dexamethasone generique stromectol colchicine dexamethasone generique luvox cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » BİLMECE / BULMACA » BİLENE BRAVO!!!

önceki konu   diğer konu
33 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
BİLENE BRAVO!!!
52 Mesaj -
FINISHED FILES ARE THE RE-
SULT OF YEARS OF SCIENTIF-
IC STUDY COMBINED WITH THE
EXPERIENCE OF YEARS
Bu zekâ testi Almanya'da Daimler firmasýnda geliþtirilmiþ. Yazýdaki F harflerini sayýn. Cevabý öðrenmek için biraz cevap gönderin.. Genelde kimse bilemiyO

Ama ilk okuyuþunuzdaki sayýyý söyleyin yoksa tadý kalmaz...
Gönderen: 14.07.2006 - 18:03
Bu Mesaji Bildir   *rumeysa* üyenin diger mesajlarini ara *rumeysa* üyenin Profiline bak *rumeysa* üyeye özel mesaj gönder *rumeysa* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ay_i$igi su an offline ay_i$igi  
109 Mesaj -
ben 6 tane okuyabildim şaşkın
Gönderen: 14.07.2006 - 18:40
Bu Mesaji Bildir   ay_i$igi üyenin diger mesajlarini ara ay_i$igi üyenin Profiline bak ay_i$igi üyeye özel mesaj gönder ay_i$igi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kubbetus-Sahra su an offline Kubbetus-Sahra  
286 Mesaj -
Ben 7 F tane saydim. Ama kimsenin bilemedigine göre cevabin yalnis olmasi gerek herhalde. Ama olsun ben genede bir denemis olayim.

göz kırpma göz kırpma göz kırpma göz kırpma göz kırpma
Allah´a emanet
Güle Güle

Gönderen: 14.07.2006 - 18:41
Bu Mesaji Bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diger mesajlarini ara Kubbetus-Sahra üyenin Profiline bak Kubbetus-Sahra üyeye özel mesaj gönder Kubbetus-Sahra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
F harfi yokkikahkaha kahkaha
Gönderen: 14.07.2006 - 18:45
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
109 Mesaj -
FINISHED FILES ARE THE RE-
SULT OF YEARS OF SCIENTIF-
IC STUDY COMBINED WITH THE
EXPERIENCE OF YEARS

ben halaa 6 góruyorum kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ay_i$igi tarafından, 14.07.2006 - 18:59 tarihinde.
Gönderen: 14.07.2006 - 18:58
Bu Mesaji Bildir   ay_i$igi üyenin diger mesajlarini ara ay_i$igi üyenin Profiline bak ay_i$igi üyeye özel mesaj gönder ay_i$igi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*rumeysa* su an offline *rumeysa*  
bravo
52 Mesaj -
Cevap: 6
Genelde bu teste insanlar 3 olarak cevap veriyormuþ
Eðer ilk defada 6 bulduysanýz bir dahisiniz.
Daimler firmasýndakiler insan beyninin OF karakterlerini yan yana çoðu kere doðru algýlayamadýðýný keþfetmiþler. ---

walla ne diyim ravda.net üyeleri süper zeka heralde Güle Güle

yalnýz merak ettim Kubbetus-Sahra kardeþim 7.nerde bizede göstersen? düsün
Gönderen: 14.07.2006 - 19:06
Bu Mesaji Bildir   *rumeysa* üyenin diger mesajlarini ara *rumeysa* üyenin Profiline bak *rumeysa* üyeye özel mesaj gönder *rumeysa* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
109 Mesaj -
demekki benim gözlerimde problem yokmus Kararsiz
Gönderen: 14.07.2006 - 19:08
Kubbetus-Sahra su an offline Kubbetus-Sahra  
RE: bravo
286 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý *rumeysa*

Daimler firmasýndakiler insan beyninin OF karakterlerini yan yana çoðu kere doðru algýlayamadýðýný keþfetmiþler. ---

haha ... biraz yalinis saymisim o kadar. Üc tane saymadimya ona bakin. Hem zaten bir kere okuyup mesaji attim. Yanilmam normaldir ... göz kırpma göz kırpma göz kırpma göz kırpma göz kırpma

Bu gül size

gül

Allah´a emanet
Güle Güle

Gönderen: 14.07.2006 - 19:18
Bu Mesaji Bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diger mesajlarini ara Kubbetus-Sahra üyenin Profiline bak Kubbetus-Sahra üyeye özel mesaj gönder Kubbetus-Sahra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
RE:
1230 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ay_i$igi

demekki benim gözlerimde problem yokmus Kararsiz

bakmaaaasevinçli
Gönderen: 14.07.2006 - 20:12
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
inci tanesi su an offline inci tanesi  
73 Mesaj -
onlar daha bizi tanýmamýslar.
biz cevabý þýpadanak buluruz iþte...
Gönderen: 14.07.2006 - 21:24
Bu Mesaji Bildir   inci tanesi üyenin diger mesajlarini ara inci tanesi üyenin Profiline bak inci tanesi üyeye özel mesaj gönder inci tanesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*rumeysa* su an offline *rumeysa*  
?
52 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý inci tanesi

onlar daha bizi tanýmamýslar.
biz cevabý þýpadanak buluruz iþte...

onlar dan kastýn kim kardeþ
Gönderen: 14.07.2006 - 21:38
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Hangi ülkenin insanlariymis o 3 sayanlar?
Türk insani olmadigi kesin

Körenika devletidir kesin o ülkenin adisevinçli
Koca koca harfleri nasil göremezlerdüsün
gözlük ticaretimi yapsam nedüsün iyi fikirsevinçli
Gönderen: 14.07.2006 - 23:49
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
inci tanesi su an offline inci tanesi  
RE:
73 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~MiNA~

Hangi ülkenin insanlariymis o 3 sayanlar?
Türk insani olmadigi kesin

Körenika devletidir kesin o ülkenin adisevinçli
Koca koca harfleri nasil göremezlerdüsün
gözlük ticaretimi yapsam nedüsün iyi fikirsevinçli

KARDEÞÝM GÝRÝÞÝMCÝ RUHLU ÝNSANLARI SEVERÝM HEMEN ALMANYAYA BÝR DÜKKANA NE DERSÝN PEKÝ
Gönderen: 15.07.2006 - 02:26
Bu Mesaji Bildir   inci tanesi üyenin diger mesajlarini ara inci tanesi üyenin Profiline bak inci tanesi üyeye özel mesaj gönder inci tanesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
475 Mesaj -
inci tanesi kardesim ben varimGüle Güle
sen dükkan yeri aramaya baslakahkaha
bende Körenika devletiyle temasa geceyim
ticaret icin islemlere hemen baslayalim
Belki Körenikada gözlük fabrikasi bile kurabilirizkahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 15.07.2006 - 11:53
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
pluton su an offline pluton  
4 Mesaj
okuma yazmasý olan herkes bu yazýda kaçtane f var görür bunun zekayla ne alakasý var saçma sapan iþlerele meþgul olmýyalým lütfen herþeye raðmen kadýnlar çiçektir
Gönderen: 15.07.2006 - 12:27
Bu Mesaji Bildir   pluton üyenin diger mesajlarini ara pluton üyenin Profiline bak pluton üyeye özel mesaj gönder pluton üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
tatliya tuz katanlar azda olsa herzaman.. heryerde vardir.....
Gönderen: 02.08.2006 - 19:26
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
892 Mesaj -
isbasindayim..
dil uzat durum oyle olurken konu dikkatimi cekti okudum..
dil uzat agam yazsaydin ya ekleme yapmak yasaktir die sevinçli))))Kararsiz
Gönderen: 02.08.2006 - 19:31
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
892 Mesaj -
ben dikkat cekmiyoom..
dil uzat ama sen caktirmak uzeresin abla uyarisi dil uzat
Gönderen: 02.08.2006 - 19:35
892 Mesaj -
acmama gerek yok dil uzat..
sen aradan cekil hele
Gönderen: 02.08.2006 - 19:44
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Bu bir zeka testi deðil;

Ýlizyon olabilir.

Daimler firmasý bu kadar basitleþmiþ mi ?
Gönderen: 02.08.2006 - 19:48
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
475 Mesaj -
kardeslerim merakimi bagislayin ama bir operosyonmu yapiyonuz

yardima ihtiyac varsa söyleyin, bu arada ben fisildayarak konusuyorum Kimse duymasin diyeeesevinçli
Gönderen: 02.08.2006 - 19:52
892 Mesaj -
yasiyormusun sniper?
Gönderen: 02.08.2006 - 19:54
Neslahan su an offline Neslahan  
176 Mesaj -
5 TANE SAYDIM
Gönderen: 20.08.2006 - 02:40
Bu Mesaji Bildir   Neslahan üyenin diger mesajlarini ara Neslahan üyenin Profiline bak Neslahan üyeye özel mesaj gönder Neslahan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vipervoles su an offline vipervoles  
RE:
88 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Neslahan

5 TANE SAYDIM

neslahan kardes cevap verilmiþ zaten sen yorulma
Gönderen: 20.08.2006 - 02:48
Bu Mesaji Bildir   vipervoles üyenin diger mesajlarini ara vipervoles üyenin Profiline bak vipervoles üyeye özel mesaj gönder vipervoles üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
176 Mesaj -
vipervolos eger iyi okursan bunun bir test oldugunu ve teste isteyenin katildigini anlardin muhahahaaaa
Gönderen: 20.08.2006 - 02:54
Bu Mesaji Bildir   Neslahan üyenin diger mesajlarini ara Neslahan üyenin Profiline bak Neslahan üyeye özel mesaj gönder Neslahan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
88 Mesaj -
neslahan espri olsun diye yazdým seni kýrmadým umarým
Gönderen: 20.08.2006 - 02:57
Bu Mesaji Bildir   vipervoles üyenin diger mesajlarini ara vipervoles üyenin Profiline bak vipervoles üyeye özel mesaj gönder vipervoles üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
176 Mesaj -
YOK HAYIR ESTAGFRULLAH BEN ESPRIDEN ANLAYAN BIR INSANIM ANLADIM TABI ESPRI OLDUGUNU BENDE ESPRI YAPIVERDIM kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 20.08.2006 - 03:02
88 Mesaj -
bende 6 diyim o zaman gerci cevabý yazýlmýs ama sevinçlisevinçlisevinçlisevinçli
Gönderen: 20.08.2006 - 03:08
176 Mesaj -
HAHAHAHHAAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAkahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 20.08.2006 - 03:08
garip64 su an offline garip64  
97 Mesaj -
hmm gerçekten ilginçmiþKararsiz
Gönderen: 23.08.2006 - 23:02
Bu Mesaji Bildir   garip64 üyenin diger mesajlarini ara garip64 üyenin Profiline bak garip64 üyeye özel mesaj gönder garip64 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dervisan su an offline dervisan  
51 Mesaj -
bu kadar yorumun icinde kac tane F harfi kullanildi
Gönderen: 29.08.2006 - 00:05
Bu Mesaji Bildir   dervisan üyenin diger mesajlarini ara dervisan üyenin Profiline bak dervisan üyeye özel mesaj gönder dervisan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cakiryar su an offline cakiryar  
RE: bravo
5 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý *rumeysa*

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
valla bende 6 saydýmGüle Güle
Gönderen: 10.04.2007 - 02:13
Bu Mesaji Bildir   cakiryar üyenin diger mesajlarini ara cakiryar üyenin Profiline bak cakiryar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
özgürahmet su an offline özgürahmet  
BENCE 6
66 Mesaj -
bende 6 saydým.bizi kiminle karýþtýrýyorlar.dil üzerine hepimizin ihtisasý var.
Gönderen: 10.04.2007 - 11:55
Bu Mesaji Bildir   özgürahmet üyenin diger mesajlarini ara özgürahmet üyenin Profiline bak özgürahmet üyeye özel mesaj gönder özgürahmet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 925 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ambulans64 (60), salihbayram (52), opel (54), islamci_genc (37), celal1974 (50), savage41xxx (52), LAZPARATOR61 (45), kral29 (35), siseyna (43), demir_kralll (33), yepremreha (47), YA_rab (31), zompur (54), ALMILA_GÜL (56), Mystigue (53), kecmk (53), akpinar61 (59), aqabe (60), agenc24 (52), y.erkek (52), internet22 (41), kutsalsavasc&ya.. (37), karindas (45), sehadet_61 (46), Serdar_ (44), bahtiyar28 (54), maun (42), bayramsalih (52), arifünal (64), HANCEREN (55), mecruh (45), MuSLimaNKa (34), bilalkale (50), DeLiCaN (944), veysel setdibi (62), tilli (51), erzurumlunet (46), sema_ihl (38), cemre (52), m.kara (58), yyunuss (39), x_X_x (41), Muhammed1968 (57), hçerçi (72), lcd (47), fatihreis (39), Baharayyildiz (40), haci_nl (47), cemil (46), yakupakyuz (60), gazikoc58 (51), Ankebut57 (45), L a V i N i a (40), sofu_23 (51), Beyaz dilek&cce.. (40), tabu (50), sümbül (37), yakupalan (45), Alperen Eren (46), HikmetSagir (81), YaSaX (44), Barnabas (39), islamasevdal&ya.. (38), ilyas1970 (54), criminalist (52), Ayhan-61 (58), nurayaz (30), mörscher (58), basmuharrir (58), Goodmanx (57), mahmut1968 (56), djnefret (41), karadeniz krali (54), ayseli (58), cengo06 (62), yasarerkek (52), hz.ömer (37), ismailxxx (46), tayyarozbak (40), karamurat1 (51), sari_kiz (38), kaslim (42), ayyildiz_70 (34), The Mediterrane.. (53), bahadir (50), ~TUTI~ (37), dostahasret (43), Selinnurx (56), apocalyptica (45), markat (46), derlerkahin (46), isa dogan (50), EROL AKBULUT (56), Yaseminnur (37), sehadet_aski (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61462 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.