generique luvox generique plaquenil fluvoxamine hydroxychloroquine generique colchicine aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Hasret Gülleri

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Hasret Gülleri
9 Mesaj
Aah Efendim bir bilsen halimi
Esir almis su nefsim bedeni
Sefkatinden bizleri mahrum etme sevgili
Sen vuslata ererken bize hasret gülleri

Aah Efendim varsaydim yanina
Esigine yüz sürseydim kapina
Sefkatinden bizleri mahrum etme sevgili
Sen vuslata ererken bize hasret gülleri...
Gönderen: 28.09.2006 - 17:22
Bu Mesaji Bildir   yazgim üyenin diger mesajlarini ara yazgim üyenin Profiline bak yazgim üyeye özel mesaj gönder yazgim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
Mükemmel Allah Razı Olsun
Gönderen: 28.09.2006 - 17:26
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
Hasret Gulleri
575 Mesaj -
ALLAH (C.C) razi olsun... (HASRET GULLERI)
Gönderen: 28.09.2006 - 17:29
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
yazgim can paylaþým çook güzel teþekkürler

Allah(c.c) razý olsun...

Misler diyarýndan ruhlara, gül kokun gelir

Zamansýz, mekansýz, gönüllerde, sevgin yetiþir

Aþkla yanan, kor yüreklerde gül nurun yayýlýr

Sevginle, aþkýnla yaþayarak þefaatin umulur

Ya Resul aþkým sultaným...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ~HiLaLaY~ tarafından, 28.09.2006 - 17:34 tarihinde.
Gönderen: 28.09.2006 - 17:33
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
yazgim Kardesim Allah razi olsun

Cok guzel bir ilahi SubhanaAllahh

Ya Rasulallah seviyorum seni
Seviyoruz senii

agla agla agla

Gönderen: 28.09.2006 - 22:14
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1045 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59733 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.