lopinavir ritonavir hydroxychloroquine generique colchicine chloroquine stromectol oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » SEN

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
SEN
4 Mesaj
ESSELAMUN ALEYKUM VE RAHMETULLAHÝ VE BEREKATÜHÜ
SEN
Mýsra mýsra tarihe nakþedilecek þiirimsin SEN
Fuzulinin divanýn da;Mecnunun dilinde Leylasýn SEN
Bülbülün yýllarca uðruna nazireler yaktýðý Gülsün SEN
Karunun hazinelerine iþlenen inci ve mercansýn SEN
Ulaþýlmasý güç bir yýldýz;keþfedilemeyen cevhersin SEN
Ölünceye dek;belkide gönlümde ukde kalacak canansýn SEN
Hasretinin ilmek ilmek düðümlendiði vuslatsýn SEN
Ýçimdeki karanlýðý delen ziyasýn SEN
Göremediðim;ancak içimde kor olan özlemsin SEN
Ýç alemime geç teþrif eden ahenksin SEN
Ýltifatlarým deðil;içimdeki hakikatsin SEN
Ve iþte ;kalbimdeki bütün varlýðýnla SEN......

KÜÇÜK BÝ DE TANIÞMA FASLI OLSUN
Niçin bu þiiri busiteye yazdým bilmiyom gerçi þiir denemez çünki oturdum ve bi an yazasým geldi aklýma gelenleri de yazayým dedim.....gerçi insanlar daha derin mevzularda mesaj atmamýzý isterler ancak onu yapabilecek kabiliyetimiz yok ...ÝHLden mezun olmuþ bi kaç sene medrese eðtimi almýþ olan ben ne yazabilirim þu an devlet kadrosunda memur olan ben hayýr bittiðime inanýyom aslýna bakarsanýz ya da bi þekilde bitirildik ,bitirildik çünki benim dönemde mezun olan herkes bitirildi .evet iki üniversite de bitirdim Ýhl li olmama raðmen bazýlarýna karþý ayýp etmiþ olduk ama ne yaparsýnýz o suçuda iþledik ama þunu biliyom ki Allah 'ýn yardýmý hep yanýmda oldu ...her neyse bugünlük yeter Allah Yar ve Yardýmcýnýz Olsun ....sizin adýnýza ne varsa deðerli olan ne olur onlardan taviz vermeyin bizimkisi haþa tavsiye ya da rica olamaz sadece nýkýs aklým ve Allah Rasulu'nün sünnetinden algýlayabildiklerim olsa gerek;Allah a Emanet Olun Efendiler
Gönderen: 27.08.2006 - 19:45
Bu Mesaji Bildir   gülbeycan üyenin diger mesajlarini ara gülbeycan üyenin Profiline bak gülbeycan üyeye özel mesaj gönder gülbeycan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1045 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60616 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.