ivermectine ivermectine generique colchicine fluvoxamine kaletra voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » Yapabileceğin en iyisi???

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Yapabileceğin en iyisi???
Misafir
Nebraska'da yasli bir adam yasardi. Patates ekini icin bahceyibellemesi
gerekiyordu, lakin bu cok zor bir isti. Tek
oglu ona yardim edebilirdi fakat o da hapisteydi. Yasli adam
ogluna bir mektup yazdi ve muskulatini izah etti.

Sevgili Oðlum,

Patates bahcemi belleyemeyecegimden kendimi cok kotu hissediyorum.
Bahceyi kazmak icin oldukca yaslanmis sayilirim. Burada olsan butun
derdim bitecekti. Biliyorum ki sen bahceyi benim icin hallederdin.
Sevgiler Baban

Bir kac gun sonra oglundan bir mektup aldi

Babacigim,

Babacigim Allah askina bahceyi kazma, ben oraya cesetleri gommustum.

Sevgiler Oðlun

Ertesi gun sabaha karsi 4'de FBI ve yerel polis cikageldi ve tum
sahayi kazdi lakin hic bir
cesede rastlamadilar. Yasli adamdan ozur
dileyerek gittiler.
Ayni gun yasli adam oglundan bir mektup daha aldi.

Babacigim,

Simdi patatesleri ekebilirsin. Bu sartlarda yapabilecegimin en iyisini
yaptim.

Sevgiler Oðlun.
Gönderen: 08.07.2006 - 11:32
Bu Mesaji Bildir   Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
HOCAM BU MÜKEMMEL BIR ÖRNEK COK DUUYGULU EN KÖTÜ SARTLARDA BILE INSANDAKI VICDANIN GÜZEL TARAFI ORTAYA CIKIYOR
DEMEKKI HER INSANIN FITRATINDA BUNUN CEKIRDEKLERI VAR
SAYGI BELKI AHIRETte semeresini alacaktir
Gönderen: 08.07.2006 - 11:38
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
selamun aleykum,

ahmet hocam allah razý olsun
uzun zaman dan sonra siz beni güldürdünüz.
ALLAHTA SÝZÝ güldürsün inanýn sOnunu böyle beklemiyordum
çok güzeldi hala gülüyorum.kahkaha kahkaha kahkaha
RABBÝMÝZE EMANETSÝNÝZ.

hurim gülümsetti bencesur kardeþim aglatti
siz güldürdünüz.
ALLAH CC TÜM RAVDADAN RAZI OLSUN
HEPÝNÝZÝ ÇOK SEVÝYORUM.
Gönderen: 08.07.2006 - 12:15
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
(a.yasir) su an offline (a.yasir)  
8 Mesaj
ALLAH razý olsun güzel paylaþim
Gönderen: 08.07.2006 - 12:19
Bu Mesaji Bildir   (a.yasir) üyenin diger mesajlarini ara (a.yasir) üyenin Profiline bak (a.yasir) üyeye özel mesaj gönder (a.yasir) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Allah razi olsun hocamgül
insan akilli olunca eli kolu bile bagli olunca derdine care bulabiliyormussevinçli sevinçli sevinçli
Gönderen: 08.07.2006 - 14:36
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -
ALLAH razý olsun hocam...gül

ALLAH'ýn verdiði aklý, mantýðý yerinde kullanmasýný bilmek lazýmmýþ...

sizlerle birlikteyken
aðlamanýn da tadý baþka
gülmenin de...

Selam ve Dua ile...gül

Gönderen: 08.07.2006 - 15:47
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatice79 su an offline hatice79  
147 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha Güle Güle
Gönderen: 08.07.2006 - 16:31
Bu Mesaji Bildir   hatice79 üyenin diger mesajlarini ara hatice79 üyenin Profiline bak hatice79 üyeye özel mesaj gönder hatice79 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
garip64 su an offline garip64  
97 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 08.07.2006 - 23:50
Bu Mesaji Bildir   garip64 üyenin diger mesajlarini ara garip64 üyenin Profiline bak garip64 üyeye özel mesaj gönder garip64 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast NeV-Ra  
Misafir
sevinçli
çok zekice aslýndakahkaha gül
Gönderen: 09.07.2006 - 01:11
Gast ahmet gunay  
RE:
Misafir
Alıntı
Orijýnalý su damlasi

selamun aleykum,

ahmet hocam allah razý olsun
uzun zaman dan sonra siz beni güldürdünüz.
ALLAHTA SÝZÝ güldürsün inanýn sOnunu böyle beklemiyordum
çok güzeldi hala gülüyorum.kahkaha kahkaha kahkaha
RABBÝMÝZE EMANETSÝNÝZ.

hurim gülümsetti bencesur kardeþim aglatti
siz güldürdünüz.
ALLAH CC TÜM RAVDADAN RAZI OLSUN
HEPÝNÝZÝ ÇOK SEVÝYORUM.

Amin inþ. kardeþim.Rabbim tüm kardeþlerimize mutluluk , huzur ve gönül rahatlýðý nasip etsin
Gönderen: 09.07.2006 - 02:29
Emirdag su an offline Emirdag  
1071 Mesaj -
Allah Razi olsun.

Cok zekicekahkaha
Gönderen: 09.07.2006 - 02:52
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
kimin aklina gelirki öyle bi fikir yasli adama sevindim yazik bahcesi belenmis oldu kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 09.07.2006 - 05:19
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 919 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59495 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.