dexamethasone generique kaletra ivermektine hydroxychloroquine ivermectine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » eski mısır dilinde adınız nasıl yazılıyo bir bakın

önceki konu   diğer konu
29 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
eski mısır dilinde adınız nasıl yazılıyo bir bakın
1230 Mesaj -
buradan kendi isminizi yazýp bakýverin..

iþte benim adým..:

not: baþka bir siteden çalýntýdýr . pardon alýntý...

vesselam.gül

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son .~Snipe®~. tarafından, 24.07.2006 - 22:55 tarihinde.
Gönderen: 24.07.2006 - 22:51
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -
gercek ismimi yazdim iki ayak birde kol cikti
dört tane daha degisik semboller vardi ama
en cok ayak ve kollar komigime gittikahkaha kahkaha kahkaha

sniper abi buraya ekliycektim ama kaydettigimde sadece bir harfi
kaydetti ekleyemedim

paylastigin icin sagol abi

gül
Gönderen: 24.07.2006 - 23:00
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
...
1230 Mesaj -
ablam þimdi tamamýný nasýl ekleyebileceðinizi buraya yazamayacaðýmsevinçli

bi ara öðrenirseniz..
iþinize yarar..

farklý konular ve resimler için..

paintten pek ala yapabilirsiniz..

vesselamsevinçligül

Gönderen: 24.07.2006 - 23:10
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
858 Mesaj -

Sniperim sen dökülekalma emigül
Gönderen: 24.07.2006 - 23:18
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
yav bu hanginiz acabaaa?sevinçlisevinçlisevinçli))

..
Gönderen: 28.07.2006 - 20:02
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -

uhehhe.

Bende de bir harf çýktý ama zaten diðerlerini görmeniz gerekmez.

kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son fosaloglu tarafından, 28.07.2006 - 20:28 tarihinde.
Gönderen: 28.07.2006 - 20:22
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
hýýMMMMMsevinçligöz kırpma
Gönderen: 28.07.2006 - 20:35
Gullere vurgun su an offline Gullere vurgun  
148 Mesaj -
selamün aleyküm

sniper abi bu resimlerin buraya nasýl paylasýlacagýný sorsam.???
cok mu olur... eðer uzunsa yazma abim..gül

ilginç bi paylaþým olmuþþsevinçli
Gönderen: 28.07.2006 - 20:38
Bu Mesaji Bildir   Gullere vurgun üyenin diger mesajlarini ara Gullere vurgun üyenin Profiline bak Gullere vurgun üyeye özel mesaj gönder Gullere vurgun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Sniper kardesim sagol da ben türkceyi zor yaziyorum
simdide eski misircami yazacagiz
Bana göre degil kardesim kusura bakmasevinçli
El kol hareketlerinden zaten hic hoslanmamkahkaha
Gönderen: 28.07.2006 - 20:39
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
Gullere Vurgun kardeþim..

siz isminizi yazdýðýnýz zaman çýkan þekli tam sayfaya sýðdýrýn ve kalvyeden print screen yazýlý tuþu bolun ve ona basýn ..

abla devamýný yazýyordum vallahi yoruldumsevinçli
yav bana bole teknik meseleleri sormayýn anlatýrken kendimi acaip komik hissediyorumsevinçli

bakýn fosalým online sevinçli
bi zahmet fosal abinizden rica edin..sevinçli

beni de mazur görün sevinçli

Ve Selamun Aleykum..gül

Gönderen: 28.07.2006 - 20:48
RE:
148 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý .~Sniper~.

Gullere Vurgun kardeþim..

siz isminizi yazdýðýnýz zaman çýkan þekli tam sayfaya sýðdýrýn ve kalvyeden print screen yazýlý tuþu bolun ve ona basýn ..

abla devamýný yazýyordum vallahi yoruldumsevinçli
yav bana bole teknik meseleleri sormayýn anlatýrken kendimi acaip komik hissediyorumsevinçli

bakýn fosalým online sevinçli
bi zahmet fosal abinizden rica edin..sevinçli

beni de mazur görün sevinçli

Ve Selamun Aleykum..gül

abim ya cok saoll yine uðraþtýn... bakalým fosal abim dayanabilecek misevinçli??? fosal abim senden rica edebilirmiyz???
NOT: dayanabilecek mi derken abim inþ yanýlþ anlamzsýn

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Gullere vurgun tarafından, 28.07.2006 - 20:55 tarihinde.
Gönderen: 28.07.2006 - 20:54
Bu Mesaji Bildir   Gullere vurgun üyenin diger mesajlarini ara Gullere vurgun üyenin Profiline bak Gullere vurgun üyeye özel mesaj gönder Gullere vurgun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
sevinçli) dayanirlar insAllah Güllere vurgun göz kırpma...

Sniper Can Kardesim, cok güzel bir paylasim ya, cok ilginc gercekten, el kol aslan ne varsa cikdi bende kahkahakahkaha

gül

Selametle...

Gönderen: 28.07.2006 - 21:11
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Terzi kendi söküðünü dikemezmiþ sevinçli

Bakýn bende çýkan harflerin yalnýz bir tanesi burda. Size nasýl yardýmcý olayým ?

Biraz uðraþalým bakalým olacak mý ?

Gönderen: 28.07.2006 - 21:20
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Oldu be . Uhehehe

Þakasý bir tarafa;

Size kolay bir yolunu anlatayým. Resme ters týklayýp "copy" deyin yada printscreen yapýn. Sonra Painte yapýþtýrýn. Sonra farklý kaydetten gif uzantýlý kaydedin. Ve imageshack.us'u açýp resmi yükleyin. Sonra bu sitenin size verdiði en alttaki linki alýp buraya resim yapýstýrýr gibi yapýstýrýn.

Ya hiç bilmeyenler için karmaþýk ama bundan kolayý da yok . Ýnanýn.

Simdi bende kendimi çok komik hissettim sniperim gibi ama.

benden bu kadar.
Gönderen: 28.07.2006 - 21:24
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
Heh bi misir dili kaldiydi..
2338 Mesaj -
yahu ben kendi adýmý türkçe bile yazamýyorum sevinçli Kaldý ki baykuþlu kollu butlu resimlerle mi yazýcaz sevinçlidüsün
Gönderen: 28.07.2006 - 21:27
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
148 Mesaj -
ben bi deneyim abimm saol..( ilk deneyn biri olarak)sevinçli
Gönderen: 28.07.2006 - 21:31
148 Mesaj -

ancak elimizden bu kadar gelebildi...sevinçli

fosal abim..gül Allah razý olsunn...anlattýn saolasýn

sniper abim..gül sende saoll

Mesaj 4 kez düzenlendi. En son Gullere vurgun tarafından, 28.07.2006 - 22:23 tarihinde.
Gönderen: 28.07.2006 - 22:09
1230 Mesaj -
kevser kardeþimsevinçli
bak iþte böyle oluyor..
velakin.

en alttaki linki deðil. de .
alttaki linklerden en üstündekini eklersen resim direk çýkacaktýr sevinçli

iþte böylesevinçli..

düzeltmiþsin brravosevinçli..

ve unutmadan NazlýGül ablaya gül

ve vesselamsevinçli..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son .~Sniper~. tarafından, 28.07.2006 - 22:28 tarihinde.
Gönderen: 28.07.2006 - 22:17
ahada da Dilsuz...
1230 Mesaj -

ablam .. biz senin yerinede ekleme yaparýzsevinçli...

acep DiLSuZ ne þekildirsevinçli hehehhe

bu þekilmiþsevinçli

VesSelam gül

Gönderen: 28.07.2006 - 22:25
148 Mesaj -
ewt abi dediðini uygulamýþ býulunmaktayýmsevinçli

oldu sanýrým...

ewt abi ben kevsersevinçli

saolun tekrardan bu vesileyle...öðrenmiþ bulunmkatayým..

Allah sizlerden razý olsun

gülgül
Gönderen: 28.07.2006 - 22:25
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
http://www.upennmuseum.com/hieroglyphsreal.cgi

alýn iþte bende iþin kolayýna kaçtým sagolasin güllere vurgun iyi fikir verdin bana ben öyle saatlerce ugrasamam sabýr lazým helede bilmeyince neyse en kiberý benim adým çýktý....

OLMAMIÞÞÞ KENDÝ ADIMLA YAPMIÞTIM...:( şaşkın sıkıntılı üzüntülü sıkıntılı şaşkınağlarağlar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son su damlasi tarafından, 28.07.2006 - 22:31 tarihinde.
Gönderen: 28.07.2006 - 22:27
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
su damlasý ablam sen de o kadar ucuza kaçtýn ki adýnýn esamesi okunmuyor sevinçli hehehe..

Güllere Vurgun kardeþim... bende mesajýmda düzelttiðini belirttimsevinçli.. abi sözü dinlenince . inasn harikalar yapabiliyomuþ demek ki hehhesevinçli

Gönderen: 28.07.2006 - 22:31
{{~Dervis~}} su an offline {{~Dervis~}}  
350 Mesaj -
Selamün aleyküm

Ne o Snipey abi Mýsýrdan yenge mi geliyo hep mýsýrca konuþuyon sen yokmusun sen göz kırpma

Beleþten dil ögrenmek oluy mu öle

Yahu kardeþler kesin bir þirketle anlaþmýþtýr sitede ondan reklam yapýyo reklam bunlar Cenin cekerim kulagýný

Selamün aleyküm
Gönderen: 28.07.2006 - 22:43
Bu Mesaji Bildir   {{~Dervis~}} üyenin diger mesajlarini ara {{~Dervis~}} üyenin Profiline bak {{~Dervis~}} üyeye özel mesaj gönder {{~Dervis~}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
SNİPER KARDEŞİM..
1420 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM

BAK SNÝPER BEN LAZ BÖREÐÝ YAPACAM VEDE ÇOK YORULCAM
EN ÝYÝSÝ SEN BENÝM ADIMA YAPIVER ÞU ÝÞÝ YORULURSAM
LAZ BÖREÐÝ KALIR.KARIÞMAM ARTIK SEÇÝM SENÝN.
BU ARADA HAYIRLI OLSUN DÖRT YILDIZ OLDUN..HADÝ ÝYÝSÝN..

BENÝM KENDÝ ADIMLA YAP EKLE.
HADÝ KARDEÞÝM KOLAY GELSÝN...

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
HEEEEE GERÇEK ADIM NEÞE...
Gönderen: 28.07.2006 - 22:47
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
148 Mesaj -
kahkaha kahkaha

ewt abi su damlasý ablam haklýsevinçli

hyrlý olsun ayrýca..sevinçligül
Gönderen: 28.07.2006 - 22:50
1230 Mesaj -
yav hayýrlý olsun deyip utandýrmayýnsevinçli silerim bütün eski mesajlarýmýsevinçli))

su damlasý ablam ..
çalýþ senin de olursevinçli))hehehehe

formülü veriyorum ..

istikrar
istikrar
istikrarkahkaha kahkaha kahkaha

ben de kendimi beleþçi sanarmýþým..

bi laz böreði yaktý beni..
aleme maskara olduksevinçli))

yemiyom iþte

de diyemiyorumsevinçli hehehe

abla varya bir de beenmesem .. bittiðin gün o gün olacaksevinçli))

neyse ..

bak burda neþe yazmýyor ..

nese yazýyor ..
noktasýz..

biz sana kýsaca nese diyelimsevinçli

yahu abla o zamanlar noktalý þ icat edilmemiþsevinçli almýyor hiyeroglif alfabemizsevinçli..

...

yakup!!!..

sen nelerde biliyon öylesevinçli

biz kararlýyýz yavrum .. bir lisan bir insansevinçli..

ben onyediye tamamlayacam inþsevinçli..

çoðu gitti azý kaldý dil uzatsevinçli

hani bi biber vardý ya caným..

acýlardan acý beðen artýksevinçlisevinçlisevinçlikahkaha

...

adýn gibi þen olasýn su damlasý ablamgül

Gönderen: 28.07.2006 - 23:08
ebrargenc su an offline ebrargenc  
RE:
3 Mesaj
benim adýmý yazýnca bu þekil çýkýyo

Gönderen: 15.08.2006 - 15:09
Bu Mesaji Bildir   ebrargenc üyenin diger mesajlarini ara ebrargenc üyenin Profiline bak ebrargenc üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
münib su an offline münib  
212 Mesaj -
benim ismimin karþýlýðýda ortaya çýkan resme bir anlam veremedim.acaba ne anlama geliyor?ilginç bir dörtleme çýktý karþýma

sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son münib tarafından, 15.08.2006 - 15:45 tarihinde.
Gönderen: 15.08.2006 - 15:42
Bu Mesaji Bildir   münib üyenin diger mesajlarini ara münib üyenin Profiline bak münib üyeye özel mesaj gönder münib üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
irem_tuana su an offline irem_tuana  
Konu icon   
2 Mesaj
yavv cidden ilgincdüsün ama sevdimkahkaha cok hos bisey bu yaa artik yakinlarimin isimlerini deneyip guluyorumkahkaha kahkaha
paylasimin icin saolasin sniper kardes
göz kırpma
Gönderen: 05.09.2006 - 07:21
Bu Mesaji Bildir   irem_tuana üyenin diger mesajlarini ara irem_tuana üyenin Profiline bak irem_tuana üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 997 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62805 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.