colchicine generique rhinocortchloroquine ivermectin ivermektine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » Tekrar sizlerleyim canlar!.. şükürler olsun...

önceki konu   diğer konu
15 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Tekrar sizlerleyim canlar!.. şükürler olsun...
138 Mesaj -
AÞKTAN KORKMAYIN
Yürümekten korkmayýn yola koyulduðunuzda menzile varamamaktan deil yürüyecek cesaret ve dermaný bulamayýp geri dönmekten korkun.
Aðlamaktan korkmayýn, aðlamak yürekli olmaktýr. Yüreðini damýtýp sunmak suna caðýn adresi bilmek sevgiliye sunulan en deðerli en gösteriþsiz hediyedir aðlamak. Aðlamak tan deðil aðlayamamaktan aðlatacaklarý yaþayamamaktan korkun.
Ölmakten korkmayýn ölüm, aðýdýnýzýn yankýsýnýn kah kahaya dönüþ mesidir ölüm albümden çýkýp gerçek hayata dönmektir.Ölmekten deðil ölümü göze alabileceðiniz bir deðerinizin olmayýþýndan korkun.
Aþktan korkmayýn aþk bile bile yanýlmaktýr aþktan deðil aþýk olamýyacak kadar korkak bir yürek taþýmaktan korkun.
Gönderen: 30.07.2006 - 23:42
Bu Mesaji Bildir   GÖZBEBEGIM üyenin diger mesajlarini ara GÖZBEBEGIM üyenin Profiline bak GÖZBEBEGIM üyeye özel mesaj gönder GÖZBEBEGIM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Sevgili Rüvayda Abla,

Tekrar aramýzdasýnýz,
Sizi yeniden görmek güzel...

Hoþgeldiniz....

Demek ki günler ne çabuk gelip geçmekte,
Hayret......

Bunu hatýrlattýnýz....
Gönderen: 30.07.2006 - 23:46
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GÖZBEBEGIM su an offline GÖZBEBEGIM  
138 Mesaj -
teþekkür ediyorum sevgili akýnzen
evet günler çabuk geçmekte hani diyorlar ya
ÖMRÜN NASIL GEÇTÝÐÝNÝ GÖRMEK ÝSTÝYORSANIZ BÝR DERE KENARINA OTURUNDA ÖMRÜN AKIÞINI ÝZLEYÝN....
Bende sizin yazýlarýnýzý okuyordum yine müthiþ ve oldukça verimli hepside yüreðimizin bam teline hitap ediyor ve sizin yüreðinize saðlýk

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Ruveyda tarafından, 30.07.2006 - 23:53 tarihinde.
Gönderen: 30.07.2006 - 23:52
Bu Mesaji Bildir   GÖZBEBEGIM üyenin diger mesajlarini ara GÖZBEBEGIM üyenin Profiline bak GÖZBEBEGIM üyeye özel mesaj gönder GÖZBEBEGIM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
A.S
Hoþgeldiniz kardeþim.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 31.07.2006 - 01:21
Bu Mesaji Bildir   Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Tekrar hoþgeldin aramýza Ruveyda can

gül
Gönderen: 31.07.2006 - 01:29
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
RE:
815 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý DiLSuZ

Tekrar hoþgeldin aramýza Ruveyda can abla...

gül

Gönderen: 31.07.2006 - 09:06
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Tekrardan hoþgeldin aramýza can...

Rabbim uzun ayrýlýklar yaþatmasýn bu güzel sitede,
gönüller dualar daim bir olsun beraber aksýn inþAllah...

Sevgi Selam ve Dua ile...gül

Gönderen: 31.07.2006 - 11:17
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Aramiza hos geldin sefalar getirdingül
Gönderen: 31.07.2006 - 13:13
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
s.a

Ruveyda ablamgül hosgeldin ...

sevinçli Ablam iki gün önce seni rüyamda gördüm...

bizim eve gelmissin Saliha ile..
senin yüzünü malesef tam göremedim Kararsiz
ama güzel bir rüyaydi...

selam ve dua ile..
Gönderen: 31.07.2006 - 15:19
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
138 Mesaj -
Syn.Ahmet Günay hocam,
sevgili Akýnzen kardeþim,
Dilsuz kardeþim,
Sevcen Güzel ve Hilala ay kardeþim dualarýna katýlýyorum ve gönülden Amiiin diyorum
Minacýðým ve
Ýlknur Merve kardeþim HOÞ BULDUM SÝZLERÝ...
ilginize teþekkür ediyorum sizlerele olmak gerçekten çok güzel Tüm ravda üyelerini yürekten seviyorum
Ýlknur Merveciðim Rüyan için hayýr olur ÝNÞAALLAH diyorum eminim güzel bir rüyadýr ama emin misin caným O ruveyda benmiyim sanýrým bir Ruveyda kardeþimiz daha var. hakkýný heleal etsin ben login ismimi deðiþtirdikten sonra haberdar oldum yapacak birþey yoktu ben isemde o kardeþimizsede Hayýr olur Ýnþaallah saðol kardeþim eklemelerin için Hiç tanýmadan kardeþlerin bir birlerini sevmesi bence riyasýz sevgidir
Gönderen: 01.08.2006 - 15:31
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
HOÞGELDÝNÝZ efendim,beni Ravda ile tanýþtýran sanýrým sizdiniz Ruveyda abla hatýrlayamýyorum ama,ben yesilyol.net'te geziniyordum sizden bi mesaj geldi ve beni Ravda ile tanýþtýrdýnýz,yanlýþ hatýrlamýyorumdur inþallahdüsün
ALLAH razý olsun...
Gönderen: 01.08.2006 - 15:48
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
RE:
476 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Ruveyda

Ýlknur Merveciðim Rüyan için hayýr olur ÝNÞAALLAH diyorum eminim güzel bir rüyadýr ama emin misin caným O ruveyda benmiyim sanýrým bir Ruveyda kardeþimiz daha var. hakkýný heleal etsin ben login ismimi deðiþtirdikten sonra haberdar oldum yapacak birþey yoktu ben isemde o kardeþimizsede Hayýr olur Ýnþaallah saðol kardeþim eklemelerin için Hiç tanýmadan kardeþlerin bir birlerini sevmesi bence riyasýz sevgidir

Ablamgül

Bende bilmiyorum vallasevinçli
Rüyamda bana öyle diyorlardi..
Saliha ile Rüveyda abla geldi dedilersevinçli

Hade hayirlisi...
Gönderen: 01.08.2006 - 18:07
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -
hos geldin adasim

öbür ruveyda benim

ilknur mervem ruyasinda beni görmüs olabilirsevinçli

askolsun ablacim yaa nickimi neden aldin
simdi karisacak ruveydalarsevinçli

simdi iki ruveyda arasinda üyelerimiz dilek tutabilirsevinçli

kizmayin sakin batil inanc oldugunu biliyorumsevinçli

aramiza tekrar hosgeldin Ruveyda

Gönderen: 01.08.2006 - 21:08
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
138 Mesaj -
Hoþbulduk adaþým!..
Ya gerçekten isteyerek olmadý.ben farkýnda olmayarak gerçek ad soyadýmla üyelik yapmýþým ve ismim benim deðiþik farklý ve hemen tanýnabilen isim olduðu için rahatsýzlýk duyunca deðiþtirmek istedim.sizi de bu deðiþiklikten sonra farkettim. sonradanda tekrar deðiþiklik talep etmeye yüzüm tutmadý. Nurullah Gencin RUVEYDA' YA AÐIT þiirini bilirmisiniz. ben onu çok seviyorum bu sebeble bu ismi seçmiþtim.anlayacaðýnýz adaþým tevafuk oldu bunlar hayýrlýsý bundada var hayýr diyelim mi? bakarýz çok karýþýklýk olursa ben üyeliðimi iptal edip yeni üyelik baþlatýrým sorun kalmaz.tekrar kusuruma bakma kardeþim diyorum....
Songül kardeþim; senide ravdayla tanýþtýran ben deyilim ama seni her kim kazandýrdýysa Rabbim ondan razý olsun.
ben Gözyaþý ve Ravda dan baþka siteye takýlmýyorum orasý nereyse orayada bir göz ataým. ilgine teþekkürler caným...
Gönderen: 01.08.2006 - 21:32
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -
karisiklik olmaz INSALLAH ablam

nickini degistirmek icinde üyeligini iptal ettirmene gerek yok
normalde degistirebilirsin sanirim
ama degistirmene gerek yok
bende Tarik suresinin sonunda ruveyda ismi gectigi icin
bu ismi cok seviyorum gercek ismim degil
selametle ablacim...

Gönderen: 01.08.2006 - 21:39
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1046 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60821 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.