lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir generique rhinocortlopinavir ritonavir kaletra 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » dualarınıza ihtiyacım var hem de çooook

önceki konu   diğer konu
25 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
dualarınıza ihtiyacım var hem de çooook
16 Mesaj -
bir kaç güne kadar kansermiyim deðilmiyim belli olacak dualrýnýzla bana ve tüm hastalara sabýr ve þifa dilerseniz memnun olurum.Allah razý olsun...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son berra42 tarafından, 06.10.2006 - 22:17 tarihinde.
Gönderen: 06.10.2006 - 21:12
Bu Mesaji Bildir   berra42 üyenin diger mesajlarini ara berra42 üyenin Profiline bak berra42 üyeye özel mesaj gönder berra42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
berra42 Can Kardesim

DUALARIMDASIN INSALLAH

:(ağlar

InsaAllah kotu bir sey cikmaz insaAllah

Selam ve DUA ile ...

Gönderen: 06.10.2006 - 21:27
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
komsunun_oglu su an offline komsunun_oglu  
14 Mesaj -
bu nasýl bý anlayýstýr efendým bu ansýl bý ýzahtýr.. cekýlýn sole sessýz bý koseye rabbýmle konusun.. derdýný anlat býlmezmýsýn ký sadece sýfa ondandýr o þafidir..

biz elbet dua edecz allah yardýmcýn olsun kardes
Gönderen: 06.10.2006 - 21:55
Bu Mesaji Bildir   komsunun_oglu üyenin diger mesajlarini ara komsunun_oglu üyenin Profiline bak komsunun_oglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k.@.p.t.@.n su an offline k.@.p.t.@.n  
94 Mesaj -
gülallah yardýmcýn olsun kardeþgül

inþallah iyi sonuc cýkar

allahýn her verdigi misubette bir hayýr vardýr bunlarýda sabýrla karþýlamak gerekir vardýr bununda bir hayrý dualarýmýz seninle,,,,

selam ve dua ile kalýn

Gönderen: 06.10.2006 - 22:06
Bu Mesaji Bildir   k.@.p.t.@.n üyenin diger mesajlarini ara k.@.p.t.@.n üyenin Profiline bak k.@.p.t.@.n üyeye özel mesaj gönder k.@.p.t.@.n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
berra42 su an offline berra42  
16 Mesaj -
sayýn k0mþunun oðlu ne demek istediðinizi anlamadým nasýl izahtýr derken ne kastediyorsunuz.ben Allah'ainanýp herþeyi ona havale ettim.sizlerden de dua istedim.Ama sanýrým yanlýþ anlaþýldým.
sýkýntýlý bir dönemdeyim ve bunu paylaþmak Sýkýntýyý azaltmak demek sizi rahatsýz ettiysem kusura bakmayýn.
Gönderen: 06.10.2006 - 22:10
Bu Mesaji Bildir   berra42 üyenin diger mesajlarini ara berra42 üyenin Profiline bak berra42 üyeye özel mesaj gönder berra42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Eylül... su an offline Eylül...  
68 Mesaj -
Rabbim korktuklarýnýzdan emin etsin Ýnþallah. Allah Acil þifalar versin
Gönderen: 06.10.2006 - 22:12
Bu Mesaji Bildir   Eylül... üyenin diger mesajlarini ara Eylül... üyenin Profiline bak Eylül... üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
16 Mesaj -
kaptan kardeþ çok teþekkür ederim ben de böyle düþündüm.inþallah hayýrlý sonuçlar alýrým ama biliyorum ki mevlananýn da dediði gibi hastalýk ahrette derecemizi arttýrýr.ve kul tam bittim derken Rabbi yettim der.dualarýnýz bana yeter
Gönderen: 06.10.2006 - 22:13
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý HuRi

Alıntı
Orijýnalý k.@.p.t.@.n

inþallah iyi sonuc cýkar

allahýn her verdigi misubette bir hayýr vardýr bunlarýda sabýrla karþýlamak gerekir vardýr bununda bir hayrý dualarýmýz seninle,,,,

selam ve dua ile kalýn

Gönderen: 06.10.2006 - 22:31
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
HERKESTEN DUA BEKLIYORUZ LÜTFEN.....'
978 Mesaj -
selamun aleykum

ALLAH sevdýgý kullarýna musibet verýrmýþ O'nun lutfu da hoþ kahrý da öenmlý olan onu nasýl karþýlayabýleceðýmýzdir sýnav dunyasýnda oldugumuzu unutmadan belký bu cumlelerý yazmak býze cok kolay gelýyor belký ateþ düþtüðü yeri yakýyor ama her ne olursa olsun en buyuk saðlýk en buyuk afýyet ve en buyuk vuslat O'na kayýtsýz þartsýz teslým olmaktýr eðer ben cok saðlýklý olupta O'ndan býhaber yaþýyosam o saðlýðýn bana ne faydasý var ebedi saðlýðý kaybettýkten sonra......

býzden sadece masum býr dua ýstedýnýz ký bu dualar nelere kadýrdýr ýzah etmeye gerek yok onun için bu sýte de olan herkesten senýn için ben de dua beklýyorum
RABBIM inþ sýzý tez zamanda saðlýðýnýza kavuþturur dualarým senýnle olacak
inþ hayýrlý haberlerýný beklýyoruz...
ALLAH a emanet olunuz....

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son CiVELEK tarafından, 06.10.2006 - 22:46 tarihinde.
Gönderen: 06.10.2006 - 22:43
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
urfalı su an offline urfalı  
36 Mesaj -
yuce rabbim sana ve senin durumunda olan herkese umud ettigini versin...dilerim allahtan hiç bir þeyin yoktur..selametle kal..
Gönderen: 06.10.2006 - 22:46
Bu Mesaji Bildir   urfalı üyenin diger mesajlarini ara urfalı üyenin Profiline bak urfalı üyeye özel mesaj gönder urfalı üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
16 Mesaj -
tüm arkadaþlarýma kardeþlerime teþekkür ediyorum sonuçlar belli olur olmaz size haber vericem.sonuç ne olursa olsun Allah isyan etmeden baþeytmeyi nasip etsin ve þuanda dünyanýn heryerinde hasta yataklarýnda þifa bekleyen herkese Yardým etsin.
AMÝN
Gönderen: 06.10.2006 - 22:53
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý k.@.p.t.@.n

inþallah iyi sonuc cýkar

selam ve dua ile kalýn

Dularimdasin insaAllah kardes...
Gönderen: 06.10.2006 - 22:55
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Rabbim þifa versin kardeþim, dualarýmýzdasýn..gül
Gönderen: 06.10.2006 - 23:02
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
Kardeþim Allah inþaallah þifa verir iðleþirsin çok üzüldüm olumlu bir þeyler çýkarsa haber .gül
Gönderen: 07.10.2006 - 00:09
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
Dualarimiz seninle kardesim,

InsaAllah iyi bir sonuc alirsin,

Rabbim yar ve yardimcin olsun...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SaHRa tarafından, 07.10.2006 - 00:31 tarihinde.
Gönderen: 07.10.2006 - 00:30
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast NeV-Ra  
RE:
Misafir
Alıntı
Orijýnalý SaHRa

Gönderen: 07.10.2006 - 00:33
Bu Mesaji Bildir   Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -

Ya Rabbi!..

Þifa verici sensin.

Hasta ve dertli kardeþlerimizin hastalýklarýný izale eyle...

Gönderen: 07.10.2006 - 00:54
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Özge su an offline Özge  
107 Mesaj -
Rabbimizin rahmeti ,merhameti ve bereketi üzerinize olsun gül

Rabbimiz acil sifalar versin insallah hakkinizda hayirlisi olur

sabir imtihanlarin en büyügüdür, sabrin sonu selamettir

Rabbimiz selamete , sagliga ve sihhate kavustursun ...

"ANDOLSUNKI SIZI BIRAZ KORKU, ACLIK, MALLARDAN,CANLARDAN VE ÜRÜNLERDEN BIRAZ AZALTMA ( FAKIRLIK) ILE IMTIHAN EDER DENERIZ.(YA RASULÜM) SABREDENLERI MÜJDELE. ISTE O SABREDENLER, KENDILERINE BIR BELA GELDIGI ZAMAN,''BIZ ALLAH ICIN VARIZ VE SONUNDA O'NA DÖNECEGIZ'' DERLER"

Bakara 2/155-156

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Özge tarafından, 07.10.2006 - 01:14 tarihinde.
Gönderen: 07.10.2006 - 01:12
Bu Mesaji Bildir   Özge üyenin diger mesajlarini ara Özge üyenin Profiline bak Özge üyeye özel mesaj gönder Özge üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
burcunur su an offline burcunur  
635 Mesaj -
ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ÝNÞALLAH ÖYLE BÝRÞEY YOKTUR ALLAH HAKKINIZDA HAYIRLISINI NASIB EDER ÝNÞALLAH AMÝN DUALARIMIZ SENÝNLE
Gönderen: 07.10.2006 - 11:13
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
herdem su an offline herdem  
RE:
365 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SaHRa

Gönderen: 07.10.2006 - 11:16
Bu Mesaji Bildir   herdem üyenin diger mesajlarini ara herdem üyenin Profiline bak herdem üyeye özel mesaj gönder herdem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Rabbim acil þifalar versin inþAllah...

Derdi veren O, dermanýda veren O'dur þüphesiz

Rabbim hakkýnýzda herþeyin hayýrlýsýný versin

sabýr ve dualardan mahrum eylemesin bizleri inþAllah...

Dualarýmýz seninle can

inþAllah iyi bir sonuç alýrsýnýz

Rabbim yar ve yardýmcýnýz olsun...

Allah(c.c) emanet olunuz

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 07.10.2006 - 11:29
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
575 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~HiLaLaY~

Dualarýmýz seninle can

Allah(c.c) emanet olunuz

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

gülgülgül
Gönderen: 07.10.2006 - 12:16
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  
419 Mesaj -
Berra42 kardes/abla/abi
Allah sana sifa verir insAllah
Benden sana bi gül ve bi dua gül
Gönderen: 07.10.2006 - 12:49
Bu Mesaji Bildir   3. Hanedar üyenin diger mesajlarini ara 3. Hanedar üyenin Profiline bak 3. Hanedar üyeye özel mesaj gönder 3. Hanedar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
16 Mesaj -
Sevgili arkadaþlarým , kardeþlerim
bu sýkýntýmý sizinle paylaþýp dua istemenin bana iyi geleceðini biliyordum da bu kadarýný tahmin etmiyordum.sayýn civelek özge ve tektek sayamadýðým ama dualarýný esirgemeyen tüm kardeþlerim hepinizden ALLAH razý olsun.Zaten iyiydim ama artýk çok ama çok daha iyiyim.sonuç ne olursa olsun inþallah bu imtihaný dualarýmdaki ve dularýnýzdaki gibi geçerim.Hayýrlý sonuçlarla görüþmek üzere...
Gönderen: 08.10.2006 - 12:18
akgüvercin su an offline akgüvercin  
80 Mesaj -
Orijýnalý ~HiLaLaY~

Dualarýmýz seninle can

Allah(c.c) emanet olunuz

Sevgi Selam ve DUA ile...

birkaç ay önce bende benzer bir durum yaþadým Allah yardýmcýnýz olsun zordur zor . Hakkýnýzda hayýrlýsý inþaallah. Bizi habersiz býrakmayýn.
Gönderen: 08.10.2006 - 13:08
Bu Mesaji Bildir   akgüvercin üyenin diger mesajlarini ara akgüvercin üyenin Profiline bak akgüvercin üyeye özel mesaj gönder akgüvercin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 569 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
marullar (63), aozcifci (45), gunel303 (60), saniye25 (43), ayse (52), didedar (42), amb2616 (55), SevYa (39), adilyagsagan (52), BenCesur (48), tiryakinim_ (44), filem (42), arius (44), optimistic (39), ramazanakcay (38), mehter02 (40), kemal2358 (36), laparako (68), maksut5994 (31), ozlemkaya25 (39), mustafa öz (45), ErdemOgrtm (44), erolgunel (61), TERAZÝ (51), tongac27 (46), Gunahkar (56), özvatan (59), asým (49), Miray_2006 (48), guelbahcesi (45), abdulkerim öztü.. (49), gült@ze (46), cemilcihan (48), SeveNCLoveS (40), Ben (37), aklin_gozyaslar.. (38), furkanburak (47), myorulmaz (46), koney2001 (55), ncinici (54), barman35 (44), webduskunu (49), ahakan (48), funda78 (36), erhanim15 (36), mehmet66 (60), nurfeyza (), zeyneb-ikübra (42), esma.s (35), mertoglan1 (47), empati74 (50), yusufcihan (47), MUSLIME KUBRA (41), nurcu80 (44), kztpkp (57), osman72 (52), OlcayS (46), menzilsevdalisi (43), salomo (42), buses_ (43), Halilcan (43), iremnur (48), çilek (53), Abdulkadir Abu .. (44), asgold35 (64), eyyüp (38), gokdeniz (59), siyabe (45), hayrettin (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61400 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.