stromectol ivermektin ivermektine kamagra ivermektine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Ahu Bakislim

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Ahu Bakislim
428 Mesaj -
Ahu Bakislim

Ey benim ahu bakýþlým
Gözlerimde gözün kalmýþ
Baþka bir ses duymuyorum
Kulaðýmda sözün kalmýþ

Keder
akar yaralardan
Ak görünmez karalardan
Yürüdünmü buralardan
Yollarýmda izin kalmýþ

Gidem dedim gidemedim
Kalam dedim dedim kalamadým
Kendi kendimi göremedim
Aynalarda yüzüm kalmýþ

Be hey Çaðlar nedir buhal
Tüm yaþantým oldu hayal
Gel sevdiðim bunuda al
Almadýðýn caným kalmýþ.

ÇAÐLAR

Eski bir turku imis sozler cok guzel geldi bana . . .
Gönderen: 06.10.2006 - 21:16
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
GERCEKTEN COK GUZEL ALLAH RAZI OLSUN PAYLASTIGIN ICIN SELAM VE DUA ILE
Gönderen: 06.10.2006 - 22:17
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
urfalı su an offline urfalı  
36 Mesaj -
tebrikler yusuflu gercekten cok guzel bir paylaþýmdý..sagolasýn..eyvallahhGüle Güle Güle Güle
Gönderen: 06.10.2006 - 22:42
Bu Mesaji Bildir   urfalı üyenin diger mesajlarini ara urfalı üyenin Profiline bak urfalı üyeye özel mesaj gönder urfalı üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -

Allah (c.c.) razý olsun...

Be hey Çaðlar nedir buhal
Tüm yaþantým oldu hayal
Gel sevdiðim bunuda al
Almadýðýn caným kalmýþ.

Gönderen: 07.10.2006 - 10:11
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 992 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64265 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.