generique colchicine ivermektine generique plaquenil stromectol generique rhinocortvoltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Selamünaleyküm

önceki konu   diğer konu
20 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Selamünaleyküm
9 Mesaj
Selamünaleyküm Ravda.net üyeleri ben aranýza yeni katýldým ismim Numan aslen Yozgatlýyým ama Ankara yaþýyorum burayý arkadaþlarýmdan duymuþtum inþallah bundan sonra burda güzel dostluklar kurarým ve güzel þeyler öðrenirim...Ýnþallah kendimi tanýtma bölümünü yanlýþ yere yazmamýþýmdýr yazdýysamda þimdiden özür dilerim göz kırpma

Güzel paylaþýmlarda buluþmak üzere sizleri allahýma emanet ediyorum...
Gönderen: 15.08.2006 - 14:05
Bu Mesaji Bildir   NuMaN_66 üyenin diger mesajlarini ara NuMaN_66 üyenin Profiline bak NuMaN_66 üyeye özel mesaj gönder NuMaN_66 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-Hilal- su an offline -Hilal-  
Konu icon   
17 Mesaj -
Aleykümselam kardeþim hoþgeldiniz aramýza üyeliðiniz hayýrlý olur inþAllah.güzel paylaþýmlarýnýzý bekleriz

selam ve dua ile gül
Gönderen: 15.08.2006 - 14:11
Bu Mesaji Bildir   -Hilal- üyenin diger mesajlarini ara -Hilal- üyenin Profiline bak -Hilal- üyeye özel mesaj gönder -Hilal- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuMaN_66 su an offline NuMaN_66  
9 Mesaj
Allah razý olsun Hilal kardeþ hoþbuldum inþallah dileyim göz kırpma bu arada yönetim forumumu doðru yere taþýmýþ göz kırpma
Gönderen: 15.08.2006 - 14:32
Bu Mesaji Bildir   NuMaN_66 üyenin diger mesajlarini ara NuMaN_66 üyenin Profiline bak NuMaN_66 üyeye özel mesaj gönder NuMaN_66 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Hoþgeldin kardeþim...

gül
Gönderen: 15.08.2006 - 14:42
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
{{~Dervis~}} su an offline {{~Dervis~}}  
350 Mesaj -
aleyküm selam

Numan kardes hoþgeldiniz aramýza üyeliðiniz hayýrlý olur inþAllah

Selam ve dua ile
Gönderen: 15.08.2006 - 14:44
Bu Mesaji Bildir   {{~Dervis~}} üyenin diger mesajlarini ara {{~Dervis~}} üyenin Profiline bak {{~Dervis~}} üyeye özel mesaj gönder {{~Dervis~}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
9 Mesaj
fosaloglu ve yakup023 hoþbuldum sagolun allah razý olsun
göz kırpma
Gönderen: 15.08.2006 - 15:08
RavzayaHasret su an offline RavzayaHasret  
73 Mesaj -
Hoþ geldiniz üyeliðiniz hayýrlara vesile olsun inþ.

Güzel paylaþýmlarla birlikte olmak dileði ilegül

ALLAH'a emanet olunsevinçli

:::gül:::

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son RavzayaHasret tarafından, 15.08.2006 - 16:08 tarihinde.
Gönderen: 15.08.2006 - 16:07
Bu Mesaji Bildir   RavzayaHasret üyenin diger mesajlarini ara RavzayaHasret üyenin Profiline bak RavzayaHasret üyeye özel mesaj gönder RavzayaHasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
9 Mesaj
Allah Razý Olsun RavzayaHasret inþallah diyelim göz kırpma
Gönderen: 18.08.2006 - 11:51
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
HOÞGELDÝNÝZ hayýrlý olsun efendim üyeliðiniz...

Ben de Ankara'lýyým...sevinçli
Gönderen: 18.08.2006 - 12:28
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
ES SELAMUN ALEYKUM

HOÞGELMÝÞSÝN SEFALAR GETÝRMÝÞSSÝN KARDEÞÝM
HAYILI OLSUN..RAVDA AÝLESÝNE BÝR CAN DAHA KATILDI..HAYIRLI PAYLAÞIMLARDA BULUÞMAK DILEGI ÝLE.
RAHMANA EMANETSINIZ..
Gönderen: 18.08.2006 - 12:32
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
hoþgeldiniz....
peygamber S.A.V. aþýklarýnýn arasýna...

gül
Gönderen: 18.08.2006 - 12:38
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k_ali_te su an offline k_ali_te  
Yıldızlar Topluluğuna Hoş Geldin
534 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý NuMaN_66

Selamünaleyküm Ravda.net üyeleri ben aranýza yeni katýldým ismim Numan aslen Yozgatlýyým ama Ankara yaþýyorum burayý arkadaþlarýmdan duymuþtum inþallah bundan sonra burda güzel dostluklar kurarým ve güzel þeyler öðrenirim...Ýnþallah kendimi tanýtma bölümünü yanlýþ yere yazmamýþýmdýr yazdýysamda þimdiden özür dilerim göz kırpma

aleykümselaaam güzel kardeþim
Üyeliðin hayýrlý olsun..
O duyduðun arkadaþlarýna bizdende slm söyle ..

Burda dostluðun en güzelini
Burda sevginin en güzelini
Burda saygýnýn en alasýný
Burda arkadaþlýðýn en iyisini
burda kardeþliðin nasýl olduðunu zamanla göreceksin..

Burdaki dostluklarda bir menfaat bir çýkar söz konusu olamaz..
Burda birbirini seven Allah için sever ..
Tekrar hoþ geldin Yýldýzlar topluluðuna Samanyoluna Gönül bahçesine

selam ve dua ile ..gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son k_ali_te tarafından, 18.08.2006 - 12:58 tarihinde.
Gönderen: 18.08.2006 - 12:56
Bu Mesaji Bildir   k_ali_te üyenin diger mesajlarini ara k_ali_te üyenin Profiline bak k_ali_te üyeye özel mesaj gönder k_ali_te üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
RE:
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý RavzayaHasret

Gönderen: 18.08.2006 - 13:16
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eslemnur su an offline eslemnur  
126 Mesaj -
HOÞGELDÝN KARDEÞÝM ALLAH RAZI OLSUN GÜZEL PAYLAÞIMLARDA GÖRÜÞMEK DÝLEÐÝYLE

SELAM VE DUA ÝLE gül
Gönderen: 18.08.2006 - 13:55
Bu Mesaji Bildir   eslemnur üyenin diger mesajlarini ara eslemnur üyenin Profiline bak eslemnur üyeye özel mesaj gönder eslemnur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE: Yıldızlar Topluluğuna Hoş Geldin
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý k_ali_te

Alıntı
Orijýnalý NuMaN_66

[Burdaki dostluklarda bir menfaat bir çýkar söz konusu olamaz..
Burda birbirini seven Allah için sever ..
Tekrar hoþ geldin Yýldýzlar topluluðuna Samanyoluna Gönül bahçesine [/B]

selam ve dua ile ..gül

Allah Razı Olsun sevinçli sevinçli sevinçli alkıs Alkis Alkis
Gönderen: 18.08.2006 - 14:05
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -
Hoþgeldin kardeþim...

Üyeliðiniz hayýrlara vesile olur inþaALLAH...

gül
Gönderen: 18.08.2006 - 18:30
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SONUMUDUMUZ su an offline SONUMUDUMUZ  
RE:
151 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý fosaloglu

Hoþgeldin kardeþim...

gül

gül
Güle Güle
Gönderen: 18.08.2006 - 18:43
Bu Mesaji Bildir   SONUMUDUMUZ üyenin diger mesajlarini ara SONUMUDUMUZ üyenin Profiline bak SONUMUDUMUZ üyeye özel mesaj gönder SONUMUDUMUZ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
9 Mesaj
Allah razý olsun kusura bakmayýn bugünlerde epeyce yogunum sevinçli daha sonra görüþürüz inþallahGüle Güle bu arada hepinizin Ramazan-ý Þerifi mübarek olsungöz kırpma
Gönderen: 06.10.2006 - 16:40
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Selamun Aleyküm NuMaN_66 kardesim..
Hosgeldiniz..
Üyeliginiz Hayýrlara Vesile Olur Ýnþa-Allah..
Güzel paylasýmlarda bulunmak temennisi ile..
Selam Ve Dua ile..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son DoLuNaY tarafından, 06.10.2006 - 17:03 tarihinde.
Gönderen: 06.10.2006 - 17:02
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý RavzayaHasret

Gönderen: 06.10.2006 - 17:12
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 630 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60669 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.