stromectol fluvoxamine lopinavir ritonavir budesonide chloroquine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » selamünaleyküm

önceki konu   diğer konu
19 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
selamünaleyküm
80 Mesaj -
aranýza katýlalý yaklaþýk 3 hafta oldu sanýrým .Merhaba demeden önce sizleri biraz tanýmak istedim umarým yalnýþ bir tutum deðildir. Kabul ederseniz dostluðunuza talibim.RAVDA yý salavatý þerife kampanyasý ile bir yýl kadar önce tanýdým siteyi üye olmadan ana sayfadan takip ediyordum üyelikle birlikte içerdeki seviyeli dostluðuda görünce aranýza katýlmak istedim.Ýlk günlerde msn adresime RAVDA dan gelen isimsiz ileti beni biraz huzursuz etti ama þu anda bunun bir yanlýþlýk olabileceði kanaatindeyim.Umarým uzun yýllar sürecek güzel ve anlamlý dostluklar kurarýz. Selam saygý ve hayýr dualarla .......gül
Gönderen: 16.10.2006 - 23:05
Bu Mesaji Bildir   akgüvercin üyenin diger mesajlarini ara akgüvercin üyenin Profiline bak akgüvercin üyeye özel mesaj gönder akgüvercin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -

HOS GELDIN SEFALAR GETIRDIN HAYIRLI OLSUN SELAM VE DUA ILE

Gönderen: 16.10.2006 - 23:13
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
858 Mesaj -
Hoþgelmiþsiniz,hoþ ta bulmuþsunuz inþ.

Tekrar hoþgeldiniz....
Gönderen: 16.10.2006 - 23:37
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Aramiza hosgeldiniz sefalar getirdiniz üyeliginiz hayirlara vesile olur insAllah
Gönderen: 16.10.2006 - 23:54
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Selamun Aleyküm akgüvercin kardesim..
Üyeliginiz Hayýrlý Olur Ýnsa-Allah..
Hosgeldiniz..
Güzel paylasýmlarda bulunmak dilegiyle..

Gönderen: 16.10.2006 - 23:59
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Alkmsm kardes.

Hosgeldiniz.
Bendeniz menteseci
.
Gönderen: 17.10.2006 - 00:04
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
aramiza hosgeldiniz Güle Güle
Gönderen: 17.10.2006 - 00:06
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
hoþgeldiniz kardeþim...
üyeliðiniz hayýrlara vesile olsun inþ.
A.E.O.
Gönderen: 17.10.2006 - 00:36
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Akgüvercin Kardesim..

Aramiza HOSgeldiniz..
Üyeliginiz hayirlara vesile olur InsaALLAH..

ALLAH Yar ve Yardimcimiz olsun..
Selam ve DUA ile..
Gönderen: 17.10.2006 - 07:15
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pertev su an offline Pertev  
601 Mesaj -
gül H O S G E L D I N I Z gül
Gönderen: 17.10.2006 - 07:23
Bu Mesaji Bildir   Pertev üyenin diger mesajlarini ara Pertev üyenin Profiline bak Pertev üyeye özel mesaj gönder Pertev üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k_ali_te su an offline k_ali_te  
RE: selamünaleyküm
534 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý akgüvercin

aranýza katýlalý yaklaþýk 3 hafta oldu sanýrým .Merhaba demeden önce sizleri biraz tanýmak istedim umarým yalnýþ bir tutum deðildir. Kabul ederseniz dostluðunuza talibim.RAVDA yý salavatý þerife kampanyasý ile bir yýl kadar önce tanýdým siteyi üye olmadan ana sayfadan takip ediyordum üyelikle birlikte içerdeki seviyeli dostluðuda görünce aranýza katýlmak istedim.Ýlk günlerde msn adresime RAVDA dan gelen isimsiz ileti beni biraz huzursuz etti ama þu anda bunun bir yanlýþlýk olabileceði kanaatindeyim.Umarým uzun yýllar sürecek güzel ve anlamlý dostluklar kurarýz. Selam saygý ve hayýr dualarla .......gül

Aleykümselam....AkGüvercin kardeþim hoþ geldiniz
o size gelen isimsiz ileti belkide hayýrlara vesiledir.
huzursuz olmana raðmen bak sizi ravdadan vazgeçirememiþ..ne mutlu sizde o iletiye takýlýp kalmamýþsýnýz

Allah yardýmcýnýz olsun...üyeliðinizde hayýrlý olsun..
ÝnþAllah güzel faydalý yorumlarýnýzý ve mesajlarýnýzý bekleriz..

Sevgi ve bilgi paylaþtýkça anlam kazanýr...
bu anlama sizde ortak oldunuz ..Aramýza hoþ geldiniz ..
RavdaRadyoyada bekleriz......
selam ve dua ile.....

Gönderen: 17.10.2006 - 08:21
Bu Mesaji Bildir   k_ali_te üyenin diger mesajlarini ara k_ali_te üyenin Profiline bak k_ali_te üyeye özel mesaj gönder k_ali_te üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
RE:
1125 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Pertev

Güle Güle
Gönderen: 17.10.2006 - 09:10
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
RE:
374 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Pertev

.........gül..........
Gönderen: 17.10.2006 - 10:14
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Konu icon   
2765 Mesaj -
Akgüvercin can hoþgeldiniz

Üyeliðiniz hayýrlara vesile olur inþAllah...

Rabbim en güzel þekilde idrak edebilmeyi

en güzel þekilde paylaþýmlarda bulunmayý nasip etsin inþAllah...

Allah(c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 17.10.2006 - 10:32
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akgüvercin su an offline akgüvercin  
80 Mesaj -
hoþbuldum hoþbuldum hoþbuldum ALLAH (CC) razý olsun üç gündür pc nin baþýna oturmaya fýrsat bulamadým affolasıkıntılı
Gönderen: 20.10.2006 - 00:39
Bu Mesaji Bildir   akgüvercin üyenin diger mesajlarini ara akgüvercin üyenin Profiline bak akgüvercin üyeye özel mesaj gönder akgüvercin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
RE:
791 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Pertev

Gönderen: 12.11.2006 - 19:57
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
RE:
1505 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý utaniyorum

hoþgeldiniz kardeþim...
üyeliðiniz hayýrlara vesile olsun inþ.
A.E.O.

Gönderen: 12.11.2006 - 20:46
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
RE:
544 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

Aramiza hosgeldiniz sefalar getirdiniz üyeliginiz hayirlara vesile olur insAllah

Gönderen: 12.11.2006 - 20:52
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
RE:
934 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý DoLuNaY

Selamun Aleyküm akgüvercin kardesim..
Üyeliginiz Hayýrlý Olur Ýnsa-Allah..
Hosgeldiniz..
Güzel paylasýmlarda bulunmak dilegiyle..

Gönderen: 12.11.2006 - 21:18
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 666 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60338 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.