kaletra generique kaletra lopinavir ritonavir colchicine stromectol voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » siz hiç CİN görüdünüz mü? +18

önceki konu   diğer konu
33 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    siz hiç CİN görüdünüz mü? +18
1293 Mesaj -

Gönderen: 20.08.2006 - 22:04
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdetun su an offline abdetun  
88 Mesaj -
ALLAH ÝYÝLÝGNÝ VERSÝN FÝRDEVSsevinçli
BÝR HEVESLE ACMÝSTÝM YAZÝNÝ..BU MUDUR YANÝsevinçli
Gönderen: 20.08.2006 - 22:11
Bu Mesaji Bildir   abdetun üyenin diger mesajlarini ara abdetun üyenin Profiline bak abdetun üyeye özel mesaj gönder abdetun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dilek2006 su an offline Dilek2006  
69 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
hayy allah iyiligini versin ablacigim kahkaha

cin diyince...nebilmm....kahkaha
insallah allah teala seni de hep böyle güldürür... allah razi olsun ..

Selam ve Dua ile...gül

Allaha emanetsiniz abiler ablalar ...gül
Gönderen: 20.08.2006 - 22:11
Bu Mesaji Bildir   Dilek2006 üyenin diger mesajlarini ara Dilek2006 üyenin Profiline bak Dilek2006 üyeye özel mesaj gönder Dilek2006 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -

aminnnnnnnn Allah hepimizin iyiligini versin insAllah

cansiniz gül

Gönderen: 20.08.2006 - 22:17
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kubbetus-Sahra su an offline Kubbetus-Sahra  
286 Mesaj -
hmmmm...

kimbilir bunlar nasilda tatlidir

cin deyince biraz korkarak actim

ama sonra bi baktim

yemekyemekyemekyemekyemek

yani korkacak birsey yok

korkuyu yenmek icin bu bisküviler

birebir herhalde

göz kırpma göz kırpma göz kırpma göz kırpma göz kırpma

Allah Razı Olsun

Allah´a emanet
Güle Güle

Gönderen: 20.08.2006 - 22:19
Bu Mesaji Bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diger mesajlarini ara Kubbetus-Sahra üyenin Profiline bak Kubbetus-Sahra üyeye özel mesaj gönder Kubbetus-Sahra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1293 Mesaj -
yemek aynen can cok tatlilar gel beraber yiyelim bunlari kahkaha kahkaha

Gönderen: 20.08.2006 - 22:23
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
RE:
639 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Firdevs01

yemek aynen can cok tatlilar gel beraber yiyelim bunlari kahkaha kahkaha

iste geldimmmyemek yemek
nerde tatli orda ben
cok güzel görünüyorlar gercektenyemek

Gönderen: 20.08.2006 - 23:14
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kubbetus-Sahra su an offline Kubbetus-Sahra  
286 Mesaj -
hey benide bekleyin

bensiz yemeyin sakin

sonra kul hakki gecer

sonra hakkimi isterim sizden ha

Allah´a emanet
Güle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Kubbetus-Sahra tarafından, 21.08.2006 - 01:01 tarihinde.
Gönderen: 21.08.2006 - 01:00
Bu Mesaji Bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diger mesajlarini ara Kubbetus-Sahra üyenin Profiline bak Kubbetus-Sahra üyeye özel mesaj gönder Kubbetus-Sahra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
TAM BEN DE YAPMAYIN BÖYLE KONULAR AÇMAYIN DÝYECEKTÝM KÝ...
ALLAH ÝYÝLÝÐÝNÝ VARSÝN KARDEÞ..
GÜLDÜRDÜN BENÝ...
BAÞLIKTAKÝ USTALIÐINA HAYRAN KALDIM...kahkaha
Gönderen: 21.08.2006 - 01:25
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.-.-Saliha-.-. su an offline .-.-Saliha-.-.  
514 Mesaj -
Varya firdevs abla cok korkuttun beniiiii sevinçli

Ilk önce acmiyacaktim artik cok korkuyorum cünkü Bazen geceleri namaza kalktigimda annemi cagiriyorum korkumdan sevinçli

Ama meraktanda duramiyomki actim basta resime bakmadan asagi yazilari okudum millet korktuysa bakmiyacaktim ama baktim herkes gülüyor bi bakiym dedim
şaşkın iste böyle oldum sevinçli

Allah iyiligini versin ablam cok güldüm sevinçli

Gönderen: 21.08.2006 - 02:03
Bu Mesaji Bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.-Saliha-.-. üyenin Profiline bak .-.-Saliha-.-. üyeye özel mesaj gönder .-.-Saliha-.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhabere su an offline muhabere  
Konu icon    tebrık ler
2 Mesaj
tebrýk ederým. cogu arkadaslar gýbý bende ýnan hemen bu yazýyý okumak ýstedým ve býrden kahkaha atmaya basladým arkadaslarým bana bý tuhaf bakmaya basladý ..neyse cýn gýbý kýzsýn bý anda ýnsanlarýn ýlgýsýný uzrýne cekebýlýyorsan demekký cýn gýbýsýnsevinçli)
Gönderen: 21.08.2006 - 03:10
Bu Mesaji Bildir   muhabere üyenin diger mesajlarini ara muhabere üyenin Profiline bak muhabere üyeye özel mesaj gönder muhabere üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Allah iyiliðini versin....Gerçekten merak içinde açtým ama görünce bir gülümsemeyle baktým tabi ki çok gördük bu yaþýma geldim hala gördüðümde bir çocuk gibi hemen ona sarýlýrým alýr ve yerim....

saygý,sevgi,selam ve dua ile...
Gönderen: 21.08.2006 - 10:40
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatice79 su an offline hatice79  
RE:
147 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

Allah iyiliðini versin....Gerçekten merak içinde açtým ama görünce bir gülümsemeyle baktým tabi ki çok gördük bu yaþýma geldim hala gördüðümde bir çocuk gibi hemen ona sarýlýrým alýr ve yerim....

saygý,sevgi,selam ve dua ile...

Bende bu cinleri cok severim ama burada yoklar
Gönderen: 21.08.2006 - 10:45
Bu Mesaji Bildir   hatice79 üyenin diger mesajlarini ara hatice79 üyenin Profiline bak hatice79 üyeye özel mesaj gönder hatice79 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
münib su an offline münib  
212 Mesaj -
tüh bende biraz korku biraz da heyecan ve hevesle konuyu açtým.ama iyiki de bununla karþýlaþtýmkahkaha .Allah (c.c.)iyiliðini versin emi bacým.selam ve dua üzerine olsun.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son münib tarafından, 21.08.2006 - 14:14 tarihinde.
Gönderen: 21.08.2006 - 14:13
Bu Mesaji Bildir   münib üyenin diger mesajlarini ara münib üyenin Profiline bak münib üyeye özel mesaj gönder münib üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Kubbetus-Sahra

hey benide bekleyin

bensiz yemeyin sakin

sonra kul hakki gecer

sonra hakkimi isterim sizden ha

Allah´a emanet
Güle Güle

hic sensiz yermiyim herkes buyursun kahkaha kahkaha
Gönderen: 21.08.2006 - 19:23
1293 Mesaj -
utaniyorum abim bende senin yazilarina hayran kaliyorum tesekkür ederim Allah razi olsun

muhabere kardes artik cin gibimiyim degilmiyim bilemicem kahkaha kahkaha

rifat kardes afiyet olsun bizim yerimizede ye sevinçli

askimevla aynen bizim burdada yoklar resimlerle yetiniyoruz malesefsevinçli

münib can Allah cümlemizin iyiligini versin insAllah gül

Gönderen: 21.08.2006 - 19:27
1293 Mesaj -
saliha can korkma ben seni korkutacak seyler eklermiyim hecccc aaa

melissanur can Yapmayacaktiniz, gece gece kanima girdiniz..
hehe canim afiyet olsun yeterki senin kanina böyle seyler girsin kahkaha

Gönderen: 21.08.2006 - 19:30
sicilyali su an offline sicilyali  
RE:
1054 Mesaj -
Sayýn Firdevs01 abonemiz,

Adýnýza yýllýk olarak 60 Euro reklam vergisi taahhuk ettirilmistir.

Lütfen bu meblagý 21.13.2006 tarihine kadar veznelerimize ödeyiniz.
Gönderen: 21.08.2006 - 22:32
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý menteseci

Sayýn Firdevs01 abonemiz,

Adýnýza yýllýk olarak 60 Euro reklam vergisi taahhuk ettirilmistir.

Lütfen bu meblagý 21.13.2006 tarihine kadar veznelerimize ödeyiniz.

hesap nr alayim bi zahmet kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 22.08.2006 - 00:15
sicilyali su an offline sicilyali  
RE:
1054 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Firdevs01

Gönderen: 22.08.2006 - 00:30
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE:
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý menteseci

Alıntı
Orijýnalý Firdevs01

alkıs alkıs alkıs

Gönderen: 22.08.2006 - 11:29
RAİSTLİN su an offline RAİSTLİN  
=)
17 Mesaj -
SAÇMA BÝ KONU AMA GÜLÜMSETÝYOR BÝ TEBESSÜB HERÞEYÝ UNUTTURUYOR SAOL...
Gönderen: 22.08.2006 - 14:34
Bu Mesaji Bildir   RAİSTLİN üyenin diger mesajlarini ara RAİSTLİN üyenin Profiline bak RAİSTLİN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
639 Mesaj -
eger size sacma geldiyse zahmet edipte mesaj yazmasaydinizüzüntülü
Gönderen: 22.08.2006 - 14:36
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
herdem su an offline herdem  
Konu icon   
365 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha
ÇOK GÜLDÜM YAW..
ALLAH RAZI OLSUN
CÝN GÖRÜPTE BÖYLE GÜLECEÐÝM HÝÇ AKLIMA GELMEZDÝ kahkaha
Gönderen: 22.08.2006 - 14:47
Bu Mesaji Bildir   herdem üyenin diger mesajlarini ara herdem üyenin Profiline bak herdem üyeye özel mesaj gönder herdem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý -*-*GuLeNaY*-*-

kizma cano herkesin kendi görüsü

aldirma gönül aldirma ......

gül

Gönderen: 22.08.2006 - 15:18
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
Allah razi olsun guzel ablam yaw kahkaha..
utaniyorum abime katiliyorum bende ayni seyleri dusunerek actim konuyu..
gül
Gönderen: 22.08.2006 - 15:18
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý herdem

kahkaha kahkaha kahkaha
ÇOK GÜLDÜM YAW..
ALLAH RAZI OLSUN
CÝN GÖRÜPTE BÖYLE GÜLECEÐÝM HÝÇ AKLIMA GELMEZDÝ kahkaha

amin cümlemizden insAllah Rabbim cümlemizi gülmektan ayirmasin insAllah

Gönderen: 22.08.2006 - 15:19
RE:
639 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Firdevs01

Alıntı
Orijýnalý -*-*GuLeNaY*-*-

kizma cano herkesin kendi görüsü

aldirma gönül aldirma ......

gül

ya ablam kendi görüsü ama
sacmaysa cevap yazmassin olur biter
böyle gelipte insanlarin huzurunu bozmaya calisanlara sinir oluyorum
aslinda abilerim varken bayan olarak karismayim diyorum ama
napiyim tutamiyorum kendimi

Gönderen: 22.08.2006 - 15:28
1293 Mesaj -
cansin

aşık aşık aşık

Gönderen: 22.08.2006 - 15:30
639 Mesaj -

sende CANsin güzel ablam CANimsin

aşık aşık
Gönderen: 22.08.2006 - 19:01
RE:
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý -=[ E_R ]=-

Allah razi olsun guzel ablam yaw kahkaha..
utaniyorum abime katiliyorum bende ayni seyleri dusunerek actim konuyu..
gül

hep düsündügünüzmü cikacak birazda düsünmediginiz ciksin kahkaha kahkaha
Gönderen: 22.08.2006 - 21:57
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Can bu konuyu evvelden gormustum +18 yazinca bakmak istemedim herhalde cok kotu bir goruntudur dedim ama dayanamadim tiklarken besmeleyle tikladim insaAllah korkmam dedim ne kadar cok tedirgin olduysam jeton koseyliydi zor dustu biskuvilerin konuyla ne alakasi var acaba diyordum meger ustunde cin yaziyormus.Icim rahatladi ve tebessum ettimsevinçli
Gönderen: 23.08.2006 - 09:07
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý akarsu

Can bu konuyu evvelden gormustum +18 yazinca bakmak istemedim herhalde cok kotu bir goruntudur dedim ama dayanamadim tiklarken besmeleyle tikladim insaAllah korkmam dedim ne kadar cok tedirgin olduysam jeton koseyliydi zor dustu biskuvilerin konuyla ne alakasi var acaba diyordum meger ustunde cin yaziyormus.Icim rahatladi ve tebessum ettimsevinçli

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

sabah sabah güldürdün beni can ablam

Allah da seni güldürsün insAllah

kahkaha kahkaha kahkaha

Gönderen: 23.08.2006 - 09:52
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1073 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64196 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.