ivermectine kaletra generique stromectol kaletra fluvoxamine oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » AZ ÖNCE OKUDUĞUM BU YAZIYI SİZ DE OKUYUN LÜTFEN!

önceki konu   diğer konu
34 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
İLGİNÇ BİR SORU!OKUYUN LÜTFEN!
1125 Mesaj -
Soru :
Ýslam niye üstün? said nursi, fethullah gülen,necmettin erbakan vb sömürücülerin aleti olduðu içinmi, üstün. ve ya bu dinin peygamberi 9 yada 6 yaþýndaki sübyanlarla evlendiði içinmi üstün, tüm ortadoðuyu geliþmelerden ýrak býraktýðý içinmi üstün, sýkmabaþlarýn güzel yurdumu doldurduðu içinmi üstün. MUSTAFA KEMAL'i reddettiðiniz içinmi üstün.Kadýnlarý eve týktýðýnýz içinmi üstün, 1400 sene önceki felsefeyle düþündüðünüz ve bir adým öteye gidemediðiniz içinmi üstün,laikliðe karþý çýktýðýnýz içinmi üstün, mollalarýnýz,softalarýnýz, hacýlarýnýz, hocalarýnýz, 4 tane karýnýz olduðu içinmi üstün, elin arabýnýn diliyle hiçbiþey anlamadan Kuran okuduðunuz içinmi üstün,daha sayayýmmý? þunuda bildireyim ben hiçbir dine mensup deðilim hiçbirisinide diðerinden pek üstün görmem,illaki bir din gerekse bana o da matematik,fizik, kimya,felsefe,..yani bilim

CEVAP:

O SOYLEDIGINIZ ZATLARIN ISLAMI SOMURMESI ICIN BIR MENFAAT LERININ OLMASI LAZIM...NE SAIDI NURSI NE FETULLAH HOCA EVLENMEDI..HAYAT LARI SURGUNLERDE ,EZA ILE GECTI...ERBAKAN HOCA NIN ILMININ KACTA KACI SIZ DE VAR O DA AYRI KONU ...! SOMURU DEDINIZ DE ... SOMURULMEYETAK BIR KONU SOYLEYIN BANA...DIN, ATATURK,BILIM,FELSEFE, IDEOLOJI...HANGISI ...NEYSE...!HZ RESUL'UN EVLILIKLERI KONUSU SITEMIZDE VAR AMA OKUMAMISSINIZ BILE ONDAN SONRA GELIP " DINIM BILIM " DERSINIZ..OKUMADAN BILIM TARAFTARI NASIL OLUNUR KI...ALIN SIZE BILIM ONDERI ICIN IDEAL BIR KISTAS:" GERCEK SUPHECILIK OLAMAZ SIKKINI DEGIL OLABILIR SIKKINI TERCIH ETMEKTIR!" SIZ DAHA ONUNUZDEKI YAZIYI OKUMADAN " SALLIYORSUNUZ" ... ORTADOGU SIIZN GIBI KAFALAR TARAFINDA YONETILDIGI ICIN O HALDE ..ESKIDEN ISLAM VARKEN AVUPAYI FETHETMISLER , ARTIK INKAR EDILEMEYEN "MITHIS ILIM VE KULTUR MEDENIYETI ENDULUSU " KURMUSLARDI..TIPKI TURKIYE YI SIZIN MANTALITENIZDEKILERIN YONETTIGI GIBI.. NE OLDU SIZ AYA FUZE GONDERDINIZ DE BAORTUSUNE MI TAKILDI ...SENIN KAFADAN OLANLAR NE GETIRDI TURKIYE MIZE..NE VERDINIZ...SEHADET KAVRAMI OLMASA YURDUMUZ BILE OLMAYACAKTI!GERIYE SADECE SIZIN BILIM KAFALILARIN DUNYADAN SOYUTLAMAYACALISTIGI, BILGI YERINE MODA ILE ILERI ULKELERI TAKLIT EDEN KISILER KALDI... SIKMABAS DIYE KONUYA GIRERSENIZ BU SADECE SIIZN SEVIYE-SIZLIGI-NIZI GOSTERIR, CEVAP BILE VERMIYECEGIM......EDEPLI OL...VARSA BIR FIKRIN ORTAYA AT...SEVIYEYI DUSURME!... SITEMIZ OLARAK M. KEMAL ILE BIR SORUNUMUZ OOLMADIGINI SITEMIZDE DEFALARCA YAZDIK...SEN KIM OLUYORSUNDA "OKUMADAN " BIZE HAKARET EDEBILIYORSUN!...BILMIYORSAN BILMEDIGINI BIL! KADINLARI EVE TIKMAK OYLEMI...BASORTULU KIZLARIMIZ OKUMAK ICIN DUNYAIN DORT TARAFINA DAGILDILAR...VE OKULDAN DERECE ILE MEZUN OLUYORLAR...O DA SITEMIZDE VA ...AMA OKUMAK LAZIM ...! 1400 SENEYI BOSVERIN...2.000 SENE ONCE 2+2=4 DEGIL MI IDI...BU KAC SENELIK GORUS DEGISTIRELIM DIYONUZ MU...BINLERCE YILDIR CALMA YASAK ...ESKIDI DERMISINIZ... SIZIN MANTIKLA DENMELI...BAZI SEYLER ASLA ESKIMEZ...APTALLIK VE SEVIYESIZLIKTE...!LAIKLIK MI HANGI LAIKLIK...KURBAN DERISI TOPLAYAN, ZEKAT MAKBUZU DAGITAN, DIYANETI EMRINDE TUTAN DEVLET MI LAIK...HADI CANIM...HACI KELIMESINI KULLANMAK KANUNEN YASAK AMA HAC IBADETINDEN LAIK DEVLETIMIZ MLYARLARI CEBE INDIRIR...HADI CANIM ...LAIKMIS...!DORT KADINLA EVLILIK MESELESI DE ACIKLANDI SITEMIZDE ...AAAHHH AH OKUMAYAN BILIM TARAFTARI LAIK KAFALI SEVIYESIZ AAAHHH ! ARAP EL OYLE MI...YA ALMAN,INGILIZ...BELKI MACAR...KIMSE ANLAMADAN KURAN OKUSUN DENMIYOR...MEAL, TERCUME,TEFSIR NEDIR BILMEZ MISINIZ SIZ HIC..MESELA EMINIM SIZ HALA DEMOKRASI ILE CUMHURIYETIN, ISLAMSERIATI ILE TEOKRATIK SISTEMIN FARKINI DA BILMEZSINIZ...AMA KULLANIRISNIZ BOL BOL BU KELIMELERI...ANLAMINI BILMEDEN...TIPKI OKUMADAN YAZMANIZ GIBI...! DEMEK DININIZ BILIM HA...WAY BEEE....!! YALNIZ HABERINIZ OLSN BILIM DINININ KIBLESI DURMADAN DEGISIR...TIPKI ESKIDEN ATOM PARCALANAMAYAN EN KUCUK YAPI BIRIMI DENIRKEN ATOM BOMBASININ YAPILMASI GIBI, TIPKI NEWTON YASALARINI DELIK DESIK EDEN EINSTAIN YASALARI GIBI...TIPKI DISLERI ESKIDEN ILERI GERI SONRA YUKARI ASAGI EN SON YUVARLAK SEKILDE FIRCALAMAYI TAVSIYE EDEN TIP GIBI, TIPKI SUTU MIDE ÜLSERÝ HASTALARINA TAVSIYE EDILIRKEN SIMDI YANLISLIGINI ITIRAF EDEN BILIM GIBI, KOKAIN'I ILAC DIYE INSANLIGA YILLARCA YUTTURAN FREUD GIBI ... SICAK SUYUN ARTIK PERHIZDE ISE YARAMADIGINI KABUL EDENLER GIBI, HER GELENIN ESKI FELSEFI TEORILERI INKAR VE REDDDETTIGI FELSEFE GIBI...SIZE ACIBI HABERIMIZ VAR...SIZIN BUGUN " BILIM,KESIN,MUKEMMEL ..." DIYE KABUL ETTIKLEIRNIZ "YENI BILIM" YAKINDA ESKI,HATALI SIK OLARAK NITELENDIRECEK...KUSURA BAKMA...SOZLERINIZ COK KLISELESTI,ESKIDI,DEMODE OLDU,BAYATLADI...TARIHTEKI COPLUGU COKTAAAN BOYLADI...ESKI BIR DINAZOR OLDUNUZ ARTIK ...ACI KONUSTUGUMA GORE DOST TA OLABILIRIZ BELKI HA...sevinçliTABII SIZ PSIKOLOJI DERKEN PARAPSIKOLOJIYI DE BILMEZSINIZ, FIZIK DERNEK METAFIZIGI, TIP DERKEN ALTERNATIF TIP'PI DA... BILMEZSINIZ SIMDI ...DI MI...SAHI SIZIN DININIZIN ADI NE IDI ...!? HADI SIZE SON IYILIGIM...SITEMIZE GIRIN...OKUYUN...KARSU CIKTIKLARINIZI TARTISALIM...TIPKI BIZ GERICILERIN (!) ATEIST VE MISYONER SITE-KITAPLARINA DALDIGIMIZ GIBI...

ALINTIDIR-www.islamustundur.com

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Songül tarafından, 24.07.2006 - 12:05 tarihinde.
Gönderen: 20.07.2006 - 14:12
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
endnay su an offline endnay  
5 Mesaj
bazý insanlar kafatasýnda beyin diye dondurma taþýyor bence.oda ortama göre ya eriyor ya donuyor. ciddiye bile almaya gerek yok. mahþerde görüþürüz bu sorularý soranlar ile.
Gönderen: 14.10.2006 - 01:01
Bu Mesaji Bildir   endnay üyenin diger mesajlarini ara endnay üyenin Profiline bak endnay üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gul-Demeti su an offline Gul-Demeti  
90 Mesaj -
üzüntülü üzüntülü negatif
Gönderen: 14.10.2006 - 01:05
Bu Mesaji Bildir   Gul-Demeti üyenin diger mesajlarini ara Gul-Demeti üyenin Profiline bak Gul-Demeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatice79 su an offline hatice79  
147 Mesaj -
bu sorunun cevabini kim yazmissa ellerine saglik.Baska soyleyecek ne bnir kelime nede bir soz var.Acaba soruyu yazan kisi islamin niye ustun oldugunu anlamismidirki++++insallah anlamistirgittigi bu yanlis yoldan 90 derecelik bir donus yapar.
Gönderen: 14.10.2006 - 01:27
Bu Mesaji Bildir   hatice79 üyenin diger mesajlarini ara hatice79 üyenin Profiline bak hatice79 üyeye özel mesaj gönder hatice79 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  
419 Mesaj -
Bende biseyler yaziyim insAllah...

Said Nursi gibi bi alime nsl laf atilirki??
Hele tüm müslümanlari birlestirmek isteyen Erbakan'a??

Su an Islam zaten üstün degil çünkü Kur'an 'a sarilmiyoruz diye
yani ssizin LAIKligin tam tersi

Kur'an'i biraktigimizda geriliyoruz

yada siz türkiyenin simdiki halini Osmanli daki halinden daha mi üstün görüyomusunuz???

evet, Dis borçlarda üstünüz
evet, kölelikle üstünüz
evet, pislikle üstünuz
evet,....

bizde KIAL oluyo
LAIk 'in tersikahkaha

Kurandan uzaklasiyoruz maalesef
ve bilim dende
ve ahlak tanda
ve üstünlüktende...

Saygilarimlagül(-->Ravda Ablalarim ve Abilerime)
Gönderen: 14.10.2006 - 01:44
Bu Mesaji Bildir   3. Hanedar üyenin diger mesajlarini ara 3. Hanedar üyenin Profiline bak 3. Hanedar üyeye özel mesaj gönder 3. Hanedar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sariruzgar su an offline sariruzgar  
261 Mesaj -
Mükemmel cevap vermiþ tek kelimeyle harika bunlar her yerde karþýmýza çýkabilir bizde bilgilenmeliyiz
ALLAh razý olsun
Gönderen: 14.10.2006 - 10:23
Bu Mesaji Bildir   sariruzgar üyenin diger mesajlarini ara sariruzgar üyenin Profiline bak sariruzgar üyeye özel mesaj gönder sariruzgar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
burcunur su an offline burcunur  
635 Mesaj -
SELAMUNALEYKÜM BEN ÖYLE SORU SORANLARA VE ÖYLE DÜÞÜNENLERE ÖRÜMCEK BEYÝNLÝ VE GERÝZEKALI DÝYORUM ÇÜNKÜ ÖRÜMCEKLER GÝBÝ HEP BÝLDÝKLERÝ ÞEYLERÝ ÜRETÝYORLAR NASIL SAÝDÝNURSÝ VE FETHULLAH GÜLENE LAF ATARLAR ONLAR GÝBÝ OLMAK KOLAYMI SANIYORLAR AMA CEVAP ÇOK GÜZEL.
SELAM VE DUA ÝLE
Gönderen: 14.10.2006 - 10:38
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
Soru :
Ýslam niye üstün? said nursi, fethullah gülen,necmettin erbakan vb sömürücülerin aleti olduðu içinmi, üstün. ve ya bu dinin peygamberi 9 yada 6 yaþýndaki sübyanlarla evlendiði içinmi üstün, tüm ortadoðuyu geliþmelerden ýrak býraktýðý içinmi üstün, sýkmabaþlarýn güzel yurdumu doldurduðu içinmi üstün. MUSTAFA KEMAL'i reddettiðiniz içinmi üstün.Kadýnlarý eve týktýðýnýz içinmi üstün, 1400 sene önceki felsefeyle düþündüðünüz ve bir adým öteye gidemediðiniz içinmi üstün,laikliðe karþý çýktýðýnýz içinmi üstün, mollalarýnýz,softalarýnýz, hacýlarýnýz, hocalarýnýz, 4 tane karýnýz olduðu içinmi üstün, elin arabýnýn diliyle hiçbiþey anlamadan Kuran okuduðunuz içinmi üstün,daha sayayýmmý? þunuda bildireyim ben hiçbir dine mensup deðilim hiçbirisinide diðerinden pek üstün görmem,illaki bir din gerekse bana o da matematik,fizik, kimya,felsefe,..yani bilim

BUNU SORAN KAFAYI SIYIRMIS ALLAH ISLAH ETSIN

Gönderen: 14.10.2006 - 13:36
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
575 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý recepholding

Soru :

AMIN AMIN..
NE BICIM INSANLAR VARYA HALA ANLAMIYORLAR ANLAMAK MI ISTEMIYORLAR NE... BOYLE SACMA SORULARA BASVURUYORLAR ...
Gönderen: 14.10.2006 - 13:41
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
S.a..

ÝLÝM ÝLÝM BÝLMEKTÝR
ÝLÝM KENDÝN BÝLMEKTÝR
SEN KENDÝNÝ BÝLMEZSEN
YA NÝCE OKUMAKTIR.

Yunus Emre

Allah´im (c.c) islah etsin! Ilimden konusuyorlar ama en güzel ilmin kendisini bilmek oldugunun bilincinde degiller..üzüntülü üzüntülü
Gönderen: 14.10.2006 - 15:03
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatip su an offline hatip  
Konu icon    RE:
249 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý recepholding

Soru :

BUNU SORAN KAFAYI SIYIRMIS ALLAH ISLAH ETSIN CEVABINIZ ÇOK GÜZEL OLUÞMUÞ ALLAH RAZI OLSUN VESSELAM

Gönderen: 15.10.2006 - 15:24
Bu Mesaji Bildir   hatip üyenin diger mesajlarini ara hatip üyenin Profiline bak hatip üyeye özel mesaj gönder hatip üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
Ve aleyküm selam,

ALLAH cümlemizi ýslah etsin,

AMÝN
Gönderen: 17.10.2006 - 17:25
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ranuna su an offline ranuna  
RE:
75 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý 3. Hanedar

Bende biseyler yaziyim insAllah...

Said Nursi gibi bi alime nsl laf atilirki??
Hele tüm müslümanlari birlestirmek isteyen Erbakan'a??

Kur'an'i biraktigimizda geriliyoruz

Kurandan uzaklasiyoruz maalesef
ve bilim dende
ve ahlak tanda
ve üstünlüktende...

Saygilarimlagül(-->Ravda Ablalarim ve Abilerime)

Gönderen: 17.10.2006 - 19:54
Bu Mesaji Bildir   ranuna üyenin diger mesajlarini ara ranuna üyenin Profiline bak ranuna üyeye özel mesaj gönder ranuna üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Bunlarin gözüne gözüne soksan delilleri yine görmezler
Ortaligi bulandirmaktan insani sinir ettirmekten baska bir amaclari yok
Birde tutmus aslinda ben hicbir dine mensub degilim diyor
Degilsen be odun(oduna ayip oldu özür)niye baska dinleri degilde islamla ugrasiyorsun
Hiristiyanlik,yahudilik.budizim din degilmide illaki islami karaliyorsun
Cevabini ben vereyim,cünki onlar zaten bitmis demi.Islam ama ayakta yikmak lazim.Senin isinde yikici olmak seytanin yardimcisinin baska ne isi olur.
Komplekli mahlukatlar sen Islama zarar veremessin sen yalniz kendini kandirirsin

Songül kardesim Allah razi olsun
Gönderen: 18.10.2006 - 00:31
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ankara--24 su an offline ankara--24  
5 Mesaj
bunu soran birisinin kafasý boþtur hani matematikte bi terim var ya ondan ( )=boþ insan
Gönderen: 25.02.2007 - 14:43
Bu Mesaji Bildir   ankara--24 üyenin diger mesajlarini ara ankara--24 üyenin Profiline bak ankara--24 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL!!
838 Mesaj -
GERÇEKTEN GÜZEL BÝR CEVAP OLMUÞ. ALLAH HÝÇKÝMSEYE BÖYLE SORULAR SORMAYI NASÝP ETMESÝN ETSE DE DOÐRU YOLU BULMAYI ONLARA NASÝP EYLESÝN... AMÝN..
Gönderen: 15.03.2007 - 22:12
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utkucan su an offline utkucan  
5 Mesaj
Bana kalsaydý bu soruya sorana bir de þu cevabý eklerdim Ýslam bizim kabul edip de senin gibi düþünenlere bunu bize sorduðu ve düþündürdüðü için üstün derdim.Allah yardýmcýsý olsun amin...
Gönderen: 17.03.2007 - 01:01
Bu Mesaji Bildir   utkucan üyenin diger mesajlarini ara utkucan üyenin Profiline bak utkucan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
SuphaAllah cehaletin bu kadarý, eeee normaldir ÝSLAM'dan nasibini alamayanlarýn baþka ne düþüncesi olabilirki.
RABBÝM hidayet etsin...

Gönderen: 17.03.2007 - 09:48
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
turgay-1972 su an offline turgay-1972  
RE:
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý rifat56

SuphaAllah cehaletin bu kadarý, eeee normaldir ÝSLAM'dan nasibini alamayanlarýn baþka ne düþüncesi olabilirki.
RABBÝM hidayet etsin...

Gönderen: 18.03.2007 - 10:28
Bu Mesaji Bildir   turgay-1972 üyenin diger mesajlarini ara turgay-1972 üyenin Profiline bak turgay-1972 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
turgay-1972 su an offline turgay-1972  
RE: TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL!!
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý ayþen

GERÇEKTEN GÜZEL BÝR CEVAP OLMUÞ. ALLAH HÝÇKÝMSEYE BÖYLE SORULAR SORMAYI NASÝP ETMESÝN ETSE DE DOÐRU YOLU BULMAYI ONLARA NASÝP EYLESÝN... AMÝN..

Gönderen: 18.03.2007 - 10:32
Bu Mesaji Bildir   turgay-1972 üyenin diger mesajlarini ara turgay-1972 üyenin Profiline bak turgay-1972 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bizkimiz571 su an offline bizkimiz571  
Allah kör ve nan kör olmaktan korusun inşAllah
9 Mesaj
Soruyu okurken þaka olduðnu düþündüm,
gerçekten bir soru bu kadar seviyesiz ve kalitesiz olabilir.
Asýrlar önceki cahiliye döneminde yaþayanlarla bu soruyu soran ileri! kafalý arkadaþ arasýnda ne fark var? ben bulamadým doðrusu.
Allah onada Kendisini bilmeyi nasip etsin inþAllah ki. yaptýðý hatayý fark edebilsin. Arkadaþýn zaten soruyu sormaktaki amacý öðrenmek deðil, insanlarý kýþkýrtmak. Ama biz onlar gibi deðiliz, bize diken verene biz gül uzatýrýz. Efendimiz gibi...
Allah kafasýnda bu tür sorularý olana hidayet versin inþAllah.

Dua ile...

Esselamu Aleyküm ve Rahmetullahi ve berekatühu
Gönderen: 10.04.2007 - 18:01
Bu Mesaji Bildir   bizkimiz571 üyenin diger mesajlarini ara bizkimiz571 üyenin Profiline bak bizkimiz571 üyeye özel mesaj gönder bizkimiz571 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
NE GÜZEL SÖYLER HÜSEYIN ÜZMEZ:
1686 Mesaj -
MEYHANEYE LAYIK OLAN;MEYHANEYE,KAHVEHANEYE LAYIK OLAN;KAHVANEYE,CAMIYE LAYIK OLAN;CAMIIYE DER.VE EKLER BENIM LAIKLIKTEN ANLADIGIM BUDUR düsün
Gönderen: 28.07.2007 - 00:12
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cetin35 su an offline cetin35  
33 Mesaj -
ÝSLAM þifadýr bütün hastalara tavsiye olunur
Gönderen: 29.07.2007 - 00:45
Bu Mesaji Bildir   cetin35 üyenin diger mesajlarini ara cetin35 üyenin Profiline bak cetin35 üyeye özel mesaj gönder cetin35 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
ben bu konuya bir þey yazmak isterim ama gene knedimi tutmayacam

sonra ya beni bannlayacaklar yada atacaklar sonra ayrýlmak zorunda kalmak

olacaðým o yüzden sizlerin yazdýklarýna harfi harfine katýlýyorum arkadaþlar ellerinize

saðlýk olsun selam ve dua ile..
Gönderen: 01.09.2007 - 19:27
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed_usame su an offline muhammed_usame  
161 Mesaj -
BÝRÞEY YAZMANIZA VEDE KIZIP SÝNÝRLENMENÝZE GEREK YOK.....

küffarýn iþini küfrünü yaymaktýr.....

sanal hayata bunlar gibi nicesiyle karþýlaþtým..... ancak kýzmanýn baðýrýp çaðýrmanýn faydasýný göremedim bilakis zararlarýný.........

benim ve tüm inanlar için ölçü Kuran ve Sunnetir...... ne zaman aramýzda yaþayýp yaþatýðýmýz zaman cehennem ehileri imha olur...... ancak biz kendimiz islamdan uzak bir yaþantý haline girmiþsek ve Kuraný hakkýyla öðrenmeyip üsteki elifbanýn anlamýný bilmeden okursak o zaman bu küfür ehileri bu þekilde tepemize iner dinimize imanýmýza hata namusumuza bile hakaret ederler......

onun için KURANI YAÞAYIP YAÞATACAÐIZ!

SUNNETÝ TERK ETMEDEN RESULÜN ÝZÝNDEN GÝDECEÐÝZ.....

ÝÞTE O GÜNDE BÝZLER KURTULUÞA , ZALÝM VE KÜFÜR EHÝLERÝDE CEHENNEME VARACAKLAR.....

O HALDE HAYDÝ HEP BERABER ELELE OKUYUP ÖÐRENELÝM........

wesselam
Gönderen: 01.09.2007 - 19:38
Bu Mesaji Bildir   muhammed_usame üyenin diger mesajlarini ara muhammed_usame üyenin Profiline bak muhammed_usame üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-bahar- su an offline -bahar-  
süper cevap
292 Mesaj -
bu cvbý yazan kiþeden rabbim razý olsun

çok güzel cvp olmuþ bu soruyu soran kiþiyidi RABBÝM ISLAH EYLESÝN

RABBÝM onada doðru yolu göstersin

Gönderen: 06.09.2007 - 18:36
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
Onlarin kulaklari var duymazlar, Gözleri var görmezler, Dilleri var söylemezler Sadece tekrar ederler cünkü etraflari kulelerle kapalidir. Onun icin muhatap olunmamasi daha hayirlidir. ALLAH (c.c) islahlarini versin. Selam ve dua ile.
Gönderen: 19.09.2007 - 11:06
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
havva nene su an offline havva nene  
RE:
83 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý muhammed_usame

BÝRÞEY YAZMANIZA VEDE KIZIP SÝNÝRLENMENÝZE GEREK YOK.....

küffarýn iþini küfrünü yaymaktýr.....

sanal hayata bunlar gibi nicesiyle karþýlaþtým..... ancak kýzmanýn baðýrýp çaðýrmanýn faydasýný göremedim bilakis zararlarýný.........

benim ve tüm inanlar için ölçü Kuran ve Sunnetir...... ne zaman aramýzda yaþayýp yaþatýðýmýz zaman cehennem ehileri imha olur...... ancak biz kendimiz islamdan uzak bir yaþantý haline girmiþsek ve Kuraný hakkýyla öðrenmeyip üsteki elifbanýn anlamýný bilmeden okursak o zaman bu küfür ehileri bu þekilde tepemize iner dinimize imanýmýza hata namusumuza bile hakaret ederler......

onun için KURANI YAÞAYIP YAÞATACAÐIZ!

SUNNETÝ TERK ETMEDEN RESULÜN ÝZÝNDEN GÝDECEÐÝZ.....

ÝÞTE O GÜNDE BÝZLER KURTULUÞA , ZALÝM VE KÜFÜR EHÝLERÝDE CEHENNEME VARACAKLAR.....

O HALDE HAYDÝ HEP BERABER ELELE OKUYUP ÖÐRENELÝM........

wesselam

Allah Razı Olsun Doðru söze ne denir ..... AMÝN ! AMÝN !......
Gönderen: 19.09.2007 - 21:31
Bu Mesaji Bildir   havva nene üyenin diger mesajlarini ara havva nene üyenin Profiline bak havva nene üyeye özel mesaj gönder havva nene üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DEMOKRAT su an offline DEMOKRAT  
RE:
371 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý recepholding

gül
Gönderen: 20.09.2007 - 12:54
Bu Mesaji Bildir   DEMOKRAT üyenin diger mesajlarini ara DEMOKRAT üyenin Profiline bak DEMOKRAT üyeye özel mesaj gönder DEMOKRAT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Sahra  
Misafir
valla bana gereksiz bir soru geldi hepsini bile okuyamadým burda bile gereði yok bence gayle alýp cevap bile vermiyorum..
Gönderen: 20.09.2007 - 13:06
Bu Mesaji Bildir   Yukari
ufeyre su an offline ufeyre  
8 Mesaj
"O kadar cehalet ki ancak tahsil ile mümkün..." olmaz
Gönderen: 27.10.2007 - 23:39
Bu Mesaji Bildir   ufeyre üyenin diger mesajlarini ara ufeyre üyenin Profiline bak ufeyre üyeye özel mesaj gönder ufeyre üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GONCAGuLL su an offline GONCAGuLL  
50 Mesaj -
Tahsil cehaleti alýr eþeklik baki kalýr diyorum ve bu soruyu sorana at gözlüklerini çýkarýp islam dini hakkýnda daha geniþ kapsamlý bi araþtýrma yapmasýný tavsiye ederim bide YAZIK derim .
Gönderen: 28.10.2007 - 00:09
Bu Mesaji Bildir   GONCAGuLL üyenin diger mesajlarini ara GONCAGuLL üyenin Profiline bak GONCAGuLL üyeye özel mesaj gönder GONCAGuLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
refya su an offline refya  
RE: TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL!!
29 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ayþen

AMÝN
Gönderen: 29.10.2007 - 15:08
Bu Mesaji Bildir   refya üyenin diger mesajlarini ara refya üyenin Profiline bak refya üyeye özel mesaj gönder refya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hakyolislam su an offline hakyolislam  
cevabı okumadım !!!
58 Mesaj -
böyle soru soran bir insana cevap vermek yerinde deðil bence !!! Münkir zaten münkirdir. mümin olma zamaný gelmediyse böyle bir soru soran kiþi ile kavga bile edebilirsiniz ! Biri bana resmen böyle bir soru soracak BABAMI BÝLE TANIMAM !!!

Hz Muhammed s.a.v efendimize laf atan varya o kiþi ah elime geçecek sabah akþam belasý olurum !!! Anasýndan emdiði sütü burnundan getiririm Allah bu yumruklarý bana boþuna vermedi !!! anladýnýzmý millettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!

Böyle bir insan elime düþmesin !!! Düþerse çok pis döverim çok ciddiyim !!!üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü
Gönderen: 29.10.2007 - 18:18
Bu Mesaji Bildir   hakyolislam üyenin diger mesajlarini ara hakyolislam üyenin Profiline bak hakyolislam üyeye özel mesaj gönder hakyolislam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 766 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61565 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.