chloroquine kaletra lopinavir ritonavir chloroquine hydroxychloroquine detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » ***Fosaloglu Can Abim***

önceki konu   diğer konu
49 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
***Fosaloglu Can Abim***
1113 Mesaj -
Ravda`da Canim gibi sevdigim Can Abimin bugun Dogumgünü...
... gül ... gül ... gül ...

Iyki Dogdun Abim...
Rabbim hayirli uzun ömürler nasip eylesin insAllah...

Dilerim yeni yaþýnda mutluluklarýn en güzelini yaþar, baþarý merdivenlerini kolaylýkla týrmanýrsýn ve dilerim yüzün hep güler, neþeni hiç yitirmezsin. Dünyada eþsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatýnýn bundan sonrasý kalbinin güzelliði gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileðiyle... Doðum günün kutlu olsun!

Tabii pastalarimiz herzamanki gibi pasta uzmanimiz, Sayacgin Candan...
Gönderen: 04.10.2006 - 01:12
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
RE: ***Fosaloglu Can Abim***
575 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nazligul

Iyki Dogdun
Rabbim hayirli uzun ömürler nasip eylesin insAllah...

Dilerim yeni yaþýnda mutluluklarýn en güzelini yaþar, baþarý merdivenlerini kolaylýkla týrmanýrsýn ve dilerim yüzün hep güler, neþeni hiç yitirmezsin. Dünyada eþsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatýnýn bundan sonrasý kalbinin güzelliði gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileðiyle... Doðum günün kutlu olsun!

... gül ... gül ... gül ...[/B] [/I]

Tabii pastalarimiz herzamanki gibi pasta uzmanimiz, Sayacgin Candan...

Gönderen: 04.10.2006 - 01:18
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
555 Mesaj -
gülabimsin
Gönderen: 04.10.2006 - 01:49
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
RABBIM SEVECEGI RAZI GELECEGI BIR HAYAT YASATSIN INS. SAGLIKLI IHLASLI IMANLI SABIRLI SUKURLU HAYIRLI ILIMLERLE DOLU TAKVALI BIR ÖMUR NASIB ETSIN MEVLAM.

Gönderen: 04.10.2006 - 01:53
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pertev su an offline Pertev  
Fosaloglu Kardesim....
601 Mesaj -
.

Su Ravda da seni ilk sevenlerdenim.
Zamanla ürkütücü gözlerini dahi sevdim.

Yazilarindaki itidal ve terazi; kalb kirmayan bir özelligin oldugunu...Insanlari ayirim yapmadan kucaklayabilen güzel bir gönlün oldugunu...Buna mukabil de bütün kardeslerim tarafindan hak ettigin sevgiye layik oldugunu müsahede ediyorum..ve seni Allah icin cok seviyorum Fosaloglu can kardesim.

Yeni yasin sana herseyin bir evvelkinden daha mutlu, daha umutlu olmasini diler, Allah indinde sevilen bir kul, Habibine layik bir ümmet olasin insaAllah.

Bana da dünya ve ahiret kardesligin yeter.

gül

.
Gönderen: 04.10.2006 - 02:43
Bu Mesaji Bildir   Pertev üyenin diger mesajlarini ara Pertev üyenin Profiline bak Pertev üyeye özel mesaj gönder Pertev üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
Abi doðum gününüz mutlu olsun nice senlere,saðlýklý, huzurlu, mutlu iman dolu bir hayat geçirmeniz dileðiyle..
gülgül...
Gönderen: 04.10.2006 - 05:11
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
fosalım gözlerime bakar mısın?
1942 Mesaj -
bir insan ne kadar kýsa zamanda özlenirse o kadar deðerlidir....
ben seni fosalým yanýmdayken özlüyorum...
gözlerindeki sýcaklýk yüregimi ýsýtýyor...
bütün dünyayý karþýna alacagýný bilse de doðrudan ayrýlmayan, karþýsýnda kim olursa olsun eger hatalý olduðunu anlarsa özür dileyebilen ve dünyaya tek baþýna meydan okuyabilecek kadar yürekli benim kardeþim...
fosalým sana olan sevgimi anlatmam için ravdanýn alt yapýsýný deðiþtirmesi lazým fatih kardeþi yine yardým kampanyalarýna salmayalým....
sana sýcacýk bir kucak açtým...
riyasýz,yalansýz....
biliyorsun saat ve zaman mefhumu olmadan her zaman o kucaga sýðýnabilirsin...
Rabbim seni hz.meryem temizliðindeki eþine baðýþlasýn....
iyi ki anan seni doðurmuþ aslaným...
iyi ki Rabbim seni yaratmýþ....
FOSALIM GÖZLERÝME BAKARMISIN? gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son utaniyorum tarafından, 04.10.2006 - 05:37 tarihinde.
Gönderen: 04.10.2006 - 05:35
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Nazligül Can, Pertev Abim ve Utaniyorum Abimin yazdiklarinin altina IMZAMI atiyorum, onlara katiliyorum..

Fosaloglu, Can Abim, Abimsin.. Kardesimsin.. Öz Kardesim gibisin..
Bana Kardesligi ögretensin..
ALLAH Sana Esinle birlikte hayirli bereketli Ibadetlerle dolu bir ömür nasip etsin..
Yüzünüz hep gülsün, hersey gönlünüzce olsun..
ALLAH tüm DUAlarinizi kabul etsin,
ve tüm hayallerinizi gerceklestirsin InsaALLAH..
Iki Cihanda saadete kavustursun..

DOGUM GÜNÜN kutlu olsun.. Iyiki dogdun, iyiki Varsin.. Iyiki Seni tanidik.. Elhamdulillah..

(Gecen yil kutlayamadim, okadar cok üzülmüstüm ki..ağlar Ama aklimdaydin.. )

Selam ve DUA ile.. gül
Gönderen: 04.10.2006 - 08:27
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k_ali_te su an offline k_ali_te  
Fosaloglunu_Kalpten_Sevenlerdeniz
534 Mesaj -

Fosaloðlu kardesim : günün mutlu gönlün umutlu Yüce Allah Yardýmcýn olsun..
Gönderen: 04.10.2006 - 08:51
Bu Mesaji Bildir   k_ali_te üyenin diger mesajlarini ara k_ali_te üyenin Profiline bak k_ali_te üyeye özel mesaj gönder k_ali_te üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZuHaLL su an offline ZuHaLL  
30 Mesaj -
bende tebrik edebilirim heralde deðil mi..? dua ile..gül
Gönderen: 04.10.2006 - 08:53
Bu Mesaji Bildir   ZuHaLL üyenin diger mesajlarini ara ZuHaLL üyenin Profiline bak ZuHaLL üyeye özel mesaj gönder ZuHaLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
RE:
1125 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

RABBIM SEVECEGI RAZI GELECEGI BIR HAYAT YASATSIN INS. SAGLIKLI IHLASLI IMANLI SABIRLI SUKURLU HAYIRLI ILIMLERLE DOLU TAKVALI BIR ÖMUR NASIB ETSIN MEVLAM.

gül
Gönderen: 04.10.2006 - 09:05
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
858 Mesaj -
Abicim yeni yaþýn kutlu olsun...

Nice nice hayýrlý yýllara.....gül
Gönderen: 04.10.2006 - 09:05
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Konu icon   
2765 Mesaj -
fosaloglu can abem

Doðum Günün Kutlu Olsun...

cansýn candansýn abelerin güzelisin...

hayýr huzur dolu yýllar dilerim

herþey gönlünce olsun

hergünün geçen günden daha güzel geçsin

Rabbim sevdiklerinle birlikte

iki cihandada mutluluklar nasip etsin inþAllah...

iyiki doðdun iyiki varsýn

Doðum Günün Kutlu Olsun...

gül gül gül gül gül gül gül....

Gönderen: 04.10.2006 - 09:13
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
herdem su an offline herdem  
365 Mesaj -

Rabbim Razý Olduðu Bir Ömür Nasip etsin tüm Sevdiklerinizle Beraber

Hayýrlý Bir Ömür Ve Hayýrlý Bir Ölüm Diliyorum.

Gönderen: 04.10.2006 - 09:25
Bu Mesaji Bildir   herdem üyenin diger mesajlarini ara herdem üyenin Profiline bak herdem üyeye özel mesaj gönder herdem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
************************gül********************************

dogum günün hayirli olsun abi

saglikli mutlu huzurlu bir omür dileklerimle
Gönderen: 04.10.2006 - 09:36
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Havz-i Kevser su an offline Havz-i Kevser  
1543 Mesaj -
Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullah...

Yýllar birbir geçerken biz gerimize bakýp ibret alacakken ve dahi ömür sermayesi tükenirken hala nefsimizin süreklediði limanlara yanaþýyoruz ne gaflet içerisindeyiz...

Güzel kardeþim Ýnþallah nefsinizin süreklemediði yýllar geçirirsiniz geçireceðiniz yýllar hayýrlý ve bereketli olur sizin için. Ýlim dolu bir hayat geçirirsiniz. HAK TEALA hakkýmýzda ve hakkýnýzda hayýrlýsýný verir Ýnþallah...
Gönderen: 04.10.2006 - 09:55
Bu Mesaji Bildir   Havz-i Kevser üyenin diger mesajlarini ara Havz-i Kevser üyenin Profiline bak Havz-i Kevser üyeye özel mesaj gönder Havz-i Kevser üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullah...

Off Ya Nasilda dormemisim Bugun dogum gunun olduyunu duvar

Canim Abim benim
Cansin
Abim benim Abim yok sizlerden Baskaağlar
Ama sen varsin seni Kardesim gibi goruyorum
Seni Allah icin Cok seviyorum Abim
Cok Iyi bir insansin MasaAllah
Bizleri hic birakma ağlar

Kardesler yýldýzlar gibidir, onlarý her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarýný ve seni düþündüklerini bilirsin. Doðum günün kutlu olsun...

Bu hediye sana vermek ne kadar isterdim Bu ciceklerle beraberağlar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son busenur tarafından, 04.10.2006 - 11:10 tarihinde.
Gönderen: 04.10.2006 - 11:07
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
RE:
978 Mesaj -
[quote]Orijýnalý sayacgin1

Gönderen: 04.10.2006 - 11:13
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -
Fosaloðlu abim...

Doðum günün kutlu olsun...

ALLAH(c.c)'dan sevdiklerinle ve seni sevenlerle birlikte hayýrlý, mutluluk dolu, Rahmet ve Merhamet mazhariyetiyle dolu uzuuuuuuuun bir ömür diliyorum senin için...

RABBim seni de razý olduðu kullarý arasýna dahil eylesin inþaALLAH..

ALLAH(c.c.) rýzasý için sevilenlerdensin abim...
bu canda CAN olanlardansýn...
ve dualardasýnýz her zaman...

gül

Gönderen: 04.10.2006 - 11:46
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
ah ah ah
Bugun benim kardesimin dogum gunsevinçli
Dogum gunun kutlu olsun Fosaloglu Can
Rabbim hayirli uzun omur versin sevdiklerinle beraber
Iki cihanda mutlu olman dilegiyle
Rabbim iki cihan guzelligi versin
Yuzunden tebessum hic eksik olmasin
Rabbim Cemalini seyir etmeyi ve Peygamberimizi (sav) komsu olmayi nasib etsin
Rabbim her turlu kotuluklerden seni ve aileni korusun
eeee birde bir sey eksik o da olursa tam olur
Soyle bir yumurcak biraz da afacan olsun göz kırpma
Selam ve dua ile...gül
Gönderen: 04.10.2006 - 11:48
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pirlanta_69 su an offline Pirlanta_69  
78 Mesaj -
RABBÝM ömrünüzü bereketlendisin
yuvanýzýn baþýdan eksik etmesin
hayýrlý yolunda harcanacak ömürler vesingül
Gönderen: 04.10.2006 - 12:03
Bu Mesaji Bildir   Pirlanta_69 üyenin diger mesajlarini ara Pirlanta_69 üyenin Profiline bak Pirlanta_69 üyeye özel mesaj gönder Pirlanta_69 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Doðum günün MUTLU olsun...
Nice MUTLU yýllara...
Sevdiklerinle birlikte...
ALLAH (c.c.) takrarýna erdirsin ÝNÞAALLAH...

Gönderen: 04.10.2006 - 12:15
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -

gül Fosaloglu abii gül

gül can abimmmmmmmm gül

gül Dogumm gunun hayirli olsun ins gül

gül Rabbim uzun, iman dolu, saglik sihat dolu omur nasip etsin gül

gül butun sevdiklerinle beraber insaAllah gül

gül Ravdamizin digerli abilerinden birisin gül

gül insaALlah beraber gecirecegimiz daha nice yillara gül

gül Selam ve Dua ile gül

Gönderen: 04.10.2006 - 12:18
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
1230 Mesaj -
Bu Gün Doðmamýþ Kimin umurunda Fosalým..

Bu Gün Güneþi Bile Yakan Bir Gönül Dostu Doðmuþ.

Güneþ Kimin Umrunda.

FOSALIM

gül

gül Seni Seviyorum gül

gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son .~Sniper~. tarafından, 04.10.2006 - 14:24 tarihinde.
Gönderen: 04.10.2006 - 14:23
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdamsin su an offline sevdamsin  
465 Mesaj -
Dogum gununuz kutlu olsun fosaloglu abi,

Rabbim hayirli uzun omur versin insaALLAH,

Esinizle bir yastikta kocayin, iki cihandada saadetler dilerim insaALLAH..

~~~gülgülgül~~~

Gönderen: 04.10.2006 - 14:30
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
RE:
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sevdamsin

Dogum gununuz kutlu olsun fosaloglu abi,

Rabbim hayirli uzun omur versin insaALLAH,

Esinizle bir yastikta kocayin, iki cihandada saadetler dilerim insaALLAH..

~~~gülgülgül~~~

Gönderen: 04.10.2006 - 14:51
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
Dogum gününüz kutlu olsun fosaloglu kardesim...

Rabbim, rizasini kazanan kullarindan eylesin,

Hayýrlý bir ömür nasip etsin insaAllah...

...gül...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SaHRa tarafından, 04.10.2006 - 15:22 tarihinde.
Gönderen: 04.10.2006 - 15:20
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
RE:
475 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

Gönderen: 04.10.2006 - 15:27
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
s.can güner su an offline s.can güner  
18 Mesaj -
Doðum gününüz kutlu olsun.
Allah uzun hayýrlý ömürler nasip etsin.

gül
gül gül
gül gül gül
gül gül gül gül
Gönderen: 04.10.2006 - 15:29
Bu Mesaji Bildir   s.can güner üyenin diger mesajlarini ara s.can güner üyenin Profiline bak s.can güner üyeye özel mesaj gönder s.can güner üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
RE: Fosaloglunu_Kalpten_Sevenlerdeniz
1613 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý k_ali_te

Fosaloðlu kardesim : günün mutlu gönlün umutlu Yüce Allah Yardýmcýn olsun..

Gönderen: 04.10.2006 - 15:34
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
RE:
476 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý YeSiLKuBBeM

Nazligül Can, Pertev Abim ve Utaniyorum Abimin yazdiklarinin altina IMZAMI atiyorum, onlara katiliyorum..

Bende sevinçli
Alıntı
Orijýnalý YeSiLKuBBeM

ALLAH Sana Esinle birlikte hayirli bereketli Ibadetlerle dolu bir ömür nasip etsin..
Yüzünüz hep gülsün, hersey gönlünüzce olsun..
ALLAH tüm DUAlarinizi kabul etsin,
ve tüm hayallerinizi gerceklestirsin InsaALLAH..
Iki Cihanda saadete kavustursun..

...Amiinnn...

Alıntı
Orijýnalý YeSiLKuBBeM

DOGUM GÜNÜN kutlu olsun.. Iyiki dogdun, iyiki Varsin.. Iyiki Seni tanidik.. Elhamdulillah..

Selam ve DUA ile..

...Elhamdulillah...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ilknurMerve tarafından, 04.10.2006 - 15:41 tarihinde.
Gönderen: 04.10.2006 - 15:40
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
RE:
821 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý herdem

Rabbim Razý Olduðu Bir Ömür Nasip etsin tüm Sevdiklerinizle Beraber

Hayýrlý Bir Ömür Ve Hayýrlý Bir Ölüm Diliyorum.

Gönderen: 04.10.2006 - 15:48
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
gülDogum günün kutlu ve mutlu olsun abimgül

Dilerim Rabbim hayirli,saglikli,iman dolu ve uzun ömürler nasip eder.

Hersey gönlünce olsun...

Esininizle bir ömür boyu mutlu olmaniz dilegile..

Nice senelere...

Gönderen: 04.10.2006 - 16:03
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
ooh be gec kalmamisim... sevinçli

Abi dogum gününü baska bir sitede gördüm.. Yok olamaz bu Fosaloglu abim degil dedim ama gercekten senin dogum gününmüs..

Allah´im (c.c) sevdiklerinle beraber yasayacagin koskoca bir ÖMÜR ihsan eylesin.. Yüzünden tebessüm, gönlünden ALLAH aski hic eksik olmasin.
Dogum günün kutlu olsun.

Gönderen: 04.10.2006 - 16:57
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
498 Mesaj -
Yeni yasinizi tebrik ediyorum..
Rabbim hayirli uzun ömüürler versin INSAALLAH...
Gönderen: 04.10.2006 - 17:28
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Ýyi dileklerini ve teveccühlerini gönderen abilerime ve ablalarýma tek tek teþekkür etme imkaný yok malesef ama uzayýp giden bu "doðum günü" kutlamasý hasebiyle hakkýmda yazýlmýþ olan iltifatlar beni öyle duygulandýrdý ki; þu an gözyaþýmýn ýslaklýðý burnumun hemen kenarýnda...

Allah hepinizden razý olsun...

Duygulandým çünkü; sizleri öyle çok seviyorum ki; bu sevginin karþýlýðýný kat be kat almak çok güzel...

Güzel yüreðinize saðlýk...

gül

Gönderen: 04.10.2006 - 18:32
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Üzüntülerimizi Sevinclerimizi, Mutlulugumuzu paylasmak ne kadar güzel

agla agla

Birimiz aglarsa birimizin duramadigi gibi...

Gönderen: 04.10.2006 - 18:35
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
asabi kanarya su an offline asabi kanarya  
FOSALOĞLU KARDEŞİM SENİ SEVİYORUM
280 Mesaj -
S.A.

caným kardeþim öncelikle iyiki doðdun demek istiyorum iyiki varsýn hayatta tanýdýðým için mutluluk ve gurur duyduðum birkaç insandan biride sensin anneler erkek evlat doðurduklarý zaman çok sevinirler ama nedense yýllar geçtikçe birçoðunun fikirleri deðiþir fikri deðiþmeyen nadir anneler vardýr ben þuna çok çok eminimki senin annen fikri deðiþmeyen annelerdendir çünkü sen gerçekten adam gibi adamsýn negüzel anadýr seni doðuran ana ne kýsmetli insandýr seni alan abla gül

seni seviyorum selam ve dualarýmla
Gönderen: 04.10.2006 - 19:45
Bu Mesaji Bildir   asabi kanarya üyenin diger mesajlarini ara asabi kanarya üyenin Profiline bak asabi kanarya üyeye özel mesaj gönder asabi kanarya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ehl-i Sunnet su an offline Ehl-i Sunnet  
Canım Kardesim...
213 Mesaj -
Fosalým Caným Kardesim Doðum Gununu Tebrik Ediyorum Hz Allah..Dunya ve Ahiret Saadeti Nasib Etsin Ýns Allah...

gül

Gönderen: 04.10.2006 - 20:02
Bu Mesaji Bildir   Ehl-i Sunnet üyenin diger mesajlarini ara Ehl-i Sunnet üyenin Profiline bak Ehl-i Sunnet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tevelli su an offline tevelli  
184 Mesaj -
Fosaloðlu Kardeþin dogumgünü, yillar önce minicik bir bebek olarak anne babasina gülümsemis, dünyaya tesrif etmis. Yillar önce dogdugu gün kimin aklina gelirdi ki Fosaloðlu kardeþ birgün Ravda da dogum günü kutlayacak? sevinçli
Yeni Yaþýn Hayýrlý Doðum günün kutlu olsun. Allah uzun ömürler versin.

Güle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son tevelli tarafından, 04.10.2006 - 20:09 tarihinde.
Gönderen: 04.10.2006 - 20:07
Bu Mesaji Bildir   tevelli üyenin diger mesajlarini ara tevelli üyenin Profiline bak tevelli üyeye özel mesaj gönder tevelli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE:
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý akarsu

ah ah ah
Bugun benim kardesimin dogum gunsevinçli
Dogum gunun kutlu olsun Fosaloglu Can
Rabbim hayirli uzun omur versin sevdiklerinle beraber
Iki cihanda mutlu olman dilegiyle
Rabbim iki cihan guzelligi versin
Yuzunden tebessum hic eksik olmasin
Rabbim Cemalini seyir etmeyi ve Peygamberimizi (sav) komsu olmayi nasib etsin
Rabbim her turlu kotuluklerden seni ve aileni korusun

eeee birde bir sey eksik o da olursa tam olur
Soyle bir yumurcak biraz da afacan olsun göz kırpma
Selam ve dua ile...gül

AKARSUYUMUN HER SÖZÜNE IMZAMI ATIYORUM
FOSALOGLU KARDESIM..sevinçli sevinçli
Gönderen: 04.10.2006 - 20:08
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
RE:
1505 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nazligul

Üzüntülerimizi Sevinclerimizi, Mutlulugumuzu paylasmak ne kadar güzel

agla agla

Birimiz aglarsa birimizin duramadigi gibi...

Gönderen: 04.10.2006 - 21:29
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
khayr su an offline khayr  
Hayırlı Uzun Ömürler
206 Mesaj -
Sevgili fosaloðlu kardeþim sizi tanýmamakla beraber sizin için

yazýlanlarý okuyunca, insanýn böyle sevenlerinin olmasý ne kadar

güzel ne kadar anlamlý dedim ve inanýn ben de sizin gibi

gözyaþlarýmý tutamadým. Rabbim sizi razý olduðu, yolunda giden ve

bu yolda ömür tüketen kullarýndan eylesin. Size tüm

sevdiklerinizle birlikte hayýrlý, ibadetli uzun ömürler nasip

eylesin inþaallah.
gül
Gönderen: 04.10.2006 - 22:11
Bu Mesaji Bildir   khayr üyenin diger mesajlarini ara khayr üyenin Profiline bak khayr üyeye özel mesaj gönder khayr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
niyaz*** su an offline niyaz***  
139 Mesaj -
hayýrlý uzun ömürlergül
Gönderen: 04.10.2006 - 22:55
Bu Mesaji Bildir   niyaz*** üyenin diger mesajlarini ara niyaz*** üyenin Profiline bak niyaz*** üyeye özel mesaj gönder niyaz*** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
Can kardeþim iyiki varsýn.
gülgülgül

Seni seviyorum can
Gönderen: 04.10.2006 - 23:23
Bu Mesaji Bildir   Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Sevgili Fosaloðlu,

Doðum gününü Kutlarým can.........

Rabbimde adýna, Uzun, saðlýklý, Mutlu bir ömür dilerim.........

Tüm güzellikler,

Ýki cihandada yanýnda olsun...........
Gönderen: 04.10.2006 - 23:54
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  
618 Mesaj -
Kac kisi var ki..., hatasini itiraf edebilen?
Kac kisi var ki..., hata da israr etmiyen?
Kac kisi var ki..., acik yüreklilikle en tepki cekici konularda dahi sürpriz bir durus sergiliyen...ve buna ragmen ben buyum diyebilen?
Kac kisi var ki elestiriyi elestiri gibi algilayabilen ve bu yüregi tasiyabilen?

Kac kisi??

Böyle bir kisilige sahip olanlar
kac kisi...?

Sayica kac kisi olduklarini bilmiyorum
ama
az kisi olduklarini cok iyi biliyorum!

Aziz kardesim,
senin de bu az kisilerin icinde oldugunu biliyorum.

Sen Sen oldugun müddetce sevildin,
ve sen Sen oldugun müddetce sevileceksin.

Hep böyle kalman temennisiyle...

Yeni yasinin hayirlara vesile olmasini,
saglik ve sihhat icinde,
hayirli ve uzun bir ömür gecirmenizi,
sana ve ailene Cenab-i Allah'tan niyaz ederim.

vatandas...
Gönderen: 05.10.2006 - 11:50
Bu Mesaji Bildir   Hadimül Islam üyenin diger mesajlarini ara Hadimül Islam üyenin Profiline bak Hadimül Islam üyeye özel mesaj gönder Hadimül Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Sanalda olsa yazýlanlarýn bir gönül dergahýndan çýktýðýný bilmek ve sizler gibi hep güzeli hak edenler tarafýndan güzel kelimeler ve düþüncelerle þereflenmek...

Tarifi mümkün mü?

Tahmin edersiniz ki deðil...

Ramazan-ý Þerifin hürmtine Allah hepinizden razý olsun.

Sizleri seviyorum...

Gönderen: 05.10.2006 - 19:24
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GÖZBEBEGIM su an offline GÖZBEBEGIM  
138 Mesaj -
doðum gününüzü tebrik ediyor hayýrlý uzun ömürler diliyorum sevdklerinizle birlikte...
Gönderen: 05.10.2006 - 21:50
Bu Mesaji Bildir   GÖZBEBEGIM üyenin diger mesajlarini ara GÖZBEBEGIM üyenin Profiline bak GÖZBEBEGIM üyeye özel mesaj gönder GÖZBEBEGIM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 611 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64775 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.