj

Bir Dostumun Tavsiyesi Üzerine Üye Oldum Buraya. Bir Rahatsýz Vermeden Bir Minderlik Yer Bulmaktýr Niyetim. Muradýmý Hoþgörüyle Karþýlayacaðýnýzý Umarak Çalýþmalarýnýzda Baþarýlar Dilerim.

Hediyesiz Gelmek Olmazdý Tabii

24 Saat Kuran-ý Kerim

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son mysterious-legend tarafından, 19.10.2006 - 01:54 tarihinde.
Gönderen: 19.10.2006 - 01:47
Bu Mesaji Bildir   mysterious-legend üyenin diger mesajlarini ara mysterious-legend üyenin Profiline bak mysterious-legend üyeye özel mesaj gönder mysterious-legend üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mysterious-legend su an offline mysterious-legend  
5 Mesaj
Anlaþýlan Odur ki Rahatsýzlýk Vermiþiz. Kaç Gün Olmuþ. Allah Kelamý Bir Selam Vermiþiz. Alan Bir Allah Kulu Yoktur.Ýstenmediðimiz Yerde Ýþimiz Yoktur.Geldiðimiz Gibi Gitmesinide Biliriz.Ayýp Çok Ayýp..
üzüntülü
Gönderen: 20.10.2006 - 11:54
Bu Mesaji Bildir   mysterious-legend üyenin diger mesajlarini ara mysterious-legend üyenin Profiline bak mysterious-legend üyeye özel mesaj gönder mysterious-legend üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
mysterious-legend can
2765 Mesaj -
Ve aleykümüs selam

mysterious-legend can hoþgeldiniz...

üyeliðiniz hayýrlý olsun...

olurmu can ne rahatsýzlýðý gören olmamýþtýr

bak ben bile yeni gördüm hemen yazdým

sakýn gitmeyin.. gaye Allah içinse biþey öðrenmekse kalýn

lütfen Rabbim en güzel þekilde paylaþýmlarda

bulumayý nasip etsin inþAllah...

bunlar size...gül gül gül gül gül sevinçli

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 20.10.2006 - 12:02
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
mysterious-legend aða...
Hoþgelmiþsiniz...
Hayýrlý olsun...
(dur daha yeni geldin olurmu hemen gitmek öyle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son rifat56 tarafından, 20.10.2006 - 12:12 tarihinde.
Gönderen: 20.10.2006 - 12:06
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
hosgeldýn uyelýgýn hayýrlý olsun guzel paylasýmlarýný beklerýz selam ve dua ýle
Gönderen: 20.10.2006 - 12:06
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -

VE ALEYKUM SELAM

KARDESIM HOSGELMISSIN

SEFALAR GETIRMISSIN

GELISIN HARIKA OLMUS

HEDIYE ICIN ALLAH RAZI OLSUN

BIZIM GÖNÜL KAPIMIZ HERKESE ACIKTIR

HER DAIM INSALLAH

ÖZÜR BEN DAHA YENI GORDUM

GELDIGINIZI TEKRARDAN

SEFALAR GETIRDINIZ

HAYIRLI PAYLASIMLARDA BULUSMAK DILEGI ILE

RAHMANA EMANETSINIZ

SELAM VE DUA ILE

Gönderen: 20.10.2006 - 12:13
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 677 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59664 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.