kamagra ivermectin generique kaletra ivermektin lopinavir ritonavir detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » PROĞRAMLAMA » Fosaloglu abim Yardimci olurmusun lutfen !

önceki konu   diğer konu
16 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Fosaloglu abim Yardimci olurmusun lutfen !
1505 Mesaj -
Abim sen bu islerden anliyorsun !

Simdi Ezan okuyan kardeslerimizin ezanini yukliyemiyorum !??
Yukle diyor ingilizce basiyorum bekliyin lutfen diyor bekliyom
Sonra ayni seyi yaziyor ''yukle ingilizce'' Anladin insaAllah
Yani yuklemiyor

http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=45830

Yardimci olursan Cok sevinirim Abim !
Allah'a emanet olun ... (F)

Gönderen: 05.09.2006 - 22:04
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
RE: Fosaloglu abim Yardimci olurmusun lutfen !
555 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý busenur

Abim sen bu islerden anliyorsun !

Simdi Ezan okuyan kardeslerimizin ezanini yukliyemiyorum !??
Yukle diyor ingilizce basiyorum bekliyin lutfen diyor bekliyom
Sonra ayni seyi yaziyor ''yukle ingilizce'' Anladin insaAllah
Yani yuklemiyor

http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=45830

Yardimci olursan Cok sevinirim Abim !
Allah'a emanet olun ... (F)

ALLAH iyiligini versin kardesim bekle diyorsa sende bekleme göz kırpma anlatma tarzýn çok hoþuma gitti Fosaloglu abim yardým ediver Küçük kýza

yanlýþ anlama sakýn
Gönderen: 05.09.2006 - 22:10
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
Merhaba...

info@ravda.net adresine gönderiniz.

Oralara ekledikleriniz ileride silinecektir..!

Meas Selam...
Gönderen: 05.09.2006 - 22:12
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
sevinçli sevinçli sevinçli
[B]Turkcem kotudur sevinçli Malesef !!

Fatih abinin dedigini HIC aMA HIC ANLAMADIM aMA Kararsiz Kararsiz

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son busenur tarafından, 05.09.2006 - 22:17 tarihinde.
Gönderen: 05.09.2006 - 22:16
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SiRaTYoLCuSu su an offline SiRaTYoLCuSu  
45 Mesaj -
Busenur Kardesým Haddým olmadan ben yardýmcý olmaya gayret edeyým...

kardescik...Mp3 lerin kayýtlý oldugu o adreste sanýrým bu gunlerde býr bakým calýsmasý var.Ayný hata ýle bende karsýlastým ben biraz inatcýyýmdýr elimde download programý vardý onunla zorla çekdim aldým elinden o sitenin sevinçli

Kardecýk... lütfen Bekleyiniz...
---Download---

dýyor demesýnede yukarýda yazmýs oldugum uzere serverda sanýrým býr calýsma söz konusu...

ýnsALLAH mp3 ler Ravdanýn kendý serverýna alýndýgýnda kolayca ýndýrebýleceksýnýz..

en azýndan ezan dýnlemek ýstýyorsanýz kardesým bari bu acýzýnkýný dýnleyýn ayrý býr serverda yuklu oldugunda týkayýnca dýrek kaydedebýlýyorsunuz...sevinçli gül

umarým yardýmcý olabýlmýsýmdýr..

saygýlarýmla
vesselam
Gönderen: 05.09.2006 - 22:23
Bu Mesaji Bildir   SiRaTYoLCuSu üyenin diger mesajlarini ara SiRaTYoLCuSu üyenin Profiline bak SiRaTYoLCuSu üyeye özel mesaj gönder SiRaTYoLCuSu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1505 Mesaj -
Estefurullah Abim !

Tamam Anladim !!
Allah razi olsun insaAllah

Hemen Ezani dinlicem Allah izin verise !

Ha iste bulafi digip duruyor ikidebir : ---Download---
---Download------Download------Download--- sıkıntılı sıkıntılı

Gönderen: 05.09.2006 - 22:26
SiRaTYoLCuSu su an offline SiRaTYoLCuSu  
45 Mesaj -
Amin Amin Amin

ecmain inþALlah...

bu arada ezan okuyan diðer abýmlerýmden çok ama çok özür dýlýyorum ben latife amaclý yazdým haklarýný helal etsýnler ýnsALLAH...

saygýlarýmla
vesselam

Gönderen: 05.09.2006 - 22:31
Bu Mesaji Bildir   SiRaTYoLCuSu üyenin diger mesajlarini ara SiRaTYoLCuSu üyenin Profiline bak SiRaTYoLCuSu üyeye özel mesaj gönder SiRaTYoLCuSu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
ablacým; mesajýný yeni görüyorum... Üzgünüm sıkıntılı

Flasget türü dowdload programlarýyla çekersen daha rahat indirebilirsin.

Ayrýca Sýratyolcusu kardeþimiz haklý galiba. Belki serverden kaynaklanan bir hata olabilir. Hemenpaylasta bende sorun yaþamýþtým.

Ama hýzlý download araçlarýný kullanman sana daha sonra da fayda saðlayacaktýr.

Ayrýca fatih abim demek istiyor ki; okunan ezanlar ravdanýn server'a yüklenecek ve herkes rahatça indirecek inþAllah...

Tekrar dene. Bence sorun düzelmiþ olacaktýr.
Gönderen: 06.09.2006 - 19:32
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Fosaloglu Abim
1505 Mesaj -
Abim Allah razi olsun !!

Ya ama ben baska bilgisayardan girdim ve hepsini problesiz acabildi !
Ama benim bilgisayarda acilmiyor bir turlu anliyamadim !
herkez aciyor !
Bir tek ben acamiyorum !!
:(ağlarağlarağlar

Gönderen: 06.09.2006 - 19:35
2683 Mesaj -
Tools--->Ýnternet Options--->Önce advanged'e git ve download bölümüyle ilgili sekmeleri kontrol et... Download edebilme seçeneði enable'mý ? Sonra Ýnternet options'tan privacy bölümüne gel ve güvenlik ayarlarýný düþük pozisyonuna çek.

Eðer dosya indirmeyi engelleyebilecek programlar çalýþýyorsa bunlarý durdur daha sonra dene ( Firewall , antivirüs vs. )

Ve flashget programýný bul. ve onunla indir.

Gönderen: 06.09.2006 - 19:44
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1505 Mesaj -
Kararsiz Kararsiz Kararsiz Kararsiz

.... Olmuyorr !!! Abicim olmuyorki !
Abim senin kafanida sisirdim
Hakini Helal et!

Abi tamam onemli degil !
Sen urasma !
Bosver tmm sıkıntılı

Nasip degilmis abicim!
Ama cok tsk edr !! sevinçli

Gönderen: 06.09.2006 - 19:52
abdulberr su an offline abdulberr  
153 Mesaj -
fosaloglu kardeþim bilgisayarýma vrüs programý yükledim bir kaç gün sonra bilgisayar virüsten çöktü.Yeðenimiz sað olsun bir format attý yüzüne gözüne bulaþtýrdý formatýda ben kendimce tamamladým.
sen den ricam
1- formattan önce ki resim ve video görüntüleri vardý onlarý geri getirmek istiyorum böyle bir program.
everest diyede bir program yükledim bilgisayarýn her þeyini gösteriyor tam bize göre orada
biosla alakalý þöyle bir þey var :

Öneri Sistem BIOS'u 2 yýldan daha eski.Gerekli ise güncelleyin.

Öneri Görüntü BIOS'u 2 yýldan daha eski.Gerekli ise güncelleyin.

biosu güncellemek istiyorum tabii yapabilirsem.bunun sonunda bilgisayara bir þey olurmu bunu öðrenmek istiyorum
Gönderen: 09.09.2006 - 02:23
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Mümkündür.

Ama bios'u ve sürümünü öðren. Ben sana bios güncellemelerini gönderirim. Yalnýz yapacaðýn küçük bir hata telafisi zor hatalar zincirine yol açacaktýr. Sen en iyisi bir profosyonele bios güncellemesi yaptýr. en garanti yol bu...

Formattan önceki resim ve videolarý geri getirmen mümkün. Bunu da yine profosyonel bir kurtarma aracý ile yapabilirsin.

Ben senin için "Program ihtiyacýnýzý burdan karþýlayabilirsiniz" bölümüne böyle bir program ekleyebilirim inþAllah...

Bios güncellemesini illa da ben yapmak istiyorum diyosan, nette bios güncellemeyle ilgili bol bol döküman oku.

Selametle...

Gönderen: 09.09.2006 - 11:46
2683 Mesaj -
Bu arada;

Biosun eski sürümünü kullanýyor olman senin için çokta vahim biþey deðildir. Güncellesen faydasý olur ama biosun þu an ki sürümü de sana çok zarar getirmez...

Gönderen: 09.09.2006 - 11:48
abdulberr su an offline abdulberr  
153 Mesaj -
biostan þimdilik vaz geçtim.
formattan öcekileri kurtarmak için Recovery My Files diye bir program indirdim bilgisayara fakat oda Türkçe dil destlekli deðil.
sen bana þöyle saðlam dört dörtlük ve Türkçe dil desteði olan bir program varsa onu söyle.
Gönderen: 09.09.2006 - 12:03
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
2683 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý abdulberr

biostan þimdilik vaz geçtim.
formattan öcekileri kurtarmak için Recovery My Files diye bir program indirdim bilgisayara fakat oda Türkçe dil destlekli deðil.
sen bana þöyle saðlam dört dörtlük ve Türkçe dil desteði olan bir program varsa onu söyle.

Kardeþim üstüne bastýn ayaðýný çeksevinçli

Bende sana ayný programý göndermeyi düþünüyordum.

Bir bakayým inþAllah.

Gönderen: 09.09.2006 - 12:50
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 832 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60712 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.