kaletra generique luvox kaletra lopinavir ritonavir budesonide cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » okumak

önceki konu   diğer konu
15 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
okumak
9 Mesaj
tavsýye edecegýnýz bý kýtab varmý?kýsýlewrle ýlgýlý
Gönderen: 13.08.2006 - 20:18
Bu Mesaji Bildir   yalznız üyenin diger mesajlarini ara yalznız üyenin Profiline bak yalznız üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
hangi tür eserler istersiniz
ona göre yazar veya kitap ismi verelim

Gönderen: 13.08.2006 - 21:03
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yalznız su an offline yalznız  
ınsan
9 Mesaj
kendýmý bulup yený bý hayat yonemek ýstýyorum.gercek ve huzurlu bý hayata daýr
Gönderen: 13.08.2006 - 21:07
Bu Mesaji Bildir   yalznız üyenin diger mesajlarini ara yalznız üyenin Profiline bak yalznız üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
arkadaslar kitap tavsiye ediniz yalniz kardesime
2687 Mesaj -
evvela üstün dökmenin
kücük seyler
Varolmak Geliþmek Uzaklaþmak kitaplarini tavsiye ederim
Gönderen: 13.08.2006 - 21:14
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
saol
9 Mesaj
alah razý olsun kardes.ýsalah en yakýn zamanda alýp okumaya baslýcam.bu arada ben emrulah kardes senýna dýn neydý?
Gönderen: 13.08.2006 - 21:16
sahra_yagmur su an offline sahra_yagmur  
çok güzel bir kitap
104 Mesaj -
Osman Nuri Topbaþ efendinin BÝR TESTÝ SU isimli eseri çok güzel bende yeni okumaktayým içinde mesneviden seçmeler bulunuyor ayný zamanda bununla ilgili Allah dostlarýnýn hayatýndan ibretlik tablolar...
baþkaca kitaplarda isteyecek olursanýz Osman Nuri Topbaþ efendinin bütün kitaplarý ayrý iklimler açýyor insana inþAllah tavsiye ederim eserlerini okumanýzýgül
Gönderen: 13.08.2006 - 21:32
Bu Mesaji Bildir   sahra_yagmur üyenin diger mesajlarini ara sahra_yagmur üyenin Profiline bak sahra_yagmur üyeye özel mesaj gönder sahra_yagmur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sagolun
9 Mesaj
cok saolun.tavsýyenýzý yapacam ve okuyacam alah ýýzýn verýrse
Gönderen: 13.08.2006 - 21:34
k_ali_te su an offline k_ali_te  
Yalnız Kardeşe Bir Kitapta Benden
534 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yalznýz

Yalnýz kardeþ bir kitapta ben tavsiye edeyim
iyi okur ve anlarsan güzel ve huzurlu bir hayatýn olur bence

Muhtasar
Ýslam Tarihi
SÝYER-Ý NEBÝ
(Peygamber Efendimizin Hayatýgöz kırpma
yazan : Hasan Arýkan
yayýnevi : Fazilet neþriyet

yalnýz kardeþimegül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son k_ali_te tarafından, 13.08.2006 - 22:03 tarihinde.
Gönderen: 13.08.2006 - 22:00
Bu Mesaji Bildir   k_ali_te üyenin diger mesajlarini ara k_ali_te üyenin Profiline bak k_ali_te üyeye özel mesaj gönder k_ali_te üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
9 Mesaj
allah herkesten razý oslun.hepsýný okumaya calýsacam
Gönderen: 13.08.2006 - 22:02
breeze su an offline breeze  
1 Mesaj
bitanede ben tavsiye ediyim..
Robin Sharma'nýn kitaplarýný oku eðüer psikolojiyle ilgileniyosan,,gerçekten insana çok fazla þry katýyo,,zaten þuanda 3 kitabý var,,ben hepsini okudum çok güzel..

ferrarisini satan bilge

koza kelebeðini bilmez

ermiþ,sörfçü ve patron!!

Gönderen: 14.08.2006 - 10:43
Bu Mesaji Bildir   breeze üyenin diger mesajlarini ara breeze üyenin Profiline bak breeze üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
toprağınoğlu su an offline toprağınoğlu  
yalznız
5 Mesaj
kardeþ selamün aleyküm.okumak karanlýðýn perdesini yýrtmak,aydýnlýk güneþini selamlamaktýr.ama acayip çileli bir iþtir.azap her dem okumanýn yoldaþýdýr.bilginler derler ki: bilgi azaptýr,bilgi arttýkça huzursuzluk artar,bilgi arttýkça þüphe artar,bilgi otariteyive özgürlüðü doðurur,bilgi güçtür.evet dostum,bilgi tabiattaki en tehlikeli silahtýr.atom bombasýndan daha tesirlidir.en baþta bol bol YÜCE VE MÝSÝLSÝZ KÝTAP OLAN EKMEL KÝTAB-I KERÝMÝ yani KUR'AN-I oku.sonra HADÝS oku.yani temelin sarsýlmaz olsun.temeli çürük olanýn tavaný her an kýrýlgan olur ansýzýn çöker.dostum bu vadide yeni isen ilk olarak ALÝ ERKAN KAVAKLI-AHMET GÜNBAY YILDIZ-EMÝNE ÞENLÝKOÐLU-FATMA KARABIYIK BARBAROSOÐLU-NECÝP TOSUN gibi þahsiyetlerin eserlerini oku ki,yýlgýnlýk hasýl olmasýn üzerinde.daha sonra sýra, güçlü eserlere gelir,ALÝ ÞERÝATÝ nin KENDÝNÝ DEVRÝMCÝ YETÝÞTÝRMEK isimli dev eseri baþta olmak üzere diðer eserlerini muhakkak oku.DOÐAN CÜCELOÐLU nu oku.CARLOS CASTENADA yý oku.SEYYÝD KUTUP gayet sadedir muhakkak oku.MEVDUDÝ oku.HASAN EL BENNA oku.CEMÝL MERÝÇ-NURETTÝN TOPÇU-ÝSMET ÖZEL-SEZAÝ KARAKOÇ-MUSTAFA ÝSLAMOÐLU- REMZÝ OÐUZ ARIK-EROL GÜNGÖR-NÝHAT GENÇ-DÜNDAR TAÞER-KENAN KALECÝKLÝ-OKU SEVGÝ SELAM DUA
Gönderen: 02.09.2006 - 19:03
Bu Mesaji Bildir   toprağınoğlu üyenin diger mesajlarini ara toprağınoğlu üyenin Profiline bak toprağınoğlu üyeye özel mesaj gönder toprağınoğlu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
RE: ınsan
821 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yalznýz

Kardeþim sana Halil Ertugrul'un Düzceli Mehmet adlý kütabýný okumaný tavsiye ederim..Ve Halil Ertugrul' un bütün kitaplarý sana yardýmcý olacak seviyededir..

Selam Ve Dua ile..
Gönderen: 02.09.2006 - 19:49
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanimeli su an offline hanimeli  
bı kıtapta benden
12 Mesaj -
bende halýl ertugrulun AYSEL kýtabýný okudum ve cok etkýlendým .hayata bakýs acým deýstý.umarým sana da ýyý gelýr..Allah hepýmýzýn yardýmcýsý olsun..
Gönderen: 03.09.2006 - 10:40
Bu Mesaji Bildir   hanimeli üyenin diger mesajlarini ara hanimeli üyenin Profiline bak hanimeli üyeye özel mesaj gönder hanimeli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Selamun Aleykum

Emine senlikoglu : Bize nasil kiydiniz !!

.... gül ....

Gönderen: 03.09.2006 - 14:28
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
Ve aleyküm selam,

Harun Yahya- MÜMÝNLERÝN MUTLULUÐU

Adem Tatlý/Mehmet Dikmen- MERAK ETTÝKLERÝMÝZ

gül
Gönderen: 05.09.2006 - 13:57
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 743 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59225 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.