fluvoxamine ivermectine generique colchicine chloroquine generique plaquenil cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » MİNİBÜS YAZILARI

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Humeyra Yildirim su an offline Humeyra Yildirim  
MİNİBÜS YAZILARI
210 Mesaj -
* Seni asil insanlarýn basit sevgileriyle deðil, basit insanlarýn asil sevgileriyle sevdim.

* Bir gülün peþinde koþan insanlar, ezdikleri binlerce kýrçiçeðinin farkýna bile varmazlar.

* Gözlerin güzel ama bakmasýný bilmiyorsun.

* Senin gözlerin varsa, benim sözlerim var.

* Dünya delikanlý olsaydý yuvarlak olmazdý.

* Yaþamak güzel olsaydý, insanlar doðarken aðlamazlardý.

* Bu dünyada 2 kör tanýdým: Biri beni görmeyen sen, ikincisi ise senden baþkasýný görmeyen ben.

* Seni sevdiðim günlerde ayrýlýðý düþünseydim, içtiðim gecelerde intikam düþünürdüm.

* Bu dünyada sakýn sevme, seversen ihanet etme, ihanet edenleri ise asla affetme!

* Unutma, unuttum demekte bir hatýrlamadýr.

* Bana unut beni diyorsun. Mademki unutmak o kadar kolay, sen onu unut ve bana dön.

* Dünyanýn en yorgun insanýyým. 24 saat seni düþünüyorum.

* Geceler seni düþündüðüm kadar uzun olsaydý dünya bir daha güneþ yüzü görmezdi.

* Aþka hürmet et fakat eðilme.

* En asil intikam affetmektir.

* Sana bensiz yaþamak ne kadar zor geliyorsa, bana da o kadar zevk veriyor.

* Seni seviyorum diyen dillere deðil, senin için aðlayan gözlere inan.

* Aþk uçurum kenarýndaki bir güle benzer. Ya koparýrsýn ya da...

* Seni ne zaman unutacaðýmý sorma, ne zaman öleceðimi bilmiyorum.

* Öyle bir gecede gel ki unutmak ve unutulmak mümkün olmasýn.

* Seni kaçtýðýn yere kadar kovalayacaðým. Bir gün tükenen sabrýnla birlikte bana döneceksin.

* Vur kalbime hançeri, yüreðim parçalansýn. Fazla derine inme, çünkü orda sen varsýn.

* Seviyorum, sanma ki aþkým yetimdir. Yalvarmam asla, aþkým asaletimdir.

* Sahip olduðum herþeydin, herþeyimi alýp gittin.

* Rampalarýn ustasýyým, gözlerinin hastasýyým.

* Þeker tatlý olabilir, senin kadar deðil. Herkes seni sevebilir, benim kadar deðil.

* Bu dünyayý güzel olduðu için deðil, içinde sen olduðun için seviyorum.

* Sevenler ölmez.

* Unutmak zor, anlatmak ise imkansýz. Çünkü sen unutuldukça hatýrlanan, anlattýkça bitmeyensin.

* Bir sana doyamadým birde sabah uykusuna

sevinçli sevinçli sevinçli
Gönderen: 29.07.2006 - 10:20
Bu Mesaji Bildir   Humeyra Yildirim üyenin diger mesajlarini ara Humeyra Yildirim üyenin Profiline bak Humeyra Yildirim üyeye özel mesaj gönder Humeyra Yildirim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
bu kadar temiz yazilar var mi minubuslerde
kutlarim aziz kardeslerimi
ben genelde cok cirkin yazilar gordum
eger bunlar varsa gunisigina cikarilmis görüyürum inanamiyorum
kutlarim kardeslerimi

bu söforlarin yanindaki levhada asilan levhalar olsa gerek

Gönderen: 29.07.2006 - 10:48
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k.@.p.t.@.n su an offline k.@.p.t.@.n  
94 Mesaj -
baba yorgun sen gec evlat

babam sagolsun

dede yorgun sen gec evlat

cesareti olan gelsin

birtanemsin .melegimsin v.b minübüs yazýlarý daha cokturkahkaha

Güle Güle Güle Güle

selam ve dua ilegül
Gönderen: 20.09.2006 - 23:47
Bu Mesaji Bildir   k.@.p.t.@.n üyenin diger mesajlarini ara k.@.p.t.@.n üyenin Profiline bak k.@.p.t.@.n üyeye özel mesaj gönder k.@.p.t.@.n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
ALLAH RAZI OLSUN
575 Mesaj -
GUZEL PAYLASIM COK ISIME YARADI
Gönderen: 21.09.2006 - 00:16
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 806 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57881 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.