generique kaletra budesonide fluvoxamine ivermektin generique stromectol aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Aşkindan imiş..

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Aşkindan imiş..
821 Mesaj -
Bilmez idim niçin geldim cihâne
Hapsedildi rûhum kara zindane
Nereden uðramýþ yolum bu hâne
Olmuþ ve olanlar aþkýndan imiþ

Kimi deli olmuþ, kimi divane
Vuslat demiþ yanmýþ nice pervane
Düþmüþüz yollara hep yane yane
Ölen ve kalanlar aþkýndan imiþ

Gülde renk, bülbülde naðme, dilde âh
Ravzanýn önünde "Yâ Hâbîballah"
Denizin içinde açýlan þahrâh
Mûsa'yý bulanlar aþkýndan imiþ

Ham iken piþenler Hakk'a erenler
Çýplak gözleriyle Yâr'i görenler
Fenâ ve bekâda ömür sürenler
Deryaya dalanlar aþkýndan imiþ

Esmâya, sýfâta, þüûn ve zâta
Mazhar olan sensin hep kemâlâta
Çýrað eylediðin bunca zevâta
Gelip baþvuranlar aþkýndan imiþ

Aþkýnla yanmýyan bir ben kalmýþým
Susayýp kanmýyan bir ben kalmýþým
Bulup da onmayan bir ben kalmýþým
Nimete konanlar aþkýndan imiþ

Cemâlin göreyim akþam ve sabah
Tahammül kalmadý vallah ve billah
Þefâ'at kânýsýn Yâ Rasûlallah
Ýçime doðanlar aþkýndan imiþ

gülgülgül

Gönderen: 05.10.2006 - 01:35
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
DoLuNaYým caným paylaþým çook güzel teþekkürler

Allah(c.c) ebediyen razý olsun inþAllah...

Seni sevmekle ömrüm
Sana yanmakla gönlüm
Seni anmakla günüm
geçsin EFENDÝM...
Nihayet bulacaktýr
Sevgin kucak kucaktýr
Seven kurtulacaktýr
Seveyim hep seveyim
Sevdana köleyim EFENDÝM...

Gül cemalin özledim
Rüyalarda bekledim
vuslat vuslat EFENDÝM...
Gözüm yaþlý ve buruk
derdime gam ekledim...
Hülyalarým kupkuru
ýslat ýslat... EFENDÝM...

gül gül gül gül gül gül...

Gönderen: 05.10.2006 - 10:39
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 925 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59654 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.