ivermectine generique rhinocortivermektine lopinavir ritonavir ivermektine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Elam » HASRET KALDIM

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
HASRET KALDIM
171 Mesaj -

HASRET KALDIM

hasret kaldim gökyüzüne
hasret kaldim senin izine
içimde bir buruk sevda
ulasamadi sevdigine

yarim kaldi gulumsemesi dudaklarimin
hasret kaldi gözlerimde
gözyasima dermani kalamdi yanaklarimin
cikis arar birilerinde

bembeyaz örtumu aldim basima
dugumlenir gibi iki buklum durdum karsina
cevap ver benim de yakarisima
diyerek gönulden baglandim sana

her gun,her gece hüzün sardi her yeri
bosverdim ;kalsin dunya zevkleri
senin için atan tum yurekleri
bos cevirmezsin diye dayandim sana

tam orta yerinden alevlenir yuregim
senin kapindan dönmez hiçbir dilegim
aklima gelince henüz ölmedigim
iste ozaman hasret kalir sana gözlerim

Allah'im gönlum oldu hep senden yana
bugunlere geldim susuz cölde yana yana
askin ile yanmayanlar az gelir bana
senin istikametinde ölmek vIz gelir bana..

_eLaM_

Gönderen: 21.09.2006 - 12:01
Bu Mesaji Bildir   Elam üyenin diger mesajlarini ara Elam üyenin Profiline bak Elam üyeye özel mesaj gönder Elam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
858 Mesaj -
Hasretim sana...

Gözlerine....

Gülüþüne....

Abla çok güzel yüreðine saðlýk...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Suqunet tarafından, 21.09.2006 - 12:19 tarihinde.
Gönderen: 21.09.2006 - 12:19
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
ALLAH (c.c.) razý olsun yüreðine saðlýk can...

Hasret dolu yüreðim...

Gönderen: 21.09.2006 - 12:58
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Elam su an offline Elam  
171 Mesaj -
sevinçli sıkıntılı sagolun kardeslerim...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Elam tarafından, 21.09.2006 - 17:41 tarihinde.
Gönderen: 21.09.2006 - 14:32
Bu Mesaji Bildir   Elam üyenin diger mesajlarini ara Elam üyenin Profiline bak Elam üyeye özel mesaj gönder Elam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
{{esmanur}} su an offline {{esmanur}}  
35 Mesaj -
son gunlerde okudugum en guzel kelimelrdi...
ben çok begendim ...
ALLAH GONLUNE ZEWL VERMESÝN HÝÇ ABLACIM..HEMDE HÝÇ...Allah razý olsun....daimen ve ebeden...
bir kez daha yuregýne saglýk...:(
Gönderen: 21.09.2006 - 15:18
Bu Mesaji Bildir   {{esmanur}} üyenin diger mesajlarini ara {{esmanur}} üyenin Profiline bak {{esmanur}} üyeye özel mesaj gönder {{esmanur}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Elam su an offline Elam  
171 Mesaj -
sıkıntılı sıkıntılı amin sagolasin gusel kardeþim sevinçli sevinçli gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Elam tarafından, 21.09.2006 - 17:42 tarihinde.
Gönderen: 21.09.2006 - 15:29
Begum su an offline Begum  
RE: HASRET KALDIM
621 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Elam

Selamün aleyküm Kardesim...
Hosgeldiniz...! Ey Rabb´im senin askinla yanan bu güzel Kulunu vuslata erdir. Hasretimizi dindir! Yüreginize, gönlünüze saglik..

Allah´a (c.c) emanet olun..
Gönderen: 21.09.2006 - 18:22
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Elam su an offline Elam  
RE: RE: HASRET KALDIM
171 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Begum

Alıntı
Orijýnalý Elam

Selamün aleyküm Kardesim...
Hosgeldiniz...! Ey Rabb´im senin askinla yanan bu güzel Kulunu vuslata erdir. Hasretimizi dindir! Yüreginize, gönlünüze saglik..

Allah´a (c.c) emanet olun..

amiinnn..agzýna saglýk kardeþim sagolasýn...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Elam tarafından, 21.09.2006 - 18:58 tarihinde.
Gönderen: 21.09.2006 - 18:33
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Allah razi olsun

Cok guzel olmus

Ellerinize saglik Kardesim

Selam ve DUA ile ...

Gönderen: 21.09.2006 - 18:57
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
575 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN HER SATIRI ÇOK GÜZEL ...
Gönderen: 21.09.2006 - 19:02
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Elam su an offline Elam  
171 Mesaj -
amin... sagolun kardeslerim..sevinçli
Gönderen: 21.09.2006 - 21:05
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 707 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57339 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.