hydroxychloroquine generique plaquenil generique plaquenil lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » ALLAH c,c rizasi icin

önceki konu   diğer konu
45 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    ALLAH c,c rizasi icin
465 Mesaj -

Esselamun aleykum din kardeslerim..

sizden acil bir yardim istiyorum.

Benim 6 yasinda kucuk bir yigenim var ismi furkan,

bugun ogrendikki beyninde kis varmis:(((

Ablam ve biz perisan durumdayiz biliyorum dert veren rabbim dermanda vermistir.
Bunun icin sizden rica ediyorum ne olur ya YASINI SERIF yada Salati tefriciye okumanizi istiyorum..

ALLAH c,c rizasi icinağlarağlar

saygi ve dua ile

Gönderen: 19.07.2006 - 15:39
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
ALLAH acil þifalar versin kardeþim ben 100 tefriciye alýyorum,ama ne zamana kadar okunacak onu da yazarsan iyi olur.üzüntülü
Gönderen: 19.07.2006 - 15:48
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdamsin su an offline sevdamsin  
465 Mesaj -
ALLAH c,c razi olsun bacim 1 hafta sonra tekrar tahliller yapilacak bir hafta icinde insaALLAH okunursa iyi olur..

saygi ve dua ile

Gönderen: 19.07.2006 - 15:58
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Sevdamsýn can ben 3 tane Yasin-i Þerif ve 100 tane de tefriciye okuyum ÝNÞAALLAH

Rabbim þifasýný eksik etmesin Furkan bebeði ailesine ve sizlere baðýþlasýn
Gönderen: 19.07.2006 - 16:01
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
3 TANE ALIYORUM ALLAH SIFA VERIR INSAALLAH
Gönderen: 19.07.2006 - 16:04
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Sevdamsýn ablam geçmiþ olsun...

Rabbim acil þifalar versin inþAllah...

100 adet salati tefriciye alýyorum inþAllah...

Sevgi Selam ve Dua ile...gül

Gönderen: 19.07.2006 - 16:06
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
alemihuccet su an offline alemihuccet  
359 Mesaj -
esselamu aleykum kardeþim
çok üzüldüm gerçekten Allah(cc) tez zamanda Þafi ismi þerifiyle þifa eylesin. ama sakýn üzülmeyin inþallah kolaylýkla alýnacaktýr inanýyorum.Rabbim yar ve yardýmcýnýz olsun..
inþallah 150 tefriciye okuyalým þifa niyetine,Allah(cc) þifa buyursun inþ.
Gönderen: 19.07.2006 - 16:12
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yahsi su an offline yahsi  
şifa senden ey ŞAFİ
32 Mesaj -
ALLAHIM: sen ÞAFÝ sýn yarabbi ..
EFENDÝMÝZ hastalandýgýnda senin ÞAFÝ ismini çok zikredermiþ,efendimiz zikrettiði ÞAFÝ ismin hürmetine kardesm FURKAN a ve onun gibilerine ÞÝFA ver ya ÞAFÝ ENTE ÞAFÝ .....
bn ALLAH IN izniyle üç tane yasin okurum inþaALLAH ....
ALLAH yar ve yardýmcýnýz olsun...acil þifalar.....
selam ve dua ile .............
Gönderen: 19.07.2006 - 16:15
Bu Mesaji Bildir   yahsi üyenin diger mesajlarini ara yahsi üyenin Profiline bak yahsi üyeye özel mesaj gönder yahsi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -
Aleyna ve aleykum selam can...

ALLAH(c.c) en kýsa zamanda þifa nasip etsin inþaALLAH...
250 tane alýyorum inþaALLAH...
bitince haber veririm...

ALLAH(c.c.)'a emanet olun...

...gül...

Gönderen: 19.07.2006 - 16:25
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
s.a

Güzel ablam, 300 tefriciye aliyorum ins.

Rabbim acil sifalar versin gül...
Gönderen: 19.07.2006 - 17:37
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
alemihuccet su an offline alemihuccet  
RE:
359 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý alemihuccet

esselamu aleykum kardeþim
çok üzüldüm gerçekten Allah(cc) tez zamanda Þafi ismi þerifiyle þifa eylesin. ama sakýn üzülmeyin inþallah kolaylýkla alýnacaktýr inanýyorum.Rabbim yar ve yardýmcýnýz olsun..
inþallah 150 tefriciye okuyalým þifa niyetine,Allah(cc) þifa buyursun inþ.

essealamu aleykum ümmed-i Muhammed
aldýðým tefriciye okunmuþtur,Allah(cc) kabul buyursun inþalah
Gönderen: 19.07.2006 - 17:47
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
465 Mesaj -
ALLAH c,c sizlerden razi olsun kardeslerim...
Gönderen: 19.07.2006 - 21:48
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
sevdamsin kardesim gecmis olsun, ALLAH c.c. acil sifalar versin insaAllah..

Bende 200 tefriciye aliyorum (yazamazsam okunmus bil ins)..

Selam ve dua ile
..gül
Gönderen: 20.07.2006 - 10:43
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
200 salavati tefriciye aliyorum Allah acil sifalar versin yar ve yardimciniz olsun
Selam ve dua ile...
Gönderen: 20.07.2006 - 10:53
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
allgüne su an offline allgüne  
65 Mesaj -
ve aleyküm selam..

RABBIM acil sifalar nasip etsin insALLAH

ben 3 YASINI-SERIF aliyorum

ALLAH yar ve yardimciniz olsun

selametle...

selam ve dua ile...gül
Gönderen: 20.07.2006 - 11:27
Bu Mesaji Bildir   allgüne üyenin diger mesajlarini ara allgüne üyenin Profiline bak allgüne üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
münib su an offline münib  
212 Mesaj -
Rabbim þifa versin kardeþim:( .ben 500 tane tefriciye alayým.okundu kabul edin Ýnþallah.Rabbimiz acizane dualarýmýzýn tesirini Efendimiz(sav) hürmetine tez zamanda göstersin inþallah.selam ve dua üzerinize olsun.
Gönderen: 20.07.2006 - 13:14
Bu Mesaji Bildir   münib üyenin diger mesajlarini ara münib üyenin Profiline bak münib üyeye özel mesaj gönder münib üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Sevdamsin kardesim yegenin icin cok üzüldüm:(
ALLAH acil sifalar versin
Dualarimiz sizinle
Gönderen: 20.07.2006 - 13:23
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
herdem su an offline herdem  
Konu icon    ve aleyküm selam
365 Mesaj -
Rabbim þifa versin.Ýnþallah þifa niyetine 3 tane yasin-i þerif ben okuyayým.100 tanede salat-ý tefriciye okumaya çalýþacaðým.Allah sabýr versin inþallahMendilli
Gönderen: 20.07.2006 - 14:21
Bu Mesaji Bildir   herdem üyenin diger mesajlarini ara herdem üyenin Profiline bak herdem üyeye özel mesaj gönder herdem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý umut yolcusu

Sevdamsýn can ben 3 tane Yasin-i Þerif ve 100 tane de tefriciye okuyum ÝNÞAALLAH

Rabbim þifasýný eksik etmesin Furkan bebeði ailesine ve sizlere baðýþlasýn

Okunmuþtur ablam

Dua ile..

Gönderen: 20.07.2006 - 14:27
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
476 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ilknurMerve

s.a

Güzel ablam, 300 tefriciye aliyorum ins.

okunmustur...

350 tefriciye daha aliyorum (ablam okuyacak)
Gönderen: 20.07.2006 - 15:47
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
465 Mesaj -
Songül gül

umut yolcusugül

NurBahcesi gül

~HiLaLaY~ gül

alemihuccet gül

Mina gül

yahsi gül

canan_yy gül

ilknurMerve gül

SaHRa gül

akarsugül

allgüne gül

münibgül

herdem gül

murat1 gül

gultanem gül

salat-i tefriciye toplam= 3250

yasin-i serif = 16

ALLAH c,c sizlerden razi olsun can kardeslerim..

saygi ve dua ile..

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son sevdamsin tarafından, 21.07.2006 - 21:18 tarihinde.
Gönderen: 20.07.2006 - 16:11
476 Mesaj -
s.a

hmm, daha varmis epey..

o zaman 300 daha aliyorum ...
Gönderen: 20.07.2006 - 16:43
murat1 su an offline murat1  
253 Mesaj -
ablam gecmis olsun 100 tanede ben alayim ha bide 1 yasini serif YUCE RABBIM SIFASINI VERECEKTIR INSAALLAH
Gönderen: 20.07.2006 - 17:05
Bu Mesaji Bildir   murat1 üyenin diger mesajlarini ara murat1 üyenin Profiline bak murat1 üyeye özel mesaj gönder murat1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
allgüne su an offline allgüne  
RE:
65 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý allgüne

ve aleyküm selam..

RABBIM acil sifalar nasip etsin insALLAH

ben 3 YASINI-SERIF aliyorum

ALLAH yar ve yardimciniz olsun

selametle...

selam ve dua ile...gül

esselamün aleyküm

3 YASINI-SERIF okunmustur

ALLAH sifasini versin

selam ve dua ile...
Gönderen: 20.07.2006 - 18:17
Bu Mesaji Bildir   allgüne üyenin diger mesajlarini ara allgüne üyenin Profiline bak allgüne üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Selamün Aleyküm

200 salati tefriciye okunmuþtur.

Allah (c.c) kabul etsin inþAllah...

Rabbim acil þifalar versin...

Allah(c.c) emanet olun...

Gönderen: 21.07.2006 - 14:24
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
münib su an offline münib  
212 Mesaj -
500 okundu kardeþim.bir 500 daha alayým.bitirelim tez vakitte ÝNÞAALLAH.
Gönderen: 21.07.2006 - 15:51
Bu Mesaji Bildir   münib üyenin diger mesajlarini ara münib üyenin Profiline bak münib üyeye özel mesaj gönder münib üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
RE:
1183 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~HiLaLaY~

Selamün Aleyküm

200 salati tefriciye okunmuþtur.

Allah (c.c) kabul etsin inþAllah...

Rabbim acil þifalar versin...

Allah(c.c) emanet olun...

Gönderen: 21.07.2006 - 19:58
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gultanem su an offline gultanem  
UZUNTUNUZU PAYLAŞIYORUM
26 Mesaj -
GERCEKTE UZUNTULU BIR OLAY ALALH SIFA VERSIN DUALARIMIZ BUGECEMI SIZINLE SUSLEYECEM
Gönderen: 21.07.2006 - 20:02
Bu Mesaji Bildir   gultanem üyenin diger mesajlarini ara gultanem üyenin Profiline bak gultanem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
465 Mesaj -
ALLAH c,c sizlerden razi olsun insaALLAH..

saygi ve dua ile

Gönderen: 21.07.2006 - 21:19
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
RE:
500 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý canan_yy

Aleyna ve aleykum selam can...

ALLAH(c.c) en kýsa zamanda þifa nasip etsin inþaALLAH...
250 tane alýyorum inþaALLAH...
bitince haber veririm...

ALLAH(c.c.)'a emanet olun...

...gül...

Salat-ý tefriciyeler okunmuþtur...

Selametle....gül
Gönderen: 22.07.2006 - 12:48
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
476 Mesaj -
s.a

500 tane daha aliyorum (arkadasim okuyacak)
Gönderen: 24.07.2006 - 10:53
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
Aldýðým 100 tefriciye okunmuþtur,ALLAH kabul etsin...
Gönderen: 24.07.2006 - 12:03
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
465 Mesaj -
ALLAH c,c sizlerden razi olsun kardeslerim verdiginiz destek ve okudugunuz dualar icin...gülgülgül omrum boyunca bu iyiliginizi unutmayacagim ALLAH c,c icin....
tekrar tahlil yapildi ve maalesef kucuk beyinde kis oldugu tesbit edildi fakat, kisin simdilik cocuga zarar veremiyecegini soyluyorlar yasi kucuk oldugu icin ameliyat etmiyorlar..
InsaALLAH hic gerek kalmaz ameliyata insaALLAH..

geri kalan tefriciyeleri ben bittirdim rabbim kabul ederse...

Ama Ravda'da cok sevdigim kardeslerim abilerim bacilarim var gerci hepinizi cook seviyorum ALLAH c,c rizasi icin ama o kardeslerimden de birseyler soylemelerini beklerdim demekki bacilarini bukadar seviyor ve deger veriyorlar genede ALLAH c,c razi olsun herkesten..

saygi ve dua ile

Gönderen: 26.07.2006 - 23:06
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Selamun Aleykum

Cok uzuldum CAN
Allah yar ve yardýmcýnýz olsun ýnsaAllah
2 yasýný serýfde ben alým
Ama okuduyumu yazamýcam Ama okucam ýnsaAllah

Gönderen: 26.07.2006 - 23:28
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
RABBÝM ACÝL ÞÝFALAR VERSÝN..
kardeþimiz için þifa niyetine bende 10 adet yasin-i þerif okuyayým inþ.
seni kimsenin sevmediðini nereden çýkardýn?
Gönderen: 27.07.2006 - 00:03
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pirlanta_69 su an offline Pirlanta_69  
sevdamsın kardeşime
78 Mesaj -
Rabbim acil þifalar versin üç yasin de ben alayým ALLAHým nerde dertli varsa deva versin daima yar ve yardýmcýmýz olsun. Biz ona hep çok muhtacýz.
Gönderen: 27.07.2006 - 00:05
Bu Mesaji Bildir   Pirlanta_69 üyenin diger mesajlarini ara Pirlanta_69 üyenin Profiline bak Pirlanta_69 üyeye özel mesaj gönder Pirlanta_69 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý sevdamsin

Ama Ravda'da cok sevdigim kardeslerim abilerim bacilarim var gerci hepinizi cook seviyorum ALLAH c,c rizasi icin ama o kardeslerimden de birseyler soylemelerini beklerdim demekki bacilarini bukadar seviyor ve deger veriyorlar genede ALLAH c,c razi olsun herkesten..

Bunlar nasil sözler CAN?ağlarağlarağlar

Mesaji cok gec gördüm..
DUA edecegiz ameliyattan kurtulsun diye..
Ameliyata gerek kalirsada, ameliyatin iyi gecmesi icin DUA edecegiz..
ALLAH acil sifalar versin..
Bende simdilik 5 YASIN okuycam..
Bitirincede yine okuycam..

Sen merak etme CAN..
Daim DUA ediyoruz..

Hakkini helal et..
Seviyoruz ve deger veriyoruz..
... gül ...
Gönderen: 27.07.2006 - 00:19
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
begonya su an offline begonya  
ALLAH C,C RIZASI İÇİN
49 Mesaj -
selamün aleyküm SEVDAMSIN kardeþim mesajýný az önce okudum þimdi rabbimin izniyle 5 YASÝN-Ý ÞERÝF te ben okuyorum ALLAH C,C hayýrlý þifalar versin
Gönderen: 27.07.2006 - 00:37
Bu Mesaji Bildir   begonya üyenin diger mesajlarini ara begonya üyenin Profiline bak begonya üyeye özel mesaj gönder begonya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
ayy canim benim yaa... Hakkini helal et!!
daha yeni gordum bu yazini..
ya daha kaldimi yasini serif hada salati tefriciye?
kaldiysa hemen aliyorum insaAllah canim benim..
Rabbim sifa versin guzelim..
insaAllah derdi veren Allah dermanini da veriri sifasini da guzelim gül

Gönderen: 27.07.2006 - 01:02
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
465 Mesaj -
Can bacilarim abilerim beni sevdiginizi biliyorum kusura bakmayin hassas ve zor gunler gecirdim..
Biz burda bir aileyiz ben sizleri ailem olarak kabul ediyorum bacinizda nazini size yapiyor hos gorunsıkıntılı
illa okumaniz icin soylememistim aman kurbaniniz olam yanlis anlamayin..
Sadece dedim ya nazim aileme geciyorsevinçli

Sizleri ALLAH c,c icin coook seviyorumaşık

saygi ve dua ilegül

Gönderen: 27.07.2006 - 01:46
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý sevdamsin

Biz burda bir aileyiz ben sizleri ailem olarak kabul ediyorum bacinizda nazini size yapiyor hos gorunsıkıntılı

... sevinçli ...
Elbet bir Aileyiz, naz etmeye devam sevinçli

ALLAH razi olsun..
Bizde Seni ALLAH icin cok seviyoruz CAN..

Selam ve DUA ile.. gül
Gönderen: 27.07.2006 - 08:32
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
5 yasin-i şerif
49 Mesaj -
canýmsýn kardeþim ben hemen 5 yasin-i þerifi gece okudum rabbim hayýrlý þifalar versin inþaallah.tam sonuncu yasin-i þerifi okurken burda elektrikler kesildi ben bitirdim fakat osaatte haber veremedim mevlam kabul eylesin bu vesileylede REGAÝP GECENÝZ HAYIRLI OLSUN SELAMETLE
Gönderen: 27.07.2006 - 11:14
Bu Mesaji Bildir   begonya üyenin diger mesajlarini ara begonya üyenin Profiline bak begonya üyeye özel mesaj gönder begonya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdamsın a
49 Mesaj -
sakýn bizleri yanlýþ anlama bizlerinde evlatlarýmýz var elimizden geldiði kadar gerekenleri yapmak vazifemizdir
Gönderen: 27.07.2006 - 11:17
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
10 ADET YASÝN-Ý ÞERÝF OKUNMUÞTUR.
RABBÝM KABUL ETSÝN.
EN KISA ZAMAN DA HAYIRLI
HABERLER ALIRSINIZ ÝNÞ.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son utaniyorum tarafından, 27.07.2006 - 18:58 tarihinde.
Gönderen: 27.07.2006 - 18:58
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast abidullah  
Misafir
Rabbim size güç ve sabýr yeðeninize de acil þifalar versin Ben de yeni görenlerdenim,bitmiþ ama tefriciye okuyabildiðim kadar ve 3 tane de yasin okuyayým inþaALLAH

Gönderen: 29.07.2006 - 20:11
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an 1 üye ve 957 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64283 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.