ivermektine lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir budesonide ivermectine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » muhacir kızı

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
sevdanın rengi
9 Mesaj
on ikiden vurdum yanlýzlýðý yine bu gece.þimdi çok uzaklarda kim bilir nerdesin?sensizlikten býkmýþ,sessizliði arýyor gönlüm bu þehrin gürültüsünden kaçarak.ya sen gel,yada beni de götür kaçýþlarýna.
sevdanýn rengine boyabdý yüreðim.yani gözlerin ne renkse yüreðim o renk,yani gözlerin ne renkse sevdanýn rengi o renk.
aslýnda nereye baksam sevdanýn rengine boyanmýþ.nereye baksam gözlerin var orada.gözlerin hayatýmý kapsamýþ.hayatým gözlerinle boyanmýþ.
sana gitme demiþtim.beni dinlemedin.bir kýþ günü gökyüzünün maviliðine kanarak uçup gittin.o gün yaðmur yaðmýþtý.arkandan aðlamýþtý bulutlar sen gittin diye.aðaçlar yine eylül döktü.eylül de aðladý arkandan.kurudu,yerlerde süründü sonbahar boyunca.eylül yanýyor,sonbaharda kaldý sevdamýz.rüzgar bir eylül günü savurdu seni yüreðimden.eylül yanýyor.sevdan bir ateþ oldu bende...
yine eylül,yine eylül,yine eylül mü attý seni buraya.yine nerden çýktýn?zaten her yerde gözlerin,her yerde son bahar.þimdi nerden çýktý bu ikinci bahar?eylül dargýn sana.eylül kýrgýn.önce o affetsin sonra ben.sonbaharda kaldý sevdamýz.hadi yeniden yakma bu yangýnýn küllerini,nasýl olsa gideceksin.
sana bu sefer gitme demiyeceðim.bu sefer kurumuþ gözlerime aðlamaz bulutlar.aðaçlar savurmaz yapraklarýný arkandan.eylül de aðlamaz bu defa.hadi git.ben git demesem de sen yine gideceksin.en iyisi sen git.ama bu sefer beni bana býrak.yani gözlerini de al yanýna.bir daha býrakma burda.ya da býrak kalsýn.sen gitsen de gözlerin terketmez beni.beni de boþver unut gitsin.
sevdanýn rengine boyandý yüreðim.yani gözlerin ne renkse yüreðim o renk.yani gözlerin ne renkse sevdanýn rengi o renk.
meðer sevdanýn rengi yeþilmiþ.yeþil eller,yeþil gözler,yeþil kalp.
yeþilmiþ sevdanýn rengi.sen gidince eylül oldu gözlerin,sonbahar oldu.
eylül yanýyor.sonbaharda kaldý sevdamýz.rüzgar bir sonbahar günü savurdu seni yüreðimden.eylül yanýyor,eylül tutuþtu.sevdan bir ateþ oldu bende....
k.yýlmaz=yani ben

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son muhacir kızı tarafından, 11.08.2006 - 04:09 tarihinde.
Gönderen: 11.08.2006 - 03:58
Bu Mesaji Bildir   muhacir kızı üyenin diger mesajlarini ara muhacir kızı üyenin Profiline bak muhacir kızı üyeye özel mesaj gönder muhacir kızı üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1012 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59719 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.