dexamethasone kaletra lopinavir ritonavir kamagra generique plaquenil voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Üzülmemek eldemi

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Üzülmemek eldemi
4 Mesaj
S.a

kardeþlerim ilk önce site çok güzel ve site sakinlerinin bu güzel muhabbeti benide degiþtirir diye sizden yardým istemeye geldim

kendim çýkmaza girmiþ bir yerdeyim ve kendimi düzeltemiyorum ve namaza olan ilgim gittikçe arttarken bir kýzla tanýþýnca degiþti tam tersi oldu namaz kýlmayý çok istiyorum ve inanýn her vakit gelince niyetleniyorum fakat yaptýgým pislikleri düþününce ben layýk birisi degilim yüzüm yok der aglarým kardeþlerim özledim RABBÝMi Özledim Yürekten ALLAH demeyi Her zaman yaptýgým gibi secdeye kapanmayý özledim Cami kenarýnda kendimden geçmeyi özledim

fakat bu yörüngede degilim caným biþey istemiyor ve her yaptýgým pislige bir yenisi daha ekleniyor ve bunlarýn düþündükçede

Üzülüyor Kahr oluryorum
Gönderen: 18.08.2006 - 14:02
Bu Mesaji Bildir   E S A D üyenin diger mesajlarini ara E S A D üyenin Profiline bak E S A D üyeye özel mesaj gönder E S A D üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
Ve aleyküm selam kardeþim,
Bak güzel arkadasým,her insanýn kendine göre hatalarý olur yanlýþlarý olur,ama bunlardan ders alýp tekrarrlamamak gerekir,namazýnýza devam edin inþallah,aklýnýza günahlarýnýz geldikçe daha fazla sarýlýn namaza ve tövbe edin,o içinizden gelen kötü sesler þeytanýn vesvesesidir,aldýrmayýn dinlemeyin,siz içtenlikle dua edin tövbe edin,zaðlayýn günahlarýnýza ve gerisini ALLAH'a býrakýn,tevekkül edin,eminim ALLAH size bi çýkýþ yolu çözüm yolu vercektir.
Bu sitede çok güzel konular yazýlar var takib edin bilgilenin,sorunuz varsa soru da sorabilirsiniz aklýnýza takýlanlarý.
ALLAH yardýmcýnýz olsun,imþallah sýkýntýnýz bi an önce geçer...

Selam ve du aile...
Gönderen: 18.08.2006 - 14:23
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Yeteri kadar üzülmüyosun demekkiağlar
Gönderen: 18.08.2006 - 14:24
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k_ali_te su an offline k_ali_te  
RE: Üzülmemek eldemi
534 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Üzülüyorum

S.a

kardeþlerim ilk önce site çok güzel ve site sakinlerinin bu güzel muhabbeti benide degiþtirir diye sizden yardým istemeye geldim

kendim çýkmaza girmiþ bir yerdeyim ve kendimi düzeltemiyorum ve namaza olan ilgim gittikçe arttarken bir kýzla tanýþýnca degiþti tam tersi oldu namaz kýlmayý çok istiyorum ve inanýn her vakit gelince niyetleniyorum fakat yaptýgým pislikleri düþününce ben layýk birisi degilim yüzüm yok der aglarým kardeþlerim özledim RABBÝMi Özledim Yürekten ALLAH demeyi Her zaman yaptýgým gibi secdeye kapanmayý özledim Cami kenarýnda kendimden geçmeyi özledim

fakat bu yörüngede degilim caným biþey istemiyor ve her yaptýgým pislige bir yenisi daha ekleniyor ve bunlarýn düþündükçede

Üzülüyor Kahr oluryorum

Önce ravdaforuma hoþ geldin güzel kardeþim iyikide geldin
Burda aradýðýn tüm güzellikleri bulacaksýn sen yeterki iste yeterki ara ....

RABBÝMi Özledim Yürekten ALLAH demeyi Her zaman yaptýgým gibi secdeye kapanmayý özledim Cami kenarýnda kendimden geçmeyi özledim

demiþsin Allahýnda izniyle bu özlemine yine kavuþursun..
ama bir kýzý görünce seni yaradaný ne çabuk unuttuðuna þaþtým vallahi..

deðil bir kýz binlerce kýz olsa ne yazar, bir namaza deðiþilirmi ?
þunuda unutma henüz vakit geçmiþ deðil
derlerya hani yolun neresinden dönersen kardýr diye ..
tekrar Seni yaradana dön
camilere uzak kalma
namazlarýný býrakma ..

kýz konusuna gelince
seni namazdan alakoyan kýza vurulma
sen kýzýn güzelliðine aldanma
sen kýzýn malý mülkü için sevdalanma
sen kýzýn þaný þöhretine vurulma ..
varsa içinde bir Allah sevgisi
Varsa içinde bir muhammed sevdasý
varsa içinde bir mekke medene hasreti sen ona vurul ona sarýl onun peþine düþ

bir abi nasihatidir Kulaðýna küpe yapmak senin elinde..

selam ve dua ile ..

Not : bu mesajýný okuduðumda inan çok üzüldüm..
Gönderen: 18.08.2006 - 14:29
Bu Mesaji Bildir   k_ali_te üyenin diger mesajlarini ara k_ali_te üyenin Profiline bak k_ali_te üyeye özel mesaj gönder k_ali_te üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
s.zorlu-tekin su an offline s.zorlu-tekin  
19 Mesaj -
Bir insanin dis guzelligi gelip gecicidir,onemli olan ic guzelligidir!
Dis guzellige insan alisir,ama ic guzellige doyamaz!
ALLAH yardimcin olsun kardes,dualarim seninle olucaktir!
:(

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son s.zorlu-tekin tarafından, 18.08.2006 - 18:32 tarihinde.
Gönderen: 18.08.2006 - 17:54
Bu Mesaji Bildir   s.zorlu-tekin üyenin diger mesajlarini ara s.zorlu-tekin üyenin Profiline bak s.zorlu-tekin üyeye özel mesaj gönder s.zorlu-tekin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SONUMUDUMUZ su an offline SONUMUDUMUZ  
151 Mesaj -
s.a kardeþim
HANGÝMÝZ GÜNAHKAR DEÐÝLÝZ HANGÝMÝZ HATA YAPMIYORUZ KÝ.
ÝNSANOÐLU BEÞER BAZAN DÜÞER BAZAN ÞAÞAR DEMÝÞ BÜYÜKLERÝMÝZ..
ÖNEMLÝ OLAN HATAMIZI KABULLENÝP KENDÝMÝZÝ DÜZELTMEK ÝÇÝN ELÝMÝZDEN GELENÝ HATTA DAHA FAZLASINI YAPMAK..
SEN ÝLK ADIMI ATMIÞ VE RAVDA ÝLE TANIÞMIÞSIN . NE MUTLU SANA
BURADA NAMAZ HAKKINDA KARDEÞLERÝMÝZÝN YAPMIÞ OLDUÐU ÇOK GÜZEL HATIRLATMALAR VAR. ONLARI MUTLAKA OKU.
ALLAH"IN ÝZNÝYLE ÇOK TEESÝRLÝ OLACAKTIR.
BÝRAZ DA DÜÞÜN.. SENÝ NAMAZDAN ALI KOYAN ÞEYLERÝ DEÐERLENDÝR.ARTILARINI EKSÝLERÝNÝ SANA VERECEKLERÝNÝ VE SENDEN ALACAKLARINI DÜÞÜN. SONRA ÝBADETLERÝNÝN ARTILARINI DÜÞÜN GERÇEÐÝ GÖRECEKSÝN ÝNÞALLAH..
VE HER FIRSATTA"""""" ESTAÐFURULLAH EL AZÝM EL HAKÝM EL KERÝM EL LEZÝ LA ÝLAHE ÝLLA HÜVEL HAYYUM KAYYUM """""" DE ZOR GELÝYORSA SADECE ""ESTAÐFURULLAH EL AZÝM""" DE.. AMA YÜREKTEN HÝSSEDEREK SÖLE ALLAH AFFEDÝCÝDÝR O NE DÝLER DE OLMAZ.. HER ÞEY GÖNLÜNCE OLSUN KARDEÞÝM SELAM VE DUA ÝLE...
Gönderen: 18.08.2006 - 18:21
Bu Mesaji Bildir   SONUMUDUMUZ üyenin diger mesajlarini ara SONUMUDUMUZ üyenin Profiline bak SONUMUDUMUZ üyeye özel mesaj gönder SONUMUDUMUZ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Üzülüyorum kardeşime (f)
2765 Mesaj -
Ve Aleykümüs Selam

üzülüyorum kardeþim ravdaya hoþgeldiniz

sizi online görünce isminizi týkladým

hakkýnýzý helal ediniz inþaAllah...

lickiniz üzülüyorum olunca benide

üzülüyorum durumuna getirdi nedense...:(

Rabbim üzüntünüzü gidersin yar ve yardýmcýnýz olsun

herþey gönülünüzce olsun her daim inþaAllah...

sizi burda hep görmek isteriz inþAllah...

güzel paylaþýmlarda bulunmak ve buluþmak dileðiyle...

ALLAH (C.C) emanet olunuz..

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 16.02.2007 - 15:20
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Konu icon   
2765 Mesaj -
her daim bekleriz siteye inþaAllah...

üzülümeyiniz herþeyde vardýr bir hayýr

ne mutlu size ki üzüntünüz iman için, din için olmuþ..sevinçli

Burdaki güzel bilgilerden istifade edersiniz inþaAllah...

Rabbim cümlemizi kendisene razý olacaðý kullardan eylesin inþaAllah...

ALLAH (C.C) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 16.02.2007 - 15:44
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
güle sevdali su an offline güle sevdali  
168 Mesaj -
selamun aleykum öncelikle hoþgeldiniz kardeþim... herkesin zaman zaman yaptýðý yanlýþlar vardýr.hatanýn neresinden dönersen kardýr onun için en güzel yol rabbimin yolu hiçirþeyi düþünme tövbe et ve sýký sýký sarýl seccadene... öyle rahatlarsýnýz öyle huzur kaplarki bu hiçbiþeye benzemez lütfen kardeþim beþ para etez zevkler için ALLAHI anmamyý býrakmayalým.. rabim yar ve yardýmcýnýz olsun
selam ve dua ile...
Gönderen: 20.02.2007 - 18:17
Bu Mesaji Bildir   güle sevdali üyenin diger mesajlarini ara güle sevdali üyenin Profiline bak güle sevdali üyeye özel mesaj gönder güle sevdali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 620 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56921 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.