lopinavir ritonavir generique plaquenil lopinavir ritonavir generique luvox hydroxychloroquine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » ÇOK MUTLUYUM...ALLAH (C.C.) HEPİNİZDEN RAZI OLSUN..

önceki konu   diğer konu
17 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ÇOK MUTLUYUM...ALLAH (C.C.) HEPİNİZDEN RAZI OLSUN..
815 Mesaj -
ABÝLERÝM ABLALARIM SÝZLERÝN DUASI SAYESÝNDE ÝSTEDÝÐÝM OKULA YERLEÞTÝRÝLDÝM...ÇOK MUTLUYUM ALLAHIM HEPÝNÝZDEN RAZI OLSUN ÝNANIYORUM KÝ; BENDEN DUALARINI EKSÝK ETMEYEN YEÞÝLKIBBEM VE NEV-RA ABLAMA VE SÝZ RAVDA AÝLESÝNDEN BÝNLERCE KEZ ALLAH (C.C) RAZI OLSUN ...BU GÜZEL GÜNÜMÜ SÝZLERLE PAYLAÞMAK ÝSTEDÝM..
ÝYÝKÝ VARSINIZ..gül...

selam ve dua ile kalýn..
Hakkýnýzý helal edin..
Gönderen: 23.08.2006 - 12:43
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
rabbim bacilarimdan bütün ismi mahfuz olunan kardeslerimden de razi olsun duanin acamadigi kilit yoktur elbete zaman ve mekanin icinde gizlidir
vakkti vardir bu alemde ve diger alemde--
ne mutlu sizlere sükrolsun rabbimize

Gönderen: 23.08.2006 - 12:48
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -

Mutluluðuna bizler de ortaðýz caným...

yürekler bir olduktan sonra...diller O'na gönüller O'na yöneldikten sonra kabul olunmayacak dua yoktur..yeter ki O'na hakkýyla layýkýyla teslim olabilelim...kul olabilelim...

çok sevindim bu habere... inþaALLAH senin için hayýrlý olur...

söyle bakalým nereye hangi bölüme yerleþtirildin...aşık

inþaALLAH baþarýlý bir þekilde bitirirsin...okul yýllarý hayatýn en güzel zamanlarýndan biridir...kýymetini bil...

ALLAH(c.c)'a emanet ol...

bu güller de benden sana... gül gül gül

bunlar da sizlere...canlara...gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül

Gönderen: 23.08.2006 - 12:55
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
sevcan_guzelim caným ne güzel bir haber çook sevindim

caným þükür Rabbime senin mutluluðun bizim de mutluluðumuzdur canýmsýn...

Rabbim tüm müslümanlardan razý olsun inþAllah...

Herþey gönlünce olsun baþarýlar senle olsun inþAllah...

Allah(c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 23.08.2006 - 13:04
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
Maramara ünvrst.2. öðretim bankacýlýk bölümünü kazandým ya sizlere ne kadar tþk etsem azdýr..gül
Allah razý olsun o gülün kokusu hepimizin...
gülgül
gül gül gül
Gönderen: 23.08.2006 - 13:05
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Kardeþim senin adýna cok sevindim....

inþAllah sorunsuz bir tahsil hayatý geçirirsin...

Ve sorunsuz çalýþma imkaný bulursun.
Gönderen: 23.08.2006 - 14:09
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
herdem su an offline herdem  
Konu icon    RE:
365 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sevcan_guzel

Maramara ünvrst.2. öðretim bankacýlýk bölümünü kazandým ya sizlere ne kadar tþk etsem azdýr..gül
Allah razý olsun o gülün kokusu hepimizin...
gülgül
gül gül gül

Çok sevindim Maaþallah ne güzel bi haber..
Rabbim tahsil hayatýnýzda çok güzel baþarýlar nasip etsin.
Yar ve Yardýmcýnýz olsun.
Selam ve Dua ile
Gönderen: 23.08.2006 - 14:28
Bu Mesaji Bildir   herdem üyenin diger mesajlarini ara herdem üyenin Profiline bak herdem üyeye özel mesaj gönder herdem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
ALLAH baþarýlarýnýn devamýný nasip etsin... Gerçekten sevindirici ve güzel bi haber...
Bütün kardeþlerin kazanmalarý dileðimizdir.
Baþarý göstermek baþarmak baþarýlý olmak büyük bir sevinçtir...

saygý,sevgi,selam ve dua ile...
Gönderen: 23.08.2006 - 16:52
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
{{~Dervis~}} su an offline {{~Dervis~}}  
350 Mesaj -
Selamün aleyküm

kardesim dualar Dile gelmiþ sizide böyle mutlu görmek ne güzel

haydi bakalým kolay gele hayatta bundan sonra daha çok Sarýl bizi yaratan Yüce Kudrete þükret

ALLAH yardýmcýn olsun
Gönderen: 23.08.2006 - 17:16
Bu Mesaji Bildir   {{~Dervis~}} üyenin diger mesajlarini ara {{~Dervis~}} üyenin Profiline bak {{~Dervis~}} üyeye özel mesaj gönder {{~Dervis~}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Sevcan güzelim hayýrlý olsun inþaAllah baþarýyla bitirdiðinin haberlerini alýrýz Allahýn izniyle.
Rabbim Yar ve Yardýmcýn olsun..
Gönderen: 23.08.2006 - 18:34
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -
Bende senin adina cok mutlu oldum canim

insALLAH hersey gönlünce olur

seni seviyorumgül

ALLAHa emanet ediyorum....

Gönderen: 23.08.2006 - 18:41
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
Konu icon   
621 Mesaj -
sevinçli

s.a
Tebrikler! cok güzel bir haber.. Basarilarin daim olsun güzel kardesim..gül

Gönderen: 23.08.2006 - 22:13
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
sevcan_guzel, Canim Kardesim benim..

Elhamdulillah..

Cok sevindim Senin icin..
Hayirlisi olsun..
Sana basarilar dilerim..
ALLAH Yar ve Yardimcin olsun..

ALLAH cümlemizden razi olur InsaALLAH..

Selam ve DUA ile Canim.. aşık gül
Gönderen: 23.08.2006 - 22:25
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
1230 Mesaj -
çok sevinduk sevinçli
Gönderen: 24.08.2006 - 16:15
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
Rabbim herzaman yar ve yardimcin olsun Gülüm gül...cok sevindim senin adina...

Gönderen: 24.08.2006 - 16:37
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
hayýrlý olsun kardeþim...
çok sevindim...
Gönderen: 24.08.2006 - 18:03
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yahsi su an offline yahsi  
hayırlı olsun
32 Mesaj -
cok sevýndým hayýrlý olsun ....ALLAH INSAALLAH ONUNDEKI TUM KAPILARI ACAR VE ILMINLE ONA LAYIK BIR KUL YAPAR...SELAM VE DUA ILE.......
Gönderen: 24.08.2006 - 19:36
Bu Mesaji Bildir   yahsi üyenin diger mesajlarini ara yahsi üyenin Profiline bak yahsi üyeye özel mesaj gönder yahsi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1027 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64159 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.