ivermectin budesonide kamagra budesonide generique stromectol 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » ahh filistin

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ahh filistin
47 Mesaj -
Kaç gündür içimi burkan bir acý var: Filistin.. Ahh Filistin.. Yazayým diyorum kelimeler dolanýyor, zûlmü seyretmekten baþka elimden birþey gelmiyor.. Bu utancýn verdiði azap kavuruyor yüreðimi..

Deðerli Dostum; Aðabeyim Metin Bey’in blogunda okuduðum harika yazý ve ardýndan okuduðum, bir diðer Deðerli Dostum; Aðabeyim Bekir Bey’in blogunda naklettiði hüzünlü þiirler olmasa yine yazmaya cesaret edemezdim. Zaten bu kýsacýk yazý da oralara eklenen bir yorumdu…

Kokulardan bahsetmiþ Metin Bey.. Çeþit çeþit kokulardan.. Bekir Bey’de yaranýn üstünde yürümekten bahsetmiþ; celladýn býçaðýnýn öðrettiði..

Acaba zorbalarýn kokusu nasýl? Ýþgalcilerin, hak-hukuk tanýmazlarýn kokusu? Kanýn, gözyaþýnýn kokusu.. Tecavüze uðrayanlarýn, baba-oðul sokak ortasýnda öldürülenlerin kokusu.. Evleri baþlarýna yýkýlanlarýn, açlýk ve sefaletle büyüyen çocuklarýn kokusu..

Bir konuþma.. Selahattin Çakýrgil aktarýyor. Biri bakýmlý biri bakýmsýz iki çocuk konuþuyor. Bakýmlý olan Ýsrailli yahudi bir ailenin çocuðu. Diyor ki bakýmlý olan :

“My father told me that arabs are evil terrorst animals!..” (Babam bana, siz arablarýn çok kötü, terörist hayvanlar olduðunu söyledi!..)

Öteki karþýlýk veriyor:

My father told me nothing! He was murdered by yours..” (Benim babam bana bir þey söylemedi -çünkü- Onu sizinkiler öldürdü&#8230göz kırpma
Zorba bir katil, hem iþgal ediyor, hem öldürüyor, hem de öldürdüklerini, körpecik çocuðuna terörist olarak tanýtýyor..

Bu trajedi..

Bizim elimizden de “Allah tuzaklarýný baþlarýna geçirsin” demekten baþka bir þey gelmiyor..

Kokularýn içinde boðuluyoruz..
alýntýdýr.
Gönderen: 26.09.2006 - 17:17
Bu Mesaji Bildir   B_P üyenin diger mesajlarini ara B_P üyenin Profiline bak B_P üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 874 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56475 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.