kaletra ivermectine ivermektin fluvoxamine generique colchicine aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » stres testi : stresinizi ölçün...

önceki konu   diğer konu
60 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
stres testi : stresinizi ölçün...
1230 Mesaj -
Asagidaki testi Amerikali pilotlara yapiyorlarmis.
Pilotlar yaklasik 2 dakika, normal birisi ise 18 sn. kadar dayanabiliyorlarmis.
Kirmizi kareyi mavi sekillerden ve siyah kenarlardan uzak tutarak stresinizi ölçün.

^^^^^Buradan^^^^^

Bakalim ne kadar basariyorsunuz?.

Germeyin Adamý..

VesSelam..gül sevinçli

Gönderen: 03.08.2006 - 13:26
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Abi ben 10 saniye dayanabildim normal biri olmuyom mu þimdik
Gönderen: 03.08.2006 - 13:31
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Konu icon   
2765 Mesaj -
Sniper caným ne zormuþ stres
benmi beceremedim yoksa...kahkaha

kýrmýzýyý ellediðim gibi maviler yapýþtý... kahkaha

gül...

Gönderen: 03.08.2006 - 13:33
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eslemnur su an offline eslemnur  
RE: stres testi : stresinizi ölçün...
126 Mesaj -
ALLAH [color=#FF3333]ÇOOOOK GÜZEL BAYA BÝ DAYANDIM AÇIKÇASI
ALLAH RAZI OLSUN[/color]
alkıs
Gönderen: 03.08.2006 - 13:33
Bu Mesaji Bildir   eslemnur üyenin diger mesajlarini ara eslemnur üyenin Profiline bak eslemnur üyeye özel mesaj gönder eslemnur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
{{~Dervis~}} su an offline {{~Dervis~}}  
350 Mesaj -
Selamün aleyküm

Kuzum sen boþ ver bunlarý

hadi sen kamyon arabaný al gel bende Kepçemi alýp gelem oyun oynuyalým göz kırpma

bunlar adamý sýkýyo

Selamün aleyküm
Gönderen: 03.08.2006 - 13:37
Bu Mesaji Bildir   {{~Dervis~}} üyenin diger mesajlarini ara {{~Dervis~}} üyenin Profiline bak {{~Dervis~}} üyeye özel mesaj gönder {{~Dervis~}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
RE:
1230 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~HiLaLaY~

Sniper caným ne zormuþ stres
benmi beceremedim yoksa...kahkaha

kýrmýzýyý ellediðim gibi maviler yapýþtý... kahkaha

gül...

hehehesevinçli

abla kýrmýzýyý ilk aþaðýya çek fakat siyaha deðdirme. öyle baþlat oyunu.. biras dayanýrsýnsevinçli)..

umut yolcusu .. kardeþim. aynaya bak ve bana sorduðun sorunun cevaýbýn düþün.. hehehesevinçli

eslemnur. amin ecmain inþAllah..

adamýn birini de kaale almýyorumsevinçli))

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son .~Sniper~. tarafından, 03.08.2006 - 13:47 tarihinde.
Gönderen: 03.08.2006 - 13:45
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
858 Mesaj -
0,521 ben ne oluyorum þimdikahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 03.08.2006 - 13:45
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Yok abi ben normalim yaw arada 8 saniye var nedir ki yani ?? sevinçli
Gönderen: 03.08.2006 - 13:52
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
caným sen yine benden iyisin..
senden kötülerini gördüm ben gibisevinçli..

en kötüsü ben .. en olmayý becerdim yanisevinçli..

0,016sevinçli..

yap bakiim..sevinçli..daha düþüðünü.sevinçli...

Gönderen: 03.08.2006 - 13:53
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Moderator

548 Mesaj -
deniyorum deniyorum

42.29 ten yukarý çýkamadým 0.11 den aþaðý inemedim

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son KaRaGuL tarafından, 03.08.2006 - 14:11 tarihinde.
Gönderen: 03.08.2006 - 14:07
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
firefly su an offline firefly  
56 Mesaj -
Ya zaten ugraþmayýn 16.saniyeden sonra mavi kareler sapýtýyo,ama yinede pilotlar 2 dk nasýl dayanýyolamýþ hayrettt...
Gönderen: 03.08.2006 - 14:07
Bu Mesaji Bildir   firefly üyenin diger mesajlarini ara firefly üyenin Profiline bak firefly üyeye özel mesaj gönder firefly üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Sniper kardesim benim stresimi hic ölcmeye gerek yok
benim soyismim stressevinçli

Sevgi ve Dua ilegül

Mina Stres
Gönderen: 03.08.2006 - 14:25
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
{{.:Y@l@ny@rim:.}} su an offline {{.:Y@l@ny@rim:.}}  
26 Mesaj -
You survived 164.867 seconds!

rekora koþuyorum çok zevkli yokmu benimle kapýþýcak ana yiðitkahkaha kahkaha

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son Beyz@ tarafından, 03.08.2006 - 14:37 tarihinde.
Gönderen: 03.08.2006 - 14:36
Bu Mesaji Bildir   {{.:Y@l@ny@rim:.}} üyenin diger mesajlarini ara {{.:Y@l@ny@rim:.}} üyenin Profiline bak {{.:Y@l@ny@rim:.}} üyeye özel mesaj gönder {{.:Y@l@ny@rim:.}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
RE:
Moderator

548 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Beyz@

sen pilotlarýda geçmiþsin beyza kardeþim...
Gönderen: 03.08.2006 - 14:45
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Sniper caným baþardým bu sefer galiba...kahkaha

0.437 buda iyi demi....Kararsiz

gül...

Gönderen: 03.08.2006 - 15:01
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRaGuL abla
26 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý KaRaGuL

Alıntı
Orijýnalý Beyz@

sen pilotlarýda geçmiþsin beyza kardeþim...

eh ablacým kendimi met etmiþ gibi olmýyýmkahkaha kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Beyz@ tarafından, 03.08.2006 - 15:08 tarihinde.
Gönderen: 03.08.2006 - 15:06
Bu Mesaji Bildir   {{.:Y@l@ny@rim:.}} üyenin diger mesajlarini ara {{.:Y@l@ny@rim:.}} üyenin Profiline bak {{.:Y@l@ny@rim:.}} üyeye özel mesaj gönder {{.:Y@l@ny@rim:.}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
astronot olacak o ablasýsevinçli..
Gönderen: 03.08.2006 - 15:11
26 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
.~Sniper~. abi artýk ziyaretime gelirsiniz memleket görürsünüz deðiþik bi atmosfer
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Beyz@ tarafından, 03.08.2006 - 15:18 tarihinde.
Gönderen: 03.08.2006 - 15:17
{{~Dervis~}} su an offline {{~Dervis~}}  
350 Mesaj -
Selamün aleyküm

Kime çekmiþ kuzum

Astronot olamýyacak Ev hanýmý olacak Yanlýþ tahmin

Selamün aleyküm

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son yakup023 tarafından, 03.08.2006 - 15:18 tarihinde.
Gönderen: 03.08.2006 - 15:17
Bu Mesaji Bildir   {{~Dervis~}} üyenin diger mesajlarini ara {{~Dervis~}} üyenin Profiline bak {{~Dervis~}} üyeye özel mesaj gönder {{~Dervis~}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
26 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yakup023

Selamün aleyküm

Kime çekmiþ kuzum

Astronot olamýyacak Ev hanýmý Yanlýþ tahmin

Selamün aleyküm

ne ev hanýmý yaww sıkıntılı şaşkın sıkıntılı şaşkın
sen ev hanýmý ol ben sýkýlýrým ev hanýmýymýþ
Gönderen: 03.08.2006 - 15:20
Mercan_Dede su an offline Mercan_Dede  
27 Mesaj -
21.72 sn
Gönderen: 03.08.2006 - 15:28
Bu Mesaji Bildir   Mercan_Dede üyenin diger mesajlarini ara Mercan_Dede üyenin Profiline bak Mercan_Dede üyeye özel mesaj gönder Mercan_Dede üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
tamam çocuklar stres yapmayýn....

Beyz@ nýn evi uzayda bir mekik ..

yakup sende dýþarý çýk bi hava al..

fakat uzay büyük mekan... kaybolma..

geçtiðin yollara biþe serp ...

hehehe

Gönderen: 03.08.2006 - 15:31
26 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha abi bi ömürsün ya gelcen dimi benim mekiðe misafir etmek isterim abilerimi ablalarýmý bekliyorum bakkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 03.08.2006 - 15:36
~KeMaL~ su an offline ~KeMaL~  
785 Mesaj -
Gulum þimdilik 20.263...Pilot mu Olsam ne göz kırpma
Gönderen: 03.08.2006 - 16:28
Bu Mesaji Bildir   ~KeMaL~ üyenin diger mesajlarini ara ~KeMaL~ üyenin Profiline bak ~KeMaL~ üyeye özel mesaj gönder ~KeMaL~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
RE: stres testi : stresinizi ölçün...
858 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~KeMaL~

Gulum þimdilik 20.263...Pilot mu Olsam ne göz kırpma

abi sen yavaþtan oyuncak uçaklarla baþlasan iyi olacak gibi....
Gönderen: 03.08.2006 - 16:33
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
5incide anca 5 saniyeye yaklastik yaw..
mavilerden kacim derken siyah kenari tamamen unutuyoom.. dil uzat ama zevkli oyunmuusss

hehe kahkaha 7cisinde 16.707 saniye yaptim..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son -=[ E_R ]=- tarafından, 03.08.2006 - 17:07 tarihinde.
Gönderen: 03.08.2006 - 17:00
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
hehehe

suqunet artýk maket uçak alýrsýn pilotuma di misevinçli..

lakin þarzlý olmasýn .
çarpýlýr filan
Allah korusunsevinçli

Kemalim Pilotum... pistler sana hasret:(

hehehesevinçli..

uçur beni gittiðin yeeeeree...
-

VesSelam gülsevinçli

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son .~Sniper~. tarafından, 03.08.2006 - 17:13 tarihinde.
Gönderen: 03.08.2006 - 17:12
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
9.594 de ben yaptým ben ne oluyorum..
ya ben bu güzelliði nasýl býrakým yasevinçlisevinçli:(gülkahkaha kahkaha kahkaha en düþük ben mi? yaptým þimdi...

Gönderen: 03.08.2006 - 17:24
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~KeMaL~ su an offline ~KeMaL~  
785 Mesaj -
Sugunet caným kardesim boþ zamanlarýmda oynuyorum, gazoz kapagý da biriktiiryorum onlarýda mekik niyetine sevinçli

Gülüm...uçmak var dusmek Yok sevinçliKemerlerini bagla ucus yakýn sevinçli

Selametle...gül

Gönderen: 03.08.2006 - 17:39
Bu Mesaji Bildir   ~KeMaL~ üyenin diger mesajlarini ara ~KeMaL~ üyenin Profiline bak ~KeMaL~ üyeye özel mesaj gönder ~KeMaL~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gullere vurgun su an offline Gullere vurgun  
148 Mesaj -
ne güzel bi test bu bölesevinçli

5.. sn durabildimm

ama ha gayretdil uzat

paylaþýmýn için saol sniper abi...

gül
Gönderen: 03.08.2006 - 18:38
Bu Mesaji Bildir   Gullere vurgun üyenin diger mesajlarini ara Gullere vurgun üyenin Profiline bak Gullere vurgun üyeye özel mesaj gönder Gullere vurgun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
þu ana kadar ki en iyi ve en kötüler....

en iyi süre söylediði üzere beyza kardeþimize ait..

yaklaþýk olarak 168 sn..

en kötüsü de Sniper sevinçli.. 0.016 sn..

paylaþým dediðin nedir ki güllere vurgun kardeþim..

elinin kirisevinçli..

paylaþ gitsin.hehehekahkaha kahkaha kahkaha

Gönderen: 04.08.2006 - 21:16
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -

No Stresss!
Gönderen: 04.08.2006 - 21:25
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
çok daha iyisini yapabilirsin...

ReLaX sevinçli

Gönderen: 04.08.2006 - 21:32
ebrargenc su an offline ebrargenc  
Konu icon   
3 Mesaj
en son 16.578 yaptým
acaba ilk yaptýðým mý geçerli sonuncu muKararsiz
Gönderen: 14.08.2006 - 23:07
Bu Mesaji Bildir   ebrargenc üyenin diger mesajlarini ara ebrargenc üyenin Profiline bak ebrargenc üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
ES SELAMUN ALEYKUM

SNIPER CAN SAGOL BEN ALMAYIM STRES YAPIYOR.
HÝÇÇÇ BANA GÖRE DEGIL....sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli
Gönderen: 15.08.2006 - 08:41
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
****moslem**** su an offline ****moslem****  
Konu icon   
8 Mesaj
vallahi ben en fazla 19 saniye yaptim

aslinda biraz ugrasmak lazim

ama biraz zor

Mükemmelbirsey
Gönderen: 22.09.2006 - 20:36
Bu Mesaji Bildir   ****moslem**** üyenin diger mesajlarini ara ****moslem**** üyenin Profiline bak ****moslem**** üyeye özel mesaj gönder ****moslem**** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
****moslem**** su an offline ****moslem****  
Konu icon   
8 Mesaj
25 oldu
Gönderen: 22.09.2006 - 20:39
Bu Mesaji Bildir   ****moslem**** üyenin diger mesajlarini ara ****moslem**** üyenin Profiline bak ****moslem**** üyeye özel mesaj gönder ****moslem**** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
11.281

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

oyuna baslamadan once hic stresli degildim ama simdiiiiiiiiiiiiiii

duvar

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 22.09.2006 - 22:07
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hulyam su an offline hulyam  
212 Mesaj -
bende tam öyle diyecektim.acaba benim sitresimmi çok yoksa bu oyunmu sitres yapýyor insanda.ben hiç puan alamadým desem yalan olmazdý herhalde.hemen yandým çünkü.kahkaha
Gönderen: 22.09.2006 - 23:48
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sert selcuk su an offline sert selcuk  
2 Mesaj
16.875 rekorum Güle Güle PC de

cok ugrastim ama gerisi cok zor sevinçli2. Rekor bende galiba dil uzat

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sert selcuk tarafından, 22.09.2006 - 23:56 tarihinde.
Gönderen: 22.09.2006 - 23:55
Bu Mesaji Bildir   sert selcuk üyenin diger mesajlarini ara sert selcuk üyenin Profiline bak sert selcuk üyeye özel mesaj gönder sert selcuk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
stresmis ne stresi yan etkisi var
2687 Mesaj -
esas stres bu gece gece bir bakayim dedim
moral bulayim derken kafayi siyirdim az daha lütfen

stresten uzak durunuz

bir de tiryakilik yapiyor kumar gibi nefis ya 12 saniye yapar hadi 13 olsun der

iyi geceler ben gidiyorum moralim bozuldu

Gönderen: 23.09.2006 - 00:53
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Selamun Aleyküm..

13.123 daha fazlasý olmuyorsevinçli Bence bu test stresi ölcmüyor tavana vurduruyorkahkaha
Güzel Paylasýmdý amagöz kırpma

Selam Ve Dua ile..

Gönderen: 23.09.2006 - 01:08
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HEPLÜTUF su an offline HEPLÜTUF  
Konu icon    VAY ANASINI
37 Mesaj -
VAY ANASINI BÝZDE NE PÝLOTLAR VARMIÞ YAV HEPSÝ SÜPER SONÝK .BÝZ BU PÝLOTLARLA AMERÝKALI PÝLOTLARI VARYA HER HALUKARDA TIRAÞLARIZ AGALAR BÝZÝM SIRTIMIZ YERE GELMEZ ÝNÞAALLAH.kahkaha kahkaha kahkaha BÝRDE ABD LÝ PÝLOTLSR2 DAKÝKA DAYANIYORLARSA DURUMLARI BENCEPATLAK HAA SÝZ NE DERSÝNÝZ.kahkaha kahkaha
Gönderen: 23.09.2006 - 01:13
Bu Mesaji Bildir   HEPLÜTUF üyenin diger mesajlarini ara HEPLÜTUF üyenin Profiline bak HEPLÜTUF üyeye özel mesaj gönder HEPLÜTUF üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hakimebu su an offline hakimebu  
68 Mesaj -
17bilmem kac
Gönderen: 07.11.2006 - 04:23
Bu Mesaji Bildir   hakimebu üyenin diger mesajlarini ara hakimebu üyenin Profiline bak hakimebu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -
24,904 idi 27.84 oldu...

sakin sakin ne de güzel gidiyordu bu saatte...son anda bozuldu gibi ama aslýnda bozulunca son an oldu...

sniper...
bu oyunu adýnýn stres testi olduðuna eminmisin...?sakýn stres körüðü olmasýngöz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son AGLIYORUM tarafından, 07.11.2006 - 05:48 tarihinde.
Gönderen: 07.11.2006 - 05:46
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
791 Mesaj -

30.885 Saniye Yapabildim.

Gönderen: 12.11.2006 - 18:00
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
Gerçekten çok zormuskahkaha

yasin kardes pozitif

selam ve dua ile
Gönderen: 12.11.2006 - 18:05
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
f_kilinc su an offline f_kilinc  
8 Mesaj
bu çok zor yaaaa
Gönderen: 07.06.2007 - 17:13
Bu Mesaji Bildir   f_kilinc üyenin diger mesajlarini ara f_kilinc üyenin Profiline bak f_kilinc üyeye özel mesaj gönder f_kilinc üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
11.285 uðraþsak olur. demek ki stres bizim elimizdesevinçli

paylaþým için saðolun..
Gönderen: 07.06.2007 - 18:07
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Stresimi olceyim derken stresten bogulacaktim bu ne yaf cok zor bir oyun yok ben almiyim 11 saniyeden ote gidemedim kahkaha
Gönderen: 07.06.2007 - 18:40
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
JULIA su an offline JULIA  
snıper abiye inat için
58 Mesaj -
0.016 lýk en düþük dereceyi geçeceimm
war mý sindi bana yapamazsýn dien sevinçli çünkü 2 kere basardimmmmm
çatlaaaa sevinçli
Gönderen: 22.06.2007 - 17:36
Bu Mesaji Bildir   JULIA üyenin diger mesajlarini ara JULIA üyenin Profiline bak JULIA üyeye özel mesaj gönder JULIA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
segin su an offline segin  
3 Mesaj
15 geçemedim. en uzun nekadar kalmalýymýþýz
yada ne olcak sonu
Gönderen: 28.06.2007 - 11:46
Bu Mesaji Bildir   segin üyenin diger mesajlarini ara segin üyenin Profiline bak segin üyeye özel mesaj gönder segin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Vervo~ su an offline ~Vervo~  
274 Mesaj -
kahkaha bu testten bendede vardýda ben 26 yaptým hatta küsuratýda vardýkahkahasizce nasýl bi puanKararsiz
Gönderen: 28.06.2007 - 12:22
Bu Mesaji Bildir   ~Vervo~ üyenin diger mesajlarini ara ~Vervo~ üyenin Profiline bak ~Vervo~ üyeye özel mesaj gönder ~Vervo~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-bahar- su an offline -bahar-  
292 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha güzel bir paylaþým dý

saolsýn kardeþim

Gönderen: 08.09.2007 - 13:40
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EliFg42 su an offline EliFg42  
146 Mesaj -
Oyunu oynarken bile stres ediyordum sevinçli

Sagolun bu hos paylasiminiz icin
ben ilk denemede 0,2 saniyede yaptim
2 ci denememde 50 saniye sevinçli
Gönderen: 08.09.2007 - 14:08
Bu Mesaji Bildir   EliFg42 üyenin diger mesajlarini ara EliFg42 üyenin Profiline bak EliFg42 üyeye özel mesaj gönder EliFg42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-bahar- su an offline -bahar-  
292 Mesaj -
saol kardeþ...
Gönderen: 30.10.2007 - 20:05
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SrSn su an offline SrSn  
Konu icon    yaws buneee!!
26 Mesaj -
ya kardeþm bu nasýl biþi böle 17 sn tuttumd mavi kareler delirdi sonunda... harbi stres öleçim derkn bi kardeþn yazdýý gbi strestn gidecktm bea!!!!

neyse genede paylaþýmýn için saol ........... stres manyaðý oldm burda hadi eyvallah
Gönderen: 31.10.2007 - 21:04
Bu Mesaji Bildir   SrSn üyenin diger mesajlarini ara SrSn üyenin Profiline bak SrSn üyeye özel mesaj gönder SrSn üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HeDo su an offline HeDo  
RE:
4 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý yakup023

Selamün aleyküm

hadi sen kamyon arabaný al gel bende Kepçemi alýp gelem oyun oynuyalým göz kırpma

bunlar adamý sýkýyo

Selamün aleyküm

hehekahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 04.11.2007 - 20:46
Bu Mesaji Bildir   HeDo üyenin diger mesajlarini ara HeDo üyenin Profiline bak HeDo üyeye özel mesaj gönder HeDo üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HeDo su an offline HeDo  
RE: RE:
4 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý HeDo

Alıntı
Orijýnalý yakup023

Selamün aleyküm

bunlar adamý sýkýyo

Selamün aleyküm

hehekahkaha kahkaha kahkaha

Ben 16 dakkika basardimmm kahkaha
Gönderen: 04.11.2007 - 20:47
Bu Mesaji Bildir   HeDo üyenin diger mesajlarini ara HeDo üyenin Profiline bak HeDo üyeye özel mesaj gönder HeDo üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
engin25 su an offline engin25  
Buda Neymişşşşşş...
70 Mesaj -
Selamün Aleyküm Ümmet-i Muhammed,

Ýnsanýn stresi yoksada bu fýrlatýyor yahu.
Yapmayýn böyle þeyler.kahkaha Güle Güle
Gönderen: 04.11.2007 - 21:15
Bu Mesaji Bildir   engin25 üyenin diger mesajlarini ara engin25 üyenin Profiline bak engin25 üyeye özel mesaj gönder engin25 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 848 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ambulans64 (60), salihbayram (52), opel (54), islamci_genc (37), celal1974 (50), savage41xxx (52), LAZPARATOR61 (45), kral29 (35), siseyna (43), demir_kralll (33), yepremreha (47), YA_rab (31), zompur (54), ALMILA_GÜL (56), Mystigue (53), kecmk (53), akpinar61 (59), aqabe (60), agenc24 (52), y.erkek (52), internet22 (41), kutsalsavasc&ya.. (37), karindas (45), sehadet_61 (46), Serdar_ (44), bahtiyar28 (54), maun (42), bayramsalih (52), arifünal (64), HANCEREN (55), mecruh (45), MuSLimaNKa (34), bilalkale (50), DeLiCaN (944), veysel setdibi (62), tilli (51), erzurumlunet (46), sema_ihl (38), cemre (52), m.kara (58), yyunuss (39), x_X_x (41), Muhammed1968 (57), hçerçi (72), lcd (47), fatihreis (39), Baharayyildiz (40), haci_nl (47), cemil (46), yakupakyuz (60), gazikoc58 (51), Ankebut57 (45), L a V i N i a (40), sofu_23 (51), Beyaz dilek&cce.. (40), tabu (50), sümbül (37), yakupalan (45), Alperen Eren (46), HikmetSagir (81), YaSaX (44), Barnabas (39), islamasevdal&ya.. (38), ilyas1970 (54), criminalist (52), Ayhan-61 (58), nurayaz (30), mörscher (58), basmuharrir (58), Goodmanx (57), mahmut1968 (56), djnefret (41), karadeniz krali (54), ayseli (58), cengo06 (62), yasarerkek (52), hz.ömer (37), ismailxxx (46), tayyarozbak (40), karamurat1 (51), sari_kiz (38), kaslim (42), ayyildiz_70 (34), The Mediterrane.. (53), bahadir (50), ~TUTI~ (37), dostahasret (43), Selinnurx (56), apocalyptica (45), markat (46), derlerkahin (46), isa dogan (50), EROL AKBULUT (56), Yaseminnur (37), sehadet_aski (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.68544 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.