colchicine generique luvox lopinavir ritonavir dexamethasone lopinavir ritonavir imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » BÜYÜK ŞAHSİYETLER » MERVE KAVAKCI

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
MERVE KAVAKCI
40 Mesaj -
s.a.

Birde bu devrin buyuk sahsiyetlerinden ekleyelim
Belki bir Said'i nursi Suleyman hilmi Tuna hazretleri degil ama bana sorarsaniz bu devrin buyuk sahsiyetlerinden birisi'dir.

Klip'i izleyin anlarsiniz niye sevinçli
http://www.youtube.com/watch?v=86-J58cY-cw&mode=related&search=

O meydan'a her yigit bu sekilde cikamaz.

Birde o disar'i diye bagiranlari Allah islah etsin, onlara oy atanlari'da Allah islah etsin.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Karadeniz_be tarafından, 07.10.2006 - 04:02 tarihinde.
Gönderen: 07.10.2006 - 04:01
Bu Mesaji Bildir   Karadeniz_be üyenin diger mesajlarini ara Karadeniz_be üyenin Profiline bak Karadeniz_be üyeye özel mesaj gönder Karadeniz_be üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nafiye su an offline Nafiye  
13 Mesaj -
kardesim sana katiliyorum...bana görede kendisi cok önemli bir sahsiyettir...Allah razi olsun senden klipi gönderdigin icin...
Selamlar...
Gönderen: 08.10.2006 - 23:29
Bu Mesaji Bildir   Nafiye üyenin diger mesajlarini ara Nafiye üyenin Profiline bak Nafiye üyeye özel mesaj gönder Nafiye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Karadeniz_be su an offline Karadeniz_be  
RE:
40 Mesaj -
[quote]Orijýnalý HuRi
Evet malesef bu tarz goruntulere alismamiz gerek boyle bir Turiye'de. Fakat hersey guzel hos da, %erve Kavakcinin yaptigi azda olsa Provokasyon degilmidir?? Yani boyle bir tepkinin gelecegini bile bile, belki buyuk bir hareket, basari olabilir, kimseyi kaideye almayayaip basortusu ile girmek ama bence provokasyon var...
quote]

Huri hanim acaba kimi Kaide almasi lazim basortu takmasi icin??????????
Gönderen: 15.10.2006 - 15:23
Bu Mesaji Bildir   Karadeniz_be üyenin diger mesajlarini ara Karadeniz_be üyenin Profiline bak Karadeniz_be üyeye özel mesaj gönder Karadeniz_be üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
selamun aleykum

lutfen düþünerek ve de býr býlgýye sahýp olarak konuþalým kýmseyle tartýþma nýyetýnde de deðilim söylenen söz aðzýnýzdan cýkmadan onun efendýsý sayýlýrsýnýz ama aðzýnýzdan cýktýmý artýk onun kölesi olursunuz yaný kendýnýzý býr anda demýrelýn sýnýfýna ýndýrdýnýz eðer burda saðlam delýller olmadan ona bu sýfatý yakýþtýrýlýyorsa ve yakýþtýran da baþörtülü ise ben de onun baþörtüsünden þüphe ederim kusura bakmasýn....

bana bunun býr hata,taktýk hatasý sýyaset yanlýþlýðý yapýldýgýný söylersenýz belký kabul edýlebýlýr ama provake edilmiþtýr gýbý yorumlar cahýlane demeyecegým ama buyuk býr hatadýr ustelýk baþörtüluler tarafýndan yapýlan......

selam ve dua ile....
Gönderen: 15.10.2006 - 17:37
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
Benim basortumden suphe etmek size dusmemistir degerli kardesim. Insanin icini, Allah'tan baska kimse bilmez.
Ben dusuncelerimi soyledim, ve sonuna kadar arkasindayim.
Merve kavakcinin yaptigi provokasyon degildir de nedir?? soylermisiniz Allah askina?? Basortu takma istegimizi baska sekilde dile getirebilme imkanimiz varken, neden daha cok insanlari uzerimize cekelim. Siz saniyormusunuzki o hareketinden sonra basortusune karsi daha saygi duyuldu, yada basortululere daha cok hak verildi?? Onun oyle yapmasi elimize ne gecirdi??
- Nazli ilicak gorevinden men edildi.
- Basortululere bakis acisi dahada kotulesti
- Basortu dusmanlaribasortululeri yobaz gormeye basladilar
- Basortuye karsi hinc dahada buyudu....

Bugun eger Bir orhan pamuk koskoca turkiye hakkinda konusip malesef kimse bir sey yapmiyorsa, benimde dusuncelerimi ozgurce ifade edebilme hakkim vardir diye dusunuyorum... Saygi duyulmasini rica ederim...

Ben Elhamdulillah muslumanim, ve Muslumanligimi yogun bir dsekilde yasamak isteyen bir genc kizim. Ve cok sukur Rabbim bana bunu musade ediyor. bden kimseye kendimi ispatlamak zorunda degilim, Allah beni goruyor, O bana yeter, zaten O'nun icin degilmi hersey?? Bugun ne benim, ne de sizin benim muslumanligimi elestirecek hakkimiz yok.. ve ben sizin benim basortumden suphe etmeyin diye de dusuncelerimi ifade etmezsem , ay benim halime, o zaman Sizin icicn yapmis olurum ibadetlerimi Allah korusun. Yalniz O'na kulluk ederim ben...
Ben uzuluyorum, basi kapali okullara, universitelere ve benzerei yerletre giremeyisimize, fakat bunu cok daha dolayli yollardan dile getirebilirz. Olay cikarmanin ne anlami var???

Ben sizin dusuncelerinize saygim sonsuz, lutfen sizde benimkilere saygili olun....[/quote]

AYNEN KATILIYORUM

Gönderen: 15.10.2006 - 20:28
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
her görüþe saygý duymam o görüþü kabul etmem anlamýna gelmez insanýn içini ALLAH býlýr dýyosunuz amenna sýz merve KAVAKÇI nýn içini biliyomusunuz býldýgýnýz için mi provakatör kelýmesýný yakýþtýrdýnýz bunun baþka yolu yok muydu dýyorsunuz hangý stratejýyý gelýþtýrdýnýz uygulayacagýnýz dýger yollar artýk neyse o yol sýz daha ýyý býlýrsýnýz kabul edeceklerýný mý zannedýyorsunuz

baþörtüsü düþmanlarý daha yobaz gormeye baþladý dýyosunuz adam zaten düþman nasýl görmesýný beklýyodunuz ký bunun sonucu olarak NAZLI ILICAK men edýldý dýyosunuz ama onun sonucu olarakta gelen 360 vekýlý unutuyosunuz bu olaylar baþörtuyu savunan partýlere destegý artýrmamýþ mýdýr ve ya baþka tarafýndan bakarsak bu olaylarý ýzleyen halkýn destegý ne olmuþtur kýmlerý desteklemýþtýr sýrf bu yuzden kapanan kardeþlerimizi tanýyorum ben....

lutfen ýyý düþünün....

stratejý hatasý dersenýz bunu tartýþabýlýrýz bu görüþe katýlmasam dahi ama sýz hangý düþünceyle MERVE KAVAKÇI ya provakatör dýyosunuz býlmýyorum lütfen manasýný öðrenýn

görüþlerinize saygý duyarým ama yanlýþ býr görüþ oldumu susarsam dýlsýz þeytan olurum sýz de bený daha dogrusu býrbýrýmýzý ýyý anlayalým

sýz ustte verýlen lýnký týkladýnýz mý ALLAH aþkýna lutfen ne yazýyor býlýyomusunuz TERRORIST ÝN TURKISH PARLÝAMENT ne demek býlýyomusunuz býzden daha da ýyý býlýrsýnýz terorýst turkýye meclýsýnde hem de baþörtusunu çözeceðim dýyenlerýn cogunluk oldugu býr yerde sýzý daha kýmýn anlayacagýný düþünüyosunuz....?

ben sýzýn ne demek ýstedýgýnýzý de anlýyorum ama lutfen ýyý duþunun býr yanlýþýn içindesýnýz.....

eðer bu yorumlarla sýze karþý kýrýcý býr lafým olmuþsa ký olabýlýr cunku bu konuda çok hassasým lutfen anlayýn hakkýnýzý helal edýn maksatým baðcýyý dovmek deðil üzüm yemektýr

ALLAH ýn selamý rahmetý bereketý uzerýnýze olsun deðerli kardeþim....
Gönderen: 15.10.2006 - 21:39
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Karadeniz_be su an offline Karadeniz_be  
40 Mesaj -
Senin bu konu'daki dusuncelerine karsi saygim yoktur, olmasini'da bekleme kahkaha
olmayacaktirda
asla'da olamaz

Orhan pamuk'un dusuncelerine hic saygim yoktur, olamazda asla olmuyacaktirda

ama sana insan olarak saygim vardir.
ama bu dusuncelerine karsina olamaz.

Olay'in o tarih icinde bi izle
ey gidi eyyy
Acaba kimler destekledi ve kimler desteklemedi???
kimler susdu kimler konusdu?

hey gidi heyy
basortus'u Allah riza icin takiyorsa neden meclis'e geldiginde acildi sevinçli
hey gidi heyyy (siz daha iyi bilirsiniz kimden bahsediyorum)

Kim'in ne oldugu orta'ya cikti insanlar suurlandi

disari disari diye bagiranlar'a hem oy verin ondan sonra siz stratejik hata yapiyorsunuz deyin.

bende'ki akil duz akil, anlamam ben ince islerden.
Ama hersey apacik orta'da

o kadar orta'daki bazilari gururu'na yediremiyor iste
Nede olsa susma emri cikdi olay'a karismama emri kahkaha

Kim'i kime karsi kullandilar ama sira ona gelince kacti

aah ahhh

Kendi okullarinda bile basortuleri actirdilar
Konusma zaman'i sustularrr
ahh ahhh
Stratejik hata buna denir

daha konusmaya gerek varmi?
Gönderen: 18.10.2006 - 00:56
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 875 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60552 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.