kaletra generique plaquenil lopinavir ritonavir colchicine dexamethasone super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » İMZALARA DiKKAT EDELiM...

önceki konu   diğer konu
23 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
İMZALARA DiKKAT EDELiM...
Moderator

1050 Mesaj -
Selamün Aleyküm...

Bir imza yarýþýdýr aldý yolunu gidiyor. Bizde ekip olarak biraz taviz verince iyice çýðýrýndan çýktý gibi...

Tüm kardeþlerimden rica ediyorum lütfen imzalarýndaki Yazýlarý küçültsünler. 3 satýrdan fazla olacak þekilde ki, bu yazýlar normal ufak yazý büyüklüðündeki satýrlarýn ölçüsündedir.

3 satýrlýk yazýdan daha geniþ ve yüksek olan banneri olan kardeþlerimizde bu bannerleri kaldýrsýnlar...

Ýmza bölümünde E-Mail veya websitesi ekleyenler... Ve bannerlerde link bulunduranlar derhal bunlarý silsinler...

Aksi halde imza bölümünün tamamen kalkmasý söz konusu olduðunda ayaklanmayalým...!

Bu doðrultuda ekipteki kardeþlerden ikaz alan kardeþlerimiz de bu ikazlara uyarak kariý koymamalarýný... Ve ikaz edilmeden imzalarý silinen kardeþlerimizin de bunu anlayýþla karþýlamalarýný rica ediyorum...

Selam ve dua ile...

-RAVDA Teknik-

Gönderen: 07.07.2006 - 22:53
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Allah razi olsun abi bu uyari insAllah dikkate alir gercekten imzalar aldi basini gidiyor imzalar yüzünden mesajlar bile okunamiyor ve baya yer kapliyor
Gönderen: 08.07.2006 - 00:09
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
1230 Mesaj -
dikkat edin!!!..

ben etmedim... ihtar geldi

sildim..
keyfimden deðil..
mecburiyettensevinçli

hatta bir keresinde .
bu yöneticiler ne alemde diye merak ettim..

bastým 4 satýr imza..

ihtar geldi

sildim yine ..

keyfimden deðildisevinçli))

göze hoþ görünmüyor diye ..

madem bir mesaj vermek istiyoruz..

forum ne güne duruyor...

ya güzel sözler niye var..
hadis fikih bölümlerii???

kaldýrýn þu imzalarýsevinçli

bi benimki kalsýnsevinçli..

ben hepinizin yerine imza eklerim.. hehehe

vesselam gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son .~Sniper~. tarafından, 08.07.2006 - 20:01 tarihinde.
Gönderen: 08.07.2006 - 20:00
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Sniper kardesim sende imza cok herhalde
Baksana türkce yetmiyormus gibi birde ingilizce birseyler yaziyorO ne anlama geliyor acaba...?düsün
söylersen sevinirizsevinçli
Gönderen: 08.07.2006 - 20:15
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
o Allah c.c. ýn kelamý..

o bir ayet!!!...

Gönderen: 08.07.2006 - 20:25
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Hangi ayet
Niye ingilizce yazdin
Cok oldum demi?sıkıntılı
Gönderen: 08.07.2006 - 20:30
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Neslahan su an offline Neslahan  
176 Mesaj -

BENDE DEYISTIRDIM GERCI BENIMKISI ÖYLE ABARTILI DEYILDI AMA YINEDE DEYISTIRDIM sevinçli

Gönderen: 08.07.2006 - 23:21
Bu Mesaji Bildir   Neslahan üyenin diger mesajlarini ara Neslahan üyenin Profiline bak Neslahan üyeye özel mesaj gönder Neslahan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cecenya_42 su an offline cecenya_42  
Konu icon   
85 Mesaj -
sanýrým benim imzamda sorun yok devam edebilirim dimisevinçli aslýnda bir iki satýr daha eklesem güzel olacak ama acaba uyarý alýrmýyýmkisıkıntılı
Gönderen: 08.07.2006 - 23:43
Bu Mesaji Bildir   cecenya_42 üyenin diger mesajlarini ara cecenya_42 üyenin Profiline bak cecenya_42 üyeye özel mesaj gönder cecenya_42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
Kararsiz tamam fatih abi ya, ne bagriyosun hemen..
zaten resim falan eklemeyi de beceremiodum..
dil uzat iyiki de ..

Gönderen: 08.07.2006 - 23:56
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
Lüften Dikkat!
2338 Mesaj -

Sevgili kardeþler

Hala imzalarýnda boyutu ve ebatý büyük resimler kullanan kardeþlerimiz var. Lütfen dikkat ediniz ve verilen imza sýnýrlamasýný aþmayýnýz. Aksi takdirde görevlilerimiz tarafýndan imzalarýnýz silinecektir. Uyarýlara raðmen silmeyenlerin ise profil düzenlemeli blocklanacaktýr.

Selam ve dua ile.

Gönderen: 30.07.2006 - 15:57
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
Kýzým Sana Söylüyorum

Sniper Sen Ýþitsevinçlisevinçlisevinçli

Gönderen: 30.07.2006 - 19:42
oncenamaz su an offline oncenamaz  
vip kardeslerim
197 Mesaj -

tekrar kontrol edermisiniz imzalarinizi mümkünse
uyari herkese ama dikkat cekiyor sizinkiler
karagül tebrik ederim

Gönderen: 02.08.2006 - 17:10
Bu Mesaji Bildir   oncenamaz üyenin diger mesajlarini ara oncenamaz üyenin Profiline bak oncenamaz üyeye özel mesaj gönder oncenamaz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
minton su an offline minton  
40 Mesaj -
en güzel benimkisevinçli
Gönderen: 05.08.2006 - 22:25
Bu Mesaji Bildir   minton üyenin diger mesajlarini ara minton üyenin Profiline bak minton üyeye özel mesaj gönder minton üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
Ýmzalara 100 karakter ile kýsýtlama getirildi...

Daha önceden 100 karakterden fazla olan imzalar haliyle yok oldu ve resim ise eðer, resim linkinin bir kýsmý kaldý...

Lütfen imzalarýnýzý kontrol ediniz...

Ve tekrar rica ediyorum:

ÝMZALARINIZA LÝNK EKLEMEYÝNÝZ. Aksi durumda hepten imzasýz kalýrsak þaþmayalým...

Meas Selam...

Not: Arkadaþlar alýnan bu önlemler forumu daha iyi kullanabilmemiz içindir. Ýmzalarla dolan sayfalarýn takibi de zor oluyor. Bunu sizde takdir edersiniz...
Gönderen: 30.10.2006 - 00:32
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
ÝMZALARINIZA LÝNK EKLEMEYÝNÝZ. Aksi durumda hepten imzasýz kalýrsak þaþmayalým...

örneðin benim gibisevinçli gül

Gönderen: 30.10.2006 - 09:04
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
100 karaktercik mi! şaşkın

Komple kaldýrsaydýn abi...
Kararsiz
Gönderen: 30.10.2006 - 22:51
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
Kendi imzamda gitmesin diye hepsini kaldýrmadým sevinçli
Gönderen: 30.10.2006 - 22:57
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Hýmmm...

Anlaþýldý.

Önce "can" diyorsun...

Ne yapalým!
Kaderde bunu da duymak varmýþ.

Gönderen: 30.10.2006 - 23:03
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.-.-Saliha-.-. su an offline .-.-Saliha-.-.  
514 Mesaj -
Benimde imzam yarimlanmis!

Neyse hayirlisi olsun bakalim sıkıntılı
Gönderen: 30.10.2006 - 23:48
Bu Mesaji Bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.-Saliha-.-. üyenin Profiline bak .-.-Saliha-.-. üyeye özel mesaj gönder .-.-Saliha-.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1230 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý F a t i h

Kendi imzamda gitmesin diye hepsini kaldýrmadým sevinçli

abi desene en garanti imza sende (ve bende) kahkaha
Gönderen: 31.10.2006 - 19:40
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
S.a..

Bu aciklamaya cok sevindim.. sevinçli
Bende diyordum acaba ne oldu imzama diye..
kahkaha

Artik imza falan yok!
Gönderen: 31.10.2006 - 20:17
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
555 Mesaj -
benim imzamýn boyutu uygun degilmi þimdi ondan mý imza kýsmýna girip imzamda degiþiklik degil birazýný silerek linki iptal ettiniz sizden ricam imzamýn alt tarafýnda boþluk nedense hep kalýyor sizin gibi imzam nasýl bitiþik olacak yardýmcý olursanýz bizde sýnýrý geçmeyiz Fatih Abi

Selam ve saygý ile

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son (YiTiK_SevDaM) tarafından, 31.10.2006 - 23:32 tarihinde.
Gönderen: 31.10.2006 - 23:23
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tunc su an offline tunc  
Konu icon    Galıba bende sOrun yok
14 Mesaj -
selamun aleykum
arkadaslar galýba beným ýmzamda býr sorun yok ne dersýnýz
Gönderen: 05.11.2006 - 16:00
Bu Mesaji Bildir   tunc üyenin diger mesajlarini ara tunc üyenin Profiline bak tunc üyeye özel mesaj gönder tunc üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 877 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64256 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.