lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir colchicine kamagra fluvoxamine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » ibret olan bır hıkaye

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ibret olan bır hıkaye
9 Mesaj
burayý týklayýp bakabilirsiniz arkadaslarhttp://www.kotuvepis.com/saburidonunoukusu.htm
Gönderen: 22.08.2006 - 21:30
Bu Mesaji Bildir   huda üyenin diger mesajlarini ara huda üyenin Profiline bak huda üyeye özel mesaj gönder huda üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Huda Kardesim, ALLAH razi olsun..
Bu resimleri ve bu olayi bir yil önce görmüstüm..
Lütfen herkez izlesin..
Buraya tiklayin:
:( http://www.kotuvepis.com/saburidonunoukusu.htmağlar

Huda Kardesim üyeliginiz hayirlara vesile olur InsaALLAH..

Selam ve DUA ile..
Gönderen: 22.08.2006 - 21:49
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -
ALLAHim

halimize ne kadar sükretsek azdir

önce bakmiycaktim ama

dayanamadim baktim:(ağlarağlarağlar

ALLAHim halimize sonsuz sükürler olsun

cümlemizi görünür görünmez

kazalardan musibetlerden koru.....

Gönderen: 22.08.2006 - 21:55
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
ağlar ağlar ağlar ağlarağlar

Allahim sen cümlemizi kaza ve belalardan koru YaRabbim

halimize nekadar sükretsek azdir

ağlar ağlar

Gönderen: 22.08.2006 - 22:01
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kubbetus-Sahra su an offline Kubbetus-Sahra  
286 Mesaj -
Bu kizi bize gecen sene tarafik egitimi aldigimizda okulda göstermislerdi.
Alevler icinde kalip yanmak cok korkunc verici birsey.
Allah cümlemize ne dünyada nede ahirette nasip etmesin insaAllah.
Bu kizi gördügümüzde sok olmustuk. Onun imtihani hicde kolay degil. Allah hepimize hidayet versin. AMIN

Allah´a emanet
Güle Güle

Gönderen: 22.08.2006 - 22:08
Bu Mesaji Bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diger mesajlarini ara Kubbetus-Sahra üyenin Profiline bak Kubbetus-Sahra üyeye özel mesaj gönder Kubbetus-Sahra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Rabbim her turlu kazalardan belalardan korusun
Gercekten biz bakamiyoruz bile yasayan ne izdirapta kim bilir?
Allah'im Sana sonsuz hamd ve sulurler olsun
Sen bizlere ne nimetler guzellikler sunuyorsun Sana laik olamiyorum affet Allah'im
:(
Gönderen: 23.08.2006 - 09:24
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
herdem su an offline herdem  
Konu icon   
365 Mesaj -
ALLAH'IM... SANA SIÐINIRIM
DAHA ÖNCE GÖRMÜÞTÜM AMA BÝ KEZ DAHA ÝZLEDÝM
RABBÝM TAÞIYAMAYACAÐIMIZ YÜKLER VERMESÝN.
BU TÜR KAZALARDAN ÜMMET-Ý MUHAMMED-Ý KORUSUN.
TABÝKÝ ÞU ALKOL BAÞLI BAÞINA BÝR BELA..
ALLAH(C.C) ÞEYTANA UYMAKTAN KORUSUN..
:(
Gönderen: 23.08.2006 - 09:45
Bu Mesaji Bildir   herdem üyenin diger mesajlarini ara herdem üyenin Profiline bak herdem üyeye özel mesaj gönder herdem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 503 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
marullar (63), aozcifci (45), gunel303 (60), saniye25 (43), ayse (52), didedar (42), amb2616 (55), SevYa (39), adilyagsagan (52), BenCesur (48), tiryakinim_ (44), filem (42), arius (44), optimistic (39), ramazanakcay (38), mehter02 (40), kemal2358 (36), laparako (68), maksut5994 (31), ozlemkaya25 (39), mustafa öz (45), ErdemOgrtm (44), erolgunel (61), TERAZÝ (51), tongac27 (46), Gunahkar (56), özvatan (59), asým (49), Miray_2006 (48), guelbahcesi (45), abdulkerim öztü.. (49), gült@ze (46), cemilcihan (48), SeveNCLoveS (40), Ben (37), aklin_gozyaslar.. (38), furkanburak (47), myorulmaz (46), koney2001 (55), ncinici (54), barman35 (44), webduskunu (49), ahakan (48), funda78 (36), erhanim15 (36), mehmet66 (60), nurfeyza (), zeyneb-ikübra (42), esma.s (35), mertoglan1 (47), empati74 (50), yusufcihan (47), MUSLIME KUBRA (41), nurcu80 (44), kztpkp (57), osman72 (52), OlcayS (46), menzilsevdalisi (43), salomo (42), buses_ (43), Halilcan (43), iremnur (48), çilek (53), Abdulkadir Abu .. (44), asgold35 (64), eyyüp (38), gokdeniz (59), siyabe (45), hayrettin (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55754 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.