budesonide budesonide chloroquine hydroxychloroquine generique rhinocortcordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » TİYATRO / SİNEMA / SANAT / MEDİA » nazizane bir seslendirme daha...Dinlermisiniz? Lutfedermisiniz?

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
nazizane bir seslendirme daha...Dinlermisiniz? Lutfedermisiniz?
45 Mesaj -
Es Selamu Aleykum Kardeslerým...Nazýcane Þahsým...Resullah(aleyhýsselam) efendýmýze yazýlmýs þiirlerden birisini seslendirmeye gayret ettim yine haddimi aþarak...inþAllah basarabýlmýsýzdýr..hatalarýmýz ýcýn Rabbýmýn Magfýretýne sýgýnýyoruz...
Ýndirmek için BUYRUNUZ

saygýlarýmla
vesselam

Gönderen: 05.09.2006 - 01:02
Bu Mesaji Bildir   SiRaTYoLCuSu üyenin diger mesajlarini ara SiRaTYoLCuSu üyenin Profiline bak SiRaTYoLCuSu üyeye özel mesaj gönder SiRaTYoLCuSu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam

SiRaTYoLCuSu can yüreðine gönlüne saðlýk

sözler söyleyiþ çook güzel

Allah(c.c) razý olsun...

hangi þiir hangi söz

Efendimizi anlatýrda güzel olmaz ki..

Gel dön Efendim

Bak ne haldeyim

Biçareyim Efendim...:(

Sevgi Selam & DUA ile...gül

Gönderen: 05.09.2006 - 10:09
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Ve Aleykum Selam...

hangi þiir hangi söz

Efendimizi anlatýrda güzel olmaz ki..

ALLAH razý olsun...can.

saygý,sevgi,selam ve dua ile...

Gönderen: 05.09.2006 - 12:07
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Özge su an offline Özge  
107 Mesaj -
VE ALEYKUMSELAM

ALLAH RAZI OLSUN

SIRAT YOLCUSU ABI gül
COK GÜZEL OLMUS LÜTFEN DEVAM ...

CANIM OL CANANIM GEL DÖN GEL EY NEBI
BEN NE YAPAYIM BU KADAR GÜNAHI HANGI AMELIM SILER
BENI DE BIZIDE AL YANINA EY NEBIgül ...
Gönderen: 05.09.2006 - 12:23
Bu Mesaji Bildir   Özge üyenin diger mesajlarini ara Özge üyenin Profiline bak Özge üyeye özel mesaj gönder Özge üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
sadece aglamak istiyorum
ismi duyulunca tek aglanilan kavusmak arzusu ile yandigim SENSIN
BIR KERECIK OLSUN ISMIN DUYDUGUMDA GÖZLERIM YASARIYOR EY NEBIM
RÜYALARIMDA DA BIR KERECIK OLSUN NURUNU GÖSTER CEMALINI GÖSTER EY NEBIM
ALLAH RAZI OLSUN MUBAREK
ALLAH RAZI OLSUN EGER GÖZYASLARINA VESILE OLDU ISEN ELBETTE BIR NASIBIN OLACAK

DEVAM ET MÜBAREK
MÜBAREKLERIN MÜBAREKINI BIZLERE TATTIR
Gönderen: 05.09.2006 - 12:31
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
herdem su an offline herdem  
365 Mesaj -
Aleyna Ve Aleyküm usselamur rahmetullah

Çok Güzel Olmuþ Abi

Allah Razı Olsun

Ve içinde O varya........

Güzel olmamasý mümkün mü ?

Emeðinize saðlýk,devamý gelir inþaallah..

Selam Ve Dua Ýle

Gönderen: 05.09.2006 - 12:31
Bu Mesaji Bildir   herdem üyenin diger mesajlarini ara herdem üyenin Profiline bak herdem üyeye özel mesaj gönder herdem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 673 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57702 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.