generique kaletra generique luvox hydroxychloroquine generique luvox generique colchicine aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » Aramızda Olmasanda ..İyi ki doğdun.. Sevdamsın abla.

önceki konu   diğer konu
20 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Aramızda Olmasanda ..İyi ki doğdun.. Sevdamsın abla.
1230 Mesaj -
bu gün gördüðünüz üzere sevdamsýn ablanýn doðum günü. en son online olduðu tarih benim doðum günüme denk gelmiþti ve bizim doðum günümüzü kutlamýþtý. son günüde bizi unutmayan ablamýza vefasýzlýk olmamasý için :

sevdamsýn ablanýn doðum gününü kutlar

kendisine Rabbimden hayýrlý ve uzun ömürle dilerim.

belki bu gün ve bi baþka gün dahi siteye girmeyecek . yazýlanlarý okumayacak.
lakin biz vazifemizi yapalim insaAllah ..

Sevdamsýn abla doðum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce. insaAllah..

doðum günü pastan sayacgin1 ablamizdanmiþ..

Selametle kal.

Ve Selamun aleykum.gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son .~Sniper~. tarafından, 19.09.2006 - 14:25 tarihinde.
Gönderen: 19.09.2006 - 14:20
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
858 Mesaj -
Sevdamsýn ablacým.....

Doðumgünün kutlu olsun....

Terliklerini....

O Allah ve Resul sevgini özledik....

Seni de çok özledik....

.....gül.....
Gönderen: 19.09.2006 - 14:24
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
ALLAH hayýrlý ömürler nasip etsin ablacým...

gül
Gönderen: 19.09.2006 - 14:30
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Sevdamsin kardesim dogum günün kutlu olsungül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ~MiNA~ tarafından, 19.09.2006 - 15:06 tarihinde.
Gönderen: 19.09.2006 - 14:34
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Unutulmadin yureklerimizdesin Can
Dogum gunun kutlu olsun Rabbim hayirli uzun omur versin sevdiklerinle beraber
Iki cihanda mutlu olman dilegiyle
Selam ve dua ile...gül
Gönderen: 19.09.2006 - 15:45
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -

dogum günün kutlu olsun canim ablammm

rabbim hayirli uzun ömürler versin

gülgülgül

Gönderen: 19.09.2006 - 15:50
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
Sevdamsin gül Canim ablam....

gülDogum günün kutlu olsun...Rabbim hakkinda hayirli olan tüm Dualarini kabul etsin ins.gül

(özledik ablam , özledik seni ağlar )

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son ilknurMerve tarafından, 19.09.2006 - 18:34 tarihinde.
Gönderen: 19.09.2006 - 15:53
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
sevdamsýn can

Doðum Günün Kutlu Olsun

Hayýrlý, huzur dolu günler dilerim...

Rabbim iki cihandada mutluluklar, saadetler nasip etsin

herþey gönlünce olsun inþAllah...

iyiki doðdun iyiki varsýn can

Doðum Günün Kutlu Olsun...

gül gül gül gül gül gül gül....

Gönderen: 19.09.2006 - 16:14
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
RE:
1183 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý akarsu

Selam ve dua ile...gül

...gül...
Gönderen: 19.09.2006 - 16:46
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -

Gönderen: 19.09.2006 - 18:16
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
RE:
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ilknurMerve

Sevdamsin gül Canim ablam....

gülDogum günün kutlu olsun...Rabbim tüm hakkinda hayirli olan tüm Dualarini kabul etsin ins.gül

(özledik ablam , özledik seni ağlar )

Hemde cook ozledimağlar(

Iyiki dogdun abla gül

Rabbim hayirli uzun omur nasip etsin sevdgiklerine birlikte ins

Gönderen: 19.09.2006 - 18:19
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aFrA - yetim kiz su an offline aFrA - yetim kiz  
68 Mesaj -
Dogum günün kutlu olsun abla,

Bir yil daha bitti, ama sakin üzülme zaman cabuk geciyor diye.... Unutma ki herkez ayni seyi yasiyor. Bu yilin sonunda geriye baktiginda umarim 'harika bir yildi' dersin...
Dilegim bugün diledigin tüm dileklerinin gercek olmasi.
Gelecegini olusturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek sekilde olsun!

nice yillara.....

SELAM ve DUA ile ........ gül .......

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son afra tarafından, 19.09.2006 - 18:27 tarihinde.
Gönderen: 19.09.2006 - 18:22
Bu Mesaji Bildir   aFrA - yetim kiz üyenin diger mesajlarini ara aFrA - yetim kiz üyenin Profiline bak aFrA - yetim kiz üyeye özel mesaj gönder aFrA - yetim kiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
alemihuccet su an offline alemihuccet  
359 Mesaj -

Güzeli seven Rabbim gönlünüzü güzelleþtirsin,gönlünüzün güzelliðini ömrünüze yazýlsýn...GÜL KOKULU ÜMMED-Ý MUHAMMED'E...iyiki doðdunuz kardeþim...
Gönderen: 19.09.2006 - 18:31
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
M.Ali25 su an offline M.Ali25  
74 Mesaj -
selamun aleykum arkadaslar

öncelikle sevdamsin ablanin dogum gününü kutlarim

ama sevdamsin abla nerdeki, yani niye birdaha gelmiyecekmis gibi yaziyorsunuz anlmadim dogrusu telaşlı düsün

selametle
Gönderen: 19.09.2006 - 18:43
Bu Mesaji Bildir   M.Ali25 üyenin diger mesajlarini ara M.Ali25 üyenin Profiline bak M.Ali25 üyeye özel mesaj gönder M.Ali25 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
RE:
500 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý akarsu

Selam ve dua ile...gül

gül gül gül
Gönderen: 19.09.2006 - 19:04
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
içimden bir ses hala buralardasýn diyor....
yanýlýyor muyum bacým....
iyi ki varsýn...
RABBÝM rýzasý dahilinde bir ömür yaþatsýn inþaALLAH...
abin......
utanýyorum
Gönderen: 19.09.2006 - 20:00
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
....Dogum günün kultu olsun CAN....

...Dilerim Rabbim hayirli uzun ömürler nasip eder...

...Nice senelere....

gül gül gül

Gönderen: 19.09.2006 - 22:32
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CENNETyolu su an offline CENNETyolu  
437 Mesaj -
Ablam Dogum günün kutlu olsun,
iyiki dogdun iyiki varsin...

Allah (c.c) hayirli bir ömür nasip etsin sevdiklerinle beraber...
hersey gönlünce olsun...

Selam ve Dua ile...
gül
Gönderen: 19.09.2006 - 22:52
Bu Mesaji Bildir   CENNETyolu üyenin diger mesajlarini ara CENNETyolu üyenin Profiline bak CENNETyolu üyeye özel mesaj gönder CENNETyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
asabi kanarya su an offline asabi kanarya  
280 Mesaj -
gül gül gül
Gönderen: 19.09.2006 - 22:58
Bu Mesaji Bildir   asabi kanarya üyenin diger mesajlarini ara asabi kanarya üyenin Profiline bak asabi kanarya üyeye özel mesaj gönder asabi kanarya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
gül
RABBIM HAYIRLARA VESILE KILSIN KALAN ÖMRÜNÜZÜ

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son NurBahcesi tarafından, 19.09.2006 - 23:09 tarihinde.
Gönderen: 19.09.2006 - 23:08
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 605 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59474 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.