dexamethasone lopinavir ritonavir kamagra stromectol dexamethasone fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » YÜREK FETHİ

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
YÜREK FETHİ
138 Mesaj -
Þeriat nimetiyle ruhlarýmýzý tanýþtýrýp kalblerimizi kaynaþtýran Allah'u Tealaya hamdu senalar olsun.
Ýnsanlarýn yüreðini tevhid ile fetheden hayat muallimimiz Hz.Muhammed(S.A.V)'ealina, ashabýna, ve kýyamete kadar islam insaný olmaya çalýþan tüm dünya Müslümanlarýna selatü selam olsun.
GECELER UZUNDUR UYKU ÝLE KISALTMAYINIZ
GÜNDÜZLER AYDINLIKTIR GÜNAH ÝLE KARATMAYINIZ...
Sevgili canlar Ýslamýn insanlar üzerinde gerçekleþtirdiði ilk fetih,hiç þüphesiz YÜREK FETHÝ dir.Ýslam bileklerden önce yüreklere yönelmiþ ve yürekleri cahiliye nin kýrýntýlarýndan,þirkin pisliklerinden arýndýrmýþtýr.Dolayýsýyla islam insaný , yürek fethini gerçekleþtirmiþ olan insandýr.
Yürek fethini gerçekleþtirmiþ olan Müslümanlar sözleriyle rahmet, hareketleriyle bereket haline asýrlarýn insan güzelleridir.
Evet þurasý bir hakikattýrki canlar;Ýslamý yüreklerine hakim kýlamayanlar,içerisinde yaþadýklarý ülkede beldede islamý hiç hakim kýlamazlar.
Çünkü islama hizmet eden bilekler,fethedilmiþ yüreklerin yüreklerin birer neticesidir.
Müslüman olarak islam insaný yetiþtirmek istiyorsak, dikkat edeceðimiz en önemli hususlardan biriside, hiç þüphesiz YÜREK
FETHÝNÝ BÝLEK FETHÝNDEN ÖNCE GERÇEKLEÞTÝRMELÝ YÜREKLERÝ FETHETMELÝYÝZ.
Çünkü dikkat edlim buna...
Yüreði fethedilmeyen bir insanýn bileðini fethetmek asla mümkün deyildir.insan ve insan topluluklarý içinde ayný þey geçerlidir
ve diyorumki canlar
Yürekleri fethetmek için koyulduk yola hazýrmýsýnýz.....
Býrakalým içimizi karatmaya mide bulandýrmaya çalýþanlara asla tepki vermeyelim. tepkisiz kalmak susturmanýn vazgeçirmenin en kolay yoludur
bu insanlara gülle karþýlýk verelim ve çok ciddiyim çocuk eðitiminde izlediðim ve baþarýlý olduðum bir yol olumsuz hareketlere tepkisiz kalmak
unutmayalým þunuki; SEYÝRCÝSÝZ OYUN ASLA OYNAMAZ...
TEKRARLIYORUM CANLAR...
YÜREKLERÝ FETHET MEK ÝÇÝN KOYULDUK YOLA HAZIRMISINIZ.. VEDE VARMISINIZ BU SEFERDE....
HEPÝNÝZÝ ÇOK SEVDÝM ÝYÝKÝ BU RAVDAYLA TANIÞMIÞIM RABBÝM BANA SÝZÝ ÝNANIN SON ANDA KÝMLÝÐÝME DÖNMEM ÝÇÝN BÝR VESÝLE KILDI ÞÜKÜR LER OLSUN EN GÜZELE...
Gönderen: 05.07.2006 - 00:09
Bu Mesaji Bildir   GÖZBEBEGIM üyenin diger mesajlarini ara GÖZBEBEGIM üyenin Profiline bak GÖZBEBEGIM üyeye özel mesaj gönder GÖZBEBEGIM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -

BIZ COK GÜL UZATTIK BEN DE EGITIMCIYIM GÜLÜ UZATMAYA DEVAM EDIYORUZ AMA DIKENLERI BIZE BATIYOR SAFI ZIHINLERI KIRLETENLERE MUDAHALE GEREKTIGI SEKILDE VERILMELI
BIR SORU 100 KISININ OLDUGU BIR YERDE BIR KISI CIKIP O TOPLULUKTA MASKARALIK YAPSA HOS OLUR MU
VEYA BIR KOYDE EDEP VE MUASERETE TERS BIR SEY TEPKI TOPLAR MI TPOLAMAZ MI MESELA SUURLU YERLERDE SUURSUZLUK YAPMAK GIBI
VEYA BIR GEMIDE 100 MASUM VAR BIR ZALIM O GEMI BATIRILIR MI
VEYA 100 ZALIM BIR MASUM YINE BATIRILIR MI O HALDE GEREKLI IKAZLAR YAPILMALI DEVAM ETTIKCE 2 DERECEDEN ONLEM ALINMALI SONRA HALA TAHRIK VARSA O ZAMAN CEVAP VERMEMEK OLGUNLUKTUR ANCAK ZEHIR BOSALTIRKEN SESSIZ KALMAMAK DA OLGUNLUKTUR
ANCAK BAZI YERLERDE ISI SULANDIRANLARA GÜL UZATIRKEN KULAGINI DA CEKMEK LAZIM
BIZIM GORMEDIGIMIZ SEYLERDE VAR MUBAREK KARDESIM

gül gül

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son NurBahcesi tarafından, 05.07.2006 - 00:19 tarihinde.
Gönderen: 05.07.2006 - 00:17
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GÖZBEBEGIM su an offline GÖZBEBEGIM  
138 Mesaj -
sayýn hocam aslýnda konuyu tam manasýyla idrak edemedim
konuyla alakalý forma girmeye çalýþtým engelendi giriþim tekrar denedim yine olmadý.ama tatsýz birþey olduðu kesin.ben bu siteyi osmaniye kayseri antalya ve burasý fethiyeden olmak üzere 4 kiþiye tafsiye ettim içlerinden bitanesi varki yüreði kýpýr kýpýr henüz gerçek manada dinimizle yeni tanýþmýþ22 yaþýnda bir genç kýzýmýz
o gurup senin bu gurup benim tüm guruplarýn soh betlerini kaçýrmýyor ve dediði þey evden uzakta o havayý tenefüs ettiðim tüm guruplara katýlýyorum ve hepsinden ayrý bir feyz alýyorum.diyor ve bu kýzýmýz ailesinin baskýsýndan uzaklaþarak rahat bir nefes almak için bana bir kaç günlüðüne geldi ve dediðim gibi çok heyecanlý yüreði kýpýr kýpýr fethiyenin bu sýcaðýna raðmen henüz iki ay olmasýna raðmen tesettürüne sahip çýkýp gururla taþýyor bu beni çok mutlu etti hatta kendimden bile utandým diyebilirim o þevkine karþý
anlatmak istediðim o ki henüz aramýza yeni katýlan biri ve birileri için tartýþma kavga hakaret yazýlarý hiçde hoþ gelmedi bana elbette kýzýyoruz kýnýyoruz buðz ediyoruz Rabbimden hidayet diliyoruz ama sonuçta o 7yzýlmamasý gereken hoþ olmayan yazýyý belki bir kaç kiþi okuyacaktý ama konu uzayýnca bence olumsuzluklardan daha baþkalarýda haberdar olmuþtur onuda geçelim biz kendimizle içimizdekilerle kavga halinde olmak gerçekten hoþ bir manzara olmasa gerek.
ama siz daha iyisini bilir siniz benim nacizana düþüncem temennimdi sadece RABBÝM insan
Mevlana nedemiþ
cahil kimsenin yanýnda kitap gibi sessiz ol
sürçü lisan eyledimse affola Saygým sonuz hadim olmayarak yanlýþ bir þey yzmamýþýmdýr umarým...
Gönderen: 05.07.2006 - 00:43
Bu Mesaji Bildir   GÖZBEBEGIM üyenin diger mesajlarini ara GÖZBEBEGIM üyenin Profiline bak GÖZBEBEGIM üyeye özel mesaj gönder GÖZBEBEGIM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
haklisin sana bu konuda hak veriyorum bence kaale almamak gerekir
hissiyatlarimiz olmasa nefis terbiyesi tahriklere karsi insanin cevap veresi geliyor
ama sunu da ilave edeyim mesela süleyman..ci hic sevmem bu tabirleri diye girse biri googleye ve bu sayfa ciksa hic tepki verilmese zehirlenme riski de var bunu da dusunmek lazimgül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son NurBahcesi tarafından, 05.07.2006 - 09:51 tarihinde.
Gönderen: 05.07.2006 - 09:49
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Öyle derler, böyle derler, el eldir
Sen bir biçaresin, elden ne gelir
Hakkýn yoluna gir gayem budur de
Doðru yürü, halk bilmese hak bilir...

gül...

Gönderen: 05.07.2006 - 10:36
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 832 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Huseyin Gurbuz (49), hayrunisa2006 (52), paradies (45), gurbetci mucahi.. (50), ZEYVAH (37), mustafapala74 (38), genc hafýz (34), _?=)(/ (41), ist1965m (59), carina_caresse (36), carina.caresse (36), carina_caressee (36), es_me (38), vuslatim (36), mustafakemalpas.. (39), garibb (48), mdadag (53), CILGIN28 (59), mahmut aga (52), ilhan_27 (46), yunus_emre1983 (41), mchd (49), aozkan78 (46), ertan-1 (54), hittmann313 (49), ahmetolsun (43), feyza20 (39), yilmaz47 (49), babasininkizi86 (38), yasam (42), Ebu_AkiL (43), red_knight (39), HuseyinAbi (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60167 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.