chloroquine kaletra ivermektine colchicine stromectol cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » RUHUM BEDENİMDEN ÇIKTI

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
RUHUM BEDENİMDEN ÇIKTI
1 Mesaj
bi akþam anneannemlerin köyünde kuzenlerimle odada yatýyoduk ben düþünüyordum GERÇEKTEN RUH DÝYE BÝÞEY VARMI BELKÝDE SADECE TOPRAÐA KARIÞIP YOK OLACAÐIZ diye...çok uykum gelmiþti hemen uykuya daldým ve bir rüya gördüm gerçekle rüya rasý biþeydi ne yaptýýmý hissediyordum...rüyamda bi ormanda yürüyordum ve adýmlarýmý hissedebiliyordum sonra açýk alana geldim ve birden ayaklarýmdan baþlayarak yavaþ yavaþ yukarýya doðru içimden biþe çýktýýný hissettim ruhum çýkýyor gibiydi ayaklarýmdan baþlayarak...ruhumun çýktýðýný hissettiðim yer boþ kalýyordu hissetmiyordum kan ter içinde kalmýþým hareket edemiyordum çok baðýrdým ama sesim çýkmýyordu...ve sonunda ruhum tamamen çýktý ve ben ruhuma bakýyordum rüya deil sanki gerçekti çünkü tüm zerremde hissettim ayaklarýmdan baþýma kadar...sonra ruhum bi ýþýða doðru baktý bende baktým ve sanki PEYGAMBER EFENDÝMÝZÝaglas.a.v) görür gibi olacakken HAYIR ÞUAN ABDESTLÝ DEÝLÝM ONU GÖREMEM dedim onu bu halde göremem kalkýp abdest almak istedim ama hareket edemiyordum...sonra kan ter içinde uyandým ama mutluydum çünkü ruhumu hissetmiþtim mutsuzdum çünkü PEYGAMBERÝMÝZÝaglas.a.v) görememiþtim...ama gülümsüyordum yinede sonrasýnda yeniden çok huzurlu bir uykuya daldým...ALLAH(c.c)ýn rahmeti öyle büyükki benim gibi aciz bir kulun þüphelerini sonuna kadar duyuyor ve yol gösteriyor...okuduðunuz için ALLAH razý olsun...hepimizden...
Gönderen: 21.08.2006 - 01:14
Bu Mesaji Bildir   nefsi_müdafa üyenin diger mesajlarini ara nefsi_müdafa üyenin Profiline bak nefsi_müdafa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
şaşkın şaşkın şaşkın
Çok ilginç ve ibretli bir rüya,
hayýr olsun inþaAllah...
Gönderen: 21.08.2006 - 10:25
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatice79 su an offline hatice79  
147 Mesaj -
Cok guzel bir ruya.Insallah birgun ruhun bedenden cikinca o isiga dogru yonelirsin .Rabbim sana hayirli uzun omurler versin.O kacinilmaz an hepimizi bekliyor.Rabbim hepimize nasip etsin.Amin.
Gönderen: 21.08.2006 - 10:52
Bu Mesaji Bildir   hatice79 üyenin diger mesajlarini ara hatice79 üyenin Profiline bak hatice79 üyeye özel mesaj gönder hatice79 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 885 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59461 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.