generique colchicine generique colchicine budesonide ivermectine budesonide 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » merhaba sevgili dostlar

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
merhaba sevgili dostlar
7 Mesaj
ben eðitimci yazarým.bekarým.milliyet olarak türküm. elhamdülillah MÜSLÜMAN'IM.küçük mikyasta TAM BAÐIMSIZ TÜRKÝYE idealine,büyük mikyasta tam baðýmsýz ÝSLAM ALEMÝ idealine inanýyorum. kitap aþýðýyým. ali þeriati,seyyid kutup,marx,jean jaures,çerniþevski,fanon,benna,mevdudi,sezai karakoç,islamoðlu,ismet özel,nihat genç VS kiþileri okuyorum. ileri seviyede yazýyorum. kitap hazýrlýðý içindeyim. YÜCE RABBÝM yazdýrýrsa yazacaðým.gayret bizden yardým ALLAH tan.maddeye tapmýyorum.sevgiye paylaþýma dayanýþmaya yardýmlaþmaya anlayýþa inanýyorum.gerçek manadaki sevginin bütün zorluklarý yenecaðine inanýyorum.evlilik üzerine düzinelerce kitap okudum.kadýnýn özgün kiþiliðine inanýr ve saygý duyarým.kendi kiþiliðini geliþtirmesine destek veririm.haddini bilen biriyim ve haddini bilenleri takdir ederim.bana sunulan nimete þükrederim.fazlasýnda gözüm olmaz ama gerçek adalet temelinde kazanmaya gayret ederim.mazlumu tutarým.zalimi asla sevemem.emeði gasp edileni gördümmü içim yanar.bu aþaðýlýk vahþi iðrenç ve þerefsiz bir ilkelliktir.beni mutlu edecek ve mutluluðu arayan kitabý seven bir bayanla izdivacý düþünüyorum. samimiyim, dürüstüm, namusluyum. eðer ciddi düþünen varsa üniversite mezunu olanlarla iletiþim kurabilirim.ama kesinlikle madde eksenli düþünmüyor olacak ALLAH ýn taksimatýna razý olacak ve ona göre davranacak. helale tabi olduktan sonra fazlasýný kazanamayýz.ikimizde memur olduktan sonra daha fazlasýný aramak açgözlülüktür. aramayalým demiyorum ama önce kanat etmesini bilelim.mail adresim: [Ekibimiz tarafindan silinmistir] kalbimin derinliklerinden samimi içten sevgi ve muhabbetle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son F a t i h tarafından, 28.08.2006 - 14:43 tarihinde.
Gönderen: 28.08.2006 - 14:10
Bu Mesaji Bildir   özgürşehit üyenin diger mesajlarini ara özgürşehit üyenin Profiline bak özgürşehit üyeye özel mesaj gönder özgürşehit üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k_ali_te su an offline k_ali_te  
tanışma kaynaşma biraz karıştı galiba..
534 Mesaj -
kardeþ iyi etmiþsin hoþ gelmiþsin isminde güzelmiþ özgür þehit..

ama sanki burasý güzin abla köþesi gibi olmuþ..
isim tel mail vermen bence uygun düþmemiþ..

( eðer ciddi düþünen varsa üniversite mezunu olanlarla iletiþim kurabilirim.)
ya diðerleri ...????
Gönderen: 28.08.2006 - 14:30
Bu Mesaji Bildir   k_ali_te üyenin diger mesajlarini ara k_ali_te üyenin Profiline bak k_ali_te üyeye özel mesaj gönder k_ali_te üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
1230 Mesaj -
ben seni ararým caným. kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 28.08.2006 - 14:43
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
Özgür kardeþim hoþ geldiniz...

Sitemizde Açýk adres, Mail adresi, telefon no v.s. vermek yasaktýr. Bu açýdan silindi.

Anlayýþýnýzý rica ediyorum...

Meas Selam...
Gönderen: 28.08.2006 - 14:44
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
858 Mesaj -
ben de böyle bi CV hazýrlayýp sokaða mý assam ki
Gönderen: 28.08.2006 - 14:52
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tambağımsıztürkiye su an offline tambağımsıztürkiye  
Konu icon    özgürşehit kardeşe
12 Mesaj -
merhaba güzel dost.''düþünmek þavaþmaktýr'' der üstad cemil meriç. fikrin derinliklerinde gezinen bir düþünce dalgýçý gibisiniz ve gayet geniþ bir okyanustasýnýz.ama takdire þayan bir durum.sizinle ayný minvaldeyim diyebilirim ki,önce milletimizin sanra ümmetin bu eksende düþünen mücahitlere acil ihtiyacý var.zira bilirizki;pratiksiz teorinin kaçýnýlmaz sonucu fikrin sefaletidir. sevgi dostluk umut ve muhabbetle MUVAHHÝD olduðunu gönülden arzuladýðým muazzez insan.izdivaç mevzuunda da YÜCE ALLAH yardýmcýn olsun.zira bu gezegenin mahluklarýna kaldýysan iþin bayaðý zor kardeþ. þimdiki çaðda bu iþin yolu firavun tapýnaklarý olan bankalarda yüklü hesaplarýnýn bulunmasý iktiza ediyor candostum.selam ve dua ile.

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son tambağımsıztürkiye tarafından, 02.09.2006 - 11:07 tarihinde.
Gönderen: 02.09.2006 - 11:01
Bu Mesaji Bildir   tambağımsıztürkiye üyenin diger mesajlarini ara tambağımsıztürkiye üyenin Profiline bak tambağımsıztürkiye üyeye özel mesaj gönder tambağımsıztürkiye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
RE:
555 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý .~Sniper~.

ben seni ararým caným. kahkaha kahkaha kahkaha

kahkaha yani bazen siz gibi olmak ne güzel insan sizin gibi bakabilse Dünyaya keþke

bende arýyacam Ahiretlik mi arýyým Dünyalýk mý arýyým hangisi mesajý degiþtiren Fatih abimize gül

Es selamün aleyküm ve Rahmetullahi.. gül
Gönderen: 02.09.2006 - 11:08
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 515 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
yalnizkurt55 (62), siyahnur (56), SULEYMAN ONCU (48), corluca (54), batalli (61), Fethi62K (62), emin2325 (66), yasin ibrahim e.. (53), h_hayrettin (43), turhanozturk (61), hazanrengi (43), Zilkade (42), akif1980 (44), mekselina (34), neverness (51), rufeyde (48), rabia| (50), Selvaa (49), antaly59 (66), BÜYÜK BALIKÇI (53), cemiluygun (70), Mikai66 (46), polat_23 (44), adar72 (35), nzl44 (47), m_ugurluoglu (37), emperor (50), osmanorhan (55), muhacir (53), salepli (51), musdem (54), ilyas_bozkurt (50), Jeday (35), ebuzerbasak (35), RaHMeT_YaGMuRu (40), eL_SaLvAdoR (42), faruk38 (62), ibrahimkindan (64), Karizmatik_63 (41), halimeuzunlar (41), hakan__ (43), citakhalil (70), serin (48), ZorDünya (54), cüneyd75 (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57608 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.