kaletra lopinavir ritonavir generique rhinocortkaletra fluvoxamine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Kadınlar Birer Çiçekmidir...Yoksa..( Kızmak Yok)

önceki konu   diğer konu
30 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Kadınlar Birer Çiçekmidir...Yoksa..( Kızmak Yok)
785 Mesaj -
Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuhu...

Bir Kadýn Þöyle Bir Beyt Okuyor...

Ennisaü Raveyiyhu Hulikne Lekum...

Ve Küllüküm Teþtehi Þemmer Rayahin...

Kadýnlar Sizin Ýçin Yaratýlmýþ Çiçeklerdir..

Ve Hepiniz O Çiçekleri Koklamayý Arzu Edersiniz...

Bu Beyt-i Duyan Hz Ömer Ra Þöyle Devam Ediyor...

Ennisaü Þeyatýynu Hulýkne Lena...

Neuzu Billahi Mi Þerriþ Þeyatýyn..

Kadýnlar bizim Ýçin yaratýlmýþ Þeytanlardýr...

Ve Þeytanlarýn Þerrinden Hz Allah'a Sýgýnýrýz...

Bu o Anda Hz Ömer ra Efendimizin Zikrettiði Ve O Kadýna Verdði Cevaptýr...

Ýstisnalar Kaideyi Bozmaz..

Ama Þunu Da Unutmamak Lazým Ki..

Þemsi Þitaya...Ýltifat-ý Ulemaya...Cilve-i Nisaya...Aldanýlmaz..

Kýþ Günesine.Alimlerin Ýltifatýna..Ve Kadýnlarýn Cilvesine Aldanýlmaz...

Zikredilen Kelimeler Tamamen Ýlmi Olup..Þiirlerle Anlatýlmýþ hayatýn Gercekleridir...

Ýstisnalar Kaideyi Bozmaz...

Measselam...gül

Gönderen: 03.09.2006 - 20:18
Bu Mesaji Bildir   ~KeMaL~ üyenin diger mesajlarini ara ~KeMaL~ üyenin Profiline bak ~KeMaL~ üyeye özel mesaj gönder ~KeMaL~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Kadin bir GÜLdür..
Erkek DIKENdir..

Kararsiz

Kadýnlar bizim Ýçin yaratýlmýþ Þeytanlardýr...
Degiller..

Kýþ Günesine.Alimlerin Ýltifatýna..Ve Kadýnlarýn Cilvesine Aldanýlmaz...
Kararsiz Ya sadece kadinmi cilve yapar..

Hep kadinlar suclaniyorlar ya..

düsün
Gönderen: 03.09.2006 - 20:44
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
khayr su an offline khayr  
Kadınlar birer çiçek midir?
206 Mesaj -
Allah razý olsun çok hoþtu.O güzel halife öyle dedikten sonra bunun üzerine hiçbirþey söylenmez.Ben de bir bayan,üstelik isminin manasý "kadýnlarýn en hayýrlýsý" olan biri olarak,bu söylenenlere katýlýyorum.Hele günümüzde iffet ve namus kavramlarýnýn yitirildið ve hiçe sayýldýðý bir dönemde,erkeklerin iþi çok daha zor.
Kadýnlar belki çiçektir ama koklanýldýðýnda zehirleyebilecek kadar da tehlikelidir.Rabbim helal ve meþru olandan koklamayý nasip etsin.Þeytanýn ve onun dostlarýnýn tuzaklarýna düþmekten tüm ümmetin erkek ve kadýnlarýný muhafaza buyursun.
Ne mutlu, küfrün acýmasýzca aðlarýný ördüðü bu asýrda, kirlenmeden tertemiz kalabilenlere daha doðrusu Rabbim tarafýndan korunanlara...
Rabbim hepimizi korusun.AMÝN!

Gönderen: 03.09.2006 - 20:45
Bu Mesaji Bildir   khayr üyenin diger mesajlarini ara khayr üyenin Profiline bak khayr üyeye özel mesaj gönder khayr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuleSevdali su an offline GuleSevdali  
122 Mesaj -
bence kadýnlar birer çiçektir
yeþilkubbem doðru söylüyosun haklýsýn ablam sadece kadinmi cilve yapar..
Gönderen: 03.09.2006 - 20:46
Bu Mesaji Bildir   GuleSevdali üyenin diger mesajlarini ara GuleSevdali üyenin Profiline bak GuleSevdali üyeye özel mesaj gönder GuleSevdali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~KeMaL~ su an offline ~KeMaL~  
785 Mesaj -
Birer bayan olatak Tepki göstermeniz gayet doðal ve yerinde...lakin hz Ömer ra gunu birlik söz ve Kelam Etmez..O Sözu Soyleyen kadýnýn sözunun Ne O gun Ne de gelecekte bir genelleme Ve Doru Olmadýgýný beyan etmiþtir...

yoksa elbette mumine hanýmlar Mumin eþleir için Hem dunya Hem ahirette birer Çiçektirler..

Hayrunnisa ablam Meseleye Vakýf Ve Hakim olmuþ....gül

Yesilkubbem...Kardesim gül

Özlem56...Kardesim..gül

Gönderen: 03.09.2006 - 20:58
Bu Mesaji Bildir   ~KeMaL~ üyenin diger mesajlarini ara ~KeMaL~ üyenin Profiline bak ~KeMaL~ üyeye özel mesaj gönder ~KeMaL~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Simdi anladim..

~KeMaL~ Abim ALLAH razi olsun..

Yani Iffetli ve Namuslu Mümin Kadinlar bir Cicektir.. Digerleri degiller..

Selam ve DUA ile..

Gül Efendimizin (sav) sevecegi cicekler güller oluruz InsaALLAH..
Gönderen: 03.09.2006 - 20:59
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
122 Mesaj -
kemal abim açýklaman güzel yani tabi tepki gösterecezzpozitif
Gönderen: 03.09.2006 - 21:05
Bu Mesaji Bildir   GuleSevdali üyenin diger mesajlarini ara GuleSevdali üyenin Profiline bak GuleSevdali üyeye özel mesaj gönder GuleSevdali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Bencede Hem Çiçektir....
Hemde þeytandýr....
Yani Çiçek olanlarý da var..
Þeytan olanlarýda var...
Kimse kandine alýnmasýn lütfen...
Ama gönlümüzün çiçekleri her zaman gönlümüzde birer çiçektir...
Þeytanlarla iþimiz olmaz zaten.
Ne çiçekler gördük gönlümüzde yeþerttiðimiz ne þeytanlar gördük sadece uzaktan baktýðýmýz.

gül Allah Razı Olsun gül

saygý,sevgi,selam ve dua ile...
Gönderen: 03.09.2006 - 21:24
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
122 Mesaj -
rýfat abim gerekli açýklamayý yaptýn allah razý olsun...
Gönderen: 03.09.2006 - 21:36
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
batakliktaki kadinin gül olmasi düsünülemez
bataklik cevredeki gülden fazla ömür beklenemez
evlenecegin zaman bile bataklik alandan degil güllük gülistanlik alandan gül koparacaksin
bataklikta ancak kaktüs olur
kadinlar fitraten naziktir
fitratlari onlarin gül olmalarini mecburi kilar
ama ortam ve zemin noktasinda ciceklerin cesiti vardir

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son NurBahcesi tarafından, 03.09.2006 - 21:41 tarihinde.
Gönderen: 03.09.2006 - 21:41
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
s.can güner su an offline s.can güner  
RE: Kadınlar birer çiçek midir?
18 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý khayr

Allah razý olsun çok hoþtu.O güzel halife öyle dedikten sonra bunun üzerine hiçbirþey söylenmez.Ben de bir bayan,üstelik isminin manasý "kadýnlarýn en hayýrlýsý" olan biri olarak,bu söylenenlere katýlýyorum.Hele günümüzde iffet ve namus kavramlarýnýn yitirildið ve hiçe sayýldýðý bir dönemde,erkeklerin iþi çok daha zor.
Kadýnlar belki çiçektir ama koklanýldýðýnda zehirleyebilecek kadar da tehlikelidir.Rabbim helal ve meþru olandan koklamayý nasip etsin.Þeytanýn ve onun dostlarýnýn tuzaklarýna düþmekten tüm ümmetin erkek ve kadýnlarýný muhafaza buyursun.
Ne mutlu, küfrün acýmasýzca aðlarýný ördüðü bu asýrda, kirlenmeden tertemiz kalabilenlere daha doðrusu Rabbim tarafýndan korunanlara...
Rabbim hepimizi korusun.AMÝN!

Amin... Ýnþaallah.
gül
Gönderen: 03.09.2006 - 21:54
Bu Mesaji Bildir   s.can güner üyenin diger mesajlarini ara s.can güner üyenin Profiline bak s.can güner üyeye özel mesaj gönder s.can güner üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
HIC KADINSIZ HAYAT OLURMU SADECE CICEK DEGILDIR ONLAR BIZIM SUYUMUZ GIBIDIR ERKEKLER KADINSIZ KADINLARDA ERKEKSIZ YAPAMAZLAR ERKEKLEREDE HAKSIZLIK ETMEYELIM TABI BURDA ERKEK ERKEK OLDUMU KADIN SEYTAN OLMAZ PERI GIBI OLUR IS BIRAZDA ERKEKTE BITIYOR SELAM VE DUA ILE
Gönderen: 03.09.2006 - 22:27
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GÖZBEBEGIM su an offline GÖZBEBEGIM  
138 Mesaj -
kadýnlar bir daðýn en yüksek tepsinde KARDELENDÝR..
ve onlarý sultan yapanda, þeytan yapanda, erkeklerdir gereði gibi sahiplenip sorumluluklarýný hakkýyla yerine getirdikleri takdirde kardelen ve gönüllerinin sultanlarý olurlar...
yani siz erkekler,KARDELENLERÝ, hergün bitirmek için deyil, her yeni günle yeniden baþlamak için gönüllerinize sultan yaparsanýz onlar birer çiçek birer kardelenlerdir....
Gönderen: 03.09.2006 - 22:43
Bu Mesaji Bildir   GÖZBEBEGIM üyenin diger mesajlarini ara GÖZBEBEGIM üyenin Profiline bak GÖZBEBEGIM üyeye özel mesaj gönder GÖZBEBEGIM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
555 Mesaj -
Es selamün aleyküm ve Rahmetullahi..

Kadýn sekiz sýfatlýdýr:

1Giyim kuþam hevesinden maymun.

2Fakir düþmeye razý olmadýðýndan köpek.

3Kocasýna ve diðer insanlara kibrinden yýlan.

4Gece gündüz koðuculuk yaptýðýndan akrep.

5Evden eþya sattýðýndan fare.

6Erkeklere hile kurduðundan tilki.

7Kocasýna itaat ettiðinden dolayý koyundur.

Ýmamý Gazali Ýhyayý Ulumuddin

Kardeþlerim yanlýþ anlamayýn lütfen

AÐZINDA ÇAKIL TAÞIYLA KONUÞMA

Býrakýn kadýn erkek Müslümanlar’ýn arkadaþlýk etmesini; haremlik selamlýkla, kadýnlar erkeklerden tamamen soyutlanmýþ ve kendi aralarýnda konuþan kadýnlarýn sesinin bile erkekler tarafýndan duyulmamasý gerektiði söylenmiþtir. Bu arada çok zaruret olursa kadýnýn aðzýna çakýl taþý alýp sesi tanýnmadan erkeklere o da zaruret miktarý bir þeyler söyleyebileceði izahýný yapan daha insaflýlar(!) da vardýr.

þimdiki kadýnlarda böyle bir görünüþ göremiyorum

Es selamün aleyküm ve Rahmetullahi..
Gönderen: 03.09.2006 - 23:10
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nurefsanc su an offline nurefsanc  
HANGİ ÇAĞDA OLURSAK OLALIM
32 Mesaj -

Bulunduðumuz zaman asr-ý saadet veya þimdi farketmez..rabbim

cümlemizi herhalimizle bizleri-

Hz.Hatice gibi saðlam duruþlu ve itaatkar...

Hz.Aiþe gibi zeki ve ilim sahibi............

Hz.Meryem gibi edepli ve Allah rýzasýný düstur edinmiþ .........

kullarýndan eylesin......

Gönderen: 03.09.2006 - 23:31
Bu Mesaji Bildir   nurefsanc üyenin diger mesajlarini ara nurefsanc üyenin Profiline bak nurefsanc üyeye özel mesaj gönder nurefsanc üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
Selamün aleyküm...

Rabb´im! Yasadigimiz su ahir zamanda bizleri razi olmayacagin cirkinliklerden, kötülüklerden,
nefsimize hos gelen ahiretimizi yakip kavuran herseyden koru. Emin eyle...

Okuyunca ilk aklima gelen, Hz Meryem (r.a.) iffeti, Hz. Osman´in (r.a.) hayasi, Hz. Yusuf´un (r.a) duasi aklima geldi..:(
Biz onlar gibi olmak icin ne yapiyoruz?:(

Gönderen: 03.09.2006 - 23:39
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
islamin Gulu su an offline islamin Gulu  
Konu icon   
83 Mesaj -
Selamün aleyküm din kardeþim...yazýnýz çok güzel bir bayan olarak hoþuma gitti..sadece peygamber efendimiz (s.a.s) bayanlara çok önem verirmiþ o da bayanlarýn güçsüz olduðu için ezilmelerini istemezmiþ...ama günümüz bayanlarý "þeytana papucunu ters giydirir"aglahalk diliyle)...allaha emanet edin bizleri de ona emanet edin ki doðruluktan þaþmayalým...
Gönderen: 03.09.2006 - 23:57
Bu Mesaji Bildir   islamin Gulu üyenin diger mesajlarini ara islamin Gulu üyenin Profiline bak islamin Gulu üyeye özel mesaj gönder islamin Gulu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
UTANIYORUMDAN KADIN YORUMU.....
1942 Mesaj -

kadýnlar bence güldür...
ama tutulmasý gereken yerden
tutarsanýz koklar seversiniz....
eger yalnýþ yerinden tutarsanýz elinize batar...
canýnýzý yakar ve kanýnýzý akýtýr...
ben kýsaca diyorum ki...
kadýn erkegine göredir...
utanýyorum

Gönderen: 03.09.2006 - 23:59
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Sevgili kardeslerim tabiki Hz. Ömer (ra) bunu iffetli ,mümin kadýnlarýna söylememistir..

Allah Resulu birgün Ramazan veya Kurban bayramýnda (tam hatýrlamýyorum) musallaya giderken kadýnlara rastladý ve söyle dedi:

''Ey kadýnlar toplulugu sadaka veriniz zira cehennem ehlinin cogunlugunu sizlerin olusturdugunu gördüm..''

Kadýnlar neden ya Resulullah diye sordugunda :

'' "Çünkü kadýnlar çok lanet ettiler ve kocalarýna karþý da nankör oldular, cevabýný vermiþ ve devamla sizinn kadar eksik akýllý ve eksik dinli birinin akýllý ve dini saðlam bir kimsenin aklýný çelebildiðini görmedim" demiþtir.

Burdanda anlasýldýgý gibi kadýnýn seytanlýgý sadece seytanadýr..Kainatýn efendisininde dedigi gibi akýllý ve dini saglam birini yoldan cýkarabilirmi ? Aslaa...

Selam Ve Dua ile..Rabbim hic bir mümin kardesimi dogru yoldan ayýrmasýn...

Gönderen: 04.09.2006 - 00:00
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
555 Mesaj -
****KÖRDÜÐÜM***
SEVGÝLÝ HZ AÝÞE (R A)VALÝDEMÝZ PEYGAMBER EFENDÝMÝZ SALLALLAHU ALEYHÝ VE SELLEM''E DAHA YENÝ EVLÝ ÝKEN NE KADAR KENDÝSÝNÝ SEVDÝÐÝNÝ ÖÐRENMEK ÝÇÝN SORUYOR;

_YA RESULLALLAH BENÝ NE KADAR SEVÝYORSUNUZ

_KÖRDÜÐÜM GÝBÝ YA AÝÞE KÖRDÜÐÜM GÝBÝ

YILLAR GEÇÝYOR VE HZ AÝÞE (R A)ACABA RESULLULLAH YÝNE BENÝ ESKÝSÝ GÝBÝ SEVÝYOR MU YOKSA YILLAR GEÇTÝ BEN YAÞLANDIM SEVGÝSÝ AZALMIÞMIDIR DÝYE BÝR DÜÞÜNCEYLE PEYGAMBER EFENDÝMÝZ (SALLALLAHU ALEYHÝ VE SELLEM)''E SORAR;

_YA RESULALLAH YILLAR ÖNCEKÝ KÖRDÜÐÜM NASIL
_ÝLK GÜNKÜ GÝBÝ YA AÝÞE ÝLK GÜNKÜ GÝBÝ

ALLAHÜMME SALLÝ ALA SEYYÝDÝNA MUHAMMED

RABBÝM bizlerede nayl eyle bu sevgiyi

Gönderen: 04.09.2006 - 00:07
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
herdem su an offline herdem  
RE: HANGİ ÇAĞDA OLURSAK OLALIM
365 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý nurefsanc

Bulunduðumuz zaman asr-ý saadet veya þimdi farketmez..rabbim

cümlemizi herhalimizle bizleri-

Hz.Hatice gibi saðlam duruþlu ve itaatkar...

Hz.Aiþe gibi zeki ve ilim sahibi............

Hz.Meryem gibi edepli ve Allah rýzasýný düstur edinmiþ .........

kullarýndan eylesin......

AMÝN

Gönderen: 04.09.2006 - 09:12
Bu Mesaji Bildir   herdem üyenin diger mesajlarini ara herdem üyenin Profiline bak herdem üyeye özel mesaj gönder herdem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
RE: RE: UTANIYORUMDAN KADIN YORUMU.....
1505 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý HuRi

Alıntı
Orijýnalý utaniyorum

kadýnlar bence güldür...
ben kýsaca diyorum ki...
utanýyorum

göz kırpma gül

gül gül gül gül
Gönderen: 04.09.2006 - 10:31
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
RE: RE: RE: UTANIYORUMDAN KADIN YORUMU.....
791 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý busenur

Alıntı
Orijýnalý HuRi

Alıntı
Orijýnalý utaniyorum

kadýnlar bence güldür...
ben kýsaca diyorum ki...
utanýyorum

göz kırpma gül

gül gül gül gül

gül gül gül
Gönderen: 06.09.2006 - 15:43
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
PRENSES_0656 su an offline PRENSES_0656  
S.A
155 Mesaj -
UTANIYORUM ABÝ SENDE DOÐRU DÜÞÜNÜYORSUN YEÞÝLKUBBEM ABLA DOÐRU SÖYLÜYORSUN KADIN GÜL ERKEKDE DÝKENÝDÝR
SADECE BAYANLAR CÝLVE YAPMAZ BENCEDE RECEPHOLDÝNG ABÝ SENÝN YAZDIKLARINADA KATILIYORUM HÝÇ KADINSIZ OLURMU HAYAT SADECE ÇÝCEK DEÐÝL DEÐÝLDÝR .ERKEKLER KADINSIZ KADINLARDA ERKEKSÝZ YAPAMAZ...YALANYARÝM SENA HAK VERMÝYORUM ÇOK HAKSIZSIZ VE ÇOK YALNIÞ DÜÞÜNÜYORSUN...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son PRENSES_0656 tarafından, 06.09.2006 - 16:16 tarihinde.
Gönderen: 06.09.2006 - 16:15
Bu Mesaji Bildir   PRENSES_0656 üyenin diger mesajlarini ara PRENSES_0656 üyenin Profiline bak PRENSES_0656 üyeye özel mesaj gönder PRENSES_0656 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Kadýn;

Çocuk gibi nazlanmak ama bir kadýn gibi ciddiye alýnmak ister...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son fosaloglu tarafından, 06.09.2006 - 18:50 tarihinde.
Gönderen: 06.09.2006 - 18:49
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE: UTANIYORUMDAN KADIN YORUMU.....
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý utaniyorum

kadýnlar bence güldür...
ben kýsaca diyorum ki...
utanýyorum

ÇOK HAKLISIN UTANIYORUM KARDESIM..
KADINLAR ERKEKLERÝN EMANETIDIR..
ALLAH RAZI OLSUN.
SÝZ BENIM DÜÞÜNCELERIIME ORTAK OLMUSSUNUZ.
HER ZAMANKI GIBI HARIKA CEVAP VERMISSINIZ..
Gönderen: 06.09.2006 - 19:28
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
155 Mesaj -
fosaloðlu abi sana bu sözündede katýlýyorum MükemmelAllah Razı Olsunsenden
Gönderen: 06.09.2006 - 21:09
Bu Mesaji Bildir   PRENSES_0656 üyenin diger mesajlarini ara PRENSES_0656 üyenin Profiline bak PRENSES_0656 üyeye özel mesaj gönder PRENSES_0656 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir

* Ýmandan sonra, iyi bir kadýndan daha büyük bir nimet yoktur.

Hz. Ömer (R.A.)

* Ýyi bir adamýn evinde fena bir kadýn varsa, o adam Cehennem azabýný çekiyor demektir.

Hz. Ali (R.A.)

* Yuvasýný seven bir kadýn için, tahammül edilmeyecek güçlük, katlanýlmayacak fedâkarlýk yoktur.

Hz. Ali (R.A.)

* Bir kadýnýn terbiyesi; evlâdýnýn terbiyesinden, dirâyeti de evlâdýnýn kifâyetinden anlaþýlýr.

Ahmet RÜFÂÝ (K.S.)

* Bir evin temeli çürük ise, yine bir müddet dayanýr. Fakat içindeki kadýn fenâ ise hemen yýkýlýr.

Hz. Ali (R.A.)

* Kadýn olmasaydý dünyada hayatýn neþesi olmazdý.

MEVLÂNA Celaleddin-i RÛmî (K.S.)

* Kadýnýn güzel bir þekilde kendisini kocasýnýn hizmetine vermesi, Allah yolunda cihad etmesi gibidir.

Hz. Ali (R.A.)

* Ýki dert vardýr ki, bunlarýn ilacýný bilemiyorum: Biri idrar týkanýklýðý, diðeri huysuz kadýn.

Ýyas bin Muâviye (Rah.A.)

* Kadýnlarýn en hayýrlýsý, zevcine muhabbet gösterendir.

Hz. Ali (R.A.)

* Kadýnlarda vücut güzelliðinden ziyâde, huy güzelliði aranýr. Her iki yönden güzel olan bir kadýn tam kadýndýr.

Ze Mahþeri (Rah.A.)

Gönderen: 06.09.2006 - 22:54
Bu Mesaji Bildir   Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
ES SELAMUN ALEYKUM

BEN UYE OLDUGUMDAN BU YANA YANI 5 AYDA HANIMLARLA ILGILI COK KONU ACILDI PEKI NEDEN HEP KADINLAR NÝÇÝN ERKELER ICIN KONU ACILMIYOR ALLAHU TEALA ERKEKLEREDE BIR COK GOREV VERMISTIR...
ÞÝMDÝ BEN FORUMDAKI BÜTÜN BAYANLARI TAARRUZA GECIRMEZMIYIM..HEP HANIMLARA YUKLENDINIZ ACISIYLA TATLISIYLA 5 AYDA BEYLERE YUKLENILIM YANI HAKSIZMIYIM HANIMLAR...sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli

HAKEDEN HANIMLARA HAKEDILDIGI ÞEKILDE DAVRANAN BEYLERE BU GÜL...
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::gül:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Gönderen: 06.09.2006 - 23:02
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
155 Mesaj -
allah razý olsun ahmet günay abi ve su damlasý abla bu bilgilerle aydýnlattýðýnýz için
Gönderen: 08.09.2006 - 13:56
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 858 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
tektabanca (45), recebcorduk (42), hacibaba (86), deryadeniz8585 (39), mhuisltalfa (36), salihabaþf.. (54), boss58 (54), mahmut1988 (36), feti (47), özel dedektif (43), Mutlu79 (45), muhammednesim (53), esranur_ (41), bahar_ (40), hasan37 (), mehmet_bilxx (28), Rahmankazi (41), akadir62 (62), fbozan26 (57), d_elif (49), GsLi_SeDa (34), koc (35), feti29 (47), nihat bekta&tho.. (54), nazt (42), Günahkar20 (35), sarica68 (52), eneserdinc (42), necmetdin (47), abi (35), hier (56), AyGeN (38), sea_stars (52), ben_onun_hayran.. (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61654 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.