lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir budesonide fluvoxamine generique colchicine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » M E D R E S E » EZAN OKUMA YARISMASI BASLADI

önceki konu   diğer konu
114 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (2): < zurück 1 (2)
Gönderen
2687 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN MUBAREK
UTANIYORUM VE CENNET GÜLÜ
KARDESLERIM
ANCAK SES KAYIT PROGRAMI YOK

Gönderen: 19.09.2006 - 23:05
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
NurBahcesi kardeþim bende çok uðraþtým ama dinleyemedim...
Eminim ki çok güzel olmuþtur...
ALLAH (c.c.) razý olsun...

Gönderen: 20.09.2006 - 11:41
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

NurBahcesi kardeþim bende çok uðraþtým ama dinleyemedim...
Eminim ki çok güzel olmuþtur...
ALLAH (c.c.) razý olsun...

Gönderen: 20.09.2006 - 11:54
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
hocamýzýn kayýt formatý sanýrým nokia suite programýna uygun...
ben de kurulu olunca hemen açtý...
bu ses yapýsýný deðiþtirebilen programlar vardýr. yapabilen varsa eklerse sevinirim
Gönderen: 20.09.2006 - 13:07
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SiRaTYoLCuSu su an offline SiRaTYoLCuSu  
45 Mesaj -
Es Selamu Aleykum ve Rahmetullah...

NurBahçesi Abimizden Özür dileyerek yazmak istiyorum ki,kendisinden izin almadan kayýt formatýný deðiþtirdim ve yeniden kardeþlerimizin istifadesine sunuyorum inþALLAH.Nurbahçesi abi hakkýnýzý Helal ediniz..

Ýndirmek için TIKLAYINIZ

Kayýt Formatýný; Amr 'den wmv ye çevirdim...Dinleyemeyen kardeþlerim inþALLAH þimdi rahatca dinleyebilecekler...duanýzdan bizide eksik etmeyiniz...

saygýlarýmla
vesselam

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son SiRaTYoLCuSu tarafından, 16.10.2006 - 23:46 tarihinde.
Gönderen: 21.09.2006 - 13:24
Bu Mesaji Bildir   SiRaTYoLCuSu üyenin diger mesajlarini ara SiRaTYoLCuSu üyenin Profiline bak SiRaTYoLCuSu üyeye özel mesaj gönder SiRaTYoLCuSu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
5108 Mesaj -
SiRaTYoLCuSu kardeþim sizin ayarladýðýnýz yerden dinleyebildim.

Mübarek insan ne güzel okumuþsun öyle...
sesine yüreðine saðlýk...

Gönderen: 21.09.2006 - 14:02
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
Bir sorum var..
7 Mesaj
NurBahcesi Abim, Agziniza saglik..
MasaALLAH.. Cok güzel okumussunuz..
Paylasim icin cok tesekkürler..
Bizleri sevintirdin..

SiRaTYoLCuSu Abim tesekkürler..
Verdigin linki ekledim..

MP3lü yaptim, eklemek istedim,
belki bazi üyeler wmv programini acamazlar diye..
Ama hemenpaylasi artik kullanamiyorum,
bendemi sorun var Yoksa hemenpaylastami..??

Cevaplarsaniz sevinirim.. Kac defa denedim, sonuna kadar yüklüyor ve tam bitince bir sorun cikiyor..

Selam ve DUA ile..
Gönderen: 21.09.2006 - 16:19
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
45 Mesaj -
YeþilKubbem Kardeþ Aslýnda formatý mp3 e de çevirebilme þansým var ama ben boyutun küçük olmasý adýna wmv olarak ekledim.Kardeþlerimiz sorun yaþamazlar.Zira Mp3 formatýný destekleyen bütün programlar wmv yide destekliyorlar yani gönül rahatlýðýyla indirebilirler.

Hemenpaylaþ içinse söylenecek pek fazla birþey yok.rapid sitesini kullanmak istemiyoruz bu yüzden hemen paylaþý tercih ediyoruz ama orasýda bir türlü düzen tutmadý.Bir dosyayý upload etmek için 10 kere denemek gerekiyor.

filelodge sitesinede yüklenebilir.yalnýz sistem üyelik istiyor.basit bir üyelik forumu var.ilgilenen kardeþlerime duyrulur.

inþALlah faydalý olabilmiþizdir.
saygýlarýmý sunarken Ramazan-ý Þerife {arýnma,temizlenme ayý} yaklaþtýðýmýz bu günlerde inþALLAH bütün ümmeti Müslüman kardeþlerim bu fýrsatý deðerlendirenlerden olsunlar..

saygýlarýmla
vesselam
Gönderen: 21.09.2006 - 18:16
Bu Mesaji Bildir   SiRaTYoLCuSu üyenin diger mesajlarini ara SiRaTYoLCuSu üyenin Profiline bak SiRaTYoLCuSu üyeye özel mesaj gönder SiRaTYoLCuSu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
45 Mesaj -
Hakkýnýzý Helal Edýnýz Dosya Sýstemýný Duzenlerken Sýstemden Sýlmýsým.Býrazdan Yenýden Eklýyecegým ýnsALLAH...Özür dýlýyorum butun kardeslerýmýzden...

Evet gereklý Ekleme Islemýný YAptým...
Deðerli Moderatörümüz Yesýlkubbem Kardesýmýz lýnký Yenýden ekledýklerýnde ýnsALLAH sorun kalmamýs olacak...

saygýlarýmla
vesselam...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SiRaTYoLCuSu tarafından, 16.10.2006 - 23:48 tarihinde.
Gönderen: 16.10.2006 - 23:19
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Selamun Aleyküm..

SiRaTYoLCuSu Kardesim, ALLAH razi olsun..
Ekledim..

Ayrica bu sabah tüm okunan Ezanlari tekrar indirdim, link kapanmasin diye..

EZAN okuyan baska bir Abimiz yokmu?ağlar

Selam ve DUA ile..
Gönderen: 17.10.2006 - 06:57
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mesoguz su an offline mesoguz  
slm
106 Mesaj -
'' utanýyorum '' rumuzlu arkadaþ, logo olarak kullandýðýnýz resimi merak ettim herhangi birinin resimimi yoksa tanýdýðýnýz bildiðiniz birinin mi ? selamlar saygýlar
Gönderen: 17.10.2006 - 15:40
Bu Mesaji Bildir   mesoguz üyenin diger mesajlarini ara mesoguz üyenin Profiline bak mesoguz üyeye özel mesaj gönder mesoguz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*** KATILANLAR KATILACAKLARI BEKLER ***
5108 Mesaj -

gül KATILANLAR KATILACAKLARI BEKLER gül
HAYDÝN NERDE KALDINIZ...?
GÜZEL SESLER GÖKLERE ULAÞSIN...
gül

Gönderen: 28.10.2006 - 12:28
NaMaz_iM su an offline NaMaz_iM  
54 Mesaj -
utanýyorum abiyi bi türlü dinleyemedim çatlýcam he abi biþey yap ya açýlmýyo bende...
diðer abiler ve arkadaþlar çok güzel ALLAH razý olsun sizden inþaallah oyumu sonra kullancam
Gönderen: 06.11.2006 - 01:59
Bu Mesaji Bildir   NaMaz_iM üyenin diger mesajlarini ara NaMaz_iM üyenin Profiline bak NaMaz_iM üyeye özel mesaj gönder NaMaz_iM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
791 Mesaj -
Allah Baðýþlasýn Rýfat Abi Çok Güzel Okumuþ Abdurrahman

Gönderen: 12.11.2006 - 16:14
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (2): < zurück 1 (2)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 826 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), ye&thorn;il (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60916 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.