budesonide stromectol ivermectine generique kaletra generique luvox super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » TİYATRO / SİNEMA / SANAT / MEDİA » ALLAH Dostları - 17 VCD (indir)

önceki konu   diğer konu
14 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    ALLAH Dostları - 17 VCD (indir)
259 Mesaj -

ALLAH Dostlarý - 17 VCD (indir)

Tamamý islammedya.com tarafýndan yüklenmiþtir...

01. VCD: Abdülkadir Geylani

02. VCD: Ali Haydar Efendi ve Mahmut Ustaosmanoðlu Hocaefendi

03. VCD: Aziz Mahmud Hüdayi

04. VCD: Bediüzzaman

05. VCD: Erbilli Þeyh Esad Efendi, Mahmut Sami Ramazanoðlu ve Musa Toptaþ Hocaefendi

06. VCD: Ýmam-ý Azam Ebu Hanife

07. VCD: Ýmam-ý Gazali

08. VCD: Ýmam-ý Rabbani

09. VCD: Mehmet Zahid Kotku ve Esad Coþan Hocaefendi

10. VCD: Mevlana ve Þemsi Tebrizi

11. VCD: Þah-ý Nakþibend

12. VCD: Þeyh Nazým Kýbrýsi

13. VCD: Seyyid Abdulhakim Hüseyni ve Seyyid Muhammed Raþit Erol

14. VCD: Somuncu Baba ve Osman Hulusi Efendi

15. VCD: Süleyman Hilmi Tunahan

16. VCD: Veysel Karani

17. VCD: Yahyalý Hacý Hasan Efendi
Gönderen: 01.10.2006 - 14:12
Bu Mesaji Bildir   _313_ üyenin diger mesajlarini ara _313_ üyenin Profiline bak _313_ üyeye özel mesaj gönder _313_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
_313_ kardeþ Allah (c.c.) razý olsun...
Yüreðine saðlýk...
Emeðine
Ellerine saðlýk...
çok güzel düþünmüþsün...

Gönderen: 01.10.2006 - 14:41
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
Allah razý olsun nasýl indiriliyor sonra indiririm diye favorime ekliyorum oraya da eklenmiyor yardýmcý olursanýz sevinirim.gül
Gönderen: 01.10.2006 - 14:43
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
5108 Mesaj -
isim seç enter
Kardeþ DOWLAND enter diyosun. açýldýktan sonra
ve AÇ veya KAYDET diyosun...
hepsi bu kadar...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son rifat56 tarafından, 01.10.2006 - 14:52 tarihinde.
Gönderen: 01.10.2006 - 14:51
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
melih58 su an offline melih58  
ALLAH Dostları - 17 VCD (indir) soru ?
176 Mesaj -
S,A bir sorum olacak INSALLAH yanlis anlasilmaz mübarek gün istemem de böyle birsey. Kul hakkina girmiyormu cünki tv de bunlarin su an reklamlari yapiliyor daha satis yapacaklar ki yenilerini yapsinlar bence deyilmi bu konuda haksizmiyim bilmiyorum ama bizim akraba bir cd seti aldi bende cektirmek istedim ve satan kul hakkina giriliyor yapmasaniz iyi olur deyince düsündüm ve hak verdim ve cektirmedim ben su an sizlerede soruyorum bastada dedigim gibi yanlis anlamayin Rabbim yanlis anlasilmaktan korusun
saygilarimla bu benim yegane kendi düsüncem
Gönderen: 01.10.2006 - 15:03
Bu Mesaji Bildir   melih58 üyenin diger mesajlarini ara melih58 üyenin Profiline bak melih58 üyeye özel mesaj gönder melih58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
5108 Mesaj -

melih58 kardeþim doðrusu çok ince derinden bir konu...
Ama mesela ben bir CD aldým aldýðým CD'yi kopya çekip PARA KARÞILIÐI satýþ yapmadýktan sonra sorun olmaz diye düþünüyorum...
Aldýðým CD benim olduðuna göre eþime dostuma arkadaþýma PARA KARÞILIÐI OLMADAN verebilim veya cd ye çekip verebilirim diye biliyorum...
Yinede kaynaðý bulunsun bende öðrenmek isterim yanlýþ mý düþünüyorum...?

Gönderen: 01.10.2006 - 15:14
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
555 Mesaj -
Abim ALLAH razý olsun melih58 kardesim dedigi gibi düþünmek gerek fakat biz burda kötü amaçta kullanmýyoruz
Gönderen: 01.10.2006 - 15:27
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  
Nurbahcesi kardesimizin asdigi yazi yardimci olacaktir ins.
618 Mesaj -
Bu konu hakkinda Nurbahcesi kardesimizin asdigi bir yazi var.
O yaziyi" Üye hizmetleri bölümü", "Fetva" basligi altinda okuyabilirsiniz. Umarim yardimci olur.

Indirilebilir veya indirilemez,
yinede 313 kardesime iyi niyetinden dolayi tesekkür ederim.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son vatandas72 tarafından, 01.10.2006 - 15:32 tarihinde.
Gönderen: 01.10.2006 - 15:27
Bu Mesaji Bildir   Hadimül Islam üyenin diger mesajlarini ara Hadimül Islam üyenin Profiline bak Hadimül Islam üyeye özel mesaj gönder Hadimül Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
melih58 su an offline melih58  
RE:
176 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

melih58 kardeþim doðrusu çok ince derinden bir konu...
Ama mesela ben bir CD aldým aldýðým CD'yi kopya çekip PARA KARÞILIÐI satýþ yapmadýktan sonra sorun olmaz diye düþünüyorum...
Aldýðým CD benim olduðuna göre eþime dostuma arkadaþýma PARA KARÞILIÐI OLMADAN verebilim veya cd ye çekip verebilirim diye biliyorum...
Yinede kaynaðý bulunsun bende öðrenmek isterim yanlýþ mý düþünüyorum...?

abimi deyim ne diyim bilmyiorum yasinizi ama bende sizin gibi düsünüyordum ama iste o satin alacagimiz arkadas kardesimden bile cektirmek istemedi bana cünki sen ondan o senden derken kac kimse yararlaniyor iste bu da kul hakkina giriyor dedi simdi dogruya dogru misal bir aradigimiz müzik ilahi ezgi hepsi internette var disari ya yani satin almaya lüzüm bile görülmüyor vicdanen kendimize sorarsak bence de kul hakki ama yinede sorum kavga cikmasi yada tartisma cikamsi icin deyil benim fikrim yani

Gönderen: 01.10.2006 - 15:30
Bu Mesaji Bildir   melih58 üyenin diger mesajlarini ara melih58 üyenin Profiline bak melih58 üyeye özel mesaj gönder melih58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Allah razi olsun cok güzel bi paylasimsevinçli
Gönderen: 01.10.2006 - 16:06
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  
419 Mesaj -
Allah dostlari lazim su an bizim millete ummete
yoksa helak olabiliriz sapitmaya basladi muslumanlar...

paylasim için tesekkur
Gönderen: 01.10.2006 - 16:18
Bu Mesaji Bildir   3. Hanedar üyenin diger mesajlarini ara 3. Hanedar üyenin Profiline bak 3. Hanedar üyeye özel mesaj gönder 3. Hanedar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
murat1 su an offline murat1  
253 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN DEGERLI KARDESIM
Gönderen: 01.10.2006 - 16:23
Bu Mesaji Bildir   murat1 üyenin diger mesajlarini ara murat1 üyenin Profiline bak murat1 üyeye özel mesaj gönder murat1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bir.musluman su an offline bir.musluman  
86 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN 313 KARDESIM
Gönderen: 01.10.2006 - 16:43
Bu Mesaji Bildir   bir.musluman üyenin diger mesajlarini ara bir.musluman üyenin Profiline bak bir.musluman üyeye özel mesaj gönder bir.musluman üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_313_ su an offline _313_  
RE: ALLAH Dostları - 17 VCD (indir) soru ?
259 Mesaj -
Amin kardeslerim ecmain, hayirli olsun.

Alıntı
Orijýnalý melih58

S,A bir sorum olacak INSALLAH yanlis anlasilmaz mübarek gün istemem de böyle birsey. Kul hakkina girmiyormu cünki tv de bunlarin su an reklamlari yapiliyor daha satis yapacaklar ki yenilerini yapsinlar bence deyilmi bu konuda haksizmiyim bilmiyorum ama bizim akraba bir cd seti aldi bende cektirmek istedim ve satan kul hakkina giriliyor yapmasaniz iyi olur deyince düsündüm ve hak verdim ve cektirmedim ben su an sizlerede soruyorum bastada dedigim gibi yanlis anlamayin Rabbim yanlis anlasilmaktan korusun
saygilarimla bu benim yegane kendi düsüncem

Kardesim bunlari islammedya.com yüklemis, ciddi bir site oldugu icin telif hakki serbest oldugu icin bunu yapmislardir. ALLAHÜ TEALA razi olsun bircok sahis hizmetlerinin telif haklarini serbest birakiyor, "mürsid" gibi programlara dikkat etmek lazim, iyi niyetle de olsa kul hakkidir, selametle...
Gönderen: 05.10.2006 - 01:47
Bu Mesaji Bildir   _313_ üyenin diger mesajlarini ara _313_ üyenin Profiline bak _313_ üyeye özel mesaj gönder _313_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 621 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58142 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.