chloroquine fluvoxamine fluvoxamine generique rhinocortivermektin aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » PROĞRAMLAMA » byardım edrmisniz??(aciL)

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Gullere vurgun su an offline Gullere vurgun  
byardım edrmisniz??(aciL)
148 Mesaj -
selamun laleyküm .. bi slayt hazýrlýyorum da.. hersey tamam Allahýn izniylle fakat ezgiyi koyamadým.. koydum fakat.. sadec o sayfada calýyo we dierine gecýnce duruyo... slayt boyunca nasýl ezgiyi caldýrabýlrým???... slayt boyu ayarla dþe bi ayar da bulamdým.. yardýmlarýnýzý beklýyorum

selam ve dua ilegül
Gönderen: 04.07.2006 - 13:31
Bu Mesaji Bildir   Gullere vurgun üyenin diger mesajlarini ara Gullere vurgun üyenin Profiline bak Gullere vurgun üyeye özel mesaj gönder Gullere vurgun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
{{ SELiNNUR }} su an offline {{ SELiNNUR }}  
32 Mesaj -
ve aleyna aleykum selam
benim bildiðim kadarýyla menüde ki
=> slayt gösterisi bölümde
=> Slayt geçisi
=> tüm slaytlara uygula seçeneði iþaretleniyo

F5 ile slayt gösterimini tamamlýyosun

ÝnþALLAH iþine yarar sıkıntılı
Gönderen: 04.07.2006 - 14:06
Bu Mesaji Bildir   {{ SELiNNUR }} üyenin diger mesajlarini ara {{ SELiNNUR }} üyenin Profiline bak {{ SELiNNUR }} üyeye özel mesaj gönder {{ SELiNNUR }} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
saol selinnnur can
148 Mesaj -
LLAH razý olsun ben bi yapmaya calýsayým inþ

ALLAH a emanetsinz
Gönderen: 04.07.2006 - 14:38
Bu Mesaji Bildir   Gullere vurgun üyenin diger mesajlarini ara Gullere vurgun üyenin Profiline bak Gullere vurgun üyeye özel mesaj gönder Gullere vurgun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yapamadımm:(
148 Mesaj -
bilen biri warsa lütfen yardým etsinn abilerim ablalarým...
Gönderen: 04.07.2006 - 17:50
agust05.80386 su an offline agust05.80386  
4 Mesaj
S.A.

Ekle/Film ve sesler/dosyadan ses menüsü yardýmýyla istediðiniz müziði slayta ekleyin. Ekranda beliren ses ikon'ununa sað týklayýp Özel animasyonlarý seçin. Sað taraftaki ses dosyasýnýn ismine sað týklayýp efekt seçeneklerini seçin yada ses dosyasýnýn ismine çift týklayýn. Yürütmeyi durdurdan en son slaytýn numarasýný yazýn. Bu kadar!!!

Daha iyi anlaþýlabilmesi için bir video hazýrladým. Umarým beðenirsiniz ve inþallah faydalý olur.
Videodaki yazýlarý okuyabilmeniz için tam ekran izlemenizi tavsiye ederim.

Ya_Muhammed.wmv
Ya_Muhammed sunusunu indirmek için týklayýn

Allah'a emanet olun.
Saygýlarýmla
Gönderen: 08.07.2006 - 23:03
Bu Mesaji Bildir   agust05.80386 üyenin diger mesajlarini ara agust05.80386 üyenin Profiline bak agust05.80386 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 672 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58072 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.